Armands Šķēle

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas tonii »

Mis kuradi moodi on võimalik visata vabakaid 30% ?
Kasutaja avatar
Bawse
Kasutaja
Postitusi: 503
Liitunud: 09 Sept 2010, 16:56

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas Bawse »

Mul pole muidu Škele suhtes mingeid erilisi tundeid, lihtsalt oleks parem kui ta järgmine hooaeg siin ei pelaks enam. Ükskõik kui hästi ta eestikate finaalides ka ei mängiks.
"Kaotamist ei olegi vaja osata, võita on vaja osata." - tonii
-NBA-
Kasutaja
Postitusi: 210
Liitunud: 12 Aug 2011, 22:58
Asukoht: Kose

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas -NBA- »

Bawse kirjutas:Mul pole muidu Škele suhtes mingeid erilisi tundeid, lihtsalt oleks parem kui ta järgmine hooaeg siin ei pelaks enam. Ükskõik kui hästi ta eestikate finaalides ka ei mängiks.
Jep, ta pidi ju hullu pappi maksma ja sellise papi eest on võimalik palju parem mängija soetada
Võitle, Kalev, Võitle !!!
Kasutaja avatar
Kristo
Kasutaja
Postitusi: 1294
Liitunud: 15 Okt 2006, 16:18
Asukoht: Tallinn

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas Kristo »

https://twitter.com/#!/ArtursKalnitis/s ... 0187014145" onclick="window.open(this.href);return false;

Google translate: Armands slices was a strong offer from the Adriatic League team, but failed to agree with Kalev! This season will complete Armand Kalev!
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas Marcus »

Ehk inimkeeles: Škele agent ütles, et käesolev hooaeg jääb Škelele kalevis viimaseks?
Kasutaja avatar
--KingLeBron--
Kasutaja
Postitusi: 1271
Liitunud: 14 Veebr 2010, 21:19
Asukoht: Eesti

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas --KingLeBron-- »

Loodame
Miami Heat NBA meistriks!

Tallinna BC Kalev/Cramo Fänn!

Chelsea fan!

Pilt
Indrek
Kasutaja
Postitusi: 46
Liitunud: 02 Jaan 2009, 17:08

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas Indrek »

Mina sain sellest niimoodi aru, et Aadria liiga klubisse siirdumine jäi katki, kuna ei suudetud Cramoga kokku leppida. Ja sellest tingitult on Škele hooaja lõpuni Kalev/Cramos. Järgmise hooaja kohta vihjeid välja ei lugenud.
Mario
Kasutaja
Postitusi: 307
Liitunud: 13 Jaan 2009, 23:30

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas Mario »

Agendi jutt on ikkagi agendi jutt ja ma öeldut kindla faktina ei võtaks. Škeele esitused pole pärast hooaja esimesi mänge küll enam seda nägu olnud, mis mõne kõva klubi temast huvituma paneks. Ennem peaks siis taolisi pakkumisi juba Arbetile tulema. Ma kaldun hetkel arvama, et tegemist võib olla labase müügitööga ehk siis püütakse näidata kui ihaldatud mees ta on ja nii turuhinda järgmist hooaega silmas pidades kergitada.
Krysver
Kasutaja
Postitusi: 506
Liitunud: 22 Jaan 2008, 11:15

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas Krysver »

No igal juhul mingi kamm seal peab olema, miks muidu see Rudupise vastu mitte mängimine...
Võibolla esitas mingeid ultimaatumeid ja Kuusmaa siis selle peale istutas pingile?
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas KalevForever »

Krysver kirjutas:No igal juhul mingi kamm seal peab olema, miks muidu see Rudupise vastu mitte mängimine...
Võibolla esitas mingeid ultimaatumeid ja Kuusmaa siis selle peale istutas pingile?
Mismõttes?Vend on juba kuid mänginud nagu sittahäda.Nüüd on meeskonda liitunud veel üks uus tagamängija.Rudupise vastu ta algkoosseisu ei mahtunud ja meeskonna mäng toimis algusest peale ilma temata-pall liikus ja visked tabaksid.Mul oli juba teise veerandi alguses tunne, et Škelet ei tohiks täna mingi loogikaga väljakule panna.Viimastel minutitel kui mäng oli tehtud ja pingipoisid väljakule lasti polnud ju ka mõtet Škelet platsile saata, sest ei vaja ju nii kogenud mees ja veel leegionär kunstliku mänguaega mängude lõpus.
eqy2k
Kasutaja
Postitusi: 520
Liitunud: 01 Aug 2010, 16:10

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas eqy2k »

tekib küsimus kus teda üldse saab kasutada?
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Mario kirjutas:Agendi jutt on ikkagi agendi jutt ja ma öeldut kindla faktina ei võtaks. Škeele esitused pole pärast hooaja esimesi mänge küll enam seda nägu olnud, mis mõne kõva klubi temast huvituma paneks. Ennem peaks siis taolisi pakkumisi juba Arbetile tulema. Ma kaldun hetkel arvama, et tegemist võib olla labase müügitööga ehk siis püütakse näidata kui ihaldatud mees ta on ja nii turuhinda järgmist hooaega silmas pidades kergitada.
Äkki on juba agendile mõista antud, et järgmisel hooajal mehel Kalevis kohta ei ole ja nüüd püütakse jätta muljet nagu käiks škele peale hirmus jaht. No ma tahaks seda klubi näha, kes soovib praegu meest üle osta.
eqy2k
Kasutaja
Postitusi: 520
Liitunud: 01 Aug 2010, 16:10

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas eqy2k »

võimalik on ka see variant jah,et tehti sügisel kuskilt kõrgemast liigast pakkumine aga kalev ei andnud rohelist tuld.mäletan ,et keerlesel oli sama seis 2 a tagasi,kui venemaalt talle pakkumine tuli,kalev ei lasknud teda ära.peale seda kadus keerlesel igasugune mänguisu ja sära ära,ehk on skelel sama lugu.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas Kalevpoiss »

eqy2k kirjutas:võimalik on ka see variant jah,et tehti sügisel kuskilt kõrgemast liigast pakkumine aga kalev ei andnud rohelist tuld.mäletan ,et keerlesel oli sama seis 2 a tagasi,kui venemaalt talle pakkumine tuli,kalev ei lasknud teda ära.peale seda kadus keerlesel igasugune mänguisu ja sära ära,ehk on skelel sama lugu.
No minu arust oli jutt, et skele saab suhteliselt väikse trahviga meeskonnast minema.
And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas And »

http://sport.delfi.ee/news/korvpall/ees ... d=64079059" onclick="window.open(this.href);return false;

Et sellised lood siis. Seletab nii mõndagi.
Vasta