Tartu Rock

Üleüldine korvpallijutt
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas greystone »

misasja, kurbas 18p? mis imega?
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas zero0 »

greystone kirjutas:misasja, kurbas 18p? mis imega?
Kurbas on kõikides kontrollmängudes päris korraliku summa punkte visanud. Tundub, et Rock sai Kurbase näol väga hea mehe juurde, kuigi need mängud ei pruugi tegelikult midagi näidata, sest tegu on olnud nõrgematasemeliste klubidega. Huviga ootan, mida suudab tugevamate vastu!
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Kris »

Eilse mängu punktid siis:

Rock Tartu - Grodno 93 95:71 (25:20, 21:10, 25:16, 24:25)

Rock: Tanel Kurbas 18, Vallo Allingu 15, Timo Eichfuss 13, Callistus Eziukwu 12, Sten Sokk 9, Asko Paade 9, Nate Rohnert 8, Janar Talts 6, Marek Doronin 4, Rain Raadik 1.

Grodno: Yaroslav Lemyk 20, Sergei Dadikin 13, Yury Mishukov 13, Yauheni Ivanov 6, Yauheni Hrekhau 6, Artem Shchepkin 4, Yury Kachan 3, Ilya Astafyev 2, Andrei Navoichyk 2, Ilya Sharypav 2.

Kurbas tundub et on täitnud Leppiku tühimiku päris hästi. Kui nüüd Leppik terveks saab, siis ega neil see SG positsioon nii halb ka pole. Rohnertilt olen oodanud rohkemat, ei tea küll kuidas teised statsid on ja kuidas tema mängujuhtimine olnud on, kuid need punktisummad teevad natuke ettevaatlikuks sest Tsinn on tulemas, eriti just kui Sokk ka rohkem toob. Aga eks Visnapuu teab kõige paremini, vähemalt valikuvõimalusi on.
pakikas
Uus kasutaja
Postitusi: 4
Liitunud: 20 Nov 2009, 17:02

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas pakikas »

Sportino - Rock Tartu 48:73
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Kris »

Timo Eichfuss panustas võitu 16 punkti, Callistus Eziukwu lisas 11 punkti, 7 lauapalli ja 7 blokki. Kahekohalise punktisumma kogusid ka Sten Sokk (11), Asko Paade (10) ja Tanel Kurbas (10).
Rocki treenerid peavad täna õhtuks jõudma otsusele, kas katseajal olevad Eziukwu ja Rohnert jäävad meeskonda. "Sõidame bussiga tagasi kodu poole ja saame asju rahulikult arutada. Kahjuks me pole veel kohtunud sääraste võistkondadega, kus meeste tõeline potentsiaal välja tuleks."
http://ohtuleht.ee/index.aspx?id=394074" onclick="window.open(this.href);return false;

Tundub, et võit saadi kindlalt ja mängitati palju pingimängijaid. Hale on ainult nurumine et nõrgad võistkonnad olid - kui nõrgad olid siis mis te sinna Poola ronisite, mänginuks siis kellegi teisega. Ka meil siin Eestis käib mitmeid Soome ja Rootsi võistkondi kellega ehk oleks mängusid kokku võinud leppida, pole need nii kehvad midagi.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas zero0 »

Nüüd suurim küsimus, kas Callistus vahetatakse välja? Loodan küll hetkel, kedagi jõulisemat oleks vaja, Morrisoni tüüpi mängijat.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Egert »

Ise arvan, et mõlemad saadetakse minema. Ei ole nad isegi nii nõrkade meeskondade vastu midagi erilist suutnud.
Kasutaja avatar
Korx300
Kasutaja
Postitusi: 350
Liitunud: 10 Okt 2009, 12:23

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Korx300 »

Egert kirjutas:Ise arvan, et mõlemad saadetakse minema. Ei ole nad isegi nii nõrkade meeskondade vastu midagi erilist suutnud.

Nate väänas oma põlve, ei tahetud riskida hooaja eelsete mängudega :) Callistuse kohta ei oska ma midagi arvata... Mõni mäng paneb hästi, mõni päev täielik loodusõnnetus. Callistus Eziukwu lisas 11 punkti, 7 lauapalli ja 7 blokki. No, kui palju paremini pidi sellest veel mängima !?
Patrioot kirjutas:
cramo kirjutas:Aga Toome on minu meelest kindlasti parem mängija kui seda on Paade.
Võta üks ja viska teist. Ühel päeval võivad mõlemad väga korraliku mängu teha, kuid järgmisel on nad nagu üks latt saaremaa vorsti.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas zero0 »

Korx300 kirjutas:No, kui palju paremini pidi sellest veel mängima !?
Noh, tegelt tuleks vaadata, mis masti võistkonnad olid vastas ka. Nii palju, kui ma mänge olen näinud, sellel mehele väga korvi all ei meeldi mängida, tal pole ka massi, seetõttu võib Rock jääda BBL-is hätta. Sooviks kogukamat meest, aga eks, kui jääb, siis usaldan Rocki otsust, elu on näidanud, et on suhteliselt head kalad merest välja tõmmatud.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Kris »

Rocki seisukohalt õnneks praegu veel põhimängudeni paar nädalat aega, ja usun et küll neid vabu mängijaid turul veel ka jagub. Äkki mõne hind on alla tulnud ka.

Paar nädalat tagasi tundus mulle, et nii Callistus, Rohnert kui ka Kalevi Jones on väga head hanked - kuid on osutunud just kõige suuremateks pettumusteks (kui nüüd lihtsalt statse vaadata ka, eks treenerid teavad paremini). Ning seevastu Kalevi Robert kelle suhtes olin kõige rohkem skeptiline, on näidanud hoopis südikat mängu.

Otsus kas jätta või ära saata on minumeelest selline:

Rohnert - kui suudab täita mängujuhirolli, olla Tsinni kõrval tugevaks täienduseks, siis jätta. Kui mitte, siis saata minema. Mingiks 10minutiks Tsinnile puhkust anda pole mõtet, las Sokk mängib. Ma veel 100% kindel pole, et saadetakse minema.

Callistus - minuarust veelgi lihtsam, kui näitab et suudab seista ka tugevamate mängijate vastu korviall, suudab mängida C-na teiste C-de vastu, siis jätta. Kui mitte, siis otsida uus asemele, usun et on võimalik parem mees saada. Just sellepärast ka, et arvan et Taltsile on parem PF positsioonil olla.
cramokalev
Kasutaja
Postitusi: 128
Liitunud: 28 Apr 2010, 22:27

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas cramokalev »

Tartu Rocki uus leegionäär keeniast http://www.youtube.com/watch?v=AzqSK1T-zrw" onclick="window.open(this.href);return false;
Kaska
Kasutaja
Postitusi: 334
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Kaska »

see aasta kuidagi vastupidi et rockil probleeme meeskonna kokkusaamisega ja cramol enamvähem koos juba
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Karl »

Kris kirjutas:Rocki seisukohalt õnneks praegu veel põhimängudeni paar nädalat aega, ja usun et küll neid vabu mängijaid turul veel ka jagub. Äkki mõne hind on alla tulnud ka.

Paar nädalat tagasi tundus mulle, et nii Callistus, Rohnert kui ka Kalevi Jones on väga head hanked - kuid on osutunud just kõige suuremateks pettumusteks (kui nüüd lihtsalt statse vaadata ka, eks treenerid teavad paremini). Ning seevastu Kalevi Robert kelle suhtes olin kõige rohkem skeptiline, on näidanud hoopis südikat mängu.

Otsus kas jätta või ära saata on minumeelest selline:

Rohnert - kui suudab täita mängujuhirolli, olla Tsinni kõrval tugevaks täienduseks, siis jätta. Kui mitte, siis saata minema. Mingiks 10minutiks Tsinnile puhkust anda pole mõtet, las Sokk mängib. Ma veel 100% kindel pole, et saadetakse minema.

Callistus - minuarust veelgi lihtsam, kui näitab et suudab seista ka tugevamate mängijate vastu korviall, suudab mängida C-na teiste C-de vastu, siis jätta. Kui mitte, siis otsida uus asemele, usun et on võimalik parem mees saada. Just sellepärast ka, et arvan et Taltsile on parem PF positsioonil olla.

Ega siin enam mingit vaatamist ei ole. Homseks peab selguma, et kas meestega sõlmitakse leping(ud) või mitte.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas zero0 »

Katseaeg peaks läbi saama jah.
Kasutaja avatar
converse
Kasutaja
Postitusi: 368
Liitunud: 30 Sept 2008, 16:34

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas converse »

ma pooldaks pigem rohnerti minema saatmist, kuigi mulle on ta parema mulje jätnud kui callitus, aga rockil oleks endale kasulikum kui toodaks rohnerti raha eest korraliku kaugviskega sg, sest tsinni tulekuga ei näe nagu kahel leegionärist mängujuhil mõtet (+sokk on pingilt tulemas). Mis callitusse puutub, siis vajadusel võiks talts C-d mängida ja callitus oleks pf, iseasi kuidas kaitses suurematele vastu suudetakse seista, uue tsentri otsimine oleks liialt loto peale minek...
Vasta