Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
habe
Kasutaja
Postitusi: 96
Liitunud: 08 Jaan 2024, 14:04

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas habe »

Ma usun, et mõlemad jäävad kui tahavad jääda.
vanafänn
Kasutaja
Postitusi: 726
Liitunud: 29 Juun 2018, 14:50

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vanafänn »

Pigem raske jätta Kurbast, Böcklerit, Toomi ja Kuubat- keegi peaks minu meelest lahkuma ja esimese kahe peale see langeb. Kurbas oma eas on hetkel parem kui Leemet aga kauaks tal seda jaksu jätkub.

Muidu Kuuba liitumise üle hea meel, tegi korraliku esitluse eelmisel hooajal ja massilt ka tegemist ikka mehe, mitte poisikesega. Väga huvitav näha kuidas tema areng siin jätkub.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4292
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas marxx762 »

Arvestades et Toom on vähemalt esimese kolmandiku veel hooaja algusest väljas ning Kurbast, Kuubat ning ka Böcklerit annab veidi roteerida siis kui kõik eelpool nimetatud mehed ka võistkonnas jätkavad, siis mina selles probleemi ei näe. Igal ühel neist on omad eelised ning päeva lõpuks annab võistkonnale sügavuse. Säärase mängijate olemasolu loob päris hea võimalus nendega maletada ja mängida veidi eripalgelisemalt.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4781
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

marxx762 kirjutas: 19 Juun 2024, 21:07 Arvestades et Toom on vähemalt esimese kolmandiku veel hooaja algusest väljas ning Kurbast, Kuubat ning ka Böcklerit annab veidi roteerida siis kui kõik eelpool nimetatud mehed ka võistkonnas jätkavad, siis mina selles probleemi ei näe. Igal ühel neist on omad eelised ning päeva lõpuks annab võistkonnale sügavuse. Säärase mängijate olemasolu loob päris hea võimalus nendega maletada ja mängida veidi eripalgelisemalt.
https://korvpall24.ee/intervjuu-teisest ... -hooajast/

„Arvatavasti saan juba eelhooajaks jala niipalju korda, et mul lastakse kontakti teha ja saan klubihooaja täielikult kaasa teha ega pea midagi vahele jätma.“
Kasutaja avatar
bckalev-cramo
Kasutaja
Postitusi: 374
Liitunud: 17 Juul 2021, 10:11

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas bckalev-cramo »

Üleskutse.

Kõik foorumlased, oleksime väga tänulikud, kui leiaksite 5 minutit oma ajast, et täita klubi tagasiside küsitlus, mis aitab meil tulevikus paremini edasi tegutseda :)

https://forms.gle/RTQZYmiT4SFTFMxm7
RK
Kasutaja
Postitusi: 1776
Liitunud: 29 Nov 2008, 12:46
Asukoht: eesti

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas RK »

Uhhuu kirjutas: 16 Juun 2024, 22:32 Rannula jätkamine Kalevis oleks klubi seisukohast kahtlemata ülihea uudis, aga suures plaanis minu meelest siiski üsna kurb asjade käik. Esiteks näitaks see seda, et meie parimat treenerit ei võeta tõsiselt isegi Euroopa esikümne piirimail paiknevates liigades nagu Poola või Belgia (hoolimata sellest, et Rannulal on eurosarjas väga kõrge võiduprotsent tippliigadesse kuuluvate meeskondade vastu). Teiseks tähendaks see seda, et olukorras, kus klubi ei suuda pakkuda väärilist majanduslikku baasi, peab Rannula hakkama end taaskord rebestama, et mikroeelarvega Euroopas tulemust teha, samas kui koduliiga jätkab allakäiku (Prometey lahkumine, Rapla tõenäoline downsizing) ja pakub väga vähe väljakutseid.
Usun ,et varsti tuleb ka Rannula Cramos jätkamise uudis, Rannula vastu oli euroopas suur huvi, minu teada ka jõuti ühe Poola meistriliiga tipuosas oleva klubiga ka kokkuleppele aga Toijala lahkumine ja Rannula saamine Eesti koondise peatreeneriks muutis seisu.

https://www.basket.ee/et/uudised?news_id=11636
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4292
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas marxx762 »

Vägev, Heiko jätkab :clap:
habe
Kasutaja
Postitusi: 96
Liitunud: 08 Jaan 2024, 14:04

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas habe »

Kus see kirjas on?
Sten04
Uus kasutaja
Postitusi: 19
Liitunud: 16 Veebr 2024, 11:24

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Sten04 »

habe kirjutas: 20 Juun 2024, 12:39 Kus see kirjas on?
Cramo sotsiaalmeedias. https://www.facebook.com/share/p/YrkXpm ... tid=WC7FNe
East
Kasutaja
Postitusi: 1156
Liitunud: 01 Nov 2018, 07:58

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas East »

Made my day. Arvestades, et nii Rannula kui Reinbok on ka koondise juures, siis jääb üle oodata, kes tuuakse teiseks abitreeneriks. Loodetavasti mõni noor ja potentsiaalikas, kes saaks hea kogemuse. Heiko osas tahaks kuulda, mis tal viimastel nädalatel toimus - kas ja mis välismaa variandid olid reaalsed, kaua ta koondise juhtimise võtmist kaalus jne.

Saaks nüüd selle eelarve numbri ka kasvõi natukenegi kasvama ja siis võib rallit sõita küll :D
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4292
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas marxx762 »

Heiko siis veidi kommenteerinud nii koondise teemat kui ka Cramos jätkamist. Klubi YT kanalil antud intekas mainis, et üritab eestlaste tuumikut säilitada ja võibolla mõnd uut nägu tuua ning soovib ka välismaalastest kedagi jätta.
Välismaalastest pakuks Shungut ja Suarezt ehk. Uue vere osas ehk võiks loota Kasper Suuroru palkamist. Nurgeri jätkamise või mitte jätkamise järel võiks olla üsna selge kas väljast on vaja tuua 2 pikka või saab ühega hakkama. Tea kuivõrd tõenäoline on, et ka näiteks SG peale tuuakse väljast jõudu juurde. Eeldusel et peale Nurgeri suudetakse ülejäänud mehed eelmisest hooajast jätta ning liita juurde Suurorg ja juba lepinguga Kuuba, siis kaks välismaist pikka ning 2 tagumist võiks päris hea rosteri kokku anda.
barons2
Kasutaja
Postitusi: 221
Liitunud: 06 Aug 2018, 21:36

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas barons2 »

Kui Mikk jääb ja lisandub Riismaa, kas siis SG on mehitatud?
Ja küsimuste küsimus, kas vanameister Dorbekule on tiimis veel kohta?
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4781
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

barons2 kirjutas: 20 Juun 2024, 21:08 Kui Mikk jääb ja lisandub Riismaa, kas siis SG on mehitatud?
Ja küsimuste küsimus, kas vanameister Dorbekule on tiimis veel kohta?
Keegi peab ju hakkama ka punkte viskama. Jurkatamm oli minu jaoks suurim pettumus eelmise hooaja meeskonnast. Ta ei suutnud Van Beckist jäänud tühimikku isegi poole ulatuses täita. Riismaa on nii klubis kui ka koondises olnud alati rollimängija. Võimatu on ennustada, millist taset suudab näidata Toom järjekordsest raskest vigastusest naasmise järel. Böckleri esitused on sama heitlikud kui Jurkatamme omad. Kuuba pole kunagi sel tasemel meeskonnas ega eurosarjas mänginud. Sama kehtib ka Suuroru kohta, kui ta peaks meeskonnaga liituma. Sellises meeskonnas jääks skooritegemise raskus suuresti selle ühe välismaalasest tagamängija õlule.

Ma arvan, et tagaliinis ilma kahe punkte visata oskava välismaalaseta ei saa kuidagi hakkama.

Dorbek vast esindab Kalevit seni kuni jalad kannavad.
vanafänn
Kasutaja
Postitusi: 726
Liitunud: 29 Juun 2018, 14:50

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vanafänn »

Kas emma-kumma Riismaa või Suuroru liitumisest Cramoga on kuskil ringkondades jutte ka juba läbi käinud?
East
Kasutaja
Postitusi: 1156
Liitunud: 01 Nov 2018, 07:58

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas East »

marxx762 kirjutas: 20 Juun 2024, 20:58 Heiko siis veidi kommenteerinud nii koondise teemat kui ka Cramos jätkamist. Klubi YT kanalil antud intekas mainis, et üritab eestlaste tuumikut säilitada ja võibolla mõnd uut nägu tuua ning soovib ka välismaalastest kedagi jätta.
Välismaalastest pakuks Shungut ja Suarezt ehk. Uue vere osas ehk võiks loota Kasper Suuroru palkamist. Nurgeri jätkamise või mitte jätkamise järel võiks olla üsna selge kas väljast on vaja tuua 2 pikka või saab ühega hakkama. Tea kuivõrd tõenäoline on, et ka näiteks SG peale tuuakse väljast jõudu juurde. Eeldusel et peale Nurgeri suudetakse ülejäänud mehed eelmisest hooajast jätta ning liita juurde Suurorg ja juba lepinguga Kuuba, siis kaks välismaist pikka ning 2 tagumist võiks päris hea rosteri kokku anda.
Ma arvaks, et ideaalplaan on 4 välismängijaga alustada: kaks eesliini ning kaks tagaliini. Ma usun, et Shepardi ja Berzinsi võib eelmise hooaja välismängijatest välistada. Shepardile käib see tase lihtsalt natuke üle jõu ning teda võiks pigem a la Pärnu üritada palgata. Berzins võiks muidu kõne alla tulla, aga arvestades, et number kolme positsioon saab eestlastega hästi mehitatud, siis pole nagu pointi. Ülejäänud?

() Shungu. Ilmselgelt oli ta Rannula jaoks välismängijatest lemmik. Võiks eeldada, et tema väärtus on hea hooaja lõpu pealt kõige enam kasvanud. Samas on turul tagamängijate osas konkurents suurem kui pikkade osas ning pole välistatud, et pooliku Saksamaa esiliiga ning pooliku EST-LAT Ühisliiga hooaja pealt ei pruugi edasiminek olla siiski nii kerge ja sujuv. Mistap ei imestaks, kui Shungule ja agendile üritatakse müüa BCLis osalemise argumenti võimalusena end tugevamal tasemel näidata, et seejärel veelgi tulusam leping teenida. 

() Suarez. Tema on suur küsimärk. Ühest küljest avaldas hooaja lõpus valmisolekut jätkata, aga ma arvan, et koondise mängud võisid ta turul kenasti pilti tuua ning hinda kergitada. Teine küsimus on, et kas ja kui palju Rannula teda üldse sooviks jätta? Heal päeval on Suarez väga hea, aga samas on ta mänguvorm üsna hüplik ning Rannula on intervjuudes viidanud sellele, et Suarezil on vahel raskusi enda vormis hoidmisega. Kui Rannula mainis, et BCLi kvalifikatsiooni osas tahetakse teha mõned korrektuurid võrreldes eelmise aastaga, siis ma eeldan, et üks on see, et ta tahaks näha mehi paremas füüsilises vormis. Ühest küljest oleks Suarez justkui hea ja turvaline valik, aga samas võib ta olla ka mõneti üllatusmuna. 

() Kaukiainen. Ta ei ole ilmselt nii suur prioriteet kui oleks Shungu hoidmine, aga ei välistaks, et kui Shungut näiteks ei saada, siis pööratakse pilgud hoopis Kaukiaineni poole ning nähtakse teda ühte tagumise välismängija kohta täitmas. Miks? Sest  BCLi kvalifikatsiooniturniiri silmas pidades on päris hea, kui on olemas mängujuht, kes juba tunneb rohkem kui poolt meeskonda, oskab mängu kontrollida ning evib häid liidriomadusi. Ta oleks turvaline valik, sest Rannula teab, mis ta sealt kätte saab. 

Muude välismängijate osas ma viskaks lihtsalt for fun välja kaks nime, kelle suvist käekäiku võiks ka igaks juhuks jälgida - Alexander Madsen ning Mareks Mejeris. Miks? Ei Madsen ega Mejeris ei teinud eelmine hooaeg individuaalses mõttes säravaimat hooaega ning näiteks Mejerise puhul hakkab ka tema kõrge vanus ilmselt peagi takistama tal tulusate välislepingute teenimist. Mõlema mehe agent on Martins Berzins, kellega Kalev on varasemalt tihedalt koostööd teinud ning kelle kaudu tuli viimati Kalevisse ka vigastatud Janis Berzins, keda Kalev hoidis ebameeldivale vigastusjamale vaatamata siiski päris hästi. Kui ei eksi, siis kuskil ütles vist ka Ramo selle välja, et agendil oli endal ka päris halb tunne sisse jäänud, et Janise käik Kalevisse selliselt välja kukkus. Ehk et kuigi tegemist on siiski päeva lõpuks äriga ning väga palju loeb ka rahanumber, mida Kalev saab pakkuda, siis ma ei välistaks, et sealt agendi nimistust võidakse mõnda huvitavat nime (nagu Madsen või Mejeris) pakkuda. Sobituks ka Linamäe intervjuus öelduga, kui ta viitas, et klubi vaataks eelisjärjekorras välismängijate puhul just Soome või Läti poole. 
Vasta