Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4771
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

Eelmise hooaja vigadest on õnneks õpitud. Hooaja alguseks on meeskonnas rohkem kui üks mängujuht ja ehkki keskmängijaid on jätkuvalt vaid üks, siis tänavune tsenter on kõigi eelduste kohaselt võimeline põhitegija rolli täitma ja toob meeskonda atleetlikkust ning võimekust korvi kohal mängida.

Patrick Tape`i eelmise hooaja tipphetked:

https://www.youtube.com/watch?v=IdPKqbyAe-4

Ta veetis oma neljanda ülikoolihooaja legendaarses Duke`i ülikoolis. Kuigi mänguaega kogunes napilt, siis ainuüksi sellisesse organisatsiooni pääsemine on teatav kvaliteedi näitaja.


PG: Kaukianen, Suurorg
SG: Smith, Böckler, Dorbek
SF: Toom, Kurbas, Kuuba
PF: Hermet, Kovalov, Miška
C: Tape

Saab näha, kumb rohkem teise keskmängija kohta hakkab täitma, kas Läti mõmmik või Kovalov ja kumb rohkem mängujuhi koha peal hakkab olema, kas Suurorg või Smith.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4477
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

Tape NCAA karjäär pole väga muljetavaldav. Põhilise osa sellest oli Columbia ülikoolis, kus kolmas hooaeg oli juba lubav, siis vahetas ülikooli, kuid Dukes jäi pingile. Viimase hooaja San Francisco ülikoolis, selline keskpärane. Elevandiluuranniku koondises jäi Deon Thompsoni varju, olümpia kvalifikatsioonis prügiminutid. Aga loodetavasti mingit potentsiaali temas on ja Cramos on võimalik end pildile mängida, peaks olema füüsiliselt atleetlik ja korralik lauavõitleja. Teist tüüpi, vähem viskele orienteeritud kui Suarez. Kuigi möödunud hooajal Nokias (Soome meister) oli juba suuremas rollis.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4771
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

Ma ei võrdleks Tape`i Suarezega. Esimene neist on puhas keskmängija, teine aga number neli, keda võis teatud juhtudel ka keskmängija kohal kasutada. Tape peaks olema suur upgrade eelmise hooaja (esimese poole) ainsa puhta keskmängija Nurgeriga võrreldes, kes oli eurohooajal nii mannetu, et reaalsuses täitis põhikeskmängija rolli Mihkel Kirves. Suareze profiilile vastab pigem Kovalov ja siinkohal on tegemist suurema või väiksema tasemelangusega. Miška peaks omakorda olema Kirvese asendajaks ja siingi on ilmselt tegemist kerge tasemelangusega.
vanafänn
Kasutaja
Postitusi: 714
Liitunud: 29 Juun 2018, 14:50

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vanafänn »

Kaspar Kitsing siis viimane ametlik liituja- ma väga loodan, et temast ikka saab vähemalt Eesti tasemel korralik mängija, kuna potentsiaali on ta selleks korduvalt näidanud.

Nüüd muidugi iseküsimus, et kas ta võiks seda potentsiaali ka a'la Rapla või Pärnu ridades tõestada, kus talle tõenäoliselt usaldataks rohkem mänguaega ja vastutust.
Kasutaja avatar
Drogba
Kasutaja
Postitusi: 976
Liitunud: 13 Aug 2012, 22:55

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Drogba »

vanafänn kirjutas: 02 Aug 2024, 21:08 Kaspar Kitsing siis viimane ametlik liituja- ma väga loodan, et temast ikka saab vähemalt Eesti tasemel korralik mängija, kuna potentsiaali on ta selleks korduvalt näidanud.

Nüüd muidugi iseküsimus, et kas ta võiks seda potentsiaali ka a'la Rapla või Pärnu ridades tõestada, kus talle tõenäoliselt usaldataks rohkem mänguaega ja vastutust.
Eks kõigepealt on vaja ta terveks ravida ja Cramos ta ju katki läks. Parem ikka spetsialist Lehiste näpunäidete järgi taastusravi teha + Toom ka saab nõu anda, just sama asja läbi teinud kui ise Youtube ja füsiode abil pusida. Ega teda vist väga enne Jaanuari väljakule oodata pole ka ma eeldan.
East
Kasutaja
Postitusi: 1126
Liitunud: 01 Nov 2018, 07:58

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas East »

Sats komplekteeritud ja vaikselt alustatakse treeningutega. Kui võrrelda eelmise hooajaga, siis vähemalt minu meelest head-to-head võrdluses vast kõige hullem polegi.

Nurger < Tape. Tape tundus nii kaitses kui rünnakul mitmekülgsem ning erinevalt Nurgerist on ta loodetavasti 100% terve. Julgustust annab ka asjaolu, et eelmisel hooajal arenes Tape hooaja jooksul jõudsalt ning lõpetas finaali MVP-na. See võiks viidata, et ta on veel arenemisvõimeline mängumees.
Suarez = Miška. Võibolla vaieldav, aga ma ei annaks Suarezile siin edu. Suarez võis küll teatud mängudes sähvatada ning rünnakul head mängu näidata, aga samas oli ta ka piisavalt ebaregulaarne - näiteks kasvõi ebaõnnestunud ühisliiga finaal Prometey vastu või FIBA Europe Cup alagrupiturniir, kus ta keskmiseks punktisaagiks jäi vaid 5,5 punkti. Miška ei pruugi olla imemees, aga ta näitas eelmisel hooajal Itaalia esiliigas head stabiilsust ning tal on all korralikul tasemel kogemus Riia VEFi ajast.
Kirves > Kovalov. Eelis Kirvesele, kuivõrd tal oli meeskonnas selge roll välja joonistunud ning ta kohanes Kalevis üpris ruttu, saades meeskonna üheks liidriks. Kovalov on selles suhtes üllatusmuna, et Kalevis mängimine pole sama mis Viimsis ning ukrainlane peab alles hakkama uue rolliga kohanema. Saab olema huvitav näha, mis rolli Rannula Kovalovile leiab ning kas ta suudab ukrainlase taseme võrra paremaks aidata. Praegu aga pluss Kirvesele.
Hermet < Hermet. Ma loodaks väga, et uue hooaja Hermet on stabiilsem ja enesekindlam kui eelmisel hooajal. Hooaja lõpp oli paljulubav ning loodetavasti suudab Hermet tõusvas suunas jätkata. Eriti arvestades, et algaval hooajal on Hermet pikkadest selgelt kõige enam viskele orienteeritud.
Toom = Toom. Tahaks loota nagu Hermetigi puhul, et uus aasta ning väike edasiminek, aga paraku on sellisest vigastusest väljatulek keeruline ning samast kohast jätkamine raske. Loodetavasti ei anna mängupraktika puudumine alguses liiga palju tunda ning hooaja käigus näeme vana head Toomi.
Berzins < Kuuba. Kuna Berzins sisuliselt väljakule ei jõudnud, siis on natuke naljakas teda Kuubaga võrrelda, aga näiteks Shepardiga võrdlemine oleks samuti imelik olnud. Igatahes annaks eelise Kuubale ainuüksi juba selle eest, et Kuuba loodetavasti pääseb erinevalt Berzinsist väljakule. Peamine ootus Kuubale olekski see, et ta kenasti rotatsiooni sisse pääseks ning hooaja käigus edasi areneks. Kui mitte eurosarjas, siis koduses liigas saab ta kindlasti olema väärtuslik lüli.
Kurbas = Kurbas. Ma ei arva, et Kurbas võrreldes varasema hooajaga väga palju juurde paneks või väga palju ära langeks. Tal on kindel roll ning seni kuni füüsis on korras (ja Kurbase puhul on), siis ta saab ilmselt selle rolli täitmisega edukalt hakkama.
Böckler < Böckler. Minu selge ootus on, et Böckler teeks hooaja käigus sammu edasi. Eelmine aasta oli tema jaoks mõneti õppimisaastaks, algaval hooajal aga tuleb juba end rohkem tõestada ja rohkem vastutust võtta. Skillset on minu meelest selleks olemas ning loodetavasti on suvel korralikult tööd tehtud.
Jurkatamm < Suurorg. Võibolla teen veidi liiga, aga minu jaoks oli Jurkatamme hooaeg siiski väike pettumus. Jah, ta tegi kaitses sammu edasi ja ka statistika mõttes ei ole 10 punkti mängu kohta mingi katastroof, aga mina lootsin temalt suuremat ja stabiilsemat panust. Minu maitse jaoks kadus ta natuke liiga palju ja liiga tihti pildilt ära. Ega Suuroru puhulgi pole mingeid garantiisid, aga ta tundub mulle veidi teistsuguse veregrupiga mängija olevat kui Jurkatamm. Lisaks on tema (ründe)arsenal minu meelest Jurkatamme omast natuke mitmekülgsem. PS! Jah, Jurkatamm ja Suurorg ei ole mängijaprofiililt päris sama tüüpi, kuid ma kahtlustan, et Rannula hakkab Suurorgu hooti ka number kahe positsioonil kasutama.
Dorbek = Dorbek. Sisuliselt sama kommentaar mis Kurbase puhul.
Shungu > Smith. Shungu hooaja lõpp oli nii rünnakul kui kaitses väga sümpaatne, mistõttu saavad Smithil täitmiseks suured saapad olema. Mängustiililt tundub Smith olema palliga natuke agressiivsem, kuid ma loodan väga, et ta suudab selle juures siiski mõistlikult tegutseda ning ei lõhu mõnusat meeskondlikku rütmi. Otseselt mingeid suuri punaseid lippe Smithi puhul ei paista, aga las tõestab oma headust palliplatsil.
Kaukiainen < Kaukiainen. Ma arvan, et tuttavas keskkonnas jätkamine ei mõju soomlasele halvasti ning ta suudab hea hooaja teha. Tema kvaliteet on teada ning kui ta suudab füüsilises plaanis ka natuke paremasse vormi tõusta, siis ma ei näe, miks uus hooaeg peaks olema lahjem.
Kasutaja avatar
Drogba
Kasutaja
Postitusi: 976
Liitunud: 13 Aug 2012, 22:55

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Drogba »

Kovliar treenib Cramoga nagu piltidelt näha. Kuigi ega sellest vist midagi rohkem välja lugeda ei saa, lihtsalt treenib.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4268
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas marxx762 »

Drogba kirjutas: 07 Aug 2024, 09:34 Kovliar treenib Cramoga nagu piltidelt näha. Kuigi ega sellest vist midagi rohkem välja lugeda ei saa, lihtsalt treenib.
Tal on uueks hooajaks Lietkabelise võistkonnaga.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4268
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas marxx762 »

Mängumehed kirjutavad et uus abitreener tundub olevat leitud. Tegu endise Kalevi eestlasest tituleeritud mängumehega. Pakuks sellisel juhul Kangurit.
Kalev
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 13 Nov 2006, 17:47
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kalev »

Mul turgatas Müürsepp võimaliku nimena
habe
Kasutaja
Postitusi: 87
Liitunud: 08 Jaan 2024, 14:04

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas habe »

Tanel Sokk
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4268
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas marxx762 »

Meeskond on saanud omale ühe uue toetaja - seda siis DPD näol. Loodetavasti õnnestub mõni toetaja veel enda rüppe tõmmata. Ka ametliku müügipartneri Infopangaga pikendati koostöölepingut.

Infopanga turundusjuhi Martin Õunapi sõnul leiti esimesel koostööaastal Kalevile 63 potentsiaalset partnerit, kellest 27 olid valmis Kalev/Cramo esindajaga kohtuma ja 35 soovisid lisainfot telefoni või meili teel. “Need numbrid on täitsa ilusad, arvestades, et üldiselt ongi selliste tegevustega mõistlik vaadata pikka perspektiivi. Varajased adapteerujad saime pardale ja usun, et suuremad võidud hakkavad tulema sellel hooajal,” kommenteerib Õunap.

Loodame et siis edasiste huviliste näol realiseerub huvi koostööks.
Kasutaja avatar
bckalev-cramo
Kasutaja
Postitusi: 365
Liitunud: 17 Juul 2021, 10:11

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas bckalev-cramo »

Annan lihtsalt teada, et on ka lahkujaid koostööpartnerite hulgast, keda veel pole maha jõudnud võtta kodukalt.
marxx762 kirjutas: 14 Aug 2024, 21:39 Meeskond on saanud omale ühe uue toetaja - seda siis DPD näol. Loodetavasti õnnestub mõni toetaja veel enda rüppe tõmmata. Ka ametliku müügipartneri Infopangaga pikendati koostöölepingut.

Infopanga turundusjuhi Martin Õunapi sõnul leiti esimesel koostööaastal Kalevile 63 potentsiaalset partnerit, kellest 27 olid valmis Kalev/Cramo esindajaga kohtuma ja 35 soovisid lisainfot telefoni või meili teel. “Need numbrid on täitsa ilusad, arvestades, et üldiselt ongi selliste tegevustega mõistlik vaadata pikka perspektiivi. Varajased adapteerujad saime pardale ja usun, et suuremad võidud hakkavad tulema sellel hooajal,” kommenteerib Õunap.

Loodame et siis edasiste huviliste näol realiseerub huvi koostööks.
korvpallihuviline
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 03 Veebr 2015, 15:46

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas korvpallihuviline »

bckalev-cramo kirjutas: 14 Aug 2024, 23:32 Annan lihtsalt teada, et on ka lahkujaid koostööpartnerite hulgast, keda veel pole maha jõudnud võtta kodukalt.
marxx762 kirjutas: 14 Aug 2024, 21:39 Meeskond on saanud omale ühe uue toetaja - seda siis DPD näol. Loodetavasti õnnestub mõni toetaja veel enda rüppe tõmmata. Ka ametliku müügipartneri Infopangaga pikendati koostöölepingut.

Infopanga turundusjuhi Martin Õunapi sõnul leiti esimesel koostööaastal Kalevile 63 potentsiaalset partnerit, kellest 27 olid valmis Kalev/Cramo esindajaga kohtuma ja 35 soovisid lisainfot telefoni või meili teel. “Need numbrid on täitsa ilusad, arvestades, et üldiselt ongi selliste tegevustega mõistlik vaadata pikka perspektiivi. Varajased adapteerujad saime pardale ja usun, et suuremad võidud hakkavad tulema sellel hooajal,” kommenteerib Õunap.

Loodame et siis edasiste huviliste näol realiseerub huvi koostööks.
Loodetavasti tuleb veel uusi sponsoreid juurde, keegi vōiks ju paati astuda.
Kasutaja avatar
Drogba
Kasutaja
Postitusi: 976
Liitunud: 13 Aug 2012, 22:55

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Drogba »

See vist pole päris Cramole küsimus, aga küsin ikkagi. Miks valiti Epicbet cupi Cramo mängu kuupäevaks 5 september? Samal päeval on jalkas Eesti - Slovakkia. Julgen öelda, et mõlemad üritused köidavad sama rahvast, kes sooviks olla nii kossul kui jalkal. Nüüd peavad tegema valiku. See tähendab, et kumbki üritus ei saa maksimum rahvast kokku, mis erinevatel päevadel võinuks juhtuda.
Vasta