Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
barons2
Kasutaja
Postitusi: 218
Liitunud: 06 Aug 2018, 21:36

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas barons2 »

Ei tea, kas olen midagi maha maganud, või mis ... Kas Mängumehed aegu tagasi sosistasid et teine abitreener on leitud ... et kas on siis ja kes?
Kasutaja avatar
Raja
Kasutaja
Postitusi: 363
Liitunud: 21 Nov 2006, 09:11
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Raja »

vanafänn kirjutas: 24 Aug 2024, 17:43
marxx762 kirjutas: 24 Aug 2024, 13:59 Vähem kui kaks nädalat on EpicBet-i turniirini ning vaadates hetkel piletite müüki, siis loodan väga et olukord paraneb tuntavalt, hetkel on müük olnud enam kui niru. Kui palju klubi selle turniiri korraldamisega seotud on? On sealt mingit tulu ka loota (kuigi sellise piletimüügi pealt on seda vist palju loota).
Pileteid võiks olla tõesti rohkem müüdud, muidugi meil siin kodukamaral tavaline, et kui oma meeskond pole platsil siis ega väga kohalike ei huvita ka. Olen varemgi mõelnud, et kui me peaks saama siia EMi alagrupi siis vaju maa alla häbist, kui saal on praktiliselt pooltühi.
Kui aus olla, pole väga reklaamigi näinud. Kuidas see tavainimene oskab tulla üldse ?
danielto
Uus kasutaja
Postitusi: 8
Liitunud: 06 Apr 2022, 15:47

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas danielto »

Sellega ei saa küll nõus olla, et reklaami pole näinud. Seda on täis Delfi, sh sisuturundse artiklid, sotsiaalmeedia ja isegi välireklaami olen kohanud.
East
Kasutaja
Postitusi: 1138
Liitunud: 01 Nov 2018, 07:58

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas East »

Usutlus tänaselt ürituselt Rannulaga: https://www.ohtuleht.ee/1113523/kahekor ... se-valmis-

Muuhulgas mainis, et Kalev üritas ka Treierit püüda, aga jäi rahaliselt liiga kalliks.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4276
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas marxx762 »

Teagi kas võistkond nägi üllatavalt okei välja või oli siis Bakken sedavõrd roostes veel. Üldiselt kedagi väga laita ei tahagi, aga Böckler oli kuidagi ebalev ning Tape rikkus oma mängu kolme väga rumala veaga ära. Smith-i mäng läks vist mingi väikse vigastuse nahka ning tema piirdus vaid paari minutiga. Kiidaksin eelkõige Kuubat - tema tegutses vägagi mitmekesiselt ning mingit põdemist polnud. Märgiline ka asjaolu, et Toom on tagasi väljakul pärast järjekordset rasket traumat.
NoName
Kasutaja
Postitusi: 819
Liitunud: 12 Aug 2010, 15:43

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas NoName »

Toom näeb ühtlasi välja nagu sisutas enda korvpallivaba perioodi puude koos juurtega maast kiskumisega.
vanafänn
Kasutaja
Postitusi: 718
Liitunud: 29 Juun 2018, 14:50

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vanafänn »

Kes need kommentaatorid muidu on? Ma saan aru, et neil ka pre-season aga no jumal, kuidas võib üks tüüp teisele alles sisse sõita :D
vanafänn
Kasutaja
Postitusi: 718
Liitunud: 29 Juun 2018, 14:50

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vanafänn »

Läks ikka teist aastat järjest nugadega Dolphinsi vastu aga seekord siis meie peal. Kahju, et Arik ei saanud üldse mängida, ega väga ei saanudki mingit pilti ette, millal ta tagasi muidu?

Kui eile tundsin pisut muret, et Tape võttis 0 lauda, siis täna heastas kuuega ning lisaks on neil Dorbekuga päris hea keemia tekkinud, neid alley-oope jagavad nad päris hästi. Suurorg pani küll 20punni aga mängu ajal väga hea mulje polnud kuidagi, õnneks Severi oli tasemel ja lappis selle osakonna ära.
NoName
Kasutaja
Postitusi: 819
Liitunud: 12 Aug 2010, 15:43

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas NoName »

Ma arvan, et kõige murettekitavam ongi asjaolu, et Suurorg peab rünnakuliider olema. Kindlasti tubli mängumees, aga küpsest mängumehest kaugel. Loodaks meeskonnalt tervikuna rohkem ründeteravust. Teine murekoht on see, et pikad jäävad kaitses ja lauas mõneti lahjaks ja kolmas on see, et Böckler mängib täiesti omaette mängu.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4483
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

Kui +/- näitajat vaadata, siis parimad näitajad Kaukiainen (15), Hermet (13), Kurbas (13), + veel Tape (8), Dorbek (7), kogemused maksavad, selle kõrval Kuuba (-15), Suurorg (-8), Böckler (-8) ja see paistis väljakul ka silma, just ebakindlus tegutsemises. Samas muidugi, Suuroru punktid olid lõpus otsustavad ja siit on võimalik ainult edasi minna. Smithi pealt peaks ka loodetavasti juurde tulema ning tundub, et päris hea kooslus on kokku saadud.
NoName
Kasutaja
Postitusi: 819
Liitunud: 12 Aug 2010, 15:43

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas NoName »

Huvitav, kas Charles Barton clinic on läbi lähisuguluse seotud Bartoniga, kes kunagi Tartus mängis. On ju suisa nimekaim.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4483
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

Ma eeldan üsna suure tõenäosusega, et Tartus mänginud Barton on vana Bartoni poeg :D
Kusjuures papa Barton on kunagi juhendanud nii Rootsi kui Taani koondist ja olnud ka Tel-Aviv Maccabi abitreener.
RK
Kasutaja
Postitusi: 1772
Liitunud: 29 Nov 2008, 12:46
Asukoht: eesti

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas RK »

vaim564 kirjutas: 01 Sept 2024, 20:52 Ma eeldan üsna suure tõenäosusega, et Tartus mänginud Barton on vana Bartoni poeg :D
Kusjuures papa Barton on kunagi juhendanud nii Rootsi kui Taani koondist ja olnud ka Tel-Aviv Maccabi abitreener.
Täpselt nii ongi, minu mäletamist mööda käis papa Barton ka Tartus poissi vaatamas.
East
Kasutaja
Postitusi: 1138
Liitunud: 01 Nov 2018, 07:58

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas East »

Ma ausalt öeldes kartsin hullemat, eriti arvestades, et kõigil teistel meeskondadel olid juba varasemast kontrollkohtumised all. Jah, oli rabedust, aga see on täitsa normaalne. Mulle andis see turniir igatahes tunde, et meeskonnas on potentsiaali ning kui nurki lihvida, siis võib päris hea asi välja kukkuda.

Uutest meestest jättis Patrick Tape kõige huvitavama mulje. Jah, ta tegi mõnes kohas naiivseid otsuseid, kuid tema potentsiaal hooaja käigus edasi areneda on päris märkimisväärne. Kovalov oli Bakken Bearsi vastu väga hea. Möllas ründelauas ning võttis rünnakul väga julgelt ette. Dolphinsi vastu oli ukrainlane jälle natuke tagasihoidlikum ja jäi vigadega hätta. Miška mängis ka enam-vähem selle rolli välja, mida võikski temalt oodata.

Hermet tundus füüsiliselt heas vormis olevat ning hea meel, et ka Suurorg sai kohe resultatiivselt alustatud. Suurorg vajab veel kindlasti kohanemisaega, aga enesekindluse mõttes tulid mõlemad mängud talle kindlasti kasuks.

Kokkuvõttes positiivsed esmamuljed ning usun, et Rannula suudab nendest meestest asju välja pigistada küll. Lisaks on veel küllaga varu mitme mehe arvelt: eeldatav liider tagaliinis Arik Smithi näol veel sisuliselt mängida ei saanudki ning Hugo Toom alles kogub tunnetust peale ülipikka vigastuspausi. Kui mõlemad oma parimas vormis on, siis on nad eelduslikult algviisiku materjal.
vanafänn
Kasutaja
Postitusi: 718
Liitunud: 29 Juun 2018, 14:50

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vanafänn »

https://sport.delfi.ee/artikkel/1203190 ... onverentsi

36:14, no ei mõista mis nime Miska ütles, kas keegi targem oskab aidata?
Vasta