Eesti koondis.

Kõik Eesti koondisega seonduv
Kasutaja avatar
BCKLV
Kasutaja
Postitusi: 709
Liitunud: 30 Juul 2007, 22:54
Asukoht: Cramo City

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas BCKLV »

Zog kirjutas:Teini v"alja j"atmisest on kahju... isegi kui ta on viimane looder ja idioot, on ta praegu Eestist ainus, kes suudaks vastaste "staari" kaitses korralikult kinni v~otta... ja "uhtlasi on ta "uks v"aheseid, kellel on piisavalt n"arvi, et kriitilisel hetkel m"angu juhtida...
Jah! ...ja lisaks sellele ta seob ja liidab platsil erinevaid lülisid ja toimatab alati palli õigel hetkel vajalikku kohta! Krt, sina oledki see, kes delfis neid teiniülistus kommentaare treib :D

Ma küsiks vastu, kas Tein on endale koha koondises välja võidelnud..
HEROS GET REMEMBERED, LEGENDS NEVER DIE ||| 2005 ||| 2006 ||| 2009 ||| 2011 ||| 2012 ||| 2013 ||| 2014 ||| 2016 ||| 2017 |||
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Zog »

BCKLV kirjutas:
Zog kirjutas:Teini v"alja j"atmisest on kahju... isegi kui ta on viimane looder ja idioot, on ta praegu Eestist ainus, kes suudaks vastaste "staari" kaitses korralikult kinni v~otta... ja "uhtlasi on ta "uks v"aheseid, kellel on piisavalt n"arvi, et kriitilisel hetkel m"angu juhtida...
Jah! ...ja lisaks sellele ta seob ja liidab platsil erinevaid lülisid ja toimatab alati palli õigel hetkel vajalikku kohta! Krt, sina oledki see, kes delfis neid teiniülistus kommentaare treib :D

Ma küsiks vastu, kas Tein on endale koha koondises välja võidelnud..
Gert Kullamäe ütles hiljutises intervjuus, et taseme poolest mahuks nii Kriisa kui ka Tein vabalt 12 parema sekka, ning ka Sokk ütles suhteliselt selgelt välja, et mitte mängijaoskused ei ole see põhjus mille pärast Tein usutavasti välja jäetakse... siit ka vastus sinu küsimusele...

:offtopic: Ja muideks, delfisse olen ma vist üldse elu jooksul kokku paar kommentaari kirjutanud, arvatavasti 0 nendest Tanel Teini kohta.... ja teda ülistama ma küll ei kipuks, kuna eriti sümpaatne mängija ta mulle tõesti pole... aga mis tähtsust sel "sümpaatsusel" on? Sokk on näiteks väga "sümpaatne" inimene minu silmis, aga jällegi mitte eriline treener... :offtopic:
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas vaim564 »

Üldiselt kipun nõustuma pigem selle poolega, et koondisesse pääsemiseks tuleks Tein üle mängida, mitte ära koristada ja praegu tema kohale sobivat asendajat ka kusagil ei näe. Kaugel sellest. No ei ole Gert Dorbekust ei viskajat ega taga hullemaks, mängu organisaatorit. Minu jaoks rohkem B-koondise mees, kes peaks kõigepealt end mängijana tõestama. Arbeti vorm pole samuti kõige parem olnud ja tema profiil on ka vähe teistsugune. Võib-olla Kriisa veel olekski kõige sobivam :)
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Egert »

Tiit Sokk koondisekandidaatide esmases nimekirjas üks üllatusnimi

Eesti korvpallikoondise peatreener Tiit Sokk avalikustas esialgse nimekirja korvpalluritest, kellega alustatakse suvel ettevalmistust EM-võistluste B-divisjoni mängudeks.

Nimekirjas leiab uue mängijana 214 cm pikkuse ja 140 kg kaaluva Jaan Montgomery (pildil).

Tegemist on 23-aastase Kanada väliseestlasega, kes sai Eesti passi möödunud aasta suvel peale ülikooli lõpetamist ja avaldas soovi pakkuda oma teeneid Eesti koondisele.

Tiit Soku sõnul on USA-s NCAA meeskonda Binghamton Bearcatsi kuulunud noore keskmängija lisandumine kandidaatide nimekirja kindlasti väga teretulnud.

„Korvialusesse tsooni vajame lisajõudu nii kaitses kui ka rünnakul, “ ütles Sokk.„ Samas peame arvestama, et tal on olnud pikk mängupaus ja tal on vaja kõvasti vaeva näha, et ennast vormi saada ning tagada pääs koondisesse.“

„Tuleb kindlasti oluline üksteise tundmaõppimise ja harjumise periood,“ lisas Eesti korvpallikoondise peatreener Tiit Sokk. “Loodetavasti saab koostöö olema hea ning temast saab meie meeskonnale oluline täiendus."


Pilt
Viimati muutis Egert, 03 Mär 2010, 13:11, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Patrioot »

Vahi, mis kõik maailmast leida võib
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas vabakutseline »

Kust selline vend järsku välja kargas? Ei aga päris tore, et peale Veski on meil ka veel üks arvestatava pikkusega mängumees olemas. Kuigi koondise kandidaatite hulgas on ainult üks.

EDIT:/ Mõlemad on siiski nimekirjas. Minu jaoks on veel üllatus, et Joonas Vaino ja Ivar Tulit nimekirja mahtusid :D
Viimati muutis vabakutseline, 03 Mär 2010, 13:40, muudetud 1 kord kokku.
And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas And »

Üpris kogukas tüüp. Ei tea, kas joosta ka jaksab. Ja mingit erilist tausta pole. Eks ta vast Veski-Owensi kanti jääb. Aga vähemalt midagigi leitud ja tüüp ise tahab. Saab näha.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas vaim564 »

[quote="Egert"]Tiit Sokk koondisekandidaatide esmases nimekirjas üks üllatusnimi

Eesti korvpallikoondise peatreener Tiit Sokk avalikustas esialgse nimekirja korvpalluritest, kellega alustatakse suvel ettevalmistust EM-võistluste B-divisjoni mängudeks.

Nimekirjas leiab uue mängijana 214 cm pikkuse ja 140 kg kaaluva Jaan Montgomery (pildil).

Tegemist on 23-aastase Kanada väliseestlasega, kes sai Eesti passi möödunud aasta suvel peale ülikooli lõpetamist ja avaldas soovi pakkuda oma teeneid Eesti koondisele.

Tiit Soku sõnul on USA-s NCAA meeskonda Binghamton Bearcatsi kuulunud noore keskmängija lisandumine kandidaatide nimekirja kindlasti väga teretulnud.

„Korvialusesse tsooni vajame lisajõudu nii kaitses kui ka rünnakul, “ ütles Sokk.„ Samas peame arvestama, et tal on olnud pikk mängupaus ja tal on vaja kõvasti vaeva näha, et ennast vormi saada ning tagada pääs koondisesse.“


Tegemist ei ole aprillinaljaga?
Kalendri järgi on vist ikka märts alles. :D
And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas And »

Olenemata mängupausist olen valmis tegema kõvasti tööd, et kiiresti taastada ülikooli aegne füüsiline ja mänguline vorm,» lisas Montgomery.
Montgomery mängis aastatel 2005-2009 USA üliõpilasliigas NCAA Binghamtoni meeskonnas. Hooaegade keskmised saagid olid 0,2, 0,9, 0,9 ja 0,7 punkti mängus!
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas nojah »

Päris huvitavaid nimesid on seal. Mis poolest näiteks Rain Raadik on eelistatud Kaido Saksale? Või miks pärnust on Toomas Raadik, mitte Rannar Raap (erinevate positsioonide mängijad, seda küll). Ka Pilk võiks TTÜ-st olla enne nii mõndagi meest... Eriti kui on nii laiendatud nimekiri. Klementsovi ka ei ole. Suht liiga tehtud TTÜ meestele mu arust :D
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas vaim564 »

Rain Raadik ja Ivar Tulit, kes oma klubideski mänguaega ei saa, on valikus kõige üllatavamad nimed.
Saaget pole, küll on aga Pokla siiski nimekirjas. Saksa ja Klementsovi väljajäämine on ka veidi üllatav.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas vaim564 »

See Montgomery jääb mänguklassilt vist isegi Veskile alla.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas nojah »

ei usu jah, et tast mängijat on...
Eepica
Kasutaja
Postitusi: 587
Liitunud: 19 Nov 2008, 12:39

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Eepica »

no ei tea midagi eks siis ole näha kui mees mängida saab. vähemalt pikk:) huviga ootan mida poiss suudab. arvate et ta on viletsam kui kevin?
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas nojah »

Indrek Raig ja Imre Triisberg on ka näiteks pikad. Purason on veel kõigist neist kõige pikem :D No ma ei tea, isegi Owens oli üliõpilasliigas mängumees, keskmiselt alla punkti mängus visata....
Vasta