Tartu Rock

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas nub4you »

see on meeskonna sisene asi , kas lasta või mitte , ma arvan , et veidekas ikka lastakse , noormängija ja tulevik veel ees , aga ei tea seda keegi tegelikult .
Pilt

Pilt
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas nojah »

Loodame. Aga tartlasi ma siiski liiga palju ei usaldaks ;)
Rokkar
Kasutaja
Postitusi: 28
Liitunud: 13 Aug 2010, 12:01

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Rokkar »

Oh, selle uudise taustal oleks nagu kivi südamelt langenud. Rocki managment on teinud jälle fantastilist tööd! laupäeval näen selle Ezikwu ka ära siis oskan öelda oma arvamuse temast. See on veel ainuke küsimärk veel mulle. HURAAAA!
Vana rokipeer ja tuntud anarhist Tõnu Trubetsky ütleb oma saatuslikku hetke kirjeldades, et ärkas hommikul üles ja mõtles, et täna võiks astuda Keskerakonda.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas nojah »

Aga vähemalt seda pole Rocki juhtkonna puhul karta, et öeldakse "saadame Eziukwu minema ja asemele kedagi ei otsi". Vähemalt nii palju tuleb neile au anda, et selles osas päris sama idikad, kui Kalevi juhtkond ei olda.
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas spartaklane »

nojah kirjutas:Aga vähemalt seda pole Rocki juhtkonna puhul karta, et öeldakse "saadame Eziukwu minema ja asemele kedagi ei otsi". Vähemalt nii palju tuleb neile au anda, et selles osas päris sama idikad, kui Kalevi juhtkond ei olda.
Selles osas on sul tõesti õigus.Rocki mänedment mõtleb ikka loogiliselt ,mitte ei loo mõttetuid illusioone,ühtlasi arvan,et Veidemanni liitumisega on Rock nüüd ikka kordades kõvem ,kui Kalev/Cramo seda tuleb nüüd juba tunnistada.
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Karl »

Jah ja tõesti loodame nüüd kõik et Rock hakkab Cramot ka kordades võitma. Nt 80-20. Muidu ei mängiks Rock oma potensiaali välja ja kohtunikud teeksid mängu ära.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas KalevRuus »

nojah kirjutas:Samas, Kalev Keerlest hea pakkumise puhul ei lasknud.
Ära nüüd võrdle näppu t...ga. Keerlest taheti keset hooaega kui tema asemel polnuks kedagi teist platsile saata. Pole kahtlustki, et kahe hooaja vahel saaks Veidekas minema küll.
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Asjaajaja »

Väga hea uudis. Loodetavasti Eziukwu ka ikka jääb, kuna see vend kindlasti alles kogub ennast. Ei ole mõtet lambist ära saata, nagu seda Kalev/Cramo iga-aastaselt teeb.
Kasutaja avatar
Korx300
Kasutaja
Postitusi: 350
Liitunud: 10 Okt 2009, 12:23

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Korx300 »

Minu jaoks on Veideka Rocki siirdumine muidugi mega uudis.

Tagaliin on päris hea juba - Tsin, Sokk; Veideman, Leppik, Kurbas, Evart. Kõige suurem küsimärk on ikkagi eesliin, kas Talts lahkub poole hooaja pealt? Kas Callistus jääb? Osutub ta piisavalt meheks? Paade on nagu Cramo Riis, pidevalt vigastatud.

Siin kohal oleks paras teha võrdlus Rocki ja Cramo vahel.

Tagaliin:
Rock - Cramo
Tsin, S.Sokk, Veideman, Kurbas, Leppik, Evart - T.Sokk, Tamm, Riis, Dorbek, Orula, Arbet

Julgen anda eelise Rockile. Sokk, Veideman, Kurbas, Evart - kõik on noored mehed, kes veel arenevad. Tsinist peaks saama Rocki liider, vedaja. Kuid ei rutta ette, enne peaks ära nägema BBL Cupi. Cramo poole peal oleneb palju sellest, kuidas Kussa suudab T. Sokku ja Arbeti mängima panna. Kui nad jätkavad sama ebastabiiselt, siis... Ei kujuta ette mis VTB juhtuma hakkab.. Loodan, et Kussa üllatab positiivselt :)

Eesliin
Talts, Allingu, Callistus, Paade, Doronin, Eichfuss, Raadik - Hollandlane, Toome, Kitsing, Keerles, Saks(ongi kõik!?)

Nii kaua kuni Talts on Rockis, väidan, et Rock on tugevam. Palju oleneb sellest, mis saab Callistusest. Cramol jääb mehi kuidagi väheks... Lisaks on küsimärk Kitsingu, Saksa ja Toome kohal, kuidas veavad need mehed VTBs välja... Olgu, Rockil on nimekirjas küll mehi rohkem, kuid Raadik ilmselt mängib duublis. Paade, kui terve on, on hea täiendus. Isiklikult olen arvamusel, et Callistuse asemele tuleks tuua keegi pikem korvi alla, saaks Talts nr 4 mängida. Sama rida on ka Cramol, Rakvere mängude põhjal(ei ole meest rohkem mängimas näinud) ütleks, et Hollandlane ei olnud suurem selg-ees mängija. Tegi rohkem selliseid tagasihüppelt viskeid post-moveist.

Kokkuvõtteks, mõlemal klubil on mõtteainet eesliiniga. Tagamängijad on Rockil vastavalt liigadele hästi täidetud, kuid minu arvates käib VTB Eesti klubidele küll üle jõu :)
Peaasi, et Veideman Toomet ei teeks -.-

E: Ei mõista, mis sitast seisust räägivad siin Cramo fännid ja veel mõned? Võistkond on KML hästi komplekteeritud, BBLi jaoks täiesti rahuldav ning noh VTB kohapeal olen endiselt samal arvamusel...
Patrioot kirjutas:
cramo kirjutas:Aga Toome on minu meelest kindlasti parem mängija kui seda on Paade.
Võta üks ja viska teist. Ühel päeval võivad mõlemad väga korraliku mängu teha, kuid järgmisel on nad nagu üks latt saaremaa vorsti.
Kasutaja avatar
julki
Kasutaja
Postitusi: 1099
Liitunud: 12 Jaan 2009, 22:20
Asukoht: Nissi City

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas julki »

Asjaajaja kirjutas:
See ongi vist see õige koht avaldada uudiseid, oma rõõmu ja arvamusi seoses TÜ Rockiga. Mina olen väga rõõmus, et Veideman liitus Rockiga - nüüd sai Eesti vaieldamatult tugevaim klubi veel i'le täpi peale.
Vaieldamatult kohe ?? :D Siin saaks ikka päris korraliku vaidluse maha pidada kes parem on. Loodedavasti peale reedet hakkad teistmoodi mõtlema aga see väga väga kahtlane sinu puhul .
GO ASJAAJAJA :clap:
Kasutaja avatar
Korx300
Kasutaja
Postitusi: 350
Liitunud: 10 Okt 2009, 12:23

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Korx300 »

Kus on moderaatorid/administraatorid...

Nii kaua, kuni Asjaajajal oli suu kinni tuli päris normaalseid ja sisukaid postitusi. Nüüd tuleb tema oma provokatsiooniga ning sellele järgneb laine Asjaajaja paika panijatega. Mõtlemis koht modedele, admitele. On küll kerge OT, kustutage ära, kui olete mu mõtte sisust aru saanud :)
Patrioot kirjutas:
cramo kirjutas:Aga Toome on minu meelest kindlasti parem mängija kui seda on Paade.
Võta üks ja viska teist. Ühel päeval võivad mõlemad väga korraliku mängu teha, kuid järgmisel on nad nagu üks latt saaremaa vorsti.
And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas And »

Rock sel aastal siis:

Kurbas - hea ost, sümpaatne mängija, läbimurdja, hea põrge, temast tuleb.
Sokk - udu, aeglane, nõrk füüsis, lühike, ei jaga mängu, pole viset, temast ei saa asja.
Eziukwu - pikk ja peenike, viset pole, võib võtta mõned lauad ja vabaks jäädes visata, aga keskpärane ost.
Tsintsadze - ei mäleta, mitu aastat ta Rockis oli, aga viimasel aastal muutus kehvemaks, katus sõidab ära, palju pallikaotusi, aga siiski pigem hea mängija, kes võtab ette, murrab läbi ja oskab visata ka.
Eichfuss - korralik mängumees, üks väheseid Eestis, kes julgeb korvi all madistada, kui saaks stabiilsemaks, siis oleks meeskonnale palju kasulikum. Eelmisel hooajal puhuti ta minu meelest ajakirjanduse poolt 2-3 hea mängu põhjal liiga üles.
Allingu - eelmine hooaeg oli üks parimaid tal ja selle hooaja kontrollmängudes on ka okei olnud, aga no siiski...vana mees juba ja hooaja jooksul vajub ära ja tal pole enam seda kiirust, mis meestel, kes tema vastu mängima hakkavad, on.
Doronin - udude udu. Milleks teda meeskonnas hoida ja veel 3 aastaks midagi kokku leppida? Räägitakse kui kaitsespetsist, aga ta on ju Arbeti hale vari.
Paade - Doronin II, tehke 5-aastane leping!
Talts - sümpaatne mängija, Eesti parim nr 5 ja 4. Kahju, et ta kunagi Cramosse ei tulnud.
Leppik - taas üks "kaitsespets", töömees tundub ka olevat, aga siiski mees, kes teeb 10st mängust 1 korraliku mängu ja ma ei mõista, milleks teha sellise mehega 3-aastane leping.
Raadik - pole sõnu, pole spordimees, täiesti arusaamatu, milleks võtta meeskonda ja veel 3 aastaks! Viiask II.
Veideman - hea ost, asjalik tüüp, oluline, et katus ära ei sõidaks ja nina püsti ei tõuseks.

Järveläinenist ja Evartist ma suurt ei tea.
Igatahes Rockis jälgin Veidemani, Taltsi, Kurbase ja Eichfussi tegemisi. Nemad on minu jaoks sümpaatsed mängumehed, olenemata sellest, mis meeskonnas nad parajasti mängivad.
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Zog »

http://sport.err.ee/index.php?06114327" onclick="window.open(this.href);return false;

Pealkiri on küll kontekstist välja kistud... aga muidu sellel teemal rääkides... nooh... peaasi on nüüd see, et Veideman ikka korralikult mänguaega saaks. Muidu oleks küll tegu ande raisku laskmisega.
Rokkar
Kasutaja
Postitusi: 28
Liitunud: 13 Aug 2010, 12:01

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Rokkar »

And.

1. Sokk ei tulnud see aasta isegi koondist esindama, kuna tahtis endaga suvel individuaalset tööd teha. Arvan, et teda on veel vara maha kanda. See hooaeg peab olema tema läbimurdehooaeg.
2. Leppik - Valiti Rocki fännide poolt finaali MVP-ks. See ütleb, et pole ta nii kehv midagi kui sa väidad. Minu isiklik lemmikmängija on ta ka.
3. Doronin - Tema isa on Rocki üks suursponoreid. Pole tal häda ka midagi.
4. Allingu - pole ta nii vana veel midagi, et tal poole peal ära peaks vajuma :P
5. Paade - kahju mehest, noorena pani Zalgirise vastu 30 punni ja säras igatpidi. Viimase põntsu pani muidugi puuk. See võib koordinatsioonile ikka kõva põntsu panna. Kui korda saaks oleks väga kõva mängumees.
Vana rokipeer ja tuntud anarhist Tõnu Trubetsky ütleb oma saatuslikku hetke kirjeldades, et ärkas hommikul üles ja mõtles, et täna võiks astuda Keskerakonda.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Veidemanil 3a leping ja lahkuda on võimalik ainult siis, kui klubid omavahel üleminekus kokkuleppele saavad. Arvan, et Veideman võib saada välismaalt küll pakkumise, kuid kas keegi teda mingi kalli raha eest Rockilt ära ostma hakkab on kahtlane. Nii, et kõige tõenöolisemalt siis ikkagi 3a Rockis.
Vasta