BC Kalev/Cramo vs Ventspils (Play-off 2. mäng)

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
Raudsepp
Kasutaja
Postitusi: 190
Liitunud: 21 Nov 2006, 22:25
Asukoht: Keila

Postitus Postitas Raudsepp »

Noo loodame ,et see Ventspilsi mäng ei olnud lihtsalt üks sähvatus.
Lootus sureb viimasena!
ats

Postitus Postitas ats »

Tänud sele video eest. Mulle jättis küll kõige parema mulje Scott. Väga hea leid ja loodaks et Matic ei hakka teda jälle "ümberkasvatama"
eko_latvia
Uus kasutaja
Postitusi: 7
Liitunud: 24 Mär 2008, 17:40

Postitus Postitas eko_latvia »

where I can find full game video you don't know?
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

vaatasin ka mängu ära ja ütleme nii, et täielik lollus oleks, kui Kedžot me järgmine aasta meeskonda eis aaks :P Sama Scotti kohta, kes mulle k väga meeldib.. aga jah ega iga päev nii hull päev ei ole, julmalt hästi panime kolmeseid ikka ja fänne oli ka meil rohkem kui ventspilsi omi :P
Minu arust võiks tuleval hooajal säilitada need mängijad kui võimalik: reed, kriisa, arbet, kangur, sokk, scott, kedžo, viiask, müür (kes nkn jääb)..jääda võiks ka abitreener vene..vahetust tahaks varucentri koha peale (Atušvili? Veski? keegi muu?) ja juurde tahaks viskajat..mulle meeldiks kui tuleks Gert Dorbek või Joosep Pokla..+matici asemele korralik coach (ehkki teeb opraegu head tööd, ei tee ta seda terve hooaeg) ja ongi meil super team olemas.

btw kui rääkida ulmest, siis ma tahaksin Mäesalu asemel Jelicit näha :P Jelic suht vana juba ja ega ta eriti ei mängi, võiks mu arust jäädagi Kalevisse ja hakata abitreeneriks, temas oleks mängude eel just nn kodutöö puhul sitaks kasu jne..pealegi tiimi moralne liider nagu räägitakse, miks mitte ka treenerina..mulle meeldiks väga Jelicit persoonina näha ka tuleval aastal Kalevis.
Kasutaja avatar
Kristo
Kasutaja
Postitusi: 1294
Liitunud: 15 Okt 2006, 16:18
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristo »

eko_latvia kirjutas:where I can find full game video you don't know?
http://www.woofiles.com/dl-132522-yHiJruRn-ime.zip
vihane
Kasutaja
Postitusi: 396
Liitunud: 30 Sept 2007, 11:51

Postitus Postitas vihane »

väga hea mäng kalevilt eks see mäng lisas mängjatele enesekindlust juurde jne. Jään huviga ootama askiga mängu kas esimene kohtumine on Eestis??? Kui kalev mängib sama häasti kui ventspilsi vastu siis on kõik võimalik :D loodan igamäng et Arbet oma hooaja alguse vormi üles leiaks , aga paistab et see hooaeg seda enam ei tule kahjuks
Viimati muutis vihane, 31 Mär 2008, 17:32, muudetud 1 kord kokku.
artur

Postitus Postitas artur »

Jah tundub, et Arbet ei leia tõesti õiget mängurütmi. Loodan, et vähemalt suvel koondise juures annab midagi parandad ja saab uueks hooajaks jalad alla
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Heh, nii palju OT'd, et pühapäeval kannab Kalev sport üle ka Dalkia ja Kalevi mängu.
Ragles

Postitus Postitas Ragles »

Tere!
Tahtsin kysida kuidas te neid Ed Scott,Kristjan Kangur pilte teete?
Oleks tore kui räägiks asjast natukene mulle ka
Tänan
Kasutaja avatar
Kristo
Kasutaja
Postitusi: 1294
Liitunud: 15 Okt 2006, 16:18
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristo »

Ragles kirjutas:Tere!
Tahtsin kysida kuidas te neid Ed Scott,Kristjan Kangur pilte teete?
Oleks tore kui räägiks asjast natukene mulle ka
Tänan
Googelda
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas Alex »

greystone kirjutas:Heh, nii palju OT'd, et pühapäeval kannab Kalev sport üle ka Dalkia ja Kalevi mängu.
Tihe värk.Päev varem ASK.Dalkias pole papis poisid.Loodetavasti teevad Kalevlased kohe sotid selgeks,et ei pea jõudu raiskama või kellegi vigastust kartma.
YNWA
pelmeen

Postitus Postitas pelmeen »

greystone kirjutas:vaatasin ka mängu ära ja ütleme nii, et täielik lollus oleks, kui Kedžot me järgmine aasta meeskonda eis aaks :P Sama Scotti kohta, kes mulle k väga meeldib.. aga jah ega iga päev nii hull päev ei ole, julmalt hästi panime kolmeseid ikka ja fänne oli ka meil rohkem kui ventspilsi omi :P
Minu arust võiks tuleval hooajal säilitada need mängijad kui võimalik: reed, kriisa, arbet, kangur, sokk, scott, kedžo, viiask, müür (kes nkn jääb)..jääda võiks ka abitreener vene..vahetust tahaks varucentri koha peale (Atušvili? Veski? keegi muu?) ja juurde tahaks viskajat..mulle meeldiks kui tuleks Gert Dorbek või Joosep Pokla..+matici asemele korralik coach (ehkki teeb opraegu head tööd, ei tee ta seda terve hooaeg) ja ongi meil super team olemas.

btw kui rääkida ulmest, siis ma tahaksin Mäesalu asemel Jelicit näha :P Jelic suht vana juba ja ega ta eriti ei mängi, võiks mu arust jäädagi Kalevisse ja hakata abitreeneriks, temas oleks mängude eel just nn kodutöö puhul sitaks kasu jne..pealegi tiimi moralne liider nagu räägitakse, miks mitte ka treenerina..mulle meeldiks väga Jelicit persoonina näha ka tuleval aastal Kalevis.
hakkab juba üle viskama see sergo ja veski jutt.sa mine vaata üks TTü mäng ära,siis näed meie lootustandvat tsentrit.meeskonda peaks jääma kõik mehed,kes hetkel on,vaid belkici asemel tuleb müür,ja asi ongi lahendatud.ja kui kalev peaks final4 saama,on maticil koht garanteeritud
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas Alex »

Nelja hulka pääseb Kalev iga ilmaga aga kas selle pärast nüüd talle uueks hooajaks treeneri koht garanteerida?Ma saaks veel aru kui me Zalgirist või Rytast võidaks siis veel.
YNWA
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Postitus Postitas Karl »

andy72o kirjutas:Nelja hulka pääseb Kalev iga ilmaga aga kas selle pärast nüüd talle uueks hooajaks treeneri koht garanteerida?Ma saaks veel aru kui me Zalgirist või Rytast võidaks siis veel.
Päris iga ilmaga ei pääse kyll, ASK on siiski väga arvestatav vastane
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas Alex »

Seda küll,aga ma ei näe mingisugust põhjust,et me neist jagu ei saa.ASK minu silmis täitsa tavaline sats oma karja mõttetute mustadega.
YNWA
Suletud