Balti liiga 2010/2011

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas nub4you »

Ma ei saa ikka veel aru miks talts rockis on ?! Eesti koondise mängud , tänane mäng ...
Pilt

Pilt
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas nojah »

Rix kirjutas:Sellise visketabavuse ja pallikaotustega. Okei, kui sokk oma neljanda tegi ja orula pg hakkas mängima, võis seda tegelikult oodata. mis see kolmeste protsent lõpus oli? Kolaks, mis kolakas, kui ikka ei suudeta palligi audist välja visata, millest me räägime. Aga ega hullemaks enam minna saa. See on ainus positiivne asi. Hollandlane juba lõpus vist leidis kah end, kui suudeti pall üle tuua, saadi isegi korvi alt mõni punn. Dorbeku kõrval võib saksa kah esile tuua, vähemalt ei kolistanud ämbreid nagu ülejäänud mehed peale Dorbeku. Sokk väsis. Rockil on materjali küllaga, aga jah, parem ikkagi kui nad seda nigeerlast ei jätaks. täna võis ju vabalt mõned visked tabada ja koppadega hiilata, aga noh, oleks seal korvi all üks korralik jõuline mees olnud, siis pole neist koppadest midagi kasu, ründelauast nopitakse pall ja... Tsinn on heas vormis ning Talts on muidugi väga hea. See mees läheb välja kindlasti, ma arvan, et enne detsembrit on läinud.
Aga jah, Cramo tambiti küll maa-alla, Kuusmaal on kõvasti mõtteainet. Näeme, mis siis saab, kui meeskond täisrivistuses ja orula ei pea enam mängujuht olema.
Ahjaa, Arbet.... no comments.
Mina jätaks küll Callistuse alles.... ma pigem olen konservatiivne nende toodud mängijate ära saatmise suhtes, kunagi ei tea, kas sama raha eest uus mees parem on. Pigem anda mehele võimalus ja üritada ta parimad küljed välja tuua. Kui mees muidugi just 100% udu ei ole - ka neid näiteid on küllaga aga pigem siis juba n-ö asemele toodud meeste hulgas reeglina.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas vaim564 »

nojah kirjutas:
vaim564 kirjutas:
Asjaajaja kirjutas:Ei tea, kas hollandlane saadetakse nüüd ka minema?
ei tea jah, huvitaval kombel ei muutnud Jonesi ärasaatmine mängu mitte üldsegi paremaks :o
Ilmselt Jonesiga poleks Kalev täna ikkagi võitnud, seda jah, aga korvialune võitlus oleks oluliselt võrdsem olnud küll
Pigem ma tahtsin öelda, et selle asemel, et kedagi ära saata, tuleks ikkagi juurde tuua ja ilmselt rohkem kui üks, sest Schmeichelite ja Puidetitega kaugele ei sõua. Praegu on rosteris 10 vähem-rohkem mängumeest + vigastatud Riis.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas nojah »

Loomulikult aga lihtsalt pole ju mõtet meest enne ära saata, kui uus ja parem olemas. Abi oleks ka Jonesist täna olnud ja ma pole kindel, et Kalevi eelarve juures parem mees leitakse.
Kasutaja avatar
--KingLeBron--
Kasutaja
Postitusi: 1271
Liitunud: 14 Veebr 2010, 21:19
Asukoht: Eesti

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas --KingLeBron-- »

Kuidas selle venemaa suursponsoriga on ikka huvitav....
Miami Heat NBA meistriks!

Tallinna BC Kalev/Cramo Fänn!

Chelsea fan!

Pilt
T Reed
Kasutaja
Postitusi: 96
Liitunud: 11 Sept 2010, 16:41

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas T Reed »

selle sponsoriga pole midagi, muidu oleks mehed kalevis olemas
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas zero0 »

Panin alguses teleka käima ja vaatasin, et jube kiire mäng - terve suve sai jalkat vahitud. Toome oli küll täna katastroof, kui nii edasi jätkab, siis tegi Rock küll õige otsuse. Siiski usun, et asjalood muutuvad tema osas.
Cramo poolt jäi muidugi silma Kitsing. Meeletult kahju on, et see mees Rocki särgis täna ei mänginud. Mina igal juhul hollandlase kohapealt ei nuriseks. Mees ju oli haige, midagi väga jubedat korda ei saatnud platsil, kui võrrelda herr Toomega. Ahjaa, Arbetit juba kiideti siin taevani, pidi olema uue hingamise leidnud - vaat, kus lops!
Positiivselt üllatas Tartu poolelt, parampapa, Rain Raadik - lootsingi, et pean oma sõnu sööma! -, keda tegin hommikul kõvasti maha, ootan talt samasuguseid esitusi edaspidi! Samad sõnad Callistuse kohta, skoor oleks veel suurem tulnud, kui mõned visked oleksid sisse kukkunud, tulid välja päris mitmed. Ei tohiks siiski nigeerlasest veel suuri järeldusi teha, tahan näha, mida homme suudab veidi tugevama satsi vastu. Talts ei vaja kommenteerimist, jätkab sealt, kus eelmisel hooajal pooleli jäi. Tsintsadze polekski nagu vahepeal ära käinud, väga sümpaatne mäng temalt! Kurbas oli täna veidi kehvem, kui varasemates kontrollmängudes, aga siiski hea töö. Kiitust väärib ka Allingu, vastas täiesti minu ootustele, tundub hetkel paremas seisus, kui eelmisel hooajal, mis on äärmiselt oluline! Veidemanil on vast toss väljas, ei suutnud täna väga silma paista. Ilmselt mängib rolli ka see, et liitus just alles Rockiga, ei ole mänguskeemi ehk korralikult sulandunud. Soku üle ei saa samuti nuriseda, midagi üllatavat ei suutnud ka pakkuda. Eichfussi mäng meeldis, Doronin jäi lahjaks.
Mina isiklikult liigitaksin selle ikkagi kontrollkohtumise alla. Mõlemad meeskonnad katsetasid palju. Tundub, et Rockil on nüüd relv millega saab eriti valusalt salvata Cramot ja teisi BBL-i võistkondi - meeskonna liider. Eelmine hooaeg sellist asja ei eksisteerinud. Mõelge, mis siis veel saab, kui Veideman saab vormi, siis suudab kaks mängijat oma kätte ohjad võtta ja olukordi ning teravust luua. Kuidas eelmise hooaja teise murelapsega - kolmesed - toime tullakse, näitab aeg.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Egert »

Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas zero0 »

Kuskilt statistikat saaks uurida?
Kasutaja avatar
--KingLeBron--
Kasutaja
Postitusi: 1271
Liitunud: 14 Veebr 2010, 21:19
Asukoht: Eesti

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas --KingLeBron-- »

bbl-i kodulehelt vajutab bbl cup ja sealt vaata...
Miami Heat NBA meistriks!

Tallinna BC Kalev/Cramo Fänn!

Chelsea fan!

Pilt
YO
Kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 23 Jaan 2009, 21:23

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas YO »

zero0 kirjutas:Kuskilt statistikat saaks uurida?
BBL.net --> BBL CUP
Arbet alustas ka sealt, kus eelmina hooaeg lõptas - täna kõigest -3 peal
Kasutaja avatar
Korx300
Kasutaja
Postitusi: 350
Liitunud: 10 Okt 2009, 12:23

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Korx300 »

Egert kirjutas:

komentaatorid ... :D Kui keegi viitsib kas selle sama läti/leedu(sorry, ei tunne neid keeli) keelse või veel parem kui eesti keelse mängu netti kuhugi(Torrentina ntx) kuhugi üles riputada, oleksin väga tänulik ;)

Mängust ka:

Kuradima hea oli vaadata tsinni tegutsema, ta nagu polekski ära olnud vahepeal. Abernethyga võrdlus ei kannata küll kuskilt august seda. Jagas ikka aeg-ajalt no selliseid maasikaid, et ainult lükka pall sisse. Kindlasti muutub ta veel paremaks ajaga, näha oli isegi, et ka temal oli närv ikkagi sees :D Tore oli vaadata, et Veideman oma mängu ei ole muutnud, ikka julgelt kolmene peale, läks mööda, siis läks, küll hooaja jooksul sisse kukuvad. Täielik müsteerium, kuidas ei suuda Talts endale klubi leida !? Kurat, see mees küll enam Eestis ei peaks mängima, olen küll Rocki fänn ja ääretult kahju oleks, kui ta lahkub, kuid no tema tasemega mees, peab kusagil mujal mängima. Rocki kaitse oli väga hea täna, kui sellist kaitset terve hooaeg näidatakse sis on väga OK. Callistuse koha pealt - kui ta homme Rytase vastu suudab jätkata hea mängu mängimisega, siis ei näe küll põhjust koju saata, kuid kui ta homme Rytase eesliini vastu normaalselt ei mängi, siis tekib küsimusi :) Kui Kurbasel lõpus paari väga lolli pallikaotust, kus ta söötu kätte ei saanud, välja arvata, tegi minu arvates väga ilusa mängu.

Cramo poole pealt... Mängust jäid meelde Dorbek, Kitsing ja Sokk... Ülejäänud... Toome oli ausalt öeldes sitahäda, tänase mängu põhjal olin lausa õnnelik, et ta Rocki särgis ei olnud, kuid siiski ei usu, et ta nii terve hooaja mängib, küll asi paraneb. Kahju ainult, et Kitsing skoori ei suutnud teha, üritas ka 17 minuti jooksul ainutl 1 korra... Et kas see oli Kussa käsk? Vaevalt, kuid kurat teab.

Mõlema võistkonna kolmesed olid küll masendavad... Cramol oli vist 2/16 ja Rocki omad 3/16... Rockil läksid paljud TO selle arvele, et Tsinn ja Veidekas olid Rockiga nii vähe koos mänginud ja ei klappinud see asi 100% veel. Väga meeldiv oli ka atmosfäär, mis me suutsime luua :) Mõnus oli mängule kaasa elada. Huvitav, Sõber oli minu arust mängul kohal, et kas helistab Veidekale ka ja ütleb oma õpetussõnad talle ka :D
Patrioot kirjutas:
cramo kirjutas:Aga Toome on minu meelest kindlasti parem mängija kui seda on Paade.
Võta üks ja viska teist. Ühel päeval võivad mõlemad väga korraliku mängu teha, kuid järgmisel on nad nagu üks latt saaremaa vorsti.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas nojah »

http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=395773" onclick="window.open(this.href);return false;

Nojah Kuusmaa jälle räägib, et leegionär peab olema selgelt parem kui omad mehed. Kui selleks raha ei jagu, siis ei jagu. Tuleb leida lihtsalt mees, kellel on need tugevad küljed, mis praegustel pikkadel puudu, st kellel on natukene rohkem pikkust ja massi, kui Keerlesel. Kes ei karda füüsilist kontakti korvi all nagu Toome. Ning kes on veidi kogenum ja vanem, kui Kitsing. Ei peagi olema mingi täiuslik imemees, teistest klassi jagu parem. Piisab, kui tal on sellised tugevad küljed, mis seal parasjagu puudu. Ja eks tema nõrkasid külgesid korvavad jälle teised mängijad.
Kasutaja avatar
Bawse
Kasutaja
Postitusi: 503
Liitunud: 09 Sept 2010, 16:56

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Bawse »

Sean Williams?
"Kaotamist ei olegi vaja osata, võita on vaja osata." - tonii
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Alex »

Kalev4ever kirjutas:Kui kaks meeskonda teevad kahe peale 46 pallikaotust, siis mis mänguilust siin rääkida saab?
Võitis kehvemast veidi parem meeskond
Suht kohutav ja masendav. Ei kujuta ette kuidas nad karika mänge mängisid ja see jama meenutas KTP mängu. Ainukese erandina, et eilne pilt oli veelgi koledam.
Suletud