Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
YO
Kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 23 Jaan 2009, 21:23

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas YO »

ma ei saa aru, miks peaks keegi suursponsor sellist jama üldse toetama? Arvestades kõike seda jama, mida alates septembrikuust on JUHTKOND korraldanud, siis mina ei annaks samale juhtkonnale uueks hooajaks rubalgi .
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas spartaklane »

YO kirjutas:ma ei saa aru, miks peaks keegi suursponsor sellist jama üldse toetama? Arvestades kõike seda jama, mida alates septembrikuust on JUHTKOND korraldanud, siis mina ei annaks samale juhtkonnale uueks hooajaks rubalgi .
Aga,milline peaks siis sinuarvates olema praeguse olukorra lahendus ,kas saata meeskond laiali ja ongi kõik,mina küll nii ei arva.Ütles ju klubi presidentgi ,et antud hooaeg on metsa läinud ja uueks hooajaks on plaanis luua klubi direktori ametikoht ,kelle vastutada jääb siis kõik klubiga seonduv,seegi on juba minu arvates suur samm ,sest pole ju praegu Kalev/Cramol sellist kindlat meest ,kes oleks koguaeg klubi asjade juures ,nagu teistel proffi klubidel see on.
Jah on tõesti küsitav ,miks peaks mingi suursponsor sellist jama toetama ,kuid nagu Valdmaa ütles Kalevi nimi pidi Venemaal müüma ,nii ,et võibolla on ikkagi mõni suursponsor idapoolt meist huvitatud ja ma ei välistagi siin ka sellist võimalust ,et uuest hooajast võib meeskond ka nime muuta ,ehk võib teine nimi olla ,mitte enam Kalev/Cramo vaid Kalev/...... .
Ja kui soovid näiteid siis näiteks kuulus Läti jäähokiklubi Riia Dünamo on ju samuti Idapoolt tuleva rahaga üles ehitatud ,sest Riia Dünamo nimi samuti Venemaal müüb ja vaevalt ,et lätlased end sellest puudutatuna tunnevad.
Jah praegu on see jutt võibolla veel utoopia ,mida ma siin räägin ,aga ikkagi tuleb meil siin loota kõige paremale ,mitte olla pessimistlik nagu mina tavaliselt olen.
Kaska
Kasutaja
Postitusi: 334
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Kaska »

Egert kirjutas:
Kaska kirjutas:kui te nyyd mäletate siis vahepeal oli Sokul suur tahtmine tuua cramose väliseestlane.Nime ei mäleta aga oli selline baby shaq sugune kuju :D
Jaani mõtled? :D
oli jh vist see jaan montgomery või mis iganes :D
YO
Kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 23 Jaan 2009, 21:23

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas YO »

spartaklane kirjutas:
YO kirjutas:ma ei saa aru, miks peaks keegi suursponsor sellist jama üldse toetama? Arvestades kõike seda jama, mida alates septembrikuust on JUHTKOND korraldanud, siis mina ei annaks samale juhtkonnale uueks hooajaks rubalgi .
Aga,milline peaks siis sinuarvates olema praeguse olukorra lahendus ,kas saata meeskond laiali ja ongi kõik,mina küll nii ei arva.Ütles ju klubi presidentgi ,et antud hooaeg on metsa läinud ja uueks hooajaks on plaanis luua klubi direktori ametikoht ,kelle vastutada jääb siis kõik klubiga seonduv,seegi on juba minu arvates suur samm ,sest pole ju praegu Kalev/Cramol sellist kindlat meest ,kes oleks koguaeg klubi asjade juures ,nagu teistel proffi klubidel see on.
Jah on tõesti küsitav ,miks peaks mingi suursponsor sellist jama toetama ,kuid nagu Valdmaa ütles Kalevi nimi pidi Venemaal müüma ,nii ,et võibolla on ikkagi mõni suursponsor idapoolt meist huvitatud ja ma ei välistagi siin ka sellist võimalust ,et uuest hooajast võib meeskond ka nime muuta ,ehk võib teine nimi olla ,mitte enam Kalev/Cramo vaid Kalev/...... .
Ja kui soovid näiteid siis näiteks kuulus Läti jäähokiklubi Riia Dünamo on ju samuti Idapoolt tuleva rahaga üles ehitatud ,sest Riia Dünamo nimi samuti Venemaal müüb ja vaevalt ,et lätlased end sellest puudutatuna tunnevad.
Jah praegu on see jutt võibolla veel utoopia ,mida ma siin räägin ,aga ikkagi tuleb meil siin loota kõige paremale ,mitte olla pessimistlik nagu mina tavaliselt olen.
Tallinnas on 1 Kalev veel, niiet see nime jutt on jama.
Kasutaja avatar
BCKLV
Kasutaja
Postitusi: 709
Liitunud: 30 Juul 2007, 22:54
Asukoht: Cramo City

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas BCKLV »

spartaklane kirjutas:Aga,milline peaks siis sinuarvates olema praeguse olukorra lahendus ,kas saata meeskond laiali ja ongi kõik,mina küll nii ei arva.
Just sina olid mõni aeg tagasi see, kes järjekindlalt kuulutas, lootis, arvas, kuulis "kuluaaridest" jutte, et järgmisest hooajast meeskonda ei eksisteeri!
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas spartaklane »

BCKLV kirjutas:
spartaklane kirjutas:Aga,milline peaks siis sinuarvates olema praeguse olukorra lahendus ,kas saata meeskond laiali ja ongi kõik,mina küll nii ei arva.
Just sina olid mõni aeg tagasi see, kes järjekindlalt kuulutas, lootis, arvas, kuulis "kuluaaridest" jutte, et järgmisest hooajast meeskonda ei eksisteeri!
Oli jah ,kuid uuele hooajale võiks ju mingeidgi lootusi panna ,eriti kui on loota ,et midagi võib tulla.
Kasutaja avatar
julki
Kasutaja
Postitusi: 1099
Liitunud: 12 Jaan 2009, 22:20
Asukoht: Nissi City

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas julki »

Ma ei tea mis spartaklasega juhtunud on aga praegu räägib küll väga positiivset ja õiget juttu. :clap:
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas nub4you »

Äkki sai ka süsti? :D
Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Kalev4ever »

Või äkki tal on ka pinge langus nagu Teinilgi?

Sry, et OT. Ma lihtsalt pidin seda ütlema :D
Fear the prophet!
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas spartaklane »

Sõbrad ,asi pole siin mingis pinge languses vaid selles ,et oma klubi fännidena peame me oma meeskonda uskuma ja lootma ,et igale langusele järgneb kunagi tõus ja klubi juhid on andnud ka kaudselt lootusi olukorra paranemisse ja mina seekord usun nende plaanidesse ja näen ka seisu ,et meil peaks järgmine hooaeg olema parem kui lõppenud hooaega ,seda näitavad ka mõningad märgid millesse mina usun,ärge arvake ,et ma koguaeg nii pessimist olen,nagu ma teile siin paistan.
Kasutaja avatar
kasutaja123
Kasutaja
Postitusi: 1067
Liitunud: 04 Apr 2009, 13:35
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas kasutaja123 »

Vaatamata tänasele võidule kordan ma veelkord oma küsimust ,millal toimub pronksimäng TTÜ ja Kalev/Cramo vahel.
Palju õnne minugi poolt ,kuid kingitust võidu näol täna küll ei tule siin pole kahtlustgi.
Oskab keegi ehk öelda millal umbes toimuvad pronksimängud TTÜ ja Kalev/Cramo vahel.
Need on siis mõned hilisemad näited sinu "mittealatisest" pessimismist :roll:
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas spartaklane »

kkkk :lol:
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas spartaklane »

on küll jah ,kuid praegu näen ma ,et algav hooaeg toob meile tõusu ja olukord muutub ja ilmselt paremaks.http://bckalev.ee/foorum/posting.php?mo ... f=10&t=420#" onclick="window.open(this.href);return false;
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas KalevForever »

spartaklane kirjutas:on küll jah ,kuid praegu näen ma ,et algav hooaeg toob meile tõusu ja olukord muutub ja ilmselt paremaks.http://bckalev.ee/foorum/posting.php?mo ... f=10&t=420#" onclick="window.open(this.href);return false;
Kui enam sittemaks minna ei saa,läheb paremaks.
Kasutaja avatar
Go Cramo!
Kasutaja
Postitusi: 1152
Liitunud: 28 Sept 2009, 20:09

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Go Cramo! »

pole kahtlust, peab minema ;)
Vasta