NBA 2K12

Muud jutud (sh arvutimängud)
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: NBA 2K12

Postitus Postitas nub4you »

Kui sul on Patch ka peal, siis võtad mängust Reset Roster ja tuleb kõige uuem roster.
Pilt

Pilt
jasson2
Kasutaja
Postitusi: 83
Liitunud: 23 Juul 2009, 10:17

Re: NBA 2K12

Postitus Postitas jasson2 »

Kas keegi on teinud Draft classi eesti mängijatega? võiks jagada..
Kasutaja avatar
Invisibl3
Kasutaja
Postitusi: 547
Liitunud: 07 Mär 2010, 14:29

Re: NBA 2K12

Postitus Postitas Invisibl3 »

Mul siuke probleem, et venekeelt ma ei oska, aga tõmbasin mängu ja see on venekeelne, ehk keegi oskab seletada ära et kust muuta saan?
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: NBA 2K12

Postitus Postitas Soho »

Invisibl3 kirjutas:Mul siuke probleem, et venekeelt ma ei oska, aga tõmbasin mängu ja see on venekeelne, ehk keegi oskab seletada ära et kust muuta saan?
Vähe hiljaks ei ole jäänud tirimisega :D ?
Kui tahad siis tõmba mingi normaalne inglisekeelne.. ei tohiks kaua aega ka minna mäng ju vana juba..
Ülejärgmine nädal 2k13 väljas juba :)

Ise plaanin siis 2.-sel arvutile tirida saab nuppe ja asju õppida kuni Orginaalmängu 5-ndal kätte saab :d
Kasutaja avatar
Invisibl3
Kasutaja
Postitusi: 547
Liitunud: 07 Mär 2010, 14:29

Re: NBA 2K12

Postitus Postitas Invisibl3 »

Soho kirjutas:
Invisibl3 kirjutas:Mul siuke probleem, et venekeelt ma ei oska, aga tõmbasin mängu ja see on venekeelne, ehk keegi oskab seletada ära et kust muuta saan?
Vähe hiljaks ei ole jäänud tirimisega :D ?
Kui tahad siis tõmba mingi normaalne inglisekeelne.. ei tohiks kaua aega ka minna mäng ju vana juba..
Ülejärgmine nädal 2k13 väljas juba :)

Ise plaanin siis 2.-sel arvutile tirida saab nuppe ja asju õppida kuni Orginaalmängu 5-ndal kätte saab :d
Mu pill ei vea 2k13 välja ma arvan. :D v no olen suht kindel, et ei vea :D aga kas kuskilt settingutest ei saa muuta keelt ? :D
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: NBA 2K12

Postitus Postitas Egert »

Invisibl3 kirjutas:Mu pill ei vea 2k13 välja ma arvan. :D v no olen suht kindel, et ei vea :D aga kas kuskilt settingutest ei saa muuta keelt ? :D
Kust sa selle venekeelse versiooni leidsid üldse? Tõmba kõige rohkem tõmmatud ingliskeelne versioon ning asi lahendatud.
Kasutaja avatar
Mihkel111
Kasutaja
Postitusi: 878
Liitunud: 23 Jaan 2008, 00:08

Re: NBA 2K12

Postitus Postitas Mihkel111 »

Invisibl3 kirjutas:
Soho kirjutas:
Invisibl3 kirjutas:Mul siuke probleem, et venekeelt ma ei oska, aga tõmbasin mängu ja see on venekeelne, ehk keegi oskab seletada ära et kust muuta saan?
Vähe hiljaks ei ole jäänud tirimisega :D ?
Kui tahad siis tõmba mingi normaalne inglisekeelne.. ei tohiks kaua aega ka minna mäng ju vana juba..
Ülejärgmine nädal 2k13 väljas juba :)

Ise plaanin siis 2.-sel arvutile tirida saab nuppe ja asju õppida kuni Orginaalmängu 5-ndal kätte saab :d
Mu pill ei vea 2k13 välja ma arvan. :D v no olen suht kindel, et ei vea :D aga kas kuskilt settingutest ei saa muuta keelt ? :D
Peamenüüst alt teine valik ja siis järgmisest menüüst kõige alumine valik.
Kasutaja avatar
Invisibl3
Kasutaja
Postitusi: 547
Liitunud: 07 Mär 2010, 14:29

Re: NBA 2K12

Postitus Postitas Invisibl3 »

Mihkel111 kirjutas: Peamenüüst alt teine valik ja siis järgmisest menüüst kõige alumine valik.
Kõige imelikum on nüüd see, et seal ei ole inglisekeelt. :D
Seal on nii, et kui panen näiteks korra saksamaa peale, siis on kõigeülemin English, võtan sealt selle ja siis on kõik venekeelne, ehk inglisekeele fail on asendatud venekeelega siis ?
Kasutaja avatar
Mihkel111
Kasutaja
Postitusi: 878
Liitunud: 23 Jaan 2008, 00:08

Re: NBA 2K12

Postitus Postitas Mihkel111 »

Invisibl3 kirjutas:
Mihkel111 kirjutas: Peamenüüst alt teine valik ja siis järgmisest menüüst kõige alumine valik.
Kõige imelikum on nüüd see, et seal ei ole inglisekeelt. :D
Seal on nii, et kui panen näiteks korra saksamaa peale, siis on kõigeülemin English, võtan sealt selle ja siis on kõik venekeelne, ehk inglisekeele fail on asendatud venekeelega siis ?
Tundub nii.
Paki see lahti ja tõsta need 2 faili sinna kausta: C:\Program Files (x86)\2K Sports\NBA 2K12 (või kuhu iganes sul mäng installitud on)
Vasta