Balti liiga 2010/2011

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Asjaajaja »

Tallinn on ikka hull linn küll. Kes vähegi on ringi käinud, tunneb end selles väikeses urkas küll piiratuna. Kaunis vanalinn, vapustav Kadriorg, meeldiv, hoolimata oma rääbakusest, Kalamaja, 100 m^2 keskust ja ülejäänud on armetu, kõle agul. Tõsi, Tartus on ka Annelinn kogu oma jõledusega, aga üldjoontes jätab Tartu sümpaatse ja vähem provintsliku mulje, hoolimata asjaolust, et ta on 4x väiksem. Loo moraal on see, et maaka nalja võiks vaikselt drop'ida, kuna see on lame ja täiesti vastuolus reaalsusega.
Kasutaja avatar
infomees
Kasutaja
Postitusi: 99
Liitunud: 17 Nov 2009, 18:00

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas infomees »

Asjaajaja kirjutas:Tallinn on ikka hull linn küll. Kes vähegi on ringi käinud, tunneb end selles väikeses urkas küll piiratuna. Kaunis vanalinn, vapustav Kadriorg, meeldiv, hoolimata oma rääbakusest, Kalamaja, 100 m^2 keskust ja ülejäänud on armetu, kõle agul. Tõsi, Tartus on ka Annelinn kogu oma jõledusega, aga üldjoontes jätab Tartu sümpaatse ja vähem provintsliku mulje, hoolimata asjaolust, et ta on 4x väiksem. Loo moraal on see, et maaka nalja võiks vaikselt drop'ida, kuna see on lame ja täiesti vastuolus reaalsusega.
Kuidas see jutt teemaga haakub?
Kasutaja avatar
Bawse
Kasutaja
Postitusi: 503
Liitunud: 09 Sept 2010, 16:56

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Bawse »

Asjaajaja kirjutas:Tõsi, Tartus on ka Annelinn kogu oma jõledusega, aga üldjoontes jätab Tartu sümpaatse ja vähem provintsliku mulje, hoolimata asjaolust, et ta on 4x väiksem. Loo moraal on see, et maaka nalja võiks vaikselt drop'ida, kuna see on lame ja täiesti vastuolus reaalsusega.
Drop it like it's hot...
"Kaotamist ei olegi vaja osata, võita on vaja osata." - tonii
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Egert »

Maakad kotti!
Kasutaja avatar
Kivipallur
Kasutaja
Postitusi: 488
Liitunud: 19 Mai 2009, 15:48

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Kivipallur »

Egert kirjutas:Maakad kotti!
Pilt
Kasutaja avatar
Iggy
Kasutaja
Postitusi: 40
Liitunud: 06 Veebr 2011, 18:23

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Iggy »

Kivipallur kirjutas:
Egert kirjutas:Maakad kotti!
Kasutaja avatar
eestikana
Kasutaja
Postitusi: 361
Liitunud: 11 Nov 2009, 11:55

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas eestikana »

Mulle hakkab ka vaikselt juba see "Maakate" värk pinda käima. Ma saan aru, et muidugi Rock ei ole just meie, Cramo fännide jaoks, kõige sümpaatsem tiim, aga milleks neid maakateks sõimata? Tartu peaks olema Eesti suuruselt teine linn ja rahvaarvult samuti teine.
Kas Rakveres elavad siis üübermaakad? Ja Paides täiesti mõttetud paadialused?
Samuti, miks mind see Maakate värk eriti häirib on see, et kõik Cramo fännid ei ela ju Tallinnas. Näiteks mina elan Tallinnast sirka 100km kaugusel külas, kus elab umbes 50 inimest.

Ma ei tea...sõimake neid mingiteks jobukakkudeks või kelleks iganes, aga "Maakas" ei sobi kohe üldse.

Loodame ilusat mängu ja Kalevi võitu :)
Viimati muutis eestikana, 27 Veebr 2011, 17:05, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
infomees
Kasutaja
Postitusi: 99
Liitunud: 17 Nov 2009, 18:00

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas infomees »

eestikana kirjutas: Kas Rakveres elavad siis üübermaakad? Ja Paides täiesti mõttetud paadialused?
Jah, nii on! :D Ok, tegelikult jah veidi nõme. Ma ise Rocki poolt ikka ka kui just Kaleviga ei mängi. Aga eks (pool)anonüümselt foorumis on kõik kõvad targutajad.
Kasutaja avatar
kasutaja123
Kasutaja
Postitusi: 1067
Liitunud: 04 Apr 2009, 13:35
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas kasutaja123 »

eestikana kirjutas:Kas Rakveres elavad siis üübermaakad? Ja Paides täiesti mõttetud paadialused?
Jah (okei, Kalev4everile võib erandi teha).

Tegelikult pole mõtet seda asja nii tõsiselt võtta, aga kuidagi peab ju fänluses seda välja näitama, et Tallinn on suurem linn kui Rock.
Kasutaja avatar
Korx300
Kasutaja
Postitusi: 350
Liitunud: 10 Okt 2009, 12:23

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Korx300 »

infomees kirjutas:Aga eks (pool)anonüümselt foorumis on kõik kõvad targutajad.
Lõpeta ära, ei käi see midagi ainult anonüümselt foorumis:
Patrioot kirjutas:
cramo kirjutas:Aga Toome on minu meelest kindlasti parem mängija kui seda on Paade.
Võta üks ja viska teist. Ühel päeval võivad mõlemad väga korraliku mängu teha, kuid järgmisel on nad nagu üks latt saaremaa vorsti.
Kasutaja avatar
infomees
Kasutaja
Postitusi: 99
Liitunud: 17 Nov 2009, 18:00

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas infomees »

Korx300 kirjutas:
infomees kirjutas:Aga eks (pool)anonüümselt foorumis on kõik kõvad targutajad.
Lõpeta ära, ei käi see midagi ainult anonüümselt foorumis:
See jah päris mõistlik video :P Tegelikult on nii, et mängu ajal kui emotsioonid keevad üle, siis muutuvad kohati ka ülimalt intelligentsed inimesed tõelisteks tõbrasteks:D Sõimatakse vastasfänne, näidatakse igast märke ja töödeltakse ka vastastiimi mängijaid. Kalevi hall on seejuures selline mõnus väike hall, kus kõik on ülihästi kuulda. Isegi mõned korrad inetusi karjunud - ma ei tea, kuidagi parem tunne on peale seda olnud :D
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Asjaajaja »

Korx300 kirjutas:
infomees kirjutas:Aga eks (pool)anonüümselt foorumis on kõik kõvad targutajad.
Lõpeta ära, ei käi see midagi ainult anonüümselt foorumis:
Mõnus lohh see vasakpoolne.. Eks ma umbes sellisena seda keskmist Kalevi fänni ette kujutasingi. Noor nagamann, väga kerge ajuollusega. :lol:

Oma kõnepruugilt ja olemiselt meenutab Egertit.
Kasutaja avatar
infomees
Kasutaja
Postitusi: 99
Liitunud: 17 Nov 2009, 18:00

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas infomees »

Eks keskmine Rocki fänn on umbes samasugune. Ainuke erinevus on see, et ta on lisaks ka maakas :D OK, lõpetame nüüd need naljad. Tallinn ja Tartu on mõlemad toredad linnad (Tallinn loomulikult veidi toredam).
cramo
Kasutaja
Postitusi: 371
Liitunud: 29 Dets 2010, 17:33

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas cramo »

Mu meelest on see kilunoksi video suht hea ja teeb alati tuju sitax hääks :D !Ja see maakate ja linnavurlede jutt on ka juba klassika mu meelest ! :roll:
Kasutaja avatar
scorpion
Kasutaja
Postitusi: 241
Liitunud: 21 Sept 2010, 16:41

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas scorpion »

Jama, et pean täna tööl olema. Jääb järjekordne oluline mäng nägemata... Kannaks siis netis piltigi üle...
Edu, Kalev/Cramo!
Suletud