Tartu Rock

Üleüldine korvpallijutt
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Oskar8 »

Midagi pole öelda, Rocki asjapulgad on kavalad, ei pane Taltsi algkooseisu ja üritavad ta mängiminutid võimalikult väiksed hoida, et mees liialt silma ei paistaks ja ära ei läheks.
Kasutaja avatar
scorpion
Kasutaja
Postitusi: 241
Liitunud: 21 Sept 2010, 16:41

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas scorpion »

Oskar8 kirjutas:Midagi pole öelda, Rocki asjapulgad on kavalad, ei pane Taltsi algkooseisu ja üritavad ta mängiminutid võimalikult väiksed hoida, et mees liialt silma ei paistaks ja ära ei läheks.
Jep! Ma mõtlesin täpselt samamoodi! :)
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Asjaajaja »

Oskar8 kirjutas:Midagi pole öelda, Rocki asjapulgad on kavalad, ei pane Taltsi algkooseisu ja üritavad ta mängiminutid võimalikult väiksed hoida, et mees liialt silma ei paistaks ja ära ei läheks.
Tjaa, see on tüüpiline kommentaar ühelt küüniliselt laps-Cramolaselt. Kahju, et Kalev/Cramol pole mitte ühtegi sellist mängijat, kellest kahe käega kinni hoida. Ega keegi "staarmängijat" Keerlest ju jumala eest ei taha. Kes see ikka tahaks jonnipunni enda meeskonda, kes ühel mängul võib teha korraliku esituse, aga üheksa järgmist mängu tujutseb? Sokk, Dorbek, Arbet? No way! :lol:
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas zero0 »

Oskar8 kirjutas:Midagi pole öelda, Rocki asjapulgad on kavalad, ei pane Taltsi algkooseisu ja üritavad ta mängiminutid võimalikult väiksed hoida, et mees liialt silma ei paistaks ja ära ei läheks.

Olen ühekorra juba oma visiooni sellest esitanud, aga teen seda veel: Taltsist, kes minema läheb kardetavasti sel hooajal, jääb suur auk järgi. Ja et seda auku ajutiselt lappida, enne kui leitakse permanentsem lapp, tuleb Allingul seda rolli mängima hakata. Seega sellepärast on ta ka algkooseisu lülitatud, aga see on minu arvamus ainult. Lisaks on Allingu väga head hoogu näidanud, ei näe põhjust, miks ei võiks algkooseisus alustada. Lisaks teinekord kontrolli oma faktid üle, Taltsi mänguaeg BBL-is on täpselt 6 sekundit vähenenud võrreldes eelmise hooaja keskmisega. Hetkel on vaid Callistuse keskmine mänguaeg suurem eesliini meestest.
Huvitav fenomen ka kaptenite teemal rääkides: pärast edutamist on kaks meest väga hästi mängima hakanud - Keerles ja Allingu. Kohusetunne?
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Alex »

zero0 kirjutas:
Oskar8 kirjutas:Midagi pole öelda, Rocki asjapulgad on kavalad, ei pane Taltsi algkooseisu ja üritavad ta mängiminutid võimalikult väiksed hoida, et mees liialt silma ei paistaks ja ära ei läheks.

Olen ühekorra juba oma visiooni sellest esitanud, aga teen seda veel: Taltsist, kes minema läheb kardetavasti sel hooajal, jääb suur auk järgi. Ja et seda auku ajutiselt lappida, enne kui leitakse permanentsem lapp, tuleb Allingul seda rolli mängima hakata. Seega sellepärast on ta ka algkooseisu lülitatud, aga see on minu arvamus ainult. Lisaks on Allingu väga head hoogu näidanud, ei näe põhjust, miks ei võiks algkooseisus alustada. Lisaks teinekord kontrolli oma faktid üle, Taltsi mänguaeg BBL-is on täpselt 6 sekundit vähenenud võrreldes eelmise hooaja keskmisega. Hetkel on vaid Callistuse keskmine mänguaeg suurem eesliini meestest.
Huvitav fenomen ka kaptenite teemal rääkides: pärast edutamist on kaks meest väga hästi mängima hakanud - Keerles ja Allingu. Kohusetunne?
Su Taltsi teemaga olen päri aga su kapteni teemast ei saa ma aru. Keerles pole tänavu kapten enam.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas zero0 »

Alex kirjutas:
zero0 kirjutas:
Oskar8 kirjutas:Midagi pole öelda, Rocki asjapulgad on kavalad, ei pane Taltsi algkooseisu ja üritavad ta mängiminutid võimalikult väiksed hoida, et mees liialt silma ei paistaks ja ära ei läheks.

Olen ühekorra juba oma visiooni sellest esitanud, aga teen seda veel: Taltsist, kes minema läheb kardetavasti sel hooajal, jääb suur auk järgi. Ja et seda auku ajutiselt lappida, enne kui leitakse permanentsem lapp, tuleb Allingul seda rolli mängima hakata. Seega sellepärast on ta ka algkooseisu lülitatud, aga see on minu arvamus ainult. Lisaks on Allingu väga head hoogu näidanud, ei näe põhjust, miks ei võiks algkooseisus alustada. Lisaks teinekord kontrolli oma faktid üle, Taltsi mänguaeg BBL-is on täpselt 6 sekundit vähenenud võrreldes eelmise hooaja keskmisega. Hetkel on vaid Callistuse keskmine mänguaeg suurem eesliini meestest.
Huvitav fenomen ka kaptenite teemal rääkides: pärast edutamist on kaks meest väga hästi mängima hakanud - Keerles ja Allingu. Kohusetunne?
Su Taltsi teemaga olen päri aga su kapteni teemast ei saa ma aru. Keerles pole tänavu kapten enam.
Mõtlesin eelmist hooaega, vabandust.
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Mr. Aff »

Ma ei saa aru, mis naiivne mantra-ümisemine siin käib - "Talts on nii hea, Talts kindlasti leiab endale hooaja keskel parema klubi."
Kes vähegi eurokossu on jälginud, teab, et ei toimu siin mingeid massiivseid üleminekuid hooaja keskel. Enamasti lihtsalt lastakse mõnes tugevamas klubis keegi lahti, kes nõudmistele ei vasta ja mõni nõrgem klubi korjab ta ülesse. Või siis saab keegi vigastada ja talle otsitakse asendust.
Aga miks peaks keegi tulema tundmatusse Eestisse otsima kedagi Taltsi, kes mängib B-divisjonis, nõrgendatud Balti Liigas või nõrgas Eurochallenges? Väga ebatõenäoline, et tuleb. Samal põhjusel mängib Talts ka praegu Rockis, sest EI OLNUD kellelgi tõsist huvi tema vastu pre-seasonil. Euroopa on tema positsioonile sarnaste, NBAst välja jäänd neegritega üle ujutatud ja neid tuleb enne hooaja algust veel kõvasti juurde, kes rosteritesse ei mahu.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas zero0 »

Tarvaga mängust pilti ka näeb?
Kasutaja avatar
Go Cramo!
Kasutaja
Postitusi: 1152
Liitunud: 28 Sept 2009, 20:09

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Go Cramo! »

zero0 kirjutas:Tarvaga mängust pilti ka näeb?
minu teadaolevalt kahjuks mitte
Kasutaja avatar
MinaRainz
Kasutaja
Postitusi: 188
Liitunud: 24 Sept 2010, 21:55
Asukoht: Pärnu/Tartu

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas MinaRainz »

aqa see variant mis oli rakvere cupi ajal???
see võix olla back in business:D
There are really only two plays: Romeo and Juliet, and put the darn ball in the basket.
Kasutaja avatar
Go Cramo!
Kasutaja
Postitusi: 1152
Liitunud: 28 Sept 2009, 20:09

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Go Cramo! »

Aga siiski rõõmustav uudis.Kõne tuttavale Rakverre ning online ülekanne peaks toimima.Aadress on:www.linefilm.ee
Omavahel öeldes pole soovitav väga laialdaselt asja reklaamida ( a`la delfi,postime ja muudes kommentaariumites kuna mida rohkem vaatajaid, seda kehvemaks jääb kvaliteet...) ja katsuks jääda selle foorumi piiresse, et näeks normaalset pilti ;)
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Asjaajaja »

Küsimus: Mis asi sealt linefilmist hetkel tuleb?
Kasutaja avatar
Go Cramo!
Kasutaja
Postitusi: 1152
Liitunud: 28 Sept 2009, 20:09

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Go Cramo! »

Asjaajaja kirjutas:Küsimus: Mis asi sealt linefilmist hetkel tuleb?
hetkel vist veel ei toimi, tehinkat pannakse üles. See peaks aga olema Rakvere Cup`i mäng (Kalev/Cramo VS TTÜ/Kalev)
zuun
Uus kasutaja
Postitusi: 1
Liitunud: 06 Okt 2010, 18:46
Asukoht: Paide, Estonia

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas zuun »

Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Asjaajaja »

Tere tulemast ja tänkjuu, uus kasutaja. :)
Vasta