Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Rix »

Egert kirjutas:Ma üldse ei imestaks, et Keerles Rocki läheks. Neil ju Taltsile asendajat vaja.
Ei usu, Keerles on tallinlane ning ega ta päris Taltsi ei asendaks ka (ei mängi seda kohta). Pigem saaks Toome ja Keerles mõlemad mänguaega päris palju, olles koos platsil, kui nt Tsentrile puhkust vaja või siis on Keerles väikese ääre kohal.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas zero0 »

Ei usu, et Toome kaks korda sama reha otsa astub.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Rix »

zero0 kirjutas:Ei usu, et Toome kaks korda sama reha otsa astub.
Kuusmaa jõud Toomele on vast sama suur kui Sõbra maagia Veidekale. Seega, rehast on suht kohatu rääkida, mehi paneb platsile ikka vast Kuusmaa.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
tont
Kasutaja
Postitusi: 376
Liitunud: 17 Jaan 2008, 12:47

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas tont »

aga mind ikkagi huvitab, et mis on saanud Travisest. Juba enne eelmise hooaja lõppu väitis vähemalt ta ise, et Kalev on temast huvitatud ja ka vastupidi
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Kalevpoiss »

zero0 kirjutas:Ei usu, et Toome kaks korda sama reha otsa astub.
Suhteliselt kohatu on võrrelda 3 aasta tagust Toomet ja Kalev/Cramot:
- tol ajal oli peatreener Matic, kes jagas mänguaega peamiselt enda poolt meeskonda toodud jugodele. Nüüd on peatreener Kuusmaa, kes viimastel aastatel Toomega koos puuda soola ära söönud.
- tol ajal oli Kalev/Cramol rohkem raha ja ka rohkem leegionäre. Sel aastal aga piirdutakse ilmselt vaid ühega, nii et mänguaega peaks eestlastele kõvasti jaguma.
- tol ajal polnud Toome ka päris see mängumees, kes täna. Viimase 3 aastaga on mees korralikult arenenud.
Viimati muutis Kalevpoiss, 15 Juul 2010, 19:53, muudetud 1 kord kokku.
Delta
Kasutaja
Postitusi: 202
Liitunud: 02 Apr 2009, 09:11
Asukoht: Tartu

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Delta »

gasol2 kirjutas:Praegu tuline selline mõtte sähvatus mis kindlasti paljudele ei meeldi ,kuid nt viskajana saaks kasutada ka Kikerpilli.
Suht kindel olen, et mees riputas ketsid varna. Tegeleb vaikselt äridega Tartus praegu. Samas pead ei anna...
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas kalevcramo »

noh Kuusmaa ütles ju et üks leegionär tuuakse, ma loodan tõsiselt südamest et see leegionär on Travis Reed, see oleks vähemalt suht kindla peale minek, kindlam kui uus mees tuua ning ta ju kõigi lemmik samuti. Minetea tooks rahva äkki saali.
Ja kui Travist ei toodagi üldse, olen mina küll veidi pettunud.
Kasutaja avatar
--KingLeBron--
Kasutaja
Postitusi: 1271
Liitunud: 14 Veebr 2010, 21:19
Asukoht: Eesti

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas --KingLeBron-- »

C-Reed/Makke
PF-Keerles/Toome
SF-Arbet/Saks/Pilk
SG-G.Dorbek/Orula/Riis
PG-Sokk/R.Tamm

HAHAHAHA...hakkaksime sellise kooseisuga VTP-s mängima w , suht võimas , sellise kooseisuga ei saaks Balti liigaski hakkama...
Miami Heat NBA meistriks!

Tallinna BC Kalev/Cramo Fänn!

Chelsea fan!

Pilt
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas zero0 »

Unustage ära oma Reed, ta pole enam see mees, kes mängis Cramos varem. Veel enam pole teda mõtet tuua, kui vaid üks leegionär imporditakse.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas vaim564 »

Eks see ühe leegionäri jutt kehtib ainult siis kui kõik need Toomed, Keerlesed ja Arbetit järgmise hooaja ikka Kalevis veedavad. Mis pole üldse mitte 100% kindel.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Egert »

Reed küll nüüd Kalevit paremaks enam ei muudaks. Tuleks ikka tuua mingi pikem koll.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Kalevpoiss »

--KingLeBron-- kirjutas:C-Reed/Makke
PF-Keerles/Toome
SF-Arbet/Saks/Pilk
SG-G.Dorbek/Orula/Riis
PG-Sokk/R.Tamm

HAHAHAHA...hakkaksime sellise kooseisuga VTP-s mängima w , suht võimas , sellise kooseisuga ei saaks Balti liigaski hakkama...
Liiga nimi on VTB mitte VTP. Ja et sa edaspidi liiga nimedega ei eksiks, siis balti liiga lühend on BBL, mitte PPL.
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas KalevForever »

Selle ühe välismaalase juttu peale ma naeran.
Hooaja lõpuks on selles meeskonnas vähemalt 2 aga pigem 3 kuni 4 välismaalast,see on kindel.
suvakas
Kasutaja
Postitusi: 760
Liitunud: 25 Dets 2008, 22:45

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas suvakas »

KalevForever kirjutas:Selle ühe välismaalase juttu peale ma naeran.
Hooaja lõpuks on selles meeskonnas vähemalt 2 aga pigem 3 kuni 4 välismaalast,see on kindel.
kui kalev ei saa seda venemaa suursponsorit, siis on 1, ma arvan. ja mul kahtlus, et kalev ei saanud seda suursponsorit. kui oleks, siis oleks juba teatatud. lubati ju jaanipäevaks midagi, aga ei saanud midagigi. aga mine sa tead. loodame paremat
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas KalevForever »

suvakas kirjutas:
KalevForever kirjutas:Selle ühe välismaalase juttu peale ma naeran.
Hooaja lõpuks on selles meeskonnas vähemalt 2 aga pigem 3 kuni 4 välismaalast,see on kindel.
kui kalev ei saa seda venemaa suursponsorit, siis on 1, ma arvan. ja mul kahtlus, et kalev ei saanud seda suursponsorit. kui oleks, siis oleks juba teatatud. lubati ju jaanipäevaks midagi, aga ei saanud midagigi. aga mine sa tead. loodame paremat
Pole ka eelmistel hooaegadel olnud mingeid effing suursponsoreid venemaalt ja neid pigisi tuleb siin nuu uksest kui aknast ja nii see jääb ka see hooaeg,selles ma ei kahtlegi.Mitte ,et see üldse ilmtingimata halb asi oleks.
Vasta