Milliseid mängijaid tahaksite Teie näha Kalevi ridades?

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
BigMac
Kasutaja
Postitusi: 1107
Liitunud: 18 Nov 2007, 16:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas BigMac »

TDK kirjutas:greystone koosseis veits ulmeline.
Dorbeku ja Pokla asemel tahaksin mina isiklikult näha välismaa mängijaid!
Selgita mille jaoks on vaja siia neid neegreid , kui on ka omast käest piisavalt head mängijad võtta , kui nad muidugi tahavad kalevisse tulla .
Nad võtavad ju juba nahavärvi poolest rohkem raha !
pelmeen

Postitus Postitas pelmeen »

Üldse esimest hooaega Euroopas mängiva 23aastase ja 202 cm pikkuse BC Pirita ääremängija võib leida meistriliiga pingeridades peaaegu iga statistilise kategooria eesotsas, ent tema mäng on isegi muljetavaldavam kui numbrid. Kui ühest suust leiavad ka konkureerivate klubide treenerid, et Sharp on leegionäri kohta hämmastavalt hea meeskonnamängija ning võitleja.

"Esiteks, ta on lauas hea. Teiseks, tal on korvi alt suhteliselt stabiilne vise. Kolmandaks, ta viskab end ka palli peale kõhuli. On võitlejatüüp. Talle meeldib mängida ja võita. Ja neljandaks, talle on looduse poolt antud hüppevõime, mis... Eestis näeb harva meest, kes rõngalt kõik pallid pealt korvi suruksid," iseloomustab Pirita peatreener Kalle Klandorf.

Eesti korvpalliklubide viimaste aastate paremate ostude sekka kuuluv Sharp on meistriliiga parim vaheltlõigete tegija (2,9 keskmiselt mängus), teine lauapallide (9,8), kolmas kulpide (1,6) ning 11. punktide arvestuses (16,4). Kasulikkuse teguri poolest jääb ta üldse alla vaid Kalevi ja Rocki hiidudele Brian Cusworthile ja Travis Reedile.

Kõlakad räägivad, nagu oleks Kalev sel hooajal mehe palkamise vastu juba huvigi tundnud. Kalevi juhid infot ei kinnita, ent huvis poleks midagi üllatavat. "Ta saaks seal kindlasti hakkama!" usub ka Klandorf.


no mees ikka meenutab väga Williamsit.Liskas erinevalt Kangurist,PANEB ikka enamus ründelauad sisse otse õhust ja need alley-oopid on ikka ka omaette klass.Miks kalevi lontud ühtki alleyt pole teinud...?
#18
Kasutaja
Postitusi: 184
Liitunud: 16 Nov 2006, 21:07

Postitus Postitas #18 »

pelmeen kirjutas:no mees ikka meenutab väga Williamsit.Liskas erinevalt Kangurist,PANEB ikka enamus ründelauad sisse otse õhust ja need alley-oopid on ikka ka omaette klass.Miks kalevi lontud ühtki alleyt pole teinud...?
ilmselt sa pole siis ühtegi Kalevi mängu näinud
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

ally oop rohkem ilusasi, tähtis on võit mitte ilus ju :/:/:/
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas Alex »

Kalevi lontud ei pane jah ühtegi,aga selle eest oleme ikkagi esimesed.Unustage see Sharp/Philips jne.Ennem kiidaks Cus'i,kes on ka eu esimest korda.
YNWA
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

hehe! :D vaata kalevi lontudel on vastas panionised ja zalgrised!sharpil pärnud ja ttyd! kui sa vahest tarvaste ja tty mängudel käid siis on iga rynnak mingi ally... ok viimane valga mäng ei olnud... mehed olid pahas tujus!
pelmeen

Postitus Postitas pelmeen »

arveatades,et Kalevi rahakaotti mahuks oma 5 pirita eelarvet,siis on Sharp väga bro.Sellisel tasemel mehi on lademetes ootamas,kes end tõestada soovivad,kuid suurte meeskondade silmapiir on rahaliselt paika pandud.a la alla 5000 EURi ei vaata,sobib Kalevile.Vaadake,kas või Euroopas tippmeeskondi,mehed ostetaks väga kahtlastelt klubidelt,kuid tänu skautidele,kes nii öelda,noh sitasees kühveldavad,saavad sellised mehed kuulsaks.
Patrik
Kasutaja
Postitusi: 294
Liitunud: 02 Nov 2007, 11:36
Asukoht: Viimsi

Postitus Postitas Patrik »

greystone kirjutas:Mina tahaks järgmine aasta näha sellist Kalevi meeskonda :) :

1.Kriisa 2.Sokk 3.Pokla 4.Arbet 5.G.Dorbek 6.Talts 7.Kangur 8.Keerles 9.Kedžo 10.Reed 11. mõni kõva c (ehk atusvili juba selleks ajaks) 12. mõni korralik mustanahaline äär võiks olla..sihuke Sharpi taoline, aga tasemelt parem.

Ma ei leia põhjust, miks musta tagameest vaja oleks, kui meil Eestisgi neid häid piisavalt. :) Dorbek paneb ju viimasel ajal nt buzzereid ka.
G.Dorbeku kohta võiksin öelda niipalju, et papa Sokk laseb tal platsil teha mida tahab, kuna ta on meeskonna hing ning naudib sellist vaba mängujoonist. Matic poob ju kõik nii kinni ja ei anna hingamisruumi kellelegi, vaata milline oli Frier paar aastat tagasi ning mis mees nüüd on. Poklaga on samamoodi.
pelmeen

Postitus Postitas pelmeen »

Oskar8 kirjutas:hehe! :D vaata kalevi lontudel on vastas panionised ja zalgrised!sharpil pärnud ja ttyd! kui sa vahest tarvaste ja tty mängudel käid siis on iga rynnak mingi ally... ok viimane valga mäng ei olnud... mehed olid pahas tujus!
ei hakka parem Kalevi viimast Weljega mängu üldse meenutama.Kangur läks peale mängu koju,korvirõngas spordikotis ja nutuvõru suuümber.
Järgmine hooaeg oleks Sokul ja Arbetil mõistlik üks gertdorbeklik otsus teha ja veidi Nybitis kosuda.Saavad ehk jälle aru,mis mäng see korvpall on.
fänn1
Kasutaja
Postitusi: 177
Liitunud: 25 Nov 2006, 13:55
Asukoht: tabasalu

Postitus Postitas fänn1 »

issand jumal.olen ma öelnud et sharp peab meeskonda tulema we.ma räägin et katseajaga võiks proovida ju.te siin räägite enne asjad ära kui midagi näinudgi pole.aga ehk sobib kalevisse.siis on jutt et oo hull mees jne.proovida ikka võiks ju.
elagu kalev.go,go,go kalev
Allan

Postitus Postitas Allan »

Aga kas te asjale nii ei taha läheneda, et Kalevil ongi äkki eesti liiga jaoks mehi vaja pingile? Kes siis BBL's ka võiksid kord, paar sähvatada? Ja see kes rääkis et Sharp on samahea kui Viiask, seda 4 mängu põhjal, vabandage väljenduse eest lohh. Olen käinud kümneil Pirita mänguil ja samuti Kalevi mänguil ja võin teile seda öelda, et Sharp on parem Viiaskist, Frierist ja Pelkicist. Ta mängib kaitses isuga, ta blokeerib viskeid, ta lendab, ta võtab lauda, paneb 3, söödab ja kõike muud. Kui te tahate Reede õhtu näha midagi lahedat ja ilusat, minge Pirita mängule, seal veendute ise, et Sharp on parim eelnimetatutest. Ainuke asi mis tema miinuseks lugeda võib on kogemuste puudumine. Kuid mees on 23 ja ma ütlen teile, et tal on edukas tulevik ees.
fänn1
Kasutaja
Postitusi: 177
Liitunud: 25 Nov 2006, 13:55
Asukoht: tabasalu

Postitus Postitas fänn1 »

no seda minagi.proovida ikka võib ju teda järgmine aasta.ehk sobib tõesti:D
elagu kalev.go,go,go kalev
villu123
Kasutaja
Postitusi: 648
Liitunud: 05 Mai 2007, 00:29
Asukoht: Võrumaa
Kontakt:

Postitus Postitas villu123 »

Patrik kirjutas:
greystone kirjutas:Mina tahaks järgmine aasta näha sellist Kalevi meeskonda :) :

1.Kriisa 2.Sokk 3.Pokla 4.Arbet 5.G.Dorbek 6.Talts 7.Kangur 8.Keerles 9.Kedžo 10.Reed 11. mõni kõva c (ehk atusvili juba selleks ajaks) 12. mõni korralik mustanahaline äär võiks olla..sihuke Sharpi taoline, aga tasemelt parem.

Ma ei leia põhjust, miks musta tagameest vaja oleks, kui meil Eestisgi neid häid piisavalt. :) Dorbek paneb ju viimasel ajal nt buzzereid ka.
G.Dorbeku kohta võiksin öelda niipalju, et papa Sokk laseb tal platsil teha mida tahab, kuna ta on meeskonna hing ning naudib sellist vaba mängujoonist. Matic poob ju kõik nii kinni ja ei anna hingamisruumi kellelegi, vaata milline oli Frier paar aastat tagasi ning mis mees nüüd on. Poklaga on samamoodi.
Sokk pole G.Dorbeku isa ta ikka STEN-TIMMU isa.
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas Alex »

Allan kirjutas:Aga kas te asjale nii ei taha läheneda, et Kalevil ongi äkki eesti liiga jaoks mehi vaja pingile? Kes siis BBL's ka võiksid kord, paar sähvatada? Ja see kes rääkis et Sharp on samahea kui Viiask, seda 4 mängu põhjal, vabandage väljenduse eest lohh. Olen käinud kümneil Pirita mänguil ja samuti Kalevi mänguil ja võin teile seda öelda, et Sharp on parem Viiaskist, Frierist ja Pelkicist. Ta mängib kaitses isuga, ta blokeerib viskeid, ta lendab, ta võtab lauda, paneb 3, söödab ja kõike muud. Kui te tahate Reede õhtu näha midagi lahedat ja ilusat, minge Pirita mängule, seal veendute ise, et Sharp on parim eelnimetatutest. Ainuke asi mis tema miinuseks lugeda võib on kogemuste puudumine. Kuid mees on 23 ja ma ütlen teile, et tal on edukas tulevik ees.
Krt.ära jama.Ta võib muidugi neist parim olla,aga maga kaineks.Nii Kalevi,kui Rocki vastu(2p.50%;3p.0%;lp.kesk.9 ja rs.0.+++1bk.,et õnnelik oleksid.
YNWA
Yattara

Postitus Postitas Yattara »

Miks mitte Sharpi Kalevis katsetada. Kaotada pole ju tõesti midagi. Vb ta saab hakkama, vb ei saa...aga oma nina alla peaks Kalev ikka vaatama. Pealegi paljud edukad ameeriklased on Euroopas väikselt alustanud.
Vasta