BC Rakvere Tarvas

Üleüldine korvpallijutt
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Kalevpoiss »

xrip55 kirjutas:
vaim564 kirjutas:
väike-tamma kirjutas:Tarvas võitis soomlasi 4-ga. Mäng olevat päris rabe olnud ja mõlemad pooled eksisid palju.
http://meeskonnapildid.bctarvas.ee/Yles ... o_1009.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;
ToPo eest mängis Kristjan Rinaldo, kes vist varem mängis Kalevi duublis
Matt Hallilt 15 viset millest 5 tabas

hmmm..
20 viset, millest tabas 6. 2p visked olid jah 15st 5.
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas vabakutseline »

Mis McGeega lahti on 21min ja null punkti? Samas Veski ja Lindmets tõid oma punktid ära, kuid praeguses seisus tundub eesliin Tarva nõrk koht olevat. Loodetavasti kõik paraneb kui Anderson saabub ja McGee esitused samuti paranevad. Huvitav, et Veski täna ühtegi kolmest peale ei proovinud, kuid selle eest võttis päris korralikult lauda. Tagaliin tundub olevat päris korralik Tarval.
tempo
Kasutaja
Postitusi: 277
Liitunud: 20 Dets 2009, 19:05

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas tempo »

Dorbek oli päris aktiivne. Kaitses võtab küll isuga. McGeele ei antud paar korda heas kohas söötu ja siis isu suhtkoht kaudus ka. Visked ei läinud tal eemalt ka. Uus mees, Matt, on tõesti kiire, põrutas palju viskeid mööda , aga kui elab sisse, siis hea täiendus. Ta selline kohe korvi peale mineja, kui võimalust aga tekib. Veski sai lauda võtta, kuna neil väga suuri tegelasi polnud. Suht noor sats tundus olevat.
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas väike-tamma »

Kahjuks Drew Arnold ei jää Tarvasesse mängima.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Kalevpoiss »

väike-tamma kirjutas:Kahjuks Drew Arnold ei jää Tarvasesse mängima.
Kas lõpetatakse leping v läheb kuskile rendile. Nagu ma aru sain on ju leping temaga sõlmitud?
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas väike-tamma »

Kalevpoiss kirjutas:
väike-tamma kirjutas:Kahjuks Drew Arnold ei jää Tarvasesse mängima.
Kas lõpetatakse leping v läheb kuskile rendile. Nagu ma aru sain on ju leping temaga sõlmitud?
Vist lõpetati. Ma tean, et talle otsitakse meeksonda Eestis aga võib-olla läheb Austriasse.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Kalevpoiss »

väike-tamma kirjutas:
Kalevpoiss kirjutas:
väike-tamma kirjutas:Kahjuks Drew Arnold ei jää Tarvasesse mängima.
Kas lõpetatakse leping v läheb kuskile rendile. Nagu ma aru sain on ju leping temaga sõlmitud?
Vist lõpetati. Ma tean, et talle otsitakse meeksonda Eestis aga võib-olla läheb Austriasse.
Pärnu oleks teda vaja, siin pole mitte ühtegi nr 5. Aga kardan, et kuigi Arnold pole ilmselt eriti kallis mängija, siis isegi tema jaoks Pärnul sel hooajal raha ei jätku. Eelmine hooaeg alustas Pärnu samamoodi ilma tsentrita ja see oli ikka väga nutune. Pärast Ringmetsa liitumist läks pilt hoopis rõõmsamaks.
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas vabakutseline »

Eilse mängu statistika põhjal tundub, et tagamängijad ei tahtnud pikkadele eriti palli anda vaid tahtsid end treenerile tõestada. Samas saan ka neist aru, kuna tagamehi on meeskonnas võrdlemisi palju siis tahavad kõik näidata, et just nende koht on põhiviisikus.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas vaim564 »

Ma ei tea, kas kahe pikaga (Anderson küll rohkem keha poolest Pikk :) ) hooajale vastu minna vähe riskantne pole, kui veel ka Balti liigat mängitakse. Kui ühega neist midagi peaks juhtuma, siis mängib McGee jälle tsentrit :)
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas vaim564 »

Aga kui pärnu suudaks endale Arnoldi palgata, siis võiks ta tagumises viisikus päris kobe tegija olla, just korvialusest jõust jääb neil puudu.
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas vabakutseline »

vaim564 kirjutas:Ma ei tea, kas kahe pikaga (Anderson küll rohkem keha poolest Pikk :) ) hooajale vastu minna vähe riskantne pole, kui veel ka Balti liigat mängitakse. Kui ühega neist midagi peaks juhtuma, siis mängib McGee jälle tsentrit :)
Samas KML'i tagumise otsa meeskondade vastu saab ka Vainot ju mängitada.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas vaim564 »

Rakvere võitis Soomes jällegi Kouvolat seekord vaid 94:92 ja kohtub finaalis Kotkaga.
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas vabakutseline »

vaim564 kirjutas:Rakvere võitis Soomes jällegi Kouvolat seekord vaid 94:92 ja kohtub finaalis Kotkaga.
Tarvas kaotas finaalis KTP-le 66:82. Sealjuures tegi KTP 30p spurdi, kui ma õigesti aru sain. Esimese mängu kokkuvõtet saab siit lugeda http://www.bctarvas.ee/index.php/page_id/839" onclick="window.open(this.href);return false;. Tänase mängu kohta peale seisu andmed veel puuduvad.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Egert »

Sõber sai tehnilise:
Pühapäeval jäi Tarvas aga 62:84 alla Kotka KTP meeskonnale, kusjuures poolaeg veel võideti. "Teisel poolajal hakkasid vilemehed imelikku ajama ja meil jooksis kõik kokku. Ise sain tehnilise ja kolm mängijat ka," sõnas Helsingist tagasiteed alustanud Sõber Delfi Spordile. "Viimaseks kümneks minutiks panin platsile juba pingimehed. Selles plaanis läks hästi, kõik said mänguaega."
Kasutaja avatar
Invisibl3
Kasutaja
Postitusi: 547
Liitunud: 07 Mär 2010, 14:29

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Invisibl3 »

http://meeskonnapildid.bctarvas.ee/Yles ... akvere.pdf" onclick="window.open(this.href);return false; Finaali stats.
Vasta