Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas nojah »

G.Dorbek on korralik mängija küll ja vahel mängib päris hästi aga ta on pigem selline musta töö tegija, kui puhas viskaja. Tagaliini on ikkagi sellist täpse käega skoorijat ka vaja.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas nojah »

aga samas arvestades olematut eesliini, siis Orulal on pigem sellist skoorija annet, kui talle vabamad käed veidi anda ja ehk tuleb ka Arbet siiski meeskonda - ei ole nad keegi küll teab mis tippklassi mehed aga vaevalt, et sellise eelarvega mingeid supermehi ka eesliini saadakse. Pigem ikka panustada vabad vahendid sellele, et korvi alla ja äärele mehi oleks võtta.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4487
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas vaim564 »

Kui Erik mängis kunagi ehitustööriistas, siis viskas ta päris hästi, aga see oli muidugi ennemuistsetel aegadel :)
Gert võib Eesti tasemel ajuti korralikult mängida, aga mänge, kus ta üle 10p viskab, võib ühe käe sõrmedel üles lugeda. Ega Arbetki on rohkem musta töö tegija, kellelt skoorimist ei maksa väga oodata, aga kaitses on ta tavaliselt hea.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Üleüldse on aeg minu arust sealmaal, et Toome ja Arbet võiks juba ära otsustada kuhu nad siis lähevad. Klubid on selgelt välja öelnud, et nemad on pakkumised teinud ja ootavad mängijate otsust. Samas võiks ka muidugi Saksa ja Montgomery saatus ka juba selge olla.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas nojah »

Erik pole küll kunagi viskaja tüüpi olnud. Ta vend Karl-Peeter Dorbek oli rohkem selline vusaja.
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas spartaklane »

Kalevpoiss kirjutas:Üleüldse on aeg minu arust sealmaal, et Toome ja Arbet võiks juba ära otsustada kuhu nad siis lähevad. Klubid on selgelt välja öelnud, et nemad on pakkumised teinud ja ootavad mängijate otsust. Samas võiks ka muidugi Saksa ja Montgomery saatus ka juba selge olla.
No tundub jah natuke segane see Toome ja Arbeti venitus taktika klubi valikul aga ise arvan ,et nad ootavad võibolla seda ,et äkki tuleb mõni pakkumine välismaalt peale Eesti klubide pakkumiste.
Kasutaja avatar
tont
Kasutaja
Postitusi: 376
Liitunud: 17 Jaan 2008, 12:47

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas tont »

spartaklane kirjutas:
Kalevpoiss kirjutas:Üleüldse on aeg minu arust sealmaal, et Toome ja Arbet võiks juba ära otsustada kuhu nad siis lähevad. Klubid on selgelt välja öelnud, et nemad on pakkumised teinud ja ootavad mängijate otsust. Samas võiks ka muidugi Saksa ja Montgomery saatus ka juba selge olla.
No tundub jah natuke segane see Toome ja Arbeti venitus taktika klubi valikul aga ise arvan ,et nad ootavad võibolla seda ,et äkki tuleb mõni pakkumine välismaalt peale Eesti klubide pakkumiste.
olen kuulnud arbeti kohta seda, et hetkel tal rockiga leping sõlmimata veel seetõttu, et ei ole jõutud kokkuleppele lepingu pikkuse osas
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Patrioot »

Kalevpoiss kirjutas:Üleüldse on aeg minu arust sealmaal, et Toome ja Arbet võiks juba ära otsustada kuhu nad siis lähevad. Klubid on selgelt välja öelnud, et nemad on pakkumised teinud ja ootavad mängijate otsust. Samas võiks ka muidugi Saksa ja Montgomery saatus ka juba selge olla.
Üpriski paljud langetavad otsused peale koondise mänge, kuna seal on veel võimalus välisklubidele silma jääda.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas spartaklane »

tont kirjutas:
spartaklane kirjutas:
Kalevpoiss kirjutas:Üleüldse on aeg minu arust sealmaal, et Toome ja Arbet võiks juba ära otsustada kuhu nad siis lähevad. Klubid on selgelt välja öelnud, et nemad on pakkumised teinud ja ootavad mängijate otsust. Samas võiks ka muidugi Saksa ja Montgomery saatus ka juba selge olla.
No tundub jah natuke segane see Toome ja Arbeti venitus taktika klubi valikul aga ise arvan ,et nad ootavad võibolla seda ,et äkki tuleb mõni pakkumine välismaalt peale Eesti klubide pakkumiste.
olen kuulnud arbeti kohta seda, et hetkel tal rockiga leping sõlmimata veel seetõttu, et ei ole jõutud kokkuleppele lepingu pikkuse osas
No ilmselt siis Rock pakub Arbetile kolmeaastast lepingut,kuid sellisel juhul võib Arbet välismaale siirdumise mõtted maha matta.
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Kalev4ever »

Tuletaks keegi mulle meelde, kui suur Kalevi eelarve eelmisel hooajal oli?
Fear the prophet!
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas marxx762 »

Kalev4ever kirjutas:Tuletaks keegi mulle meelde, kui suur Kalevi eelarve eelmisel hooajal oli?
6-7 vist
seeker
Kasutaja
Postitusi: 133
Liitunud: 27 Jaan 2010, 19:28

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas seeker »

Kindlasti need 3-aastased lepingud ei naeluta mängijat klubi külge. Kindlasti on pooltel kuttidel klausel, mis lubab nad välismaalt pakkumise korral välismaale siirduda. Ning olen kindel, et Rocki juhtkond ei hakka erinevalt ühest teisest klubist kedagi kinni hoidma, kui tuleb piisavalt hea pakkumine.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas nojah »

Mis mõte siis üldse nii pikkasid lepinguid teha, kui need mängijaid klubiga ei seo. Ma saan aru, et ühelt poolt suudab praegu küll Rock pakkuda Eesti parimaid lepingutingimusi kuid teisalt on praegu ikkagi masuaeg ka üleilmselt ja hinnad korvpalliturul suhteliselt all ning siis üritatakse tulevikku vaadates võimalikult soodsa hinnaga ka järgmisteks hooaegadeks tagalat kindlustada. Klubi seisukohalt kindlasti tark tegu.
seeker
Kasutaja
Postitusi: 133
Liitunud: 27 Jaan 2010, 19:28

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas seeker »

Selles ongi mõte, et enda meelest väärtuslikud ja head mängijad Eestis endale hoida. Et kellelgi ei tuleks pähe eestisiseselt klubi vahetada. Aga kui nad saaksid areneda ja tuleb klubile/mängijale soodne pakkumine, siis lubatakse neil minna.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Patrioot kirjutas:
Kalevpoiss kirjutas:Üleüldse on aeg minu arust sealmaal, et Toome ja Arbet võiks juba ära otsustada kuhu nad siis lähevad. Klubid on selgelt välja öelnud, et nemad on pakkumised teinud ja ootavad mängijate otsust. Samas võiks ka muidugi Saksa ja Montgomery saatus ka juba selge olla.
Üpriski paljud langetavad otsused peale koondise mänge, kuna seal on veel võimalus välisklubidele silma jääda.
Samas on aga nii Rock kui Cramo välja öelnud, et selleks ajaks kui koondise mängud lõpevad peavad olema klubid 100% komplekteeritud.

Kui peale koondise mänge mõni välisklubi mängija vastu huvi üles näitab aga lepingust ikkagi lõpuks asja ei saa, siis venib kogu lugu ju veel pikemaks.
Vasta