Milliseid mängijaid tahaksite Teie näha Kalevi ridades?

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

mix peaksid tahtma leedukad ja lätlased (normaalsel tasemel) kalevisse mängima tulla????


t-mace ja kobesi tõin ma näiteks, sest alati kui ma õiendan kellegagi kes mingi utoopilise nime ytleb, siis on vabandus , et teema on ''keda tahetakse näha'' no shti! ma tahan tracy mcgradyt näha kalevis, lihtsalt pole mõtet siin mingeid nimesi tuua , kes mitte mingil juhul kalevisse ei tule
Viimati muutis Oskar8, 24 Mär 2008, 23:26, muudetud 1 kord kokku.
juss

Postitus Postitas juss »

Karlsson kirjutas:
Oskar8 kirjutas:
Yattara kirjutas:Minu nägemus siis:

C - Reed, Cipruss
'

no mix yldse panna mingeid Ciprusi mis on täiesti ebareaalne... või noh, keda tahaks näha?? hmm siis
Mcgrady,Paul,Howard,Kobe,Hedo,kangur,kriisa,arbet
Mai saa aru kuidas sa saad võrrelda hetkel liepaja lauvases mängivat ja kalevi rahakottile täiesti võimete kohast meest nba suurimate tähtedega?
kuna teema on, et "milliseid mängijaid tahaksite nähe kalevi meeskonnas" siis ka mina tahaks, et siin mängiksid Kobe, Mcgrady ja enamvähem sellise kaliibriga vennad!!!
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

ma ytleks kh seda siis rahvale, et mingeid LÄTLASEID siia EI tule!!!!
Kalev
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 13 Nov 2006, 17:47
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Postitus Postitas Kalev »

juss kirjutas:
Karlsson kirjutas:
Oskar8 kirjutas: '

no mix yldse panna mingeid Ciprusi mis on täiesti ebareaalne... või noh, keda tahaks näha?? hmm siis
Mcgrady,Paul,Howard,Kobe,Hedo,kangur,kriisa,arbet
Mai saa aru kuidas sa saad võrrelda hetkel liepaja lauvases mängivat ja kalevi rahakottile täiesti võimete kohast meest nba suurimate tähtedega?
kuna teema on, et "milliseid mängijaid tahaksite nähe kalevi meeskonnas" siis ka mina tahaks, et siin mängiksid Kobe, Mcgrady ja enamvähem sellise kaliibriga vennad!!!
Siis registreeri ennast ära ja liitu foorumi seltskonnaga, mitte ära tule siia vahepeal kisama, kuna sulle midagi ei meeldi.
Sorts

Postitus Postitas Sorts »

TDK- vabandan!..

Kõigepealt peaks treeneri jäämise/mitte jäämise otsustama. Ja Müürseppa ei tohiks keskele mängima panna, rikub ta ära ja kasutegur on väike.

Ja muidugi Kalevi omanikud peaks enda jaoks paika panema, mida nad tahavad ja mis tasemel peaks meeskond mängima ja mis suunas arenema.

Loodan, et järgmine aasta on siiski meeskond, kellele saab kaasa elada ja kes ei peta ka poolehoidjate lootusi
Yattara

Postitus Postitas Yattara »

jyrgen kirjutas:ma ytleks kh seda siis rahvale, et mingeid LÄTLASEID siia EI tule!!!!
Miks ei peaks siia leedulasi ja lätlasi tulema? Mis neid takistama peaks? Siin oleksid nad esiteks oma kodumaale palju lähemal ja saaksid ka kõvasti mänguaega. Seega vähemalt minu jaoks pole sinu väitel erilist põhja all.


to Oskar8 - No aga miks peaks siis üldse mingi normaalsel tasemel mängija tahtma Kalevisse tulla? Kokkuvõttes on sinu loogika järgi see teema täiesti mõttetu. Aga see Ciprussi Kobe ja T-Mac'iga võrdlus on lihtsalt lapsik.
FANnrOne
Kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 13 Jaan 2007, 21:41

Postitus Postitas FANnrOne »

Yattara kirjutas:
jyrgen kirjutas:ma ytleks kh seda siis rahvale, et mingeid LÄTLASEID siia EI tule!!!!
Miks ei peaks siia leedulasi ja lätlasi tulema? Mis neid takistama peaks? Siin oleksid nad esiteks oma kodumaale palju lähemal ja saaksid ka kõvasti mänguaega. Seega vähemalt minu jaoks pole sinu väitel erilist põhja all.


to Oskar8 - No aga miks peaks siis üldse mingi normaalsel tasemel mängija tahtma Kalevisse tulla? Kokkuvõttes on sinu loogika järgi see teema täiesti mõttetu. Aga see Ciprussi Kobe ja T-Mac'iga võrdlus on lihtsalt lapsik.
Oskar ongi lapsik ju .
BC Kalev/Cramo
Scott

Postitus Postitas Scott »

Kui aus olla, siis olen üsna üllatunud et te kõik olete oma tulevase hooaja koosseisust E.Scotti välja jätnud :(
Tegemist on ikkagi väga heast klassist mängumehega aga okei, küll te pärast play-offe hakkate teda taga nutma.
Lisaks pean mainima, et pigem võiks meeskonda jätta M.Kedzo kui J.Taltsi siia tulla. Hetkel on esimene viimase igal juhul üle mänginud, kui see kaitse ka vaid vastu peaks :D
Kasutaja avatar
martin
Kasutaja
Postitusi: 262
Liitunud: 22 Nov 2007, 09:39
Asukoht: Keila

Postitus Postitas martin »

Reed
Müürsepp
Kangur?
Kedzo
Kriisa
Scott
need võiks minu arust järgmine hooaeg kindlalt olla... a Kangur muidu võiks minna mängida kuskil välismaal nats ja siis tagasi tulla:D
Yattara

Postitus Postitas Yattara »

Scott kirjutas:Kui aus olla, siis olen üsna üllatunud et te kõik olete oma tulevase hooaja koosseisust E.Scotti välja jätnud :(
Tegemist on ikkagi väga heast klassist mängumehega aga okei, küll te pärast play-offe hakkate teda taga nutma.
Lisaks pean mainima, et pigem võiks meeskonda jätta M.Kedzo kui J.Taltsi siia tulla. Hetkel on esimene viimase igal juhul üle mänginud, kui see kaitse ka vaid vastu peaks :D
Kedzo võiks küll jääda, tal ju täitsa hea klass. Talts jäägu Tartusse, sest ma ei tahaks näha Kalevit tugevnemas Rocki arvelt.
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Nii ei saa öelda, kuna talts mängis kunagi Tallinna Kalevis, koos Arbeti, kriisa, ja Kanguriga ;)
Yattara

Postitus Postitas Yattara »

Saab ju ikka öelda, vahet pole, kus ta kunagi mängis. :)
Karlito

Postitus Postitas Karlito »

Yattara kirjutas:Saab ju ikka öelda, vahet pole, kus ta kunagi mängis. :)
Ma ei saa aru ,nii sõbralik ikka ploex et see ni tore klubi ja nende arvelt ei tahax tugevneda jannii....c'moon see on sport nii see käibki et mängijad liiguvad yhest klubist teise ja see on täiesti normaalne.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

Talts, Kangur ja Arbet see ju üks sõprade kolmik või kuidas nüüd öelda, isegi lehes kirjutas ju et teevad vabal ajal päris palju asju koos nt. käivad piljardit mängimas jms.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

Yattara kirjutas:
jyrgen kirjutas:ma ytleks kh seda siis rahvale, et mingeid LÄTLASEID siia EI tule!!!!
Miks ei peaks siia leedulasi ja lätlasi tulema? Mis neid takistama peaks? Siin oleksid nad esiteks oma kodumaale palju lähemal ja saaksid ka kõvasti mänguaega. Seega vähemalt minu jaoks pole sinu väitel erilist põhja all.


to Oskar8 - No aga miks peaks siis üldse mingi normaalsel tasemel mängija tahtma Kalevisse tulla? Kokkuvõttes on sinu loogika järgi see teema täiesti mõttetu. Aga see Ciprussi Kobe ja T-Mac'iga võrdlus on lihtsalt lapsik.
ma yritasin vihjata, et võiks reaalsus piiridesse jääda ja sellele vastati, et see teema on '' Milliseid mängijaid tahaksite Teie näha Kalevi ridades?''

ma siis ytlesin ka keda ma näha tahan. on seal midgai imeliku?
Vasta