Milliseid mängijaid tahaksite Teie näha Kalevi ridades?

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Yattara

Postitus Postitas Yattara »

Karlito kirjutas:
Yattara kirjutas:Saab ju ikka öelda, vahet pole, kus ta kunagi mängis. :)
Ma ei saa aru ,nii sõbralik ikka ploex et see ni tore klubi ja nende arvelt ei tahax tugevneda jannii....c'moon see on sport nii see käibki et mängijad liiguvad yhest klubist teise ja see on täiesti normaalne.
No ütleme, et Taltsi tulek oleks küll Kalevi huvides, aga sellest tingitud Rocki nõrgenemine poleks minu arvates jällegi siinse korvpalli huvides. Kuna Kedzo saab ka täitsa hästi hakkama, siis kaldub mul hetkel kaalukauss siinse korvpalli hüvangu toetamise kasuks.
PS. Ma ei pidanudki silmas mingit sõbralikkust.
Yattara

Postitus Postitas Yattara »

Oskar8 kirjutas:
Yattara kirjutas:
jyrgen kirjutas:ma ytleks kh seda siis rahvale, et mingeid LÄTLASEID siia EI tule!!!!
Miks ei peaks siia leedulasi ja lätlasi tulema? Mis neid takistama peaks? Siin oleksid nad esiteks oma kodumaale palju lähemal ja saaksid ka kõvasti mänguaega. Seega vähemalt minu jaoks pole sinu väitel erilist põhja all.


to Oskar8 - No aga miks peaks siis üldse mingi normaalsel tasemel mängija tahtma Kalevisse tulla? Kokkuvõttes on sinu loogika järgi see teema täiesti mõttetu. Aga see Ciprussi Kobe ja T-Mac'iga võrdlus on lihtsalt lapsik.
ma yritasin vihjata, et võiks reaalsus piiridesse jääda ja sellele vastati, et see teema on '' Milliseid mängijaid tahaksite Teie näha Kalevi ridades?''

ma siis ytlesin ka keda ma näha tahan. on seal midgai imeliku?
Jah, on küll.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

C-Reed;(Jelic?;VM);Sergo
PF-Müürsepp;Kangur;Kedzo;Keerles;Viiask
SF-Kangur;Keerles;Arbet;(Pelkic?)
SG-VM;Arbet;Kriisa;(Dorbek/Pokla?)
PG-Sokk;Kriisa;(Scott?/VM)
Treener-Kreeklane?;Usa?

Ses suhtes oleks hea kui jelic tõuseks veelgi rohkem vormi,Kedzo võiks jätta ja ka scoti, et jääks pm 80-90%võistkonnast alles. Oleks hea siis sellepoolest kuna sellisel juhul peaks ainult osad uued mehed sisse sulanduma, muidu kui vahetada kõik, Kedzo Jelic,Scott,Frier välja. vaevalt et pelkic jääks enam, kuigi mees oleks tglt väga hea . Ja sobiks minuarust mängima kyll
fänn1
Kasutaja
Postitusi: 177
Liitunud: 25 Nov 2006, 13:55
Asukoht: tabasalu

Postitus Postitas fänn1 »

c-reed,jelic,sergo
pf-müürsepp,kangur,sharp
sf-arbet,keerles+mõni välismaalane(pelkicit küll ei taha)
sg-kriisa,uus välismaalane ja pokla
pg-scott,sokk

treener võiks minusilmis olla vana dorbek
elagu kalev.go,go,go kalev
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

fänn1 kirjutas:c-reed,jelic,sergo
pf-müürsepp,kangur,??????????????????????????????sharp??????????????????????????????
sf-arbet,keerles+mõni välismaalane(pelkicit küll ei taha)
sg-kriisa,uus välismaalane ja pokla
pg-scott,sokk

treener võiks minusilmis olla vana dorbek
Kasutaja avatar
raudsik
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 12 Dets 2006, 22:24

Postitus Postitas raudsik »

Oskar8 kirjutas:
fänn1 kirjutas:c-reed,jelic,sergo
pf-müürsepp,kangur,??????????????????????????????sharp??????????????????????????????
sf-arbet,keerles+mõni välismaalane(pelkicit küll ei taha)
sg-kriisa,uus välismaalane ja pokla
pg-scott,sokk

treener võiks minusilmis olla vana dorbek
miks mitte sharpi proovida......kust sa tiad et ta ei saa hakkama.....
Praegu allkiri puudub.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

sest meil ei ole vaja proovida! meil on vaja tuua siia tasemel mehi

Sharp täpselt nagu Jallow! Cmon Toome Newbilli ja Jallow ka kalevisse? James Alleni võiks ka tegelt tuua

need kõik neli mängijat mulle väga-väga meeldivad, aga nende tase ei ole see mida me vajaks!

Välismängijaid ostetakse , et tiim tugevamaks teha, aga kui me toome endale oma liiga madalamast klubist ameeriklasi tiimi, siis on mdiagi väga valesti!

Me peaks vaatama mängijaid kes esinevad normaalselt NBA suve liigas, aga lepingut ei saa või siis mängijaid kes on jäänud välja korraliku tasemega euroopa klubides. Tegelikult ei olegi nii palju kinni rahas, vaid selles, et keegi eriti ei taha tulla Eestisse ja kalevisse. Loodame, et Rocki ja Kalevi head esitused euroliigades tõstid meie mainet ja , et ka meie võiks väheke korralikumaid mängijaid yritada oma ridadesse tuua.
Viimati muutis Oskar8, 27 Mär 2008, 00:34, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
raudsik
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 12 Dets 2006, 22:24

Postitus Postitas raudsik »

ja miks sa arvad et tasemel mehed siia tulla tahavad???
Praegu allkiri puudub.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

Oskar8 kirjutas:Loodame, et Rocki ja Kalevi head esitused euroliigades tõstid meie mainet ja , et ka meie võiks väheke korralikumaid mängijaid yritada oma ridadesse tuua.
Kasutaja avatar
raudsik
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 12 Dets 2006, 22:24

Postitus Postitas raudsik »

sel juhul piaks olema kalevil scout....kes käib näiteks NCAA turniiridel scoutimas...või D-League mänge või kui tahetakse münda euroopa mängijat.....see on kyll utoopia, sest kalevi rahakott ple nii paks et siukesi asju ette võtta....aga nii ei saa mängijatest pilti kui sulle saadetakse mingi video mängijast tema agentuuri poolt.
Praegu allkiri puudub.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

utoopia, Scooter toodi Suve liiga mängude alusel ja Rocki Gusworth toodi suve liiga mängude alusel.
Kasutaja avatar
raudsik
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 12 Dets 2006, 22:24

Postitus Postitas raudsik »

see selleks...mingit korraliku scoudi moodi asja oleks neil vaja....ja mänedzer ka muidugi
Viimati muutis raudsik, 27 Mär 2008, 00:48, muudetud 1 kord kokku.
Praegu allkiri puudub.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

yeah... selle aasta põhi ''scout'' on olnud Mati. Jokic,Jelic,Vuks ja Kedzo on kõik läbi tema tulnud.
Kalevi Parmeri toomist ma halvaks ei pea, sest selliste statsidega vennale oleks raske ära öelda. Lihtsalt kahjuks võttis neil VÄGA kaua aega aru saamiseks, et statsid pole kõik. See kusjuures kinnitab su sõnu.
Scott on olnud tubli, aga ma arvan, et järgmiseks aastaks võiks yritada siiski suuremat kala pyyda.
Kasutaja avatar
raudsik
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 12 Dets 2006, 22:24

Postitus Postitas raudsik »

võiks kyll suurema piale minna.....aga kui ei ole võimalik suuremat saaki saada....siis scott jätta.....sest tema mäng oleneb tglt matist...kuidas mati tal mängida laseb......viimased mängud on näidanud et ta on võimeline ka skoori tegema.....ja rynnaku aja lõppedes....piaks talle vabamad käed andma.....kui ta sisse murrab siis suudab ta ka vaba mängija leida või ise ära teha.
Praegu allkiri puudub.
Kasutaja avatar
raudsik
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 12 Dets 2006, 22:24

Postitus Postitas raudsik »

kui järgmiseks hooajaks oleks vaja shooterit...siis mind pani mõtlema huvitav kui kallis on Energa Czarni Slupskis mängiva Lee Humphrey hind......sest see vend on ehtne shooter
Praegu allkiri puudub.
Vasta