VTB Ühisliiga (aka Idaliiga - 10/11)

Europe Cup, BCL, Euroliiga, NBA jne
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Re: VTB Ühisliiga (aka Idaliiga - 10/11)

Postitus Postitas KalevForever »

Sten kirjutas:Ma ei saa aru mida te ootasite siis? Zalgrilis sellel aastal väga kõva ja baltist ei saa neile keegi vastu, eks näeb kes suudaks neid võita nende kodus Euroopaski. Klassivahe liiga suur. Zalgrilis on selgelt parem tiim, kui neil olnud viimastel aastatel.
Vabanda ,aga see on kõige suurem pullikaka mida ma kuulnud olen.Kas see ,et žalgiris on see aasta kõva tähendab seda ,et meeskond peab unustama kaitse mängimise ära.Kaitses lihtsalt jäetakse lauad blokeerimata ja oma mehed unustatakse lihtsalt ära.Kaitsemäng on kinni tahtmises mitte ainult oskustes ja kui meeskond ei taha siis on midagi valest.58 punkti poolajaga lasta poleks normaalne isegi fakkin Los Angeles Lakersi vastu.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: VTB Ühisliiga (aka Idaliiga - 10/11)

Postitus Postitas theundertaker »

mikoza kirjutas:
Asjaajaja kirjutas:Pallikaotus pallikaotuse otsa ja siis veel täiesti meeleheitel visked => -27 punkti esimesel poolajal..

Tekib küsimus, kas need mehed tõesti harjutavad viskeid ja kombinatsioone iga päev?
Puhka ikka jalga, esimesel poolajal kolm pallikaotust ja sina räägid, et pallikaotus pallikaotuse otsa..
irw teistes mängudes olid ja pallikaotused selles mängus mitte!
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: VTB Ühisliiga (aka Idaliiga - 10/11)

Postitus Postitas Asjaajaja »

Sten kirjutas:Ma ei saa aru mida te ootasite siis? Zalgrilis sellel aastal väga kõva ja baltist ei saa neile keegi vastu, eks näeb kes suudaks neid võita nende kodus Euroopaski. Klassivahe liiga suur.
Lugedes sinu kommentaare jääb mulle silma, et sina ei loodagi Cramos mingeid muutusi. Kas sa absoluutselt ei soovi, et Kalev/Cramo kraadi võrra kõvemaks meeskonnaks saaks? Sinu meeletu positiivsus ja oskus igas kaotuses leida lohutavaid (ja isegi positiivseid) elemente ei ole just kõige edasiviivam jõud. Kui läheb nirusti, siis seda tuleb ka tunnistada, olukorda analüüsida ja parandada.

Viimased mängud Rudupise ja Nevežisega oli selge märgutuli sellest, et midagi on väga mäda. Žalgiris on Euroopa tippklassi meeskond, aga 30-punktised pakid ei tohiks olla Kalevi jaoks mingi hea või rahuldav saavutus. See ei tohiks saada mingiks normiks. 30-punktine pakk on kohutav tulemus, hoolimata, et vastaseks on Zalgiris.

Cramol läheb kohutavalt BBL-il ja väga halvasti VTB-l. See on reaalsus ja selle muutmiseks tuleb midagi teha.
Viimati muutis Asjaajaja, 14 Nov 2010, 19:46, muudetud 3 korda kokku.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: VTB Ühisliiga (aka Idaliiga - 10/11)

Postitus Postitas theundertaker »

KalevForever kirjutas:
Sten kirjutas:Ma ei saa aru mida te ootasite siis? Zalgrilis sellel aastal väga kõva ja baltist ei saa neile keegi vastu, eks näeb kes suudaks neid võita nende kodus Euroopaski. Klassivahe liiga suur. Zalgrilis on selgelt parem tiim, kui neil olnud viimastel aastatel.
Vabanda ,aga see on kõige suurem pullikaka mida ma kuulnud olen.Kas see ,et žalgiris on see aasta kõva tähendab seda ,et meeskond peab unustama kaitse mängimise ära.Kaitses lihtsalt jäetakse lauad blokeerimata ja oma mehed unustatakse lihtsalt ära.Kaitsemäng on kinni tahtmises mitte ainult oskustes ja kui meeskond ei taha siis on midagi valest.58 punkti poolajaga lasta poleks normaalne isegi fakkin Los Angeles Lakersi vastu.
irw nbas visatakse poolajaga ka rohkem punne kui 58 nii et:)
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Re: VTB Ühisliiga (aka Idaliiga - 10/11)

Postitus Postitas KalevForever »

Asjaajaja kirjutas:
Sten kirjutas:Ma ei saa aru mida te ootasite siis? Zalgrilis sellel aastal väga kõva ja baltist ei saa neile keegi vastu, eks näeb kes suudaks neid võita nende kodus Euroopaski. Klassivahe liiga suur.
Lugedes sinu kommentaare, jääb mulle silma, et sina ei loodagi Cramos mingeid muutusi. Kas sa absoluutselt ei soovi, et Kalev/Cramo kraadi võrra kõvemaks meeskonnaks saaks? Sinu meeletu positiivsus ja oskus igas kaotuses leida lohutavaid (ja isegi positiivseid) elemente ei ole just kõige edasiviivam jõud. Kui läheb nirusti, siis seda tuleb ka tunnistada, olukorda analüüsida ja parandada.

Viimased mängud Rudupise ja Nevežisega oli selge märgutuli sellest, et midagi on väga mäda. Žalgiris on Euroopa tippklassi meeskond, aga 30-punktised pakid ei tohiks olla Kalevi jaoks mingi hea saavutus. See ei tohiks saada mingiks normiks. 30-punktine pakk on kohutav tulemus, hoolimata, et vastaseks on Zalgiris.
Uskumatul kombel olen ma Asjaajajaga 100% nõus.
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Re: VTB Ühisliiga (aka Idaliiga - 10/11)

Postitus Postitas KalevForever »

theundertaker kirjutas:
KalevForever kirjutas:
Sten kirjutas:Ma ei saa aru mida te ootasite siis? Zalgrilis sellel aastal väga kõva ja baltist ei saa neile keegi vastu, eks näeb kes suudaks neid võita nende kodus Euroopaski. Klassivahe liiga suur. Zalgrilis on selgelt parem tiim, kui neil olnud viimastel aastatel.
Vabanda ,aga see on kõige suurem pullikaka mida ma kuulnud olen.Kas see ,et žalgiris on see aasta kõva tähendab seda ,et meeskond peab unustama kaitse mängimise ära.Kaitses lihtsalt jäetakse lauad blokeerimata ja oma mehed unustatakse lihtsalt ära.Kaitsemäng on kinni tahtmises mitte ainult oskustes ja kui meeskond ei taha siis on midagi valest.58 punkti poolajaga lasta poleks normaalne isegi fakkin Los Angeles Lakersi vastu.
irw nbas visatakse poolajaga ka rohkem punne kui 58 nii et:)
Esiteks ma 1-st poolajast rääkisingi ja teiseks on NBA-s poolaeg 4 minutit pikem.Kolmandaks ei mängita NBA-s enamasti ka kaitset.Ja neljandaks võiksid aru saada ,et see oli natukene liialdatud näide ,tegemaks selgeks et 58 punkti poolajaga visata lasta on ebanormaalselt palju.
Viimati muutis KalevForever, 14 Nov 2010, 19:52, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: VTB Ühisliiga (aka Idaliiga - 10/11)

Postitus Postitas Rix »

Ongi mindud eelmise aastaga võrreldes kraadi võrra tugevamaks. Natuke võiks seda Leedu turneed ikka ka arvestada, mitte siin eelmiste mängude emotsioonilt lahmida. Asseco mänguks nt saadi normaalselt valmistuda, Cramol pole hetkel sellist pinkigi, et mängida nelja päeva jooksul kolm mängu Leedus, lõppeks zalgirisega.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kaska
Kasutaja
Postitusi: 334
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: VTB Ühisliiga (aka Idaliiga - 10/11)

Postitus Postitas Kaska »

tra lammas oled vää? kaitset ei mängita?? seal parimad kaitsemängijad maailmas.Kõik euroliiga vennad said nba käest peksa see hooaja eelsetesmängudes.
Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Re: VTB Ühisliiga (aka Idaliiga - 10/11)

Postitus Postitas mavs »

KalevForever kirjutas: Esiteks ma 1-st poolajast rääkisingi ja teiseks on NBA-s poolaeg 4 minutit pikem.Kolmandaks ei mängita NBA-s enamasti ka kaitset.

Nalja teed või? Seal on individuaalselt lihtsalt nii head mängijad(pandakse üle käte, tagasihüppega visked, viske/söötude kiirus), et kaitsemäng ei paista nii hästi välja. Kaitset mängitakse, lihtsalt Euroopas ei panda selliseid viskeid ära nagu seal. Samuti on Euroopas mängivad mängijad füüsiliselt palju nõrgemad.

Žalgiris võib kõva olla, aga sellise kaitsega Kalev, võiks lõpetada vana Kalevi nime solkimise idaliigas ning mängida konkurentsivõimeliste meeskondadega euroliigas. See ei ole midagi halba, aga just seda tehakse. Ja pealegi ei saa ma üldse aru, et miks näitab ETV telekast Idaliigat, kui mängude vahe on nagu ühes näites välja toodi Cramo vs Rapla. Võiks parem näidata Rocki euromänge, kus on mingigi pinge mängudes.
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Re: VTB Ühisliiga (aka Idaliiga - 10/11)

Postitus Postitas KalevForever »

Kaska kirjutas:tra lammas oled vää? kaitset ei mängita?? seal parimad kaitsemängijad maailmas.Kõik euroliiga vennad said nba käest peksa see hooaja eelsetesmängudes.
Ei,ei ole lammas.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: VTB Ühisliiga (aka Idaliiga - 10/11)

Postitus Postitas theundertaker »

jube kuidas 3 sisse lähevad igas asendis:)
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: VTB Ühisliiga (aka Idaliiga - 10/11)

Postitus Postitas theundertaker »

KalevForever kirjutas:
Kaska kirjutas:tra lammas oled vää? kaitset ei mängita?? seal parimad kaitsemängijad maailmas.Kõik euroliiga vennad said nba käest peksa see hooaja eelsetesmängudes.
Ei,ei ole lammas.
ei saanud:) lakers sai ühe mängu pähe ju:)
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Re: VTB Ühisliiga (aka Idaliiga - 10/11)

Postitus Postitas Kalev4ever »

Krabi sai väheke jalale viga. Ei tea, kui tõsine asi oli, pingile läks longates igatahes.

Aga mida siis esimese poolaja mängu kohta küll öelda?
элементарный, Dr Watson!
Fear the prophet!
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: VTB Ühisliiga (aka Idaliiga - 10/11)

Postitus Postitas Asjaajaja »

Väga kole mäng. Viskamine ja kaitse ei ole Kalev/Cramo kõige tugevamad küljed. Kuigi need kaks elementi ongi korvpalli ühed olulisematest alustaladest.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: VTB Ühisliiga (aka Idaliiga - 10/11)

Postitus Postitas theundertaker »

jälle sokk:) ei saanud kiiret sisse:)
Suletud