Tartu Rock

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas marxx762 »

Go Cramo! kirjutas:
marxx762 kirjutas:Nüüd Kambalast. Kõik vead mis talle vilistati olid igati õiged. Küll aga mina võin öelda, et mina oma silmaga pole veel nii võimast meest näind, just selg-ees mängu poolest, kui ta hakkas Allingu vastu tegema, siis enamasti Allingul pold lihtsalt midagi teha, ta lausa lendas järk-järgult korvialla. Kuisjuures, see ego mis Kambalal oli, see jättis väga sümpaatse mulje mulle, see ego oli kuidagi niivõrd suur, et isegi ameeriklased kahvatusid sellepoolest. Kuigi harilikult mulle sellised ego'd ei meeldi, siis Kambala puhul oli küll mingi X-factor, mis mulle isiklikult sümpatiseeris.
Selles on sul õigus, et mehel on meeltu füüsis ja juba ennem mängu oli näha kuidas ta end pidevalt "üles küttis" Ta läks platsile justkui poksiringi :) Ja just sellist suhtumist ( minna ja teha! ) tahaks rohkem näha ka meie poistelt. Allingu ja Talts ( Callistusest ei räägigi ) olid tema selg ees tegemise vastu olematud, nad lihtsalt suruti minema. Pole küll statistikat vaadanud kuid minumeelest Kambala täna väga ei skoorinud, tegi palju lolle möödaviskeid. Mina isiklikult vaidleksin talle antud viimase vea suhtes. Istusin seal suhteliselt lähedal ja 10-st 9-l korral antakse sellisest olukorras ründeviga. Aga ego on mehel vähemalt sama suur kui ta ise :)
võibolla tõesti oleks võind sealt ründevea anda, kuigi kaugemalt tundus see liialt fake'na muidugi ma ei vaidle vastu et võttis ilusti rinnale mehe vastu jms, aga noh, samas ega Nate Fox'i või Kambala sugust seina ongi raske pikali joosta, kui just mees ise natuke jalust nõrgaks ei lase.
Kasutaja avatar
Bawse
Kasutaja
Postitusi: 503
Liitunud: 09 Sept 2010, 16:56

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Bawse »

Kalevpoiss kirjutas:Rock on juba 2 hooaega oma alagrupis viimaseks jäänud. Eelmine hooaeg saadi 6st mängust 1 võit. Vaadates selle aasta koosseisu ei näe miks peaks paremini minema. Selleks ei pea Nostradamus olema.
Koosseis tundub parem. Todd (vist üldse ketsid varna visanud, viimati veel klubi polnud), Morrison, vana ja väsinud Tein vs Tsintsadze, Eziukwu, Veideman. Nüüd on küsimus selles, kas Tsinn on siiski paremini mänginud kui paljukirutud Todd. Ega tegelikult ei ole. Viimaste mängude põhjal tundub, et ka Eziukwu hakkab langema ja Morrison võis isegi parem olla. Veideman on loomulikult teravam kui Tein. Balti liigas on ta üsna positiivselt mänginud.
Kõige tähtsam on aga see, millele ka Rocki treenerid ja ajakirjandus nädala alguses tähelepanu juhtisid - Balti liiga supp on lahjem ja seal saadud võidud ei ole kõige paremaks näitajaks. Kui võrdleme Rocki tabeliseisu Balti Liiga eelmise aasta seisuga ja lisaks peaksid Rocki lisandunud mehed olema paremad kui eelmisel aastal, siis polnud lootuste heietamine sugugi alusetu. Reaalsus on aga paraku teistsugune ja nüüd on kõik taas maa peale toodud.
Kui sa väidad aga seda, et Rockil on see hooaeg samaväärne koosseis ja Balti Liigas on mängitud sama nõrgalt kui eelmise hooaja alguses, siis sel juhul on su tagantjärele ennustus muidugi õigustatud. Aga ma olen kindel, et enamus inimesi ootasid Rockilt hoopis rohkem kui eelmine aasta.
"Kaotamist ei olegi vaja osata, võita on vaja osata." - tonii
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Kalev4ever »

Mäng oli Rocki poolt päris hea olnud, visketabavus muidugi jättis jälle soovida + Vallol oli must päev jne. Talts välismaale! Kaua võib Rockis tiksuda, pingilt tulla ja näidata, et ta on algviisiku mees! Selline käitumine tekitab küsimärgid. Jah, sellest oleme juba rääkinud, ei pea hakkama jälle tagamaadest siin arutama. Minu arvamus on lihtsalt selline.
Kahju, et mõnda mängu BBL-is ei tule nii pea. Tänasest mängust oleks hea edasi minna.
Loodan, et sel aastal tuleb parem saldo, kui eelmisel aastal :)

Üldiselt on läbi aastate igasuguste väiksemate riikide klubid palju peavalu valmistanud. Paar aastat tagasi saadi ju masendavalt austerlaste Swansilt lutti. Esimene mäng kaotati võõrsil 22-ga ja kodus 15-ne võit ei andnud enam midagi. Samal aastal sai Rock ka belglaste Oostendelt kaotuse + eelmise hooaja austerlaste Wels ja belglaste Giants.

Aga kodus on Rock tavaliselt ikka hästi mänginud ja mängud on tasavägised olnud. Edu Challenge´is! :)
Fear the prophet!
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Egert »

Mis Veidemaniga lahti on? Kas tõesti juhtub see, mis kõikide "noormängijatega" Rockis juhtunud on? :roll:
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Rix »

Hea uudis, et Lugano siiski kaotas Benficale 5 punktiga, nii et kõik on veel enda kätes, kolm võitu peaks edasi viima.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas theundertaker »

ei ole hea uudis! vastik ju et võimalus edasi saada on!
rix01
Kasutaja
Postitusi: 35
Liitunud: 12 Aug 2009, 08:26

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas rix01 »

Ei usu, et kolm võitu ära tuleb. Reaalne vast kaks aga mine sa tea.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas nojah »

no 2 võitu oleks ka 2x rohkem, kui eelmine aasta. Asi seegi.
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas nub4you »

Tänast mängu ei näe kuskilt ?
Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
hans
Kasutaja
Postitusi: 319
Liitunud: 28 Mär 2009, 15:25

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas hans »

sportTV
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas nub4you »

see maksab ju ..
Pilt

Pilt
Ekuuuu
Kasutaja
Postitusi: 46
Liitunud: 09 Okt 2010, 23:20

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Ekuuuu »

nub4you kirjutas:Tänast mängu ei näe kuskilt ?
Tartus Spordibaasis peaks nägema. Kui sa Tartus ei ela ja SportTV-ga pole ühinenud, siis ei oska rohkem aidata. Samas eelmine mäng panid nad tehniliste probleemide tekkides kodulehele kõigile kättesaadava lingi...
Viimati muutis Ekuuuu, 30 Nov 2010, 21:04, muudetud 1 kord kokku.
NB! Olen Tartu fänn, kõik maakate-teemalised naljad suunata palun mulle.
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas nub4you »

aga et mis kell mäng hakkab ?
Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas marxx762 »

nub4you kirjutas:aga et mis kell mäng hakkab ?
11
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Rix »

Sport Tv teeb siis ka sooja, näidates Benfica ja Lugano möödunudnädalast kohtumist. Kui Rock distsipliinist kinni peab ja suurtel mustadel end ära ei lase surudda korvi all, siis minu arvates on nende klass küll pisut parem kui Benfical. Aga noh, Benficast tean 3. veerandi jagu.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Vasta