Vaba teema (off-topic).

Muud jutud (sh arvutimängud)
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas #7 »

Mihkel111 kirjutas:R.I.P
maik
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 21 Apr 2009, 16:36

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas maik »

Keegi teab, kas Klitško vs Petersi poks juba läbi, või alles algab?
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas Patrioot »

maik kirjutas:Keegi teab, kas Klitško vs Petersi poks juba läbi, või alles algab?
Klitško domineeris siis terve matši ja lõi 9 või 10 raundis Petersi nokki.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas Kalev4ever »

Hakkas huvitama selline asi, et millistes foorumites meie kaasfoorumlasi veel näha võib :)

Niiet, shoot: Millistesse foorumitesse te veel kuulute ja kui tihe külaline seal olete? ;)

Ise kuulun lisaks Kalevi foorumile veel Kofferi, Soccerneti ja GTAF-i foorumisse. Kalevi ja Soccerneti foorumi külastamine on igapäevane. Kofferis saab harvem käidud ning GTAF-is saab vapsee harva käidud, aga siiski olen olemas seal :D
Fear the prophet!
Kasutaja avatar
kasutaja123
Kasutaja
Postitusi: 1067
Liitunud: 04 Apr 2009, 13:35
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas kasutaja123 »

Kalev4ever kirjutas:Hakkas huvitama selline asi, et millistes foorumites meie kaasfoorumlasi veel näha võib :)

Niiet, shoot: Millistesse foorumitesse te veel kuulute ja kui tihe külaline seal olete? ;)

Ise kuulun lisaks Kalevi foorumile veel Kofferi, Soccerneti ja GTAF-i foorumisse. Kalevi ja Soccerneti foorumi külastamine on igapäevane. Kofferis saab harvem käidud ning GTAF-is saab vapsee harva käidud, aga siiski olen olemas seal :D
Ma ise käin ka siinsele foorumile lisaks aktiivselt soccernetis. Sinu kasutaja on seal SoccerGoal, nagu ma olen aru saanud ?? :P
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas Kalev4ever »

Ohhoo, tundub, et ma pole ainuke oraakel siin :D

E: Oli see nii obvious, et see olen mina või kossu teema all olevad kommentaarid reetsid? :D
Fear the prophet!
Kasutaja avatar
kasutaja123
Kasutaja
Postitusi: 1067
Liitunud: 04 Apr 2009, 13:35
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas kasutaja123 »

Kalev4ever kirjutas:Ohhoo, tundub, et ma pole ainuke oraakel siin :D

E: Oli see nii obvious, et see olen mina või kossu teema all olevad kommentaarid reetsid? :D
Nii ühte kui teist. Tihti rääkisite samasugust juttu ja eks see Paide LM avatar andis ka üht-teist ette :D
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas Kalev4ever »

Ma viimasel ajal rohkem linnameeskonna duublile Paide Kumakesele keskendunud 3W liigas :D

Kodumängudel käinud ja siis soccernetti ülevaate andnud. Mis sinu kasutajanimi seal on? ;)
Fear the prophet!
Kasutaja avatar
kasutaja123
Kasutaja
Postitusi: 1067
Liitunud: 04 Apr 2009, 13:35
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas kasutaja123 »

Kalev4ever kirjutas:Ma viimasel ajal rohkem linnameeskonna duublile Paide Kumakesele keskendunud 3W liigas :D

Kodumängudel käinud ja siis soccernetti ülevaate andnud. Mis sinu kasutajanimi seal on? ;)
rauulo.

Eks ma ka hakkasin tihedamalt foorumit kasutama seoses enda 4E liigas mängima hakkamisega. JK Suema/Cargobus on meeskonna nimeks ;)
xrip55
Kasutaja
Postitusi: 1443
Liitunud: 04 Mär 2008, 11:49

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas xrip55 »

soccernet ja torufoorum :)
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas Kalev4ever »

kasutaja123 kirjutas:
Kalev4ever kirjutas:Ma viimasel ajal rohkem linnameeskonna duublile Paide Kumakesele keskendunud 3W liigas :D

Kodumängudel käinud ja siis soccernetti ülevaate andnud. Mis sinu kasutajanimi seal on? ;)
rauulo.

Eks ma ka hakkasin tihedamalt foorumit kasutama seoses enda 4E liigas mängima hakkamisega. JK Suema/Cargobus on meeskonna nimeks ;)
Aii, järgmine mäng teil Amblaga :D

Järvamaalt kuulub madalamatesse liigadesse: * Ambla Vallameeskond - IV. E. Hooaja lõpuks platseeruvad nad tabeli lõpu poole. Suuresti oleneb, kuidas Cargobus´iga mäng läheb.
Koeru SK - III. N. Teisest kohast lahutab ainult kaks punkti. Läheb pingeliseks.
FCF Järva-Jaani SK - III. S. Suure tõenäosusega jäävad viimaseks.
Paide Kumake - III. W. Suure tõenäosusega võidavad liiga. Kolm vooru enne lõppu piisab ühest võidust ja esikoht on meie! :)
Türi Ganvix JK - II. W/S. Eelviimane koht on halvim, mida nad saavad saada. Reaalne oleks tagant poolt kolmas koht.

Teistel maakondade meeskondadel olen ka ikka silma peal hoidnud ja vaadanud mängu tulemusi, aga kodulinna meeskondade vastu on ikka suurem huvi :D
Kumakesel oli juba eelmisel aastal võimalus teise liigasse tõusta, aga mingi jant oli ja ikkagi ei saanud. Nüüd lõpuks siis hakkavad nad kuuluma sinna, kus on nende koht! :)
Fear the prophet!
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas marxx762 »

Huvitav kuna uus Basket TV osa võib tulla ?

Edit: on keegi kursis palju BBL President Cupi piletid maksavad?
Kasutaja avatar
Bawse
Kasutaja
Postitusi: 503
Liitunud: 09 Sept 2010, 16:56

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas Bawse »

Keegi siit piljardit/snookerit mängib või vaatab? Hullult kõvv mäng imho. See on nagu kossu kõrval kõige ideaalsem mäng üldse, hiljuti oli hiinas võimas turniir ka. Shout out nagu need kes ka respectivad seda pela naq.
"Kaotamist ei olegi vaja osata, võita on vaja osata." - tonii
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas theundertaker »

Kevin Korjus võitis täna 1 sõidu ja peaks olema võitja kokkuvõttes:) sest pic alustab homme 21 kohalt ja kevin 1 olgu:) kui veel pole siis peale hommset on juba:)
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas Egert »

Keegi öömajale võtaks 2 Kalevi fänni reede õhtul Tartus? :D
Suletud