Vaba teema (off-topic).

Muud jutud (sh arvutimängud)
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas Karl »

No jalkas on alati plaksutatud eestis ja kossus kah.
Kasutaja avatar
scorpion
Kasutaja
Postitusi: 241
Liitunud: 21 Sept 2010, 16:41

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas scorpion »

Kui vaja, siis tuleb lihtsalt tõlgendada plaksutamist teist moodi - mitte ei plaksutada peale hümni, vaid enne mängu! ;)
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas Alex »

volume kirjutas:
Alan kirjutas:Kust see mõte üldse pärineb, et pärast hümni ei plaksutata? Spordis on minu teada alati plaksutatud.
See on Eestis kehtestatud eetikareegel.
Linki paluks. Olen vist liiga kaua metsas olnud...Kossus alati plaksutatud ja ei mäleta mina, et laulupeol oleks pärast hümni haudvaikus.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas KalevRuus »

Tõepoolest, peale hümni tegelt EI plaksutata. See, et "kossus alati plaksutatud" näitab lihtsalt paljude saalisviibijate harimatust. Aga raske on fännidele etteheiteid teha kui pooled mängijadki sügavad ennast hümni ajal, närivad nätsu jne.
Kasutaja avatar
hans
Kasutaja
Postitusi: 319
Liitunud: 28 Mär 2009, 15:25

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas hans »

kas kellelgi on pakkuda mõnda invite' kuhugi private torrentitele äkki?

tänud
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas Patrioot »

Alex kirjutas:
volume kirjutas:
Alan kirjutas:Kust see mõte üldse pärineb, et pärast hümni ei plaksutata? Spordis on minu teada alati plaksutatud.
See on Eestis kehtestatud eetikareegel.
Linki paluks. Olen vist liiga kaua metsas olnud...Kossus alati plaksutatud ja ei mäleta mina, et laulupeol oleks pärast hümni haudvaikus.
No on ka mind vanasti kooliajal õpetatud, et peale hümni esitamist ei ole eetiline plaksutada.
Aga üldjuhul ei ole täheldanud, et sellest kinni peetakse. Ja seda mitte ainult Eestis vaid terves maailmas.
Eks see ole nii nagu plaksutamisega ikka. Mingi osa inimesi alustab ja teised tulevad kaasa.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas vaim564 »

Noh siin on kaks erinevat asja. Kui meeskond peale hümni plaksutab ja lehvitab, siis on see pigem mitte hümnile, vaid rahvale ja pole otseselt seotud hümniga, vaid näitab valmisolekut võitlusesse asuda.
Kui rahvas hümni peale plaksutab, siis võib see olla mingi lombitagune komme, mis on omaks võetud. Nemad plaksutavad seal igasuguste asjade peale, näiteks kohtuistungitel ja kus krt veel.
Kasutaja avatar
Alan
Kasutaja
Postitusi: 608
Liitunud: 13 Nov 2007, 23:09

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas Alan »

Ei ole see ainult lombitagune komme. Vaatasin youtube'st just Inglise vutikoondise kohta. Kõik mängijad ning terve staadion plaksutasid. Pigem on see eetikareegel ajale jalgu jäänud ning ilmselt ei olnud see algselt spordi jaoks mõeldudki. Kooliaktustel jms sündmustel pole keegi plaksutanud.
And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas And »

Spordivõistlustel on plaksutamine igati lubatud. Jah, muudel ametlikel üritustel ja aktustel ja tähtpäevadel ei ole sobilik plaksutada, aga spordivõistlustel on see igati omal kohal. Omal ajal sai koolis sellest mingisuguses tunnis ka eraldi räägitud.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas nojah »

Seni, kuni siin riigis õnneks ei ole kommet vastaste hümni ajal vilistada, ma sellest üldse probleemi ei teeks. Spordivõistlus on tõesti midagi muud, kui kooliaktus.
Kasutaja avatar
Bawse
Kasutaja
Postitusi: 503
Liitunud: 09 Sept 2010, 16:56

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas Bawse »

http://www.eurobasket.com/service/baske ... anking.asp
4 Eesti klubi siis 35 hulgas. Vaevalt, et see kogu tõde näitab, aga pole paha ikkagi
"Kaotamist ei olegi vaja osata, võita on vaja osata." - tonii
Kasutaja avatar
kasutaja123
Kasutaja
Postitusi: 1067
Liitunud: 04 Apr 2009, 13:35
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas kasutaja123 »

Pärast hümni plaksutatakse meeskonnale, mitte hümni peale. Mängijad plaksutavad ka fännidele.
xrip55
Kasutaja
Postitusi: 1443
Liitunud: 04 Mär 2008, 11:49

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas xrip55 »

http://www.thegoons.ee/index.php?id=RAX ... HMmpQh0Jt0" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
SanderS
Uus kasutaja
Postitusi: 21
Liitunud: 17 Aug 2010, 22:23

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas SanderS »

400 on küll veits overpriced, kuigi särk on suht lahe.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas marxx762 »

keegi on hull ärimees ikka :D särgi saab suurhallist 300 krooniga kätte ja fännikaardiga 250 krooniga.
Suletud