Eesti korvpalli tulevik/lootused

Kõik Eesti koondisega seonduv
misso
Uus kasutaja
Postitusi: 23
Liitunud: 22 Juun 2024, 22:47

Re: Eesti korvpalli tulevik/lootused

Postitus Postitas misso »

Esimene suvine koondis kus näha mõtestatud tegevust. Mina viskaks suure kivi ikka treenerite kapsaeda.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4276
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Eesti korvpalli tulevik/lootused

Postitus Postitas marxx762 »

misso kirjutas: 16 Aug 2024, 20:47 Esimene suvine koondis kus näha mõtestatud tegevust. Mina viskaks suure kivi ikka treenerite kapsaeda.
Olen sinuga päri, ma pole küll ülearu palju U koondiseid sel suvel mängimas näinud, aga U16 mängupilt on märksa lähemalt täiskasvanute korvpallile kui oli seda näiteks U20 mängupilt.
NoName
Kasutaja
Postitusi: 819
Liitunud: 12 Aug 2010, 15:43

Re: Eesti korvpalli tulevik/lootused

Postitus Postitas NoName »

Kasvõi see näitab treenerite kvaliteeti, et teisel poolajal tullakse sootuks uue hingamisega peale. Treenerid näevad, mis puudu ja tehakse vastavaid korrektuure ning jagatakse õpetussõnu. Nagu treenerid peavadki tegema.
korvpallihuviline
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 03 Veebr 2015, 15:46

Re: Eesti korvpalli tulevik/lootused

Postitus Postitas korvpallihuviline »

Hea treenerite duo, ja mängijad on ka tasemel, A-division vōib järgmine aasta kellegi viia mingi hea lepinguni, skaute seal palju, ja kes teab äkki b-divisioni finaali ja poolfinaale vaatab ka mingi ports skaute, äkki keegi saab veel hea lepingu, tänu sellele turniirile, väike Heiko teeb imesi.
NoName
Kasutaja
Postitusi: 819
Liitunud: 12 Aug 2010, 15:43

Re: Eesti korvpalli tulevik/lootused

Postitus Postitas NoName »

Ma ütleksin, et ka enamikel B-divari satsidel on paar mängijat nimekates akadeemiates. Oleks loogiline oletada, et tõsine huvi peaks tekkima või juba olema vähemalt 2-3 Eesti liidri vastu. Aga päris tublid ikkagi, et Avdejevil väga must päev, aga totaalne hävitustöö.
korvpallihuviline
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 03 Veebr 2015, 15:46

Re: Eesti korvpalli tulevik/lootused

Postitus Postitas korvpallihuviline »

Nüüd Brett vōiks ka pingimehed väljakule saata, et kōik saaksid hea tunde kätte

Ja seda ta tegigi👍
vanafänn
Kasutaja
Postitusi: 718
Liitunud: 29 Juun 2018, 14:50

Re: Eesti korvpalli tulevik/lootused

Postitus Postitas vanafänn »

Eile hoida Slovakkiat alla 50 ja täna Belgiat samamoodi on korralik saavutus. Brett ja Paiste tegid poolajal imet ja kolmandal veerandajal pandi kuues käik sisse ja enam tagasi ei vaadatudki. Huvitav muidugi et vastaste loots ei võtnud kordagi time-outi, et seda rongi aeglustada aga noh, mulle isiklikult sobib.

Ma vaatasin, et eesti fännide kohal istusid ka mingid korvpallurid ja elasid ka meie omadele kaasa, igaljuhul väga tubli töö poistelt ja et asjale kirss panna, siis oleks finaalis võit maasikas. Samas on koht A divaris kindlustatud ja see kõige tähtsam.

Sten Adamson on päris korralik talent, väga tublilt silma jäänud. Põder sai oma lühemapoolse kasvuga juba esimesel poolajal kolm koppa kirja aga seda suu jahvatamist võiks tal pisut vähem olla.
NoName
Kasutaja
Postitusi: 819
Liitunud: 12 Aug 2010, 15:43

Re: Eesti korvpalli tulevik/lootused

Postitus Postitas NoName »

Adamson meenutab mulle pisut Drelli. Parem vise, aga mõned cm (veel) lühem. Mulle Põdra puhul meeldib, et vend on füüsiline. Ma arvan, et võitlus on nakkav ja miks mitte ei või see Põder olla, kes teistele takti ette annab.

Ei tea kuidas tulevasi tiime kokku hakatakse panema. U18 ja U16 peale saaks kokku väga võimeka tiimi. Pane kasvõi sellele satsile praegu Kullamäe juurde.
vanafänn
Kasutaja
Postitusi: 718
Liitunud: 29 Juun 2018, 14:50

Re: Eesti korvpalli tulevik/lootused

Postitus Postitas vanafänn »

NoName kirjutas: 16 Aug 2024, 21:30 Adamson meenutab mulle pisut Drelli. Parem vise, aga mõned cm (veel) lühem. Mulle Põdra puhul meeldib, et vend on füüsiline. Ma arvan, et võitlus on nakkav ja miks mitte ei või see Põder olla, kes teistele takti ette annab.

Ei tea kuidas tulevasi tiime kokku hakatakse panema. U18 ja U16 peale saaks kokku väga võimeka tiimi. Pane kasvõi sellele satsile praegu Kullamäe juurde.
Mulle meenutas ta pigem Toomi aga tõesti, Adamson ikka pisut agressivsem ja teravam ründes. Muidu Pertel ka vahetusest talle perfektne, samamoodi selle turniiri üks paremaid ja kui Sten ees poleks nii hästi mänginud siis ma usun, et ta oleks veel rohkem esile kerkinud.
NoName
Kasutaja
Postitusi: 819
Liitunud: 12 Aug 2010, 15:43

Re: Eesti korvpalli tulevik/lootused

Postitus Postitas NoName »

Treenerina pead kindlasti silma peal hoidma, et Pertel poolmetsiku noorpallurina enda meeskonda ei hakkaks kahjustama, aga mulle taas meeldib, et ta ei ole ümara mängu vend, vaid ta näeb pagana korvi ja saab aru, et seda on vaja ilmtingimata rünnata. Ma usun küll, et arengu jätkudes tuleb temast meile väga hea tüüp.

Tegelikult tahaksin Esnarit ka siiski kiita. Jah, ta ei suuda palli korvi saata, kui keegi tema suunas kasvõi hingab, aga ta ei ole vähemalt uimane. Liigub hästi ja aastaid on aega, et puuduvaid elemente parandada.
RK
Kasutaja
Postitusi: 1772
Liitunud: 29 Nov 2008, 12:46
Asukoht: eesti

Re: Eesti korvpalli tulevik/lootused

Postitus Postitas RK »

NoName kirjutas: 16 Aug 2024, 21:30 Adamson meenutab mulle pisut Drelli. Parem vise, aga mõned cm (veel) lühem. Mulle Põdra puhul meeldib, et vend on füüsiline. Ma arvan, et võitlus on nakkav ja miks mitte ei või see Põder olla, kes teistele takti ette annab.

Ei tea kuidas tulevasi tiime kokku hakatakse panema. U18 ja U16 peale saaks kokku väga võimeka tiimi. Pane kasvõi sellele satsile praegu Kullamäe juurde.
Mitte ainult Kullamäe, pane Tomann, Alles, Olop, Binis, vbl veel môned, kõige tähtsam , sellele satsile on vaja leida võimekas treener, kui Roos sokutab sinna treeneriks oma semu Killingu vòi Rausbergi siis ei tule mingit tulemust, Nõmm on pannud kokku hea meeskonna, meeskonnavaim on hea, füüsis on hea, ettevalmistus on tehtud hästi, muidugi materjal on ka hea aga see on vägagi erinev meie selle aasta ja eelmise aasta noorte koondistega võrreldes.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4776
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Eesti korvpalli tulevik/lootused

Postitus Postitas Uhhuu »

Kris Killingu õnnepäev. Kuna tema on U15 koondise peatreener, siis ilmselt just talle langeb järgmisel aastal A-divisjonis juhendamise au. Brett Nõmme olnuks huvitav näha U18 koondise peatreeneri rollis, aga kuna ta on järgmisel suvel tõenäoliselt hõivatud EM-ile sõitva meestekoondisega, siis Rausberg ilmselt jätkab U18 koondise peatreenerina. Loodetavasti teeb ta koosseisu osas paremaid valikuid kui tänavu.

A-divisjoni püsimajäämise osas mul suuri lootusi ei ole. Mitte et tänavuse U15 koondise puhul oleks tegemist kehva satsiga, aga Balti matšil nähtu põhjal kuulub sinna vaid üks arvestatavate gabariitidega eesliinimängija – Erik Arula, vasakukäeline kaspartreierliku füüsisega Rae Kossu kasvandik – ja kui korvialusesse osakonda kedagi juurde pole võtta, siis kipub A-divisjonis kuratlikult raskeks minema.

Belgia vastu suutsime esimesel poolajal mängu võrdsena hoida tänu taaskord väga heale lauavõitlusele. Lihtsaid pallikaotusi kogunes jälle metsikus koguses ja lähiviskeid tabati kohutava protsendiga, aga see-eest loodi endale ründelauast kuhjaga kordusvõimalusi. Brett Nõmm kahandas kolmandal veerandajal rotatsiooni vaid kaheksameheliseks, kaitsesurve muutus veelgi intensiivsemaks ja lõpuks hakkasid ka visked normaalse protsendiga kukkuma. Välja arvatud Avdejevil, aga õnneks on selles meeskonnas nii palju sügavust, et suudetakse ka ilma tema rünnakupanuseta mänge võita. Täna tassisid meeskonda Kaspar Vuks ja Adamson, belglaste eest püüdmatusse kaugusesse viis meie meeskonna aga Gregor Kuuba rohmakat versiooni meenutav Hendrik Pertel oma kahe järjestikuse tabamusega kolmanda veerandaja lõpus. Mu isiklik sümpaatia kuulub aga Stenver Põderile, kes on ehe glue guy: seob liinid tervikuks, teeb seda, mida meeskonnal on parajasti kõige rohkem vaja ja võitleb alati metsiku intensiivsusega.
NoName
Kasutaja
Postitusi: 819
Liitunud: 12 Aug 2010, 15:43

Re: Eesti korvpalli tulevik/lootused

Postitus Postitas NoName »

Hugo Tirs ei ole piisavalt asjalik?
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4776
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Eesti korvpalli tulevik/lootused

Postitus Postitas Uhhuu »

NoName kirjutas: 16 Aug 2024, 22:08 Hugo Tirs ei ole piisavalt asjalik?
Asjalik küll, aga kui jutt käib eesliinist, siis seda probleemi ta ju ei leevenda,
NoName
Kasutaja
Postitusi: 819
Liitunud: 12 Aug 2010, 15:43

Re: Eesti korvpalli tulevik/lootused

Postitus Postitas NoName »

Ma ei ole teda kunagi päriselt mängimas näinud. Basket.ee ütleb, et ta on õite pikk, aga see on siis mingi pahn?
Viimati muutis NoName, 16 Aug 2024, 22:23, muudetud 2 korda kokku.
Vasta