VTB Ühisliiga 2021/2022

Europe Cup, BCL, Euroliiga, NBA jne
East
Kasutaja
Postitusi: 1027
Liitunud: 01 Nov 2018, 07:58

Re: VTB Ühisliiga 2021/2022

Postitus Postitas East »

AdornoBrothers kirjutas:Vitolsil on minu meelest selline Bojan Pelkic'i vibe, et tal on nii puudu enesekindlusest et lihtsam on pall out'i sööta kui sellega midagi teha. Nõme olukord, aga see ei ole ju jätkusuutlik kui ta igas mängus tuuakse platsile ning ta mõne minutiga nullib ära selle edu mis on alguses sisse saadud.
Minu meelest tal vastupidine viga, et ta tuleb igakord platsile ning hakkab ise vägisi tegema või siis toppima pallima kohtadesse, kuhu seda ei peaks. Tema oskused ei tule lihtsalt kaasa sellega, mida ta teha tahab. See ongi minu jaoks kõige ärritavam - võtku rahulikult ja mängigu lihtsalt, kui oskused kaasa ei tule. Temalt on nii palju praaki tulnud, et tasuks tempo maha võtta.
Roy
Kasutaja
Postitusi: 39
Liitunud: 06 Okt 2021, 13:02

Re: VTB Ühisliiga 2021/2022

Postitus Postitas Roy »

Vitolsiga pole midagi peale hakata. Peatreener pani ta lõpus väljakule. Vastased teevad ülevälja pressi. Kus on meie mängujuht? Peidus kuskil. Ei tulnud palli võtma, ei pakkunud ennast, 0 aktiivsust. Tulemuseks oli pallikaotus tänu vastaste survele. Sinna otsa kohe time out, Vitols pingile. No mis teed sellisega?! Nii rahulikult ei saa ka nüüd võtta :D
Ma saan aru, et Haller peidaks ennast sellises situatsioonis, sest võibolla pallikäsitlus pole tugevam külg. Aga mängujuht. Kurb.

Eesti noortest pole kedagi võtta kes oleks semi asjalik mängujuht? Tõenäoliselt koduses liigas veaks ju välja kus ta oma rohked minutid kätte saaks. Sellise Vitolsi suguse mängija peale leegionäri koht ära kulutada tundub pigem luksus mida Cramo ei saa endale lubada.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4210
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: VTB Ühisliiga 2021/2022

Postitus Postitas marxx762 »

Tore, et mõningase aja vältel pärast suurepärast mängu algust saadi mingil hetkel aru, et pelgalt kolmeseid peale laadides seda mängu ei võida. Polnuks hakatud natukenegi läbi minema, siis poleks seda mängu võidetud. Selles osas väärib Melson kiitust, oli minu meelest tema see, kes tõmbas selles osas mängu uude rütmi.

Tea, kas ainult mulle tundus nii, aga kohtunike vile oli täna ikka väga üles alla.

Tore nädal. Poleks kahte võitu isegi osanud loota.
Maxi
Kasutaja
Postitusi: 687
Liitunud: 23 Mai 2013, 23:27

Re: VTB Ühisliiga 2021/2022

Postitus Postitas Maxi »

Siin viimasel ajal Hermetile puid alla pandud, ei tea kas mees käis foorumit lugemas või vastased sobisid hästi, aga NNi vastu selle hooaja parim mäng ja Melsoni kõrval mängu parim kindlasti. Mängu jooksul 2 korda oli kus ikka veits pehmeks jäi, üks oli vastaste korvi all selg ees selle musta mängujuhi vastu ja teine kord oli üks kaitselaua episood, aga üldjoontes silmnähtavalt otsustavam tegutsemine kui eelmised mängud. Et samas rütmis paluks jätkata

Mis on muidugi kurb on see pisikene lätlane seal kes ei tohiks hetkeseisuga üldse minuteid VTBs ja euroopas saada. Las mängib ennast EstLatis vormi kõigepealt kui üldse on seda taset mida vormi mängida.

Dorbekul on ka hooaja algus veits raske olnud, eks ta vist ka tegeleb korvpalli kõrvalt muude tegevustega ka päris palju, et vaikselt valmistub eluks pärast korvpalli. Samas tal kindlasti niipalju kogemust on, et mingi hetk ikkagi tippvormi jõuda
vanafänn
Kasutaja
Postitusi: 656
Liitunud: 29 Juun 2018, 14:50

Re: VTB Ühisliiga 2021/2022

Postitus Postitas vanafänn »

Korralik meeskonnavõit, sellist arusaamist kaitses polegi pikalt näinud.

Ma nagu kedagi otseselt esile ei tooks aga Nurger näitas küll täna seda mehist ja vihast mängu, mida ma talt rohkem oodanud olen. Kalev on CSKA kryptonite?

Tänks, tänane õhtu on kyll väga ilus!
j2nesh
Kasutaja
Postitusi: 116
Liitunud: 08 Okt 2012, 20:34

Re: VTB Ühisliiga 2021/2022

Postitus Postitas j2nesh »

Ah pagan. See ilus asi pani isegi Oostende lõpu unustama. Loodetavasti annab see hea puraka järgmiseks nädalaks. Vägev, 3st 2 sel aastal.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4444
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: VTB Ühisliiga 2021/2022

Postitus Postitas vaim564 »

See näitas, et suudetakse mängida kõrgel tasemel, ainult stabiilsusest jääb puudu. CSKA tegi muidugi kehva esituse, nt Clayburn põrus täiega, nende mäng meenutas Unicsit kui nad kunagi Tallinnas kaotasid kehva visketabavuse tõttu, aga sellisedki mängud tuleb ära võtta, sest kaitses oli surve väga tugev. Otsustavaks sai mõõnaperiood kolmanda lõpus/neljanda alguses, kui Kalev istus üle seitsme minuti nulli peal, aga nad ei kasutanud seda ära, veerandi skoor jai 7:10, mis on kurioosne. Mõõnaperiood algas minu meelest siis, kui vahelduseks katsetati jälle Melsonit mängujuhi peal, kuid Vitols sai täna hakkama küll.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4210
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: VTB Ühisliiga 2021/2022

Postitus Postitas marxx762 »

Vägev võit.
Ma ütleks, et alates Oostende mängust alates on Vitolsist kasu olnud ja tänagi oli ta täitsa okei. St. et ei käkkinud midagi ära ja suutis veidi teistsugust stiili ja rütmi võrreldes lewise väljakul olles mängu tuua.

Vägev igatahes. Loodetavasti kannab selline emotsioon meid vajalike võitudeni ka järgnevates olulistes kohtumistes.
Zekken
Uus kasutaja
Postitusi: 9
Liitunud: 02 Okt 2021, 22:17

Re: VTB Ühisliiga 2021/2022

Postitus Postitas Zekken »

Vaatasin, et cska on 56 punktist vähem visanud alles aastal 2013 olympiacose vastu, siis said 52 punkti. Karm värk :D
sveiks
Kasutaja
Postitusi: 112
Liitunud: 06 Juun 2018, 14:22

Re: VTB Ühisliiga 2021/2022

Postitus Postitas sveiks »

Zekken kirjutas:Vaatasin, et cska on 56 punktist vähem visanud alles aastal 2013 olympiacose vastu, siis said 52 punkti. Karm värk :D
Tegelikult 18. mai 2013, Krasnõje Krõlja vastu, kaotasid 49-50. Olympiacose mäng oli mõned nädalad varem.
Zekken
Uus kasutaja
Postitusi: 9
Liitunud: 02 Okt 2021, 22:17

Re: VTB Ühisliiga 2021/2022

Postitus Postitas Zekken »

sveiks kirjutas:
Zekken kirjutas:Vaatasin, et cska on 56 punktist vähem visanud alles aastal 2013 olympiacose vastu, siis said 52 punkti. Karm värk :D
Tegelikult 18. mai 2013, Krasnõje Krõlja vastu, kaotasid 49-50. Olympiacose mäng oli mõned nädalad varem.
Sul on õigus. Vaatasin sofascorest seda statistikat, seal seda mängu olemas ei olnud, aga see mäng täitsa toimus ja olemas cska ametlikul lehel.

Minu jaoks oli üllatav, et cska nii vähe skoori lõpuks suutis teha. Neil ju Shengelia ja Clyburn olid olemas, nemad tavaliselt ikka teevad enda jõu ja oskustega need punktid ära. Euroliigas näeb seda koguaeg.
East
Kasutaja
Postitusi: 1027
Liitunud: 01 Nov 2018, 07:58

Re: VTB Ühisliiga 2021/2022

Postitus Postitas East »

Esmaspäevase mängu tuules jätkates - publikuarv oli meeldivalt kõrge. Huvitav, kas põhjuseks oli see, et CSKA tasemel klubi tõmbas eestlastest korvpallisõbrad saali või võis olla publikukasvu taga ka kohalike eestivenelaste tavapärasest suurem huvi korvpallimängu vastu?

Pani lihtsalt mõtlema, et kui viimane, siis ehk võiks eestivenelaste seas Kalevit veidi stabiilsemalt ja suuremas mahus promoda ning äkki tuleks sealtki saali publikut rohkem juurde?
vanafänn
Kasutaja
Postitusi: 656
Liitunud: 29 Juun 2018, 14:50

Re: VTB Ühisliiga 2021/2022

Postitus Postitas vanafänn »

Üleüldse see eestivenelaste kossuteema on päris kummaline. Pole ju neid kossu mõistes meil pikka aega kõrgele tasemele jõudnud, ei koondises ega üheski klubis, Konontšuk sellessuhtes on nagu esimene tõeline kandidaat. Küll aga vaadates jalkakoondist on seal pooled neist eestivenelased ning puhtalt vene klubisid jagub kasvõi Tallinnasse lademetes.

Kunagi Igor Arendash käis midagi rääkimas ka sellest, aga täpselt juttu ei mäleta. Ühesõnaga kossuliidul koht kus saaks kindlasti juurde panna.
Roy
Kasutaja
Postitusi: 39
Liitunud: 06 Okt 2021, 13:02

Re: VTB Ühisliiga 2021/2022

Postitus Postitas Roy »

See seltskond vaatab hokit.
Kasutaja avatar
toivo
Kasutaja
Postitusi: 648
Liitunud: 04 Jaan 2011, 11:07

Re: VTB Ühisliiga 2021/2022

Postitus Postitas toivo »

https://soundcloud.com/viiesveerandaeg/ ... proovimata" onclick="window.open(this.href);return false;

Viiendas veerandajas 2a tagasi Eduard Beilinson (TSA Kalevi eestvedaja) rääkis sellest.
Ca 42:10 pealt hakkab vene poiste teema.
Suletud