Eesti koondis.

Kõik Eesti koondisega seonduv
Britta
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 18 Nov 2006, 23:55
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Britta »

mul on ka heameel meie meeste üle. eriti Kanguri üle, kes on viimased 5 aastat olnud minu lemmik mängija Eestis. hea, et ta on oma mängumootori käima saanud! loodame, et tuleb võit Pannon Cup'il.
tanel
Kasutaja
Postitusi: 203
Liitunud: 02 Apr 2007, 10:13

Postitus Postitas tanel »

Hea on vaadata jah et Kalevlased koondises ilma teevad...
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Super lihtsalt, ei no ma ei saa kohe, Kangur on tegija!! :P
Natalya
Kasutaja
Postitusi: 214
Liitunud: 12 Dets 2006, 19:15
Asukoht: Jõhvi
Kontakt:

Postitus Postitas Natalya »

On mänge,kus ta pole mingi tegija! Selline kahvatu ja ehk paar punkti viskab! See sõltub tema tahtejõust ja tujust ma arvan! Tähtis on see,et neid omadusi ei jääks valikturniiril väheks!:)
Võitle KALEV alati!!! go go go!!!!
tanel
Kasutaja
Postitusi: 203
Liitunud: 02 Apr 2007, 10:13

Postitus Postitas tanel »

Ma arvan et see on igal mängijal nii et iga mäng ei saa hästi välja tulla. Mida parem mees on seda vähem neid kehvi mänge on aga neid on igalyhel...Vähemalt koondise eest nyd viimastes mängudes on Kangur muidu suht stabiilne olnud. 1 mäng oli vict lahja, teised kõik ikka suht head...
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas gasol2 »

Ei ole küll täiskasvanute koondis ,aga Eesti kuni 18 aastaste koondis võitis Itaaliat. Ja pääses alagrupist edasi.
tanel
Kasutaja
Postitusi: 203
Liitunud: 02 Apr 2007, 10:13

Postitus Postitas tanel »

See hea uudis, kuna nyd nad kindlalt ka järgmine aasta A-grupis...
Viimati muutis tanel, 05 Aug 2007, 20:52, muudetud 1 kord kokku.
tanel
Kasutaja
Postitusi: 203
Liitunud: 02 Apr 2007, 10:13

Postitus Postitas tanel »

Et sis Ungarit ikka võita ei suudetud, nagu poolajalgi kuue punktiline 75-81 kaotus. Kahju, ehkki vahe väiksem kui tallinnas oli...
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4268
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

ungari vastu siis eesti parim kullamäe 24 punkti,kristjan tegi jälle hea mängu12punkti ja 13 lauapalli.
Kangur on laualõvi:D
gametime
Kasutaja
Postitusi: 465
Liitunud: 12 Mai 2007, 20:53

Postitus Postitas gametime »

75:81 kaotatud mängus Ungari vastu viskas siis Kullamäe 24 punkti (3p 7/5), Kangur viskas 12 silma ja võttis maha lausa 13 lauda, Müürsepp 12, Arbet 10.

Kangur oli 7. ettevalmistus mängus võistkonna kõige stabiilsem mängija. Visates Eesti parimana keskmiselt 12 silma ja võttes maha ligi 7 lauapalli, mis samuti selgelt võistkonna parim. Jätka samas vaimus!
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas gasol2 »

Jap Kangur on parim muidu hakkasin mõtlema ,et Eesti võistkond võib olla väga hea nii 2-3 aasta pärast

C-Vallo Allingu(minu arust on Allingu mäng läinud tegelt siiski iga aasta järjest paremaks)/Veski loodame ,et mees areneb ,sest pikkust ju on 2.15 ja vise pole ka kõige kehvem.)
PF-Talts(loodame ,et me Rockis põhja ei käi ja läheb ikka paremaks)/Viiask(Matic võiks mehe mängima panna)
SF-Kristjan Kangur(siis peaks olema koondis liider)Tarmo Kikerpill(Ma arvan ,et tema kolmesed on ka siis veel vajalikud)Marek Doronin(Kui Doronin suudab vigastusi vältida siis on ta korralik mängumees)
SG-Gregor Arbet(Kui saab niisuguse viske stabiilsuse kätte on kõik korras)Tanel Tein(Loodame ,et me nüüd nii üli laisaks ei lähe ja suudab ikka midagi teha.)Gert Dorbek(samad sõnad mis Arbeti kota)
PG-Tanel Sokk(Kaukvise paremaks veel ja läheb küll)Sten Timmu Sokk(Loodame ,et mees suudab veel natuke ennast kiiremaks treenida kuidagi siis on korras.)

Veel on ju võimalik ,et Mürka ja Kriisa mängivad siis veel koondise eest. Ja peale võivad tulla mõned nooremad nt Kurbas cõi keegi.
gametime
Kasutaja
Postitusi: 465
Liitunud: 12 Mai 2007, 20:53

Postitus Postitas gametime »

Ma arvan, et tuleks ikkagi rohkem hakkata noortematele panustama, viimased aastad on näidanud, et Noortekoondised on aina tugevamaks läinud. Põlvkond 1983 on ju meil väga hea, 1985 tõi kaks tugevat tagamängijat. 86 ja 87 vanuseklassid on jälle nõrgemapoolsed ning vaevalt sealt suurt täiendust koondisele tuleb. Aga vanuseklassid 88 ja 89 on isegi paremad kui 83. Olen kindel, et nendest klassidest jõuab koondisse algviisiku täis mehi (Kurbas, Vimberg, Sokk, Klementsov, Tulit, Eichfuss, Hunt jne). Ka Siim-Sander Vene võib juba 2-3 aasta pärast koondise kandidaatide hulka kuuluda. Kahjuks aga jätkub kurb tõsiasi, et keskmängijatest on meil tõsine puudus. Samas loodame, et kuskilt sirgub Margus Metstaki sarnane kaitsegeenius.
Kusjuures tahaksin mainida, et selline mees kui Kristjan Kangur polnud noortekoondistes väga silmapaistev aga mees on enda kallal tööd teinud ja hetkel on ta jõudnud välja kohta, kus võib teda Eesti parimaks ääremängijaks nimetada.
Jõudu noortele ja vanadele tegijatele!
Viimati muutis gametime, 06 Aug 2007, 11:36, muudetud 1 kord kokku.
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas gasol2 »

No loodame ,et äkki Raadik poisist saab asja.
Britta
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 18 Nov 2006, 23:55
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Britta »

Kangur ju alustas korvpalli mängimist suhteliselt hilja. sinna nahka läksidki need noortekorvpalli saavutused. aga on hea näha, et sellest mehest on saanud Eesti parim ääremängija hetkeseisuga.

ja Raadikust. Raadik peaks veel kasvama ja jõudu koguma, siis ehk juba teeks midagi ära seal korviall. :D
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Kangur on tõesti tegija, pole midagi öelda. :P
Vasta