Kossubörs

Muud jutud (sh arvutimängud)
maik
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 21 Apr 2009, 16:36

Re: Kossubörs

Postitus Postitas maik »

[/quote]
A milleks see hetkehind sinna tuleb siis? Tahad meest välja vahetada, siis ikka selle hetkehinnaga ju ... ?[/quote]
See hetkehind peaks näitama lihtsalt kui kallilt teised seda meest hetkel osta saavad (ja sina, kui sul seda meest poleks). Ja kui loobud mingist mehest, siis edaspidi sa ei saa selle hinnaga, mis varem ostsid (juhul kui mees on kallinenud), vaid selle hetkehinnaga! :)[/quote]

Aga kui nüüd mäng algab ja hakkame neid punkte saama, kas siis võib seda punktilimiiti (66) ületada või ei?
AirJordanXXIII
Kasutaja
Postitusi: 151
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:23

Re: Kossubörs

Postitus Postitas AirJordanXXIII »

Selline probleem, et kasutaja sain küll teha, aga sisse ei saa logida, kas keegi oskab öelda milles viga?
maik
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 21 Apr 2009, 16:36

Re: Kossubörs

Postitus Postitas maik »

AirJordanXXIII kirjutas:Selline probleem, et kasutaja sain küll teha, aga sisse ei saa logida, kas keegi oskab öelda milles viga?
Arvatavasti on sul sama probleem mis mul... lihtsalt jäi see asi kahesilmavahele, et maili peale tuli kiri ja sealt pead vajutama, et aktiveeri kasutaja. Ma üritasin ka kohe sisse hakata logima!
Kasutaja avatar
scorpion
Kasutaja
Postitusi: 241
Liitunud: 21 Sept 2010, 16:41

Re: Kossubörs

Postitus Postitas scorpion »

maik kirjutas:Aga kui nüüd mäng algab ja hakkame neid punkte saama, kas siis võib seda punktilimiiti (66) ületada või ei?
Ostmisel ei tohi seda 66 limiiti ületada. Selleks see limiit ongi ju. Hetkehindade järgi, kui su mehed peaksid kallinema võib muidugi mingil hektel juhtuda, et sul oleks nagu suurema limiidi eest kui 66 mehed käes... Ehk saad aru, mida mõtlen.
kris550
Kasutaja
Postitusi: 111
Liitunud: 20 Apr 2010, 12:06

Re: Kossubörs

Postitus Postitas kris550 »

C- Dunigan
PF- Osby
SF- Eichfuss
SG- Skele
PG- Tamm

Treener: Sõber

Selline siis minu koosseis.
tempo
Kasutaja
Postitusi: 277
Liitunud: 20 Dets 2009, 19:05

Re: Kossubörs

Postitus Postitas tempo »

Kas siis kui nt minu valitud mees läheb kallimaks, peab ka jääma selle 66 punkti sisse? Ala Kuuba läheb kallimaks, aga et teda jätta tuleks mõni teine mees odavama vastu vahetada?
korvpallur89
Kasutaja
Postitusi: 331
Liitunud: 18 Nov 2010, 14:16

Re: Kossubörs

Postitus Postitas korvpallur89 »

tempo kirjutas:Kas siis kui nt minu valitud mees läheb kallimaks, peab ka jääma selle 66 punkti sisse? Ala Kuuba läheb kallimaks, aga et teda jätta tuleks mõni teine mees odavama vastu vahetada?
Ei pea.. Kui sa ostsid mehed ja sa jäid 66 punkti piiresse siis ei muutu sinul midagi. Muutub järgmiste liitujate jaoks. Nemad peavad arvestama kallinenud mängija hinnaga. Loodan, et said aru.
tempo
Kasutaja
Postitusi: 277
Liitunud: 20 Dets 2009, 19:05

Re: Kossubörs

Postitus Postitas tempo »

Panen siis oma tiimi ka:
C- Kuuba
PF- Paade
SF- Kaja
SG- Raap
PG- Paasoja

Treener: Sõber
Ärge siis kopeerige :D
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Kossubörs

Postitus Postitas nojah »

See nädal siis Niklus-Raap-Saks-Hämarsalu-Kuuba. Treener Kuusmaa. Mängijate osas sai arvestatud seda ka, et 2 mängu osadel tiimidel.
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Re: Kossubörs

Postitus Postitas TDK »

Minu oma sel nädalal: Niklus-Hämarsalu-Doronin-Keerles-Kuuba. Treener: Käbin
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Kossubörs

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Minul: Kuuba-Kitsing-Keedus-Raap-Paasoja. Peatreener Kuusmaa. Kusjuures vaatasin, et praegu maksavad minu poolt valitud mängijad ilma peatreenerita juba rohkem kui 66.
AK47
Kasutaja
Postitusi: 82
Liitunud: 28 Dets 2007, 19:02

Re: Kossubörs

Postitus Postitas AK47 »

Endal:
Paasoja
Raap
Erm
Kitsing
Kuuba
treener Visnapuu
Mõne mängija hind on ikka märgatavalt tõusnud juba :)
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Kossubörs

Postitus Postitas nojah »

Schleicheri ka keegi oma meeskonda pani või? Täitsa korralik stats tuleb siit.

Enda valikutest siis - ainus ühe mängu mees - Saks - tegi numbrites ikka väga võimsa soorituse. Niklusel ja Kuubal on võimalus oma meeskonda pääsemist Pärnu vastu veel õigustada :)
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: Kossubörs

Postitus Postitas tonii »

Ma olen Kitsinguga ainult rahul enamvähem. Kuuba ja Niklus ei õigustanud absoluutselt ennast. Ma ootan kõige rohkem siiski Raabilt :koss:
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Kossubörs

Postitus Postitas Kalevpoiss »

tonii kirjutas:Ma olen Kitsinguga ainult rahul enamvähem. Kuuba ja Niklus ei õigustanud absoluutselt ennast. Ma ootan kõige rohkem siiski Raabilt :koss:
No Kitsinguga olen mina ikka täitsa rahul. Kahju muidugi, et Saksa supermängu ei osanud ette näha.
Kuuba pole viimasel ajal eriti hoos enam olnud ja vastas oli ikkagi Kalev/Cramo ise, loodan et põhipunktid tulevad ikka mängust Pärnuga, kus nii lauapalle kui punkte peaks palju rohkem tulema.
Nikluse asemel valisin Paasoja. Ei olnud usku sellesse mehesse.
Vasta