Vaba teema (off-topic).

Muud jutud (sh arvutimängud)
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas Egert »

kasutaja123 kirjutas:Lauluna oli Outloudzi lugu kõvasti parem, selles pole kahtlustki. Võidulugu aga oli üldiselt selline tüüpiline tümakas, millega on Eurovisioonil suht loto - kas kaob kahekümne teise omataolise sisse või jääb tõesti silma ja saab finaali. Kuna eestlastel eriti palju riik-sõpru pole, kes hirmsasti meie poolt hääletaksid, siis kardan, et tõeks saab esimene stsenaarium. Outloudzi puhul oleks kõrge koht olnud isegi võimalik, aga noh, oleksid jäävad oleksiteks.
Ütle, millal viimati mõni Eesti poistebänd Eurovisioonil kuskile jõudis? Eelmine aasta oli minuarust täpselt samasugune rahulik laul nagu see Outloudzi laul. Lisaks, Eurovisioonil loeb lavaline show ka, mitte ainult laul.
Kasutaja avatar
kasutaja123
Kasutaja
Postitusi: 1067
Liitunud: 04 Apr 2009, 13:35
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas kasutaja123 »

Egert kirjutas:Ütle, millal viimati mõni Eesti poistebänd Eurovisioonil kuskile jõudis?
2001 võideti ära lausa.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas Egert »

kasutaja123 kirjutas:
Egert kirjutas:Ütle, millal viimati mõni Eesti poistebänd Eurovisioonil kuskile jõudis?
2001 võideti ära lausa.
Aga peale seda? Tühjus, isegi finaali pole saadud.
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas Soho »

ma pooldasin just Victoriat lavashow pärast :) oli üks parimaid ja laul polnud ka kõige hullem.. Getter pakun , et ei saa edasi poolfinaalist .. laul iseenest hea aga kuidagi lavashow igav .
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas TDK »

Minu lühike kokkuvõte kõigist 10-nest loost:

10. Mimicry - Andke andeks, aga et sellest laulust sotti saada või üleüldse seda konseptsiooni mõista, tuleb mõne droogi mõju all olla. Kene, kes vist oli ametilt miski unespetsialist on ilmselt ise nende asjadega ka kokku puutunud, konkreetne sürr. (Meeldis)
9. Tark Täiskuu - Tundusid seekord laval nagu täielik lilla gei boyband. Ei mõista mina, miks mehed pidid nii kõrgemalt laulma ja oma häält niimoodi väntsutama. Reinuga on õnnestunud päriselus põgusalt vestelda ja seda enam tundub täiesti uskumatu selline stiil.
8. Rolf - Häält mehel on, midagi ei ole öelda, kuid suudab sinna hallimassi igakord ära kaduda.
7. MID - Suhteliselt tavaline Purga & Co. sürrealismi kategooriasse kuuluv etteaste. (Seda enam häirib, et kummitama jäi)
6. Victoria - Polnud kuulnud ka sellisest esitajast, siimaani ei tea kas oli eestlane üldse? Peale esinemist Oti kõrval kohmitsedes tundus, et väike vene aksent oli juures, kuid kui mitte midagi asjast ei tea siis tundus midagi Sahlene või Sandra kategooriasse olevat.
5. Ithaka Maria - Mõnus särtsakas aga ilmselt oleks korraliku kriitikatormi kätte sattunud, 99% kopeering Ruslana - Wild Dancersist.
4. Jana Kask - Ballaad e. ebatüüpiline Eurovisioni lugu, mis seal läbi lööb üli harva, viimati vist 2000 kui võitis Taani ja Olsen Brothers. (Parandage mind, kui siin veel mõni Eurovisioni fanatt peaks olema)
3. Orelipoiss - JUMAL AUTA! Purga & Co. uus tase. Kui nad žürii säherduse kokkupanemisega veel mind üllatada ei suutnud, siis sellega küll. Max. punktid selliselt žüriilt ei olnud muidugi ka mingi ime.
2. Outloudz - Täiesti tundmatu inimene, õrnalt PurgaVISIONI alla kuuluv, kuid siiski hea, aga kohe KINDLASTI mitte Eurovisioni lugu, seda vaadates tuleb meelde kohe eelmise aasta Belgia lembelaul Me and My Guitar. Sellised lood lihtsalt sulavad sinna massi ja mitte meegi ei mäleta neid, eriti veel kui peaks esinemis järjekord sattuma ette poole. Mõnus lugu ja kahju Stigist, oli äärmiselt pettunud, kuid midagi pole teha.
1. Getter - Pidi kaua oma tähetundi ootama, aasta aega liiga vara Superstaari läinud ja mis siin salata, tõesti enamus noorte fännide südamed võitnud Getter siiski vääris seda. Uskumatut lollust näitavad üles inimesed, kes laimavad Getterit sellega, et mõttetu ja ''feilib'' täiega, ainult pubekate lemmik. Armas inimene, kui sinu sõnavaras on sõna feilib, siis oled sa ise samasugune Viru Keskuse Jätsijaamas masinajäätist limpsiv ja üle keskuse karjuv pubekas.

Kokkuvõtteks nii palju, et üllatavalt palju häid lugusi oli võrreldes näiteks eelmise aastaga ning Eurovisioonile peab sõitma siiski eurovisioonilik lugu, verevahetust oli vaja, kuid PurgaVISIOON näiteks minule endale peale ei lähe. Peace I'm out!
Kasutaja avatar
kasutaja123
Kasutaja
Postitusi: 1067
Liitunud: 04 Apr 2009, 13:35
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas kasutaja123 »

Egert kirjutas:
kasutaja123 kirjutas:
Egert kirjutas:Ütle, millal viimati mõni Eesti poistebänd Eurovisioonil kuskile jõudis?
2001 võideti ära lausa.
Aga peale seda? Tühjus, isegi finaali pole saadud.
Peale seda pole üldse finaali pääsetud, välja arvatud see Urban Symphony kuues koht.

Tunnistan isegi, et Outloudzi lavashow ei olnud just kõige vägevam, kuid seepärast kirjutasingi, et lauluna oli ta parim. Getter Jaani lool ka väga viga polnud, lihtsalt mina oleksin isikliku eelistuse alusel Outloudzi Saksamaale saatnud.
Kasutaja avatar
kasutaja123
Kasutaja
Postitusi: 1067
Liitunud: 04 Apr 2009, 13:35
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas kasutaja123 »

TDK kirjutas:2. Outloudz - Täiesti tundmatu inimene, õrnalt PurgaVISIONI alla kuuluv, kuid siiski hea, aga kohe KINDLASTI mitte Eurovisioni lugu
Minu arvates on üheks Eurovisioonil läbilöömise võimaluseks see, et laul jääb ühe kuulamiskorraga kummitama. Kuulasin Eesti Laulu esimest poolfinaali nii-öelda poole kõrvaga ning see oli tõepoolest ainus laul, mis mulle sealt meelde jäi, sest see jäi kohe kummitama.
...seda vaadates tuleb meelde kohe eelmise aasta Belgia lembelaul Me and My Guitar. Sellised lood lihtsalt sulavad sinna massi ja mitte meegi ei mäleta neid...
Huvitav paradoks. Tood välja täpse riigi ja pealkirja, aga väidad seejärel, et mitte keegi ei mäleta neid :D
Kasutaja avatar
Bawse
Kasutaja
Postitusi: 503
Liitunud: 09 Sept 2010, 16:56

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas Bawse »

Tore, et Ithaka ja tema kõhulihased ei võitnud. Mulle täitsa meeldib, et žürii saab sellised laulud ära blokkida.
Võidulaul oli korralik, minu arust jääb see refrään esimese korraga üsna hästi meelde ka.

Ja see Outloudzi lugu oli lihtsalt nii soft. Ei kiida. Huvitav, et nad rahvalt ka suht palju punkte said.

Kogu selle Eesti Laulu kohta võib öelda, et "everything went better than expected."
"Kaotamist ei olegi vaja osata, võita on vaja osata." - tonii
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas TDK »

Nõus sinuga, et lugu peab olema selline, mis kummitama jääb, see ongi üks võti eduni.
Sinu jaoks paradoks, minu jaoks täiesti loogiliselt lahti seletatav - ma ei liigitaks ennast tavalise Eurovisionit vaatava inimese kategooriasse. Ketran lugusi sellest ajast peale kui kohalikud eelvoorud ära on jne. Samas ilmselt see ei vasta täielikult sinu küsimusele ja pigem tahad öelda, et just säärased inimsed seal hääletavadki, et kuidas neile siis meelde ei jää!? Meelde võib sellistele inimestele jääda aga kõrgeid kohti siiski ei saa.
Samas tuleb tõele au anda ja öelda, et Eurovisiooni põhiliseks võiduvõtmeks on siiski naabrite hääled!
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas zero0 »

Huvitav,et inimesed vaatavad seda palagani veel.
suvakas
Kasutaja
Postitusi: 760
Liitunud: 25 Dets 2008, 22:45

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas suvakas »

No hea vähemalt see, et Orelipoiss ei võitnud. Palun, kas keegi saaks seletada tema fenomeni? Ma ei saa sellele pihta.
Outloudzi lugu oli kõige parem, seal polnud kahtlustki, aga Getteri oma on eurovisiooni lugu. Sellinne millel on võimalus Eurovisioni midagiGI saavutada. Läheb massidele peale-kerge ja meeldefääv refrään ja viis. Tavaline Eurovisiooni lugu.
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas Patrioot »

Kunagi ammustel aastatel sai Eurovisiooni vaadatud küll, aga peale seda kui murjamimaad hakkasid võitjat endi hulgast valima, muutus see igavaks.
Samas peab tunnistama, et üldine tase oli seekord üle mitme aasta üllatavalt kõrge. Ehk oli põhjuseks see, et erinevalt eelmistest aastatest, kus Purga oma kabinetis kümme finalisti välja valis, sai rahvas seekord kuulata 20. lugu, kelle hulgast ise finalistid hääletada.
Mis puudutab võidulugu, siis peab nõustuma eurolaulu fanaatikutega, et Getteri hääl jääb ikka jube nõrgaks suurele lavale. Aga pole hullu, tuleb ta Rein Rannapi juurde kuuks ajaks viia. Küll Rein sealt hääle välja pigistab.
Eurovisiooni puhul ei tea kunagi, mis lugu seal läbi võib lüüa - üksaasta võidavad Olseni vennad, järgmisel soomlaste Lordi ja ülejärgmisel transvestiit Dana.
Puhas loterii-allegrii.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Kasutaja avatar
Bawse
Kasutaja
Postitusi: 503
Liitunud: 09 Sept 2010, 16:56

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas Bawse »

Ma ei tea, mulle Purga pigem istub. Tema punt ja auväärt žürii välistab selliste nurisünnituste nagu Ithaka Maria laulu edasipääsemise.

Ja see eelmise aasta Malcolm Lincolni võidulugu oli üks sümpaatsemaid eurolaule üldse. Pole sellel Purgavisioonil häda midagi.
"Kaotamist ei olegi vaja osata, võita on vaja osata." - tonii
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas #7 »

No, see eile zürii hääletus oli eile ikka väga lambine: ' ma annan talle 10 punkti, sest ta on mu sugulane '
hcpiraaja
Kasutaja
Postitusi: 239
Liitunud: 29 Mär 2009, 17:09
Asukoht: Tallinn

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas hcpiraaja »

Õnne Getterile saksamaale sõidu puhul.
Tegelt oli küsimus ka. :) Keegi oskab öelda palju maksab soodus ja täispilet kalevi mängule?
Suletud