Jalgpall

Muud jutud (sh arvutimängud)
Kasutaja avatar
m2llar
Uus kasutaja
Postitusi: 3
Liitunud: 26 Aug 2010, 00:28
Asukoht: Tartu

Re: Jalgpall

Postitus Postitas m2llar »

Tahaks juba teada, kas Tarmo Rüütli paneb ikka mängupraktikata, samas kogenud Operi algrivistusse või usaldab juba mõnd nooremat mängumeest(loe: Zenjovi või Saagi). Mina siiski arvan, et Eestil on hetkel ideaalne võimalus mõõnas sipleval Itaalia koondisel kodumurul selg prügiseks teha! Seega ennustan viiki.:) Heia Eesti! :clap:

Aga veel üks huvitav uudis! Sillamäe Kalev jätab rahutud Flora fännid värava taha
Nimelt teatuid Flora fänne ei lastagi staadionile laupäevases kohtumises Sillamäega ja kuuldavasti on Tallinnast minemas ka umbes 50 Flora fänni, niiet kipub päris tuliseks minema seal.
Tartu JK Tammeka Eesti Meistriks!!!
Kasutaja avatar
Sigmar
Kasutaja
Postitusi: 524
Liitunud: 28 Dets 2008, 22:09

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Sigmar »

Arvestades tegelt Itaalia praegust hetkeseisu, siis seal midagi väga hullu ei tõota tulema, ise ennustan 0-0 viiki...Kuna nagu eelnevalt on nähtud, Eesti ründajad ei suuda suurte riikide vastu ära realiseerida. Mis puutub Lindpere asja, siis Järvelal oli täiesti õigus, eriti see lõpp oli väga tabav:

Kood: Vali kõik

Eriti arvestades, et Lindpere näol ei ole tegemist mehega teisest dimensioonist - USA meistriliiga tase ei ületa Kreeka meistriliiga (Sander Puri) või Inglise esiliiga (Tarmo Kink) oma.

Eesti esindamisel pole olemas vahepealset varianti, et mängin siis kui tahan ja saan. Sa kas mängid või ei mängi.

Mina peaksin ikka koondise eest mängimist au asjaks ja kui Riik/Koondis vaba mind, siis ma lähen kohale, isegi kui see maksaks suur hulk raha. Ilmslet mehel ei ole lihtsalt motivatsiooni siia Itaaliaga mängima tulla, kuna tal on piisavalt hea seal "Lombi" taga.
tempo
Kasutaja
Postitusi: 277
Liitunud: 20 Dets 2009, 19:05

Re: Jalgpall

Postitus Postitas tempo »

No aga kui pileteid kinni ei maksta, siis USAst tulek suht kallis ka. Muidugi oleks tahtnud, et ta tuleb. Aga kui mees arvab juba, et ta nii "staar", et tuleb millal tahab, siis ärgu tulgu enam kunagi. Küll asendajaid leiab.
Anyways, keegi veel staadionile? Ma venitasin piletiostuga suhteliselt kaua, nüüd suht kehvad kohad :(
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Jalgpall

Postitus Postitas marxx762 »

Mul ka oma teooria. Esiteks miks peaks Joel sõitma Eestisse kui on teada, et EJL ei maksa sõitu kinni või maksab mingi mitme ja mitme kuu pärast.
Teiseks, kui Galaxis on juba korralikult ennast põhikoosseisu mängitud ja kand korralikult kinnitatud, siis võtta risk ja sealt tulla koondise mängule samalajal seada ohtu oma koht põhikoosseisus-ei vääri väga riskimist. Või üldse kõige tagatipuks minna pahuksisse klubi juhtidega ja jääda töötuks, siis on asi hapu.
EJL liit ei maksa ju ühelegi töötule töötule koondise mängijale abiraha või mis iganes. (loodan et saite aru mis ma silmas pidasin.)
Muidugi ma sooviks ka alati näha koondist parimas koosseisus ja kindlasti on see patriotismi küsimus ning selle eest ei pea keegi maksma sulle, aga liigne patriotism võib kaasa tuua endaga kordades rohkem jamasid.
Kasutaja avatar
Korx300
Kasutaja
Postitusi: 350
Liitunud: 10 Okt 2009, 12:23

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Korx300 »

marxx762 kirjutas:Mul ka oma teooria. Esiteks miks peaks Joel sõitma Eestisse kui on teada, et EJL ei maksa sõitu kinni või maksab mingi mitme ja mitme kuu pärast.
Teiseks, kui Galaxis on juba korralikult ennast põhikoosseisu mängitud ja kand korralikult kinnitatud, siis võtta risk ja sealt tulla koondise mängule samalajal seada ohtu oma koht põhikoosseisus-ei vääri väga riskimist. Või üldse kõige tagatipuks minna pahuksisse klubi juhtidega ja jääda töötuks, siis on asi hapu.
EJL liit ei maksa ju ühelegi töötule töötule koondise mängijale abiraha või mis iganes. (loodan et saite aru mis ma silmas pidasin.)
Muidugi ma sooviks ka alati näha koondist parimas koosseisus ja kindlasti on see patriotismi küsimus ning selle eest ei pea keegi maksma sulle, aga liigne patriotism võib kaasa tuua endaga kordades rohkem jamasid.

Olen nõus, ainult 1 fakti viga, Lindpere mängib New York Red Bullsis :)
Patrioot kirjutas:
cramo kirjutas:Aga Toome on minu meelest kindlasti parem mängija kui seda on Paade.
Võta üks ja viska teist. Ühel päeval võivad mõlemad väga korraliku mängu teha, kuid järgmisel on nad nagu üks latt saaremaa vorsti.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Jalgpall

Postitus Postitas marxx762 »

Korx300 kirjutas:
marxx762 kirjutas:Mul ka oma teooria. Esiteks miks peaks Joel sõitma Eestisse kui on teada, et EJL ei maksa sõitu kinni või maksab mingi mitme ja mitme kuu pärast.
Teiseks, kui NY-s on juba korralikult ennast põhikoosseisu mängitud ja kand korralikult kinnitatud, siis võtta risk ja sealt tulla koondise mängule samalajal seada ohtu oma koht põhikoosseisus-ei vääri väga riskimist. Või üldse kõige tagatipuks minna pahuksisse klubi juhtidega ja jääda töötuks, siis on asi hapu.
EJL liit ei maksa ju ühelegi töötule töötule koondise mängijale abiraha või mis iganes. (loodan et saite aru mis ma silmas pidasin.)
Muidugi ma sooviks ka alati näha koondist parimas koosseisus ja kindlasti on see patriotismi küsimus ning selle eest ei pea keegi maksma sulle, aga liigne patriotism võib kaasa tuua endaga kordades rohkem jamasid.

Olen nõus, ainult 1 fakti viga, Lindpere mängib New York Red Bullsis :)
AHJAA.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Jalgpall

Postitus Postitas nojah »

Väga kõva mäng oli Lvivi Karpatõ ja Istanbuli Galatasaray vahel. Esimene mäng Türgislõppes 2:2, seega oleks Ukraina klubil piisanud 0:0 viigist. 90nenda minutini oligi nii. Kusjuures vahetult enne 90. minutit vahetati Zenjov välja.... loodetavasti ei ole tõsine vigastus, pigem venitas niisama aega. Seejärel lõid kohe Galatasaray mehed 1:0 ja tundus, et ongi kõik. Aga vaevalt 2. min hiljem Karpatõ viigistas 1:1 ja seega on Zenjovi klubi edasi!
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Alex »

ML paarid:
A-alagrupp:
Milano Inter, Bremeni Werder, Tottenham Hotspur, Enschede Twente
B-alagrupp:
Lyoni Olympique, Lissaboni Benfica, Gelsenkircheni Schalke 04, Tel Avivi Hapoel
C-alagrupp:
Manchester United, Valencia, Glasgow Rangers, Bursaspor
D-alagrupp:
Barcelona, Ateena Panathinaikos, FC Kopenhaagen, Kaasani Rubin
E-alagrupp:
Müncheni Bayern, AS Roma, Basel, Cluj
F-alagrupp:
Londoni Chelsea, Marseille Olympique, Moskva Spartak, Žilina
G-alagrupp:
AC Milan, Madridi Real, Amsterdami Ajax, AJ Auxerre
H-alagrupp:
Londoni Arsenal, Donetski Šahtar, Braga Sporting, Belgradi Partizan
A-gruppi peaks kõige kõvemaks.
xrip55
Kasutaja
Postitusi: 1443
Liitunud: 04 Mär 2008, 11:49

Re: Jalgpall

Postitus Postitas xrip55 »

Alex kirjutas:ML paarid:
A-alagrupp:
Milano Inter, Bremeni Werder, Tottenham Hotspur, Enschede Twente
B-alagrupp:
Lyoni Olympique, Lissaboni Benfica, Gelsenkircheni Schalke 04, Tel Avivi Hapoel
C-alagrupp:
Manchester United, Valencia, Glasgow Rangers, Bursaspor
D-alagrupp:
Barcelona, Ateena Panathinaikos, FC Kopenhaagen, Kaasani Rubin
E-alagrupp:
Müncheni Bayern, AS Roma, Basel, Cluj
F-alagrupp:
Londoni Chelsea, Marseille Olympique, Moskva Spartak, Žilina
G-alagrupp:
AC Milan, Madridi Real, Amsterdami Ajax, AJ Auxerre
H-alagrupp:
Londoni Arsenal, Donetski Šahtar, Braga Sporting, Belgradi Partizan
A-gruppi peaks kõige kõvemaks.
Barcal kah räigelt raske.. Huvitav kas jooksevad varumeestega üle ??
Ainult Kaasani Rubin valmistab neile natukene peavalu :D
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Jalgpall

Postitus Postitas nub4you »

Arsenalil on ka jube kerge grupp
Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Re: Jalgpall

Postitus Postitas kalevcramo »

eks see tundub alati nii, et kerge grupp, aga ega see CL ka mingi peksupoiste liiga ei ole. Need ukraina ja sellised klubid (minujaoks suht ühte patta lihtsamalt öeldes vene klubid :D ) mingid lihtsad meeskonnad ole, et jookse lihtsalt üle. Natuke on ikka pusimist ka.
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Alex »

m2llar kirjutas:Aga veel üks huvitav uudis! Sillamäe Kalev jätab rahutud Flora fännid värava taha
Nimelt teatuid Flora fänne ei lastagi staadionile laupäevases kohtumises Sillamäega ja kuuldavasti on Tallinnast minemas ka umbes 50 Flora fänni, niiet kipub päris tuliseks minema seal.
Normaalne värk. Jyrgen, kas sind ikka Ida-Virumaale lubatakse või oled mustas nimekirjas?
YNWA
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Re: Jalgpall

Postitus Postitas jyrgen »

praegu Ameerikas, niiet see trip j22b kahjuks 2ra. Aga muidu mingit otsest black listi neil vaevalt on.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Jalgpall

Postitus Postitas nojah »

Zenjov sai Karpatõga hea grupi - Sevilla, Dortmundi Borussia ja Pariis Saint-German.

Hea võimalus seal silma jääda noorel mehel.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Egert »

jyrgen kirjutas:praegu Ameerikas, niiet see trip j22b kahjuks 2ra. Aga muidu mingit otsest black listi neil vaevalt on.
Flora esindaja ütles ka ju, et neil ei olegi mingit listi. Hakkavad aia pealt suvalisi ära saatma.

Võta USA-st mõni SF kalevile kaasa :D
Vasta