Vaba teema (off-topic).

Muud jutud (sh arvutimängud)
Kasutaja avatar
--KingLeBron--
Kasutaja
Postitusi: 1271
Liitunud: 14 Veebr 2010, 21:19
Asukoht: Eesti

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas --KingLeBron-- »

millised triibud täpsusta
Miami Heat NBA meistriks!

Tallinna BC Kalev/Cramo Fänn!

Chelsea fan!

Pilt
Kasutaja avatar
Kristo
Kasutaja
Postitusi: 1294
Liitunud: 15 Okt 2006, 16:18
Asukoht: Tallinn

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas Kristo »

TDK kirjutas:http://sport.delfi.ee/news/korvpall/ees ... d=41181351

Keegi teab asjast lähenalt ka? Kuidas ja kelle poolt pandi see korvpalliklubi toetajate poolne tiim kokku?
Mängivad sponsorite vastu. Lehed, mis kirjutasid, et fännide vastu, eksisid.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas KalevRuus »

Kas valimas ka käisite või käite?
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas Patrioot »

KalevRuus kirjutas:Kas valimas ka käisite või käite?
Mugav nagu ma olen, siis vaevalt viitsin.
Tänane valimisstuudio oli samas huvitav.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas KalevRuus »

No ma ikka käin ära. Ehkki tolku sest ilmselt pole.
Kasutaja avatar
Bawse
Kasutaja
Postitusi: 503
Liitunud: 09 Sept 2010, 16:56

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas Bawse »

Kes valimas ei käi, sel pole ka õigust praegust/tulevast/eelmist valitsust ja Riigikogu kiruda. Küpsege oma mahlas edasi siis.

Mina lähen igal juhul valima ja mu valik on õige nii Eestile kui ka mulle endale!

lol Egert
lol spartaklane
lol Alex ennustusmängu kunn
lol cHeat
lol Savipäts
lol maakad
lol orjad
lol orjad veelkord - te olete kohutavad fännid
lol Rohelised eesotsas Üllar Luubiga, jama, rõve, ilge

I kissed a girl, I liked it...
Like A G6
Bitch Imma monster no good blood sucka, fat mothafucka, now look who's in trouble, as you walk through my jungle all you here is rumble, Kanye West sample, here's one for example
Imma make it rain Bitch, Imma make it rain aah

lol bandwagonerid
lol Egert
lol noobid
lol mavs
lol raido41
lol cavs

Elagu jyrgen, Oskar8, Egert!
"Kaotamist ei olegi vaja osata, võita on vaja osata." - tonii
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas marxx762 »

Bawse kirjutas:Kes valimas ei käi, sel pole ka õigust praegust/tulevast/eelmist valitsust ja Riigikogu kiruda. Küpsege oma mahlas edasi siis.

Mina lähen igal juhul valima ja mu valik on õige nii Eestile kui ka mulle endale!

lol Egert
lol spartaklane
lol Alex ennustusmängu kunn
lol cHeat
lol Savipäts
lol maakad
lol orjad
lol orjad veelkord - te olete kohutavad fännid
lol Rohelised eesotsas Üllar Luubiga, jama, rõve, ilge

I kissed a girl, I liked it...
Like A G6
Bitch Imma monster no good blood sucka, fat mothafucka, now look who's in trouble, as you walk through my jungle all you here is rumble, Kanye West sample, here's one for example
Imma make it rain Bitch, Imma make it rain aah

lol bandwagonerid
lol Egert
lol noobid
lol mavs
lol raido41
lol cavs

Elagu jyrgen, Oskar8, Egert!
vinge, bro.
Mis sul juhtus läks kõvaks või :D
peace niggazzzzzzz

KES VALIMA EI LÄHE ON MENT!
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas zero0 »

Bawse kirjutas:Kes valimas ei käi, sel pole ka õigust praegust/tulevast/eelmist valitsust ja Riigikogu kiruda. Küpsege oma mahlas edasi siis.
Tõmban joone alla. Arvan, et iga kodaniku kohus on valimas käia, ei saa aru nendest inimestest, kes ei käi. Mentaliteet "mis see üks hääl ikka loeb" on väär, nendest "ühest häälest" saab päris suur hulk - tuletan meelde, et Europarlamendi valimistel otsustati ühe mandaadi saatus kuue häälega -, need on inimesed, keda Eesti riigi käekäik väga ei huvita.
Kasutaja avatar
kasutaja123
Kasutaja
Postitusi: 1067
Liitunud: 04 Apr 2009, 13:35
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas kasutaja123 »

marxx762 kirjutas:KES VALIMA EI LÄHE ON MENT!
...või alaealine ;)
Kasutaja avatar
Bawse
Kasutaja
Postitusi: 503
Liitunud: 09 Sept 2010, 16:56

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas Bawse »

marxx762 kirjutas:
Bawse kirjutas:Kes valimas ei käi, sel pole ka õigust praegust/tulevast/eelmist valitsust ja Riigikogu kiruda. Küpsege oma mahlas edasi siis.

Mina lähen igal juhul valima ja mu valik on õige nii Eestile kui ka mulle endale!

lol Egert
lol spartaklane
lol Alex ennustusmängu kunn
lol cHeat
lol Savipäts
lol maakad
lol orjad
lol orjad veelkord - te olete kohutavad fännid
lol Rohelised eesotsas Üllar Luubiga, jama, rõve, ilge

I kissed a girl, I liked it...
Like A G6
Bitch Imma monster no good blood sucka, fat mothafucka, now look who's in trouble, as you walk through my jungle all you here is rumble, Kanye West sample, here's one for example
Imma make it rain Bitch, Imma make it rain aah

lol bandwagonerid
lol Egert
lol noobid
lol mavs
lol raido41
lol cavs

Elagu jyrgen, Oskar8, Egert!
vinge, bro.
Mis sul juhtus läks kõvaks või :D
Muuhulgas ka seda.

Nii, käisin valimas, andsin hääle, nüüd tuleb ka loota. et tulemused on respektaablid.
ETV tänaõhtune valimisstuudio on üks aasta oodatumaid saateid, kui aus olla.
"Kaotamist ei olegi vaja osata, võita on vaja osata." - tonii
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas theundertaker »

Mina ei valinud keskerakonda!
Mario
Kasutaja
Postitusi: 307
Liitunud: 13 Jaan 2009, 23:30

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas Mario »

Paistab, et parteide fännamine on sama popp ja kuum kui kossule kaasa elamine. Edaspidi aga vältige tunnete ülekeemist ja väitlust, mille põhiargumendiks on "sa oled loll". Kurb ju, kui olete trükkimisega aega kulutanud ja pärast mõni moderaator selle ühe nupuvajutusega kustutab.

Teemasse pöördudes, mina ei mõista jälle, miks mõned valimisi ületähtsustavad ja valimas käimist mingisuguseks normaalsuse ja kaasarääkimisõiguse kriteeriumiks peavad. Ise küll käisin ära, aga see selleks. On inimesi, keda poliitika huvitab, ja inimesi, keda mitte. On inimesi, kes arvavad, et võimu asjades osalemiseks on riiklikud valimised tõhus või isegi ainuvõimalik viis, teiste jaoks on see kõigest üks paljudest meetoditest (protestiavalduste, meediakampaaniate, allkirjakogumiste, boikottide, survegruppide jm kõrval), võib-olla isegi kõige mõtetum neist. Las igaüks ise otsustab, kas tahab ja kuidas tahab osaleda, valimiste ülimuslikuks seadmine lõhnab riigialamlikkusest - riigivalitsejatele ju meeldiks, kui inimesed kasutaksid vaid võimu poolt lubatud ja aktsepteeritud ning nende positsiooni kindlustavaid osalusvorme.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas Oskar8 »

Esimest korda valitud siis. Valisin IRL-i ja Juhan Partsi. Ega väga vahet pole kas reform või IRL, sest tõenäoliselt moodustavad nad koalitsiooni ja mulle see sobib.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas Oskar8 »

Bawse kirjutas:Kes valimas ei käi, sel pole ka õigust praegust/tulevast/eelmist valitsust ja Riigikogu kiruda. Küpsege oma mahlas edasi siis.

Mina lähen igal juhul valima ja mu valik on õige nii Eestile kui ka mulle endale!

lol Egert
lol spartaklane
lol Alex ennustusmängu kunn
lol cHeat
lol Savipäts
lol maakad
lol orjad
lol orjad veelkord - te olete kohutavad fännid
lol Rohelised eesotsas Üllar Luubiga, jama, rõve, ilge

I kissed a girl, I liked it...
Like A G6
Bitch Imma monster no good blood sucka, fat mothafucka, now look who's in trouble, as you walk through my jungle all you here is rumble, Kanye West sample, here's one for example
Imma make it rain Bitch, Imma make it rain aah

lol bandwagonerid
lol Egert
lol noobid
lol mavs
lol raido41
lol cavs

Elagu jyrgen, Oskar8, Egert!
?
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas KalevRuus »

Teemasse pöördudes, mina ei mõista jälle, miks mõned valimisi ületähtsustavad ja valimas käimist mingisuguseks normaalsuse ja kaasarääkimisõiguse kriteeriumiks peavad. Ise küll käisin ära, aga see selleks. On inimesi, keda poliitika huvitab, ja inimesi, keda mitte. On inimesi, kes arvavad, et võimu asjades osalemiseks on riiklikud valimised tõhus või isegi ainuvõimalik viis, teiste jaoks on see kõigest üks paljudest meetoditest (protestiavalduste, meediakampaaniate, allkirjakogumiste, boikottide, survegruppide jm kõrval), võib-olla isegi kõige mõtetum neist. Las igaüks ise otsustab, kas tahab ja kuidas tahab osaleda, valimiste ülimuslikuks seadmine lõhnab riigialamlikkusest - riigivalitsejatele ju meeldiks, kui inimesed kasutaksid vaid võimu poolt lubatud ja aktsepteeritud ning nende positsiooni kindlustavaid osalusvorme.
Ei nõustu, allkirjadekogumine ja muu sarnane ei koti kedagi, asjad pannakse paika ikkagi valimistel. Mina hääletasin üksikkandidaadi poolt kes mõistagi Riigikogusse ei pääsenud aga vähemalt valimas käisin ja oma arvamust avaldasin. Ja see riigialamlikkuse jutt - riik ei võrdu valitsusega ning valida on võimalik väga erinevate seisukohtade ja isikute vahel.

Aga see selleks, praeguseks asi selge: Riigikokku jääb neli 4 erakonda, Ansip jätkab peaministrina, Kesk jääb endiselt opositsiooni.
Suletud