Vaba teema (off-topic).

Muud jutud (sh arvutimängud)
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas Egert »

Savisaar ahju! Sai Lasnamäelt oma hääled jälle kätte. Kesikute peol ka muud peale vene keel ei kuule.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas marxx762 »

Egert kirjutas:Savisaar ahju! Sai Lasnamäelt oma hääled jälle kätte.
TV3's öeldi hästi, Keskerakonna valimispidu on nagu vene jõulud...
Ja jube on kuulata seda Kesikute erakonna pidustustel olevat venekeelt...
Ja lisaks savisaare kõne...


Aga üldiselt olen tulemustega rahul, SDE ja IRL oleks võind rohkem mandaate saada.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas KalevRuus »


Aga üldiselt olen tulemustega rahul, SDE ja IRL oleks võind rohkem mandaate saada
.
Sellega nõus aga mul poleks kahju olnud ka roheliste sissesaamisest ning vürtsi lisanuks ka mõni asjalik üksikkandidaat - eeskätt Leo Kunnas aga ka Helmed.
Aga peaasi, et sibulaerakond edu ei saavutanud.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas marxx762 »

KalevRuus kirjutas:

Aga üldiselt olen tulemustega rahul, SDE ja IRL oleks võind rohkem mandaate saada
.
Sellega nõus aga mul poleks kahju olnud ka roheliste sissesaamisest ning vürtsi lisanuks ka mõni asjalik üksikkandidaat - eeskätt Leo Kunnas aga ka Helmed.
Aga peaasi, et sibulaerakond edu ei saavutanud.
Kunnas oleks tõesti võind saada, väga sümpaatse mulje on jätnud.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas zero0 »

Kas Treufeuld oli purjus saate ajal? Päris palju faktilisi vigu.
Valimiste tulemuste õnnelik, loodan, et jätkab sama valitsus.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas Egert »

Väidetavalt kutsuti politsei alaealiste pärast, kes olid alkoholi tarvitanud. Politseid peoruumidesse aga ei lastud, põhjendades seda asjaoluga, et turvalisust tagab G4S.
Selline asi iseloomustas siis kesikute pidu!
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas KalevRuus »

Mulle jäi mulje, et Ene Ergmaa oli intekat andes vähe vindine (klõpsisin ETV ja K2 vahel , ei mäleta kumbas ta kaamera ees jauras) :D Aga see selleks.
Kunnas oleks tõesti võind saada, väga sümpaatse mulje on jätnud.
Jah, mul mitu sõpra kes tema alluvuses Lahingukoolis ajateenistuses olid ja kõik nad räägivad sama - et oli küll karmi käega aga aus, tark, õiglane vana. Samas, ma usun, et talle antud tuhanded hääled tühja ei läinud, nüüd on tal ka kolumnisti või arvamusliidrina suurem kaal.

Kuna aga siin Kalevi foorum, siis ei saa jätta mainimata, et ka Holsmer pääses sisse, ehkki 692 häälega. On ta endiselt Kaleviga seotud? Kui jah, siis võib ehk varsti väikest riigipoolset eraldust oodata? :)
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas marxx762 »

KalevRuus kirjutas:Mulle jäi mulje, et Ene Ergmaa oli intekat andes vähe vindine (klõpsisin ETV ja K2 vahel , ei mäleta kumbas ta kaamera ees jauras) :D Aga see selleks.
Kunnas oleks tõesti võind saada, väga sümpaatse mulje on jätnud.
Kuna aga siin Kalevi foorum, siis ei saa jätta mainimata, et ka Holsmer pääses sisse, ehkki 692 häälega. On ta endiselt Kaleviga seotud? Kui jah, siis võib ehk varsti väikest riigipoolset eraldust oodata? :)
Kui kell 8 aeg kanal kahest see saade hakkas, siis mulle juba tundus et, Holsmer pole päris kaine. Oli teine näost umbes sama punane nagu peedipõld.
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas Patrioot »

marxx762 kirjutas:
KalevRuus kirjutas:Mulle jäi mulje, et Ene Ergmaa oli intekat andes vähe vindine (klõpsisin ETV ja K2 vahel , ei mäleta kumbas ta kaamera ees jauras) :D Aga see selleks.
Kunnas oleks tõesti võind saada, väga sümpaatse mulje on jätnud.
Kuna aga siin Kalevi foorum, siis ei saa jätta mainimata, et ka Holsmer pääses sisse, ehkki 692 häälega. On ta endiselt Kaleviga seotud? Kui jah, siis võib ehk varsti väikest riigipoolset eraldust oodata? :)
Kui kell 8 aeg kanal kahest see saade hakkas, siis mulle juba tundus et, Holsmer pole päris kaine. Oli teine näost umbes sama punane nagu peedipõld.
Olid nad kõik suht joogised seal, olgu mis erakonnast tahes.
Tulemustega rahul, tõenäoliselt jätkab sama koalitsioon, mis mulle sobib.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas kalevcramo »

aga ma küsiks, et kas teil on selle vastu midagi et täiskasvanud inimesed, nendejaoks pidupäeval, siiski pikk töö on seljataga, natukene joovad? tekib mingi kadedus vms? minuarust on see täiesti normaalne, okei võib-olla kaameraette tuleks saata vähe selgemad inimesed, kuid mina leian et sellise asja pärast mõttetu viriseda. tüüpiline viril eestlane, seal kus probleemi pole, tuleb seda ikka leida ja mõttetu asja pärast skandaali tekitada.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas marxx762 »

kalevcramo kirjutas:aga ma küsiks, et kas teil on selle vastu midagi et täiskasvanud inimesed, nendejaoks pidupäeval, siiski pikk töö on seljataga, natukene joovad? tekib mingi kadedus vms? minuarust on see täiesti normaalne, okei võib-olla kaameraette tuleks saata vähe selgemad inimesed, kuid mina leian et sellise asja pärast mõttetu viriseda. tüüpiline viril eestlane, seal kus probleemi pole, tuleb seda ikka leida ja mõttetu asja pärast skandaali tekitada.
On keegi skandaali tekitanud, minul on jumala suva sellest et joovad, ansip oleks võind kasvõi oksendada oma lõpukõnet pidades, aga peaasi et õigel ajal õiged asjad ära teeb ja täidab oma lubadusi nagu ka teised tegelinskid riigikogus.
Minul küll kadedust ei tekkind. Sa teed ise hetkel sääsest elevandi... Mina isiklikult ajasin niisama ila...
Mario
Kasutaja
Postitusi: 307
Liitunud: 13 Jaan 2009, 23:30

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas Mario »

Huvitav, et möödunud valimistega võrreldes olid edukad võimuerakonnad (Reform-IRL üleriigiliselt ja Kesk pealinnas). Eriti veel vahepeal halvenenud üldise eluolu valguses. Lääneriikides reeglina võimulolijad ikka annavad positsioone käest, vastupidist juhtub pigem pool-autokraatlikes maades, kus infoliikumine valitseja käsutada. Samas Eesti ajakirjanduse "erapooletust" vaadates pole imestamiseks nagu põhjust - eks Tallinna kohalik ja venekeelne meedia toodab inimesi, kelle jaoks Savisaar on pooljumal ja ülejäänud fašistid, eestikeelne peavoolumeedia aga "Ansip-on-õige-Eesti-mees" ja "Kesikud-ahju" mõttemaailmaga isikuid (viimaseid leidub meiegi foorimis nagu näha ;)). Siiski näib mulle, et kaugemale ette vaadates pole kummalgi suunal pikka pidu. Enamik inimesi toetas ikkagi praeguseid parteisid pigem häda sunnil (vähim halb variant halbadest) ja on valmis oma eelistust muutma kohe kui sobivam valikuvariant tekib. Lisaks veel tohutu hulk rahvast, kes praegu eelistasid valima üldse mitte minna. Ja kui nüüd peaks veel jätkuma inimeste heaolu langus ja rahulolematuse kasv, siis ma julgeks küll pakkuda, et järgmistel valimistel näeme uue erakonna võimast tulekut ja see võib üsna radikaalsete vaadetega olla (Eesti konteksti arvestades tõenäoliselt marurahvuslik, aga vb ka vasakpoolne - nt paljud välismaal töötanud on saanud maigu suhu sotsdemokraatlike maade eelistest). Ja vat siis läheb Eesti poliitika tõeliselt põnevaks. :) Mitte et ma nüüd neonatside esilekerkimist ootaks, seda kindlasti mitte, aga praeguse konnatiigistunud (nagu Eesti kosski :)) poliitika asemel tahaks küll midagi uut näha, eelkõige rahva enda suuremat aktiivsust ja kriitikameelt, et enam ei otsustaks valimistulemust ära partei rahalised võimalused kampaaniaks ja ajakirjanduse poolt antavad õpetused.
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas Soho »

loodetavasti seekordse 4 aasta jooksul tehakse ka midagi :) eelmine valitsus Eesti mõistes ei teinud nagu midagi ...peale selle , et jahutakse oma majandusest ainult ..
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas Oskar8 »

Kas keegi ei tea kus on triobetis NBA MVP ennustamis võimalus, nägin seda ja seal oli Rose MVP konfiga 4, tahaks nüüd panustada, aga ei leia kusagilt üles seda
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas Egert »

Facebookis saab Eesti liiga Tähtede mängu algviisikuid hääletada. IDA alla kuuluvad Rakvere, Tartu, Valga ja Võru. LÄÄNE alla Tallinn, Pärnu, Rapla. Usun, et Osby ja Dunigani vahel läheb rebimiseks :D Aga praegu saab siis hääletada IDA tagamängijaid, kuigi osad seal panevad oma Eziukwut sinna :D
Suletud