Eesti koondis.

Kõik Eesti koondisega seonduv
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Egert »

Soho kirjutas:
Egert kirjutas:kasutaja123, mis sulle nüüd ette jäi?
Ah vb ta lihtsalt uudiste fänn rohkem, kui kossu :D
Sul oli õigus :D
kasutaja123 kirjutas:Nii et Egert, kui sa tõepoolest ETV-le kirja saadad, siis ära sõima neid AK näitamise eest, vaid küsi hoopis, miks ei oleks tervet kossuülekannet võinud ETV teisel kanalil näidata. Kui ETV2 tehti, siis ju minu mäletamist mööda reklaamiti, et seal hakkame sporti näitama.
Kiri läkski selle kohta, et miks pannakse ülekanne sinna, kus on teada, et täismahus ei suudeta näidata. Ei oleks uskunud, et mõnele asi nii südamesse läheb :D
Viimati muutis Egert, 20 Aug 2011, 00:24, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Zog »

Ses suhtes jah, minu meelest on ka kõige imelikum ikkagi see, et nad arvasidki, et kossuülekanne kestab täpselt 1.45, ja ei minutitki rohkem. Ses suhtes saan ma ETV'st aru, et kuna näitamisel olnud mäng polnud just ülitähtis, ning selleks hetkeks oli mängu saatus juba otsustatud, siis suure ja regulaarse vaatajaskonnaga AK'd peeti tähtsamaks... aga ikkagi, seda jama oleks tulnud osata ette prognoosida, ning jutt sellest et mängu algus lükkus paar minutit edasi ning selletõttu tekkis probleem on naeruväärne, kuna koos kõigi vaheaegade jms'ga korvpallikohtumise kestvuse minuti pealt ette arvamine on nii ehk naa võimatu.
Kasutaja avatar
Korx300
Kasutaja
Postitusi: 350
Liitunud: 10 Okt 2009, 12:23

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Korx300 »

geniaalsed postitused jyri ;)

kasutaja123, ma usun ja loodan, et enamus eestlasi on ikkagi nii haritud, et mõistavad, et ETV on kogu aeg ajanud seda joont, et AK on õige aegselt eetris, kuid ETV2 loomisel nad ju tõesti ütlesid, et see kanal peaks võimaldama rohkem sporti näidata. See, et hr Hanno Tomberg tegi ikka suhteliselt kehva otsuse jätkata korvpalli näitamist kordusena vist pool tundi hiljem(oli vist nii?), langetas kohe kindlasti ETV mainet. Eesti meedia võttis asja üles ja puhus kohe suureks. Õnneks ETVl vedas ja Eesti koondis oli nii kõva, et mäng ei olnud lõpus enam punkt-punkti mäng, muidu ma ei kujuta ette ka, milliseid kirju ETV praegu saaks. ETVl endal oleks pidanud aga nii palju lugupidamist olema maksumaksjatesse, et kui on näha, et peakanalil ei mahu täispikkuses korvpall eetrisse ära, paigutada see kohe ETV2te, praegu oleksid kõik õnnelikud. AK ei oleks siunata saanud, kõik oleksid kossu live's ära näinud, kõik need ETV seebikad(Tuulepealse maa vastu ei ole mul midagi :D) oleksid ära näidatud. ETV ise tõi selle kasutaja123 poolt ristitud trollimise endale kaela, nemad ju ei suutnud endale võetud kohustust 100% ära täita(muidugi ma ei tea, mis leping on ETVl ja EKL, äkki ongi ETVl õigus näidata kohtumisest ainult nii palju, kui tema heaks arvab). Seega jah, ETV mõelgu enne, kas suudab ära näidata kõik, mida nad lubavad näidata nii, et keegi ei kannataks või kui ei suuda, siis lasta kellegil teisel seda teha. Teevad nad seda siiski ju meie raha eest ja kui meie eest otsustatakse ära, et vot kohutmise viimaseid hetki teie ei näe, siis see ei ole minu silmis küll mitte õige.

Mis puutub aga sellesse, et "Kui sellel mängul oleks olnud rohkem kaalu või käinuks punkt-punkti heitlus, siis oleks ka otsustanud niiöelda jooksvalt, mida teha. Võimalus oleks olnud ülekannet jätkata ka ETV2-s. Pealegi algas mäng mitte 19.15, nagu planeeritud, vaid kolm minutit hiljem," rääkis Tomberg. ", siis no see on küll puhas geniaalsuse tipp. Et kui film on igav ja liiga pikk, siis selle filmi lõppu me ei näita aga kui Titanic kipub liiga pikaks venima ja AK aega ohustama, siis tuleks seda kiirelt ETV2s edasi näidata... Kas siis ETV ei tea, et spordiülekanded kipuvad venima, tekib igasugu ootamatuseid - vigastusi, rüselused jms - ja no selles, et ETV ja kohtumise läbi viiad ei suuda oma vahel asju selgeks rääkida, kuna kohtumine algab ja kui kaua millegi peale kulutatakse, ning hiljem selles veel korraldajaid süüdistada, on puhas idiootsus minu jaoks.

Kisume küll kergelt :offtopic: aga noh :D kui millegist ei ole rääkida, siis tuleb leida jututeema :)
Patrioot kirjutas:
cramo kirjutas:Aga Toome on minu meelest kindlasti parem mängija kui seda on Paade.
Võta üks ja viska teist. Ühel päeval võivad mõlemad väga korraliku mängu teha, kuid järgmisel on nad nagu üks latt saaremaa vorsti.
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Kalev4ever »

Loodab, et lõpp-statistika tehakse ikka korda, mitte nagu see huumor, mis laivis jookseb hetkel. Lambist võlutakse vabavise kuskilt välja ja vea tegijat ei suudeta ära märkida jne.
Fear the prophet!
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas tonii »

Ma loodan, et Eesti võidab, mis sellest statistikast
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Kalev4ever »

Selline asi PEAB lihtsalt korrektne olema. Ega ei jääks ka läbi ussi m-i saadud võidust väga hea maik. Ainuke hea asi oleks, et kindlustame teise koha. Eeldusel, et tulbid ikka võidavad austerlasi.
Fear the prophet!
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Soho »

Väsinud ka Luxemburgi mehed.. Eesti sõidab nüüd lõpus laipadest üle ka veel teerulliga :D
Lõpus arvan mingi 20-30 pts vahet
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas tonii »

Hea meel tõdeda, et selline mees nagu Gregor Arbet mängib Kalevis.
Kasutaja avatar
kasutaja123
Kasutaja
Postitusi: 1067
Liitunud: 04 Apr 2009, 13:35
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas kasutaja123 »

23:0 vahespurt, üldse ei kurda.
Kasutaja avatar
Alan
Kasutaja
Postitusi: 608
Liitunud: 13 Nov 2007, 23:09

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Alan »

Tiisleri kommentaaridest tundus, et päris mitu korralikku donki oli mängu jooksul. Kahjuks ilmselt videopilti suure tõenäosusega ei näe.
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Kalev4ever »

Austria hetkel juhtimas napilt Hollandi vastu. Oletame, et täna Austria võidab ning viimase mängu võidavad nii Eesti kui ka Austria - siis kuidas see surnud ringiga hakkaks olema kolme meeskonna vahel? Omavahelised mängud või visatud punktid või mis kõige enam loeb?

Mis stsenaarium aga siis oleks, kui täna Austria võidaks, aga amatööride vastu kaotaksid ja meie tulpe võidaks? Siis peaksime neid suuremalt võitma, kui nemad eelmisel aastal meid - et neist ettepoole jääda tabelis?
Fear the prophet!
Kasutaja avatar
Ragles136
Kasutaja
Postitusi: 186
Liitunud: 15 Juul 2010, 02:15
Asukoht: Soome, Espoo / Eesti, Saku

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Ragles136 »

Lõpp hea, kõik hea ! ;)
Miami Heat Is The Best !
Tallinna BC Kalev/Cramo Is The Best !
Sten
Kasutaja
Postitusi: 820
Liitunud: 20 Nov 2008, 20:09

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Sten »

Minu arust loeb üldine korvidevahe mitte omavaheline seis aga võin ka eksida.

Päris hea nimi ühel Hollandi mängijal: C.Osaikhwuwuomwam
Pilt
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Kalev4ever »

Austria võitis ühega. Nüüd kõik meie endi kätes. Kolmapäeval, kõigil kel võimalik, minge saali meeskonnale kaasa elama ja napsame alagrupi võidu endile ;)
Fear the prophet!
ok
Kasutaja
Postitusi: 496
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:02

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas ok »

kui Austria järgmisel kolmapäeval Luksemburgi kodus võidab (üsna tõenäoline), siis on surnud ring ja err.spordi arvutuste kohaselt oleks Eestil vaja vähemalt 9 punktist võitu kodus Hollandi üle
Vasta