Eesti-Läti Ühisliiga/KML 2019/2020, 2020/2021

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Eesti-Läti Ühisliiga/KML 2019/2020, 2020/2021

Postitus Postitas theundertaker »

Mäng toimub, nii ütles Lewis ja vtb jätkub 5 nov.
Kasutaja avatar
Drogba
Kasutaja
Postitusi: 914
Liitunud: 13 Aug 2012, 22:55

Re: Eesti-Läti Ühisliiga/KML 2019/2020, 2020/2021

Postitus Postitas Drogba »

Lisaks veel selle ka, et Pärnu siiani 3st 3 võitnud. Meeskond, kes end kõige varem paika sai ja ehk ka trenni tegema hakkas ja siit ka tulemused tulevad. Johan Kärbi ees ikka müts maha vägevat asja jaksab teha ja ka Rannula oskab kenasti seda punti ohjata. Järgmine nädal Rakverega mäng, mille peaksid ka nad eeldatavalt võitma ja siis juba Cramoga madistamine.
Kasutaja avatar
Drogba
Kasutaja
Postitusi: 914
Liitunud: 13 Aug 2012, 22:55

Re: Eesti-Läti Ühisliiga/KML 2019/2020, 2020/2021

Postitus Postitas Drogba »

Selline uudis tuli täna, et Rakveres vahetatakse lagedel tulesid ja homne mäng TalTechiga lükatakse edasi.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4206
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Eesti-Läti Ühisliiga/KML 2019/2020, 2020/2021

Postitus Postitas marxx762 »

Tänasest mängust väga rääkida pole midagi. Loodetavasti nüüd saadakse taas treenima hakata ja asi suundub loogilisemat radapidi.

Küll aga, Karl-Johan Lips, andke andeks, aga ta käitus nagu täielik kloun täna. See on puhas minu arvamus jälle, aga ta on koguaeg jätnud jubeda lõdviku mulje. Peale selle mulje suurt polegi...
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3606
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Eesti-Läti Ühisliiga/KML 2019/2020, 2020/2021

Postitus Postitas Rix »

marxx762 kirjutas:Tänasest mängust väga rääkida pole midagi. Loodetavasti nüüd saadakse taas treenima hakata ja asi suundub loogilisemat radapidi.

Küll aga, Karl-Johan Lips, andke andeks, aga ta käitus nagu täielik kloun täna. See on puhas minu arvamus jälle, aga ta on koguaeg jätnud jubeda lõdviku mulje. Peale selle mulje suurt polegi...
Mis osas või milles see väljendus? Jube imelik vile oli. Ja mõne mehe tegutsemises oli see koroonatrall selgelt näha. Nurger ei vea välja kahjuks.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4206
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Eesti-Läti Ühisliiga/KML 2019/2020, 2020/2021

Postitus Postitas marxx762 »

Ma ei hakka väga pikalt kirjeldama, see on mu varasemast ajast tulenev arvamus juba. Aga tänagi - mängib lihtsalt lolli, flopib (on nagu mannapudru) mingites olukordades (mitte et seda teised ei teeks - üritaks vigu välja meelitada), aga tema etlemine väljakul jääb lihtsalt silma. Ja see võlli täis olek on minujaoks antipaatne - ma ei ütle jällegi, et sa pead olema nagu tossike, aga enne võiks reaalselt mängima hakata.

See on minu arvamus ja huvitav on kuulda vastuväiteid, aga vaidlema ma ei viitsi hakata :D Jätke mulle mu arvamus :D

PS! Rix, vile osas ma olen täiesti nõus. Ja vile muutus minuarust mängu vältelt, st. et läbivat ühtset joond polnud.
Kasutaja avatar
Drogba
Kasutaja
Postitusi: 914
Liitunud: 13 Aug 2012, 22:55

Re: Eesti-Läti Ühisliiga/KML 2019/2020, 2020/2021

Postitus Postitas Drogba »

Homme väga huvitav mäng Sõles TLÜ/Kalevi ja TalTechi vahel. Kumbki pole oma mängu see hooaeg õieti käima saanud. Kuuldavasti TLÜ/Kalevis palju isiksusi koos ja keeruline seda seltskonda mängima saada. TalTech omakord hädas skoorimisega. See hooaeg PAF EST/LAT liigas pole veel 70 punkti piir alistatud. Saab näha kas peatreener Killingule tuuakse kedagi kogenumat kõrvale pingile nagu näiteks Priit Vene, kes juba klubisüsteemis töötab noortega.
Kasutaja avatar
Drogba
Kasutaja
Postitusi: 914
Liitunud: 13 Aug 2012, 22:55

Re: Eesti-Läti Ühisliiga/KML 2019/2020, 2020/2021

Postitus Postitas Drogba »

Lisan veel ühe mõtte. Oskab keegi öelda, mille tõttu need mängud samal ajal peetakse Tallinnas? Täna näiteks nii Sõles kui ka Saku Suurhallis samal ajal mäng. Neid mänge on niigi vähe ja eriti samal ajal seda pidada minu meelest on jama. Kas ei saaks hajutada Tallinna mänge näiteks tänaste mängude võtmes üks peetaks teisipäeval ja teine kolmapäeval, mis Tallinnas toimuvad. Ma usun, et siiski on korvpallisõpru, kes sooviks mõlemat mängu kohapeal vaadata.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Eesti-Läti Ühisliiga/KML 2019/2020, 2020/2021

Postitus Postitas theundertaker »

Cramol on ju mängud nüüd tihti järjest.
vanafänn
Kasutaja
Postitusi: 650
Liitunud: 29 Juun 2018, 14:50

Re: Eesti-Läti Ühisliiga/KML 2019/2020, 2020/2021

Postitus Postitas vanafänn »

Tänane mäng toimub siis Saku Suurhallis liiga koduka järgi :D
Charly
Kasutaja
Postitusi: 399
Liitunud: 01 Okt 2007, 15:01
Asukoht: Kurtna

Re: Eesti-Läti Ühisliiga/KML 2019/2020, 2020/2021

Postitus Postitas Charly »

Aga seal see ju toimubki?
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4684
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Eesti-Läti Ühisliiga/KML 2019/2020, 2020/2021

Postitus Postitas Uhhuu »

TTÜ-lt järjekordne impotentne ründepartii. Meistriliiga kõige kehvema kaitsega meeskonna ehk väikse Kalevi vastu suudeti visata vaid 65 punkti ja saadi kahekümnepunktiline kaotus. TTÜ pole suutnud sel hooajal neljas mängus veel kordagi seitsetkümmet punkti täis saada. Korra on jäädud alla kuuekümne punkti. Neljast mängust on kaotatud kolm. Võttes arvesse, kui mannetut mängupilti ja tulemusi näitas TTÜ Kris Killingu käe all ka möödunud hooajal, siis oleks vist juba aeg, et Priit Vene peatreeneri kohale edutada.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4206
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Eesti-Läti Ühisliiga/KML 2019/2020, 2020/2021

Postitus Postitas marxx762 »

Uhhuu kirjutas:TTÜ-lt järjekordne impotentne ründepartii. Meistriliiga kõige kehvema kaitsega meeskonna ehk väikse Kalevi vastu suudeti visata vaid 65 punkti ja saadi kahekümnepunktiline kaotus. TTÜ pole suutnud sel hooajal neljas mängus veel kordagi seitsetkümmet punkti täis saada. Korra on jäädud alla kuuekümne punkti. Neljast mängust on kaotatud kolm. Võttes arvesse, kui mannetut mängupilti ja tulemusi näitas TTÜ Kris Killingu käe all ka möödunud hooajal, siis oleks vist juba aeg, et Priit Vene peatreeneri kohale edutada.
See on ikka müstiline või siiski pole? Killing kahjuks pole täna veel võimeline sellist kaadrit kamandama. Pole vaadanud nende ppg numbreid ja endale lastud korvide arvu, aga materjal on eesti mõistes ikka väga ja väga soliidne - aga tulemus on suur 0.

Kui eelmine aasta oli häda, et kaitses ei saadud pidama, siis sel aastal on ses osakonnas mõnevõrra parem seis. Tõsi, kahtlen et seal on niivõrd killingu käsi mängus. Pigem on seda mängija tarkust väljakul märksa enam kui eelneval hooajal.

Rünnak on ikka komöödia. Julgen arvata, et kui nüüd kohe ta suuska ei saa, siis üks mäng veel ja tema teekond saab peatreenerina läbi.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4684
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Eesti-Läti Ühisliiga/KML 2019/2020, 2020/2021

Postitus Postitas Uhhuu »

marxx762 kirjutas:
Uhhuu kirjutas:TTÜ-lt järjekordne impotentne ründepartii. Meistriliiga kõige kehvema kaitsega meeskonna ehk väikse Kalevi vastu suudeti visata vaid 65 punkti ja saadi kahekümnepunktiline kaotus. TTÜ pole suutnud sel hooajal neljas mängus veel kordagi seitsetkümmet punkti täis saada. Korra on jäädud alla kuuekümne punkti. Neljast mängust on kaotatud kolm. Võttes arvesse, kui mannetut mängupilti ja tulemusi näitas TTÜ Kris Killingu käe all ka möödunud hooajal, siis oleks vist juba aeg, et Priit Vene peatreeneri kohale edutada.
See on ikka müstiline või siiski pole? Killing kahjuks pole täna veel võimeline sellist kaadrit kamandama. Pole vaadanud nende ppg numbreid ja endale lastud korvide arvu, aga materjal on eesti mõistes ikka väga ja väga soliidne - aga tulemus on suur 0.

Kui eelmine aasta oli häda, et kaitses ei saadud pidama, siis sel aastal on ses osakonnas mõnevõrra parem seis. Tõsi, kahtlen et seal on niivõrd killingu käsi mängus. Pigem on seda mängija tarkust väljakul märksa enam kui eelneval hooajal.

Rünnak on ikka komöödia. Julgen arvata, et kui nüüd kohe ta suuska ei saa, siis üks mäng veel ja tema teekond saab peatreenerina läbi.
Kris Killingu tegutsemine noortekoondiste peatreenerina on ka seni pigem miinusmärgiga olnud. Kõigele lisaks õnnestus tal jaanuarikuisel BSBC-turniiril skandaal tekitada, kui ta oma juhendatavate peale platnoi kombel räuskas. See teenis väidetavalt ära isegi Jukka Toijala pahameele ja arenguvestlusele kutsumise. TTÜ-l on laupäeval mäng Raplaga. Kui nad alamehitatud Rapla vastu (ilves on sõjaväes, Alihodzic lahkus ootamatult) ka võitu kätte ei saa, siis ei näe küll ühtegi põhjust, miks Killing peaks ametisse jääma.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4206
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Eesti-Läti Ühisliiga/KML 2019/2020, 2020/2021

Postitus Postitas marxx762 »

Võit Rapla vastu oleks küll tore, aga pigem erilist krediiti ta sellega teenida ei tohiks (minu arvamus). Samas mine sa tea - ehk saaks paisu tagant minema.
Vasta