Tartu Rock

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Egert »

nub4you kirjutas:Mina näiteks sain juba selle asja eest bänni, mida Egert ütles, pole vahet, et Cramo foorum, kõiki tuleks võrdselt kohelda.
Olen ka mitu korda bänni olematute asjade eest saanud. Aga ma ei tule nutma sellepärast siia :D Asjaajaja esindab Rocki fänne siin päris ilusti :)
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas nub4you »

Ma pole siin nutnud:D Asjaajaja kohapealt niipalju, et sa ei pea ta postitusi lugema ju, saad sealt settingutes midagi muuta et ei näe ta postitusi. :)
Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas zero0 »

Vau, mis inimene seda foorumit modereerima pandud on!
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas marxx762 »

zero0 kirjutas:Vau, mis inimene seda foorumit modereerima pandud on!
pidasid vast mind silmas, aga noh, eile tõepoolest aitas juba.
1) me oleme kalevi foorumis ja oleks äärmiselt naaivne loota, et ma bännin neid kes rocki kuidagi kritiseerivad
2) ma vihkan inimesi kes niisama ajavad lihtsalt ila ja valavad õli tulle, kontrollimata oma juttu.

Vabandan, et liialt üle keesin, aga siiski.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas jyrgen »

ära vabanda marxxx

Vaatasin praegu just Panathinaikos- Olympiakos 4. mängu. Panathinaikos tuli meistriks ja, mis tegid Pao fännid peale mängu ? Lihtsalt läksid ja hakkasid Olympiakose mängijatele turpi virutama. Ei ütle, et päris nii peaks Eestis olema, aga see "armastus" mis osadel mõlema Eesti suurklubi vastu on ja see kus nendel kukkedel tartu fännidel lastakse siin sõna võtta on päris hale. Huvitav kas Panthinaikose foorumis sama asi, et Olympiakose fännid räägivad, mis tahavad.. vaevalt.

Ja ma ei propageeri siin mingit vägivaldsust !!
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Asjaajaja »

marxx762 kirjutas:
zero0 kirjutas:Vau, mis inimene seda foorumit modereerima pandud on!
pidasid vast mind silmas, aga noh, eile tõepoolest aitas juba.
1) me oleme kalevi foorumis ja oleks äärmiselt naaivne loota, et ma bännin neid kes rocki kuidagi kritiseerivad
2) ma vihkan inimesi kes niisama ajavad lihtsalt ila ja valavad õli tulle, kontrollimata oma juttu.

Vabandan, et liialt üle keesin, aga siiski.
Vabandus vastu võetud.

Annan ühe korra veel oma seisukoha sellel teemal. Minul isiklikult ei ole midagi nende kasutajate vastu, kes kritiseerivad Rocki meeskonda - tehku seda nad siis konstruktiivselt või lihtsalt selleks, et kritiseerida. Ma ise kritiseerin ka! Paraku on kriitikat võrdlemisi vähe. Tunduvalt enam on konkreetset sitaga ülekallamist, a la
Bawse kirjutas:Lisaks veel mõned fantastilised, ülimalt naljakad ja mitte kedagi solvavad Tartu järgmise aasta võistkonna nimed:

Tartu Saime suhu/0:4
Tartu Külapood/Bock
Tartu Goldman/Aab
Tartu Laut/Ujula 4
Tartu Orjad
Tartu Emajõe-äärsed luhad/Üleujutus
Tartu Sääsed/OFF
Tartu Hipsterid/Genklubi
Tartu Ülikool/Katkine aken
Tartu Välisüliõpilased/Skinheadid
See ei ole ei kriitika ega lõõpimine. Kriitika on normaalne, lõõpimine on normaalne, aga milleks on sellised asjad vajalikud? Oled sa näinud mind kunagi teist kasutajat või Kalev/Cramot sitaga üle valamas? Võtan omaks, et kriitikanooli olen Kalev/Cramo suunal saatnud küll ja veel - Dunigani vabavisked, Toome puine olek jne. See on aga oluliselt erinev sellest labasest mölast, mida mõned cramolased siin praktiseerivad.

-------
jyrgen kirjutas:Vaatasin praegu just Panathinaikos- Olympiakos 4. mängu. Panathinaikos tuli meistriks ja, mis tegid Pao fännid peale mängu ? Lihtsalt läksid ja hakkasid Olympiakose mängijatele turpi virutama. Ei ütle, et päris nii peaks Eestis olema, aga see "armastus" mis osadel mõlema Eesti suurklubi vastu on ja see kus nendel kukkedel tartu fännidel lastakse siin sõna võtta on päris hale. Huvitav kas Panthinaikose foorumis sama asi, et Olympiakose fännid räägivad, mis tahavad.. vaevalt.

Ja ma ei propageeri siin mingit vägivaldsust !!
Ladina-Ameerikas on Mara Salvatrucha ja kümned teised mitmekümne tuhande peaga kriminaalgängid, kes tegelevad aktiivselt uimastiveo, inimkaubanduse ja tapmistega. Eestis nii laiahaardelisi kriminaalseid organisatsioone ei ole. Mis sa arvad, kas peaks siinmail ka midagi sarnast viljelema - lihtsalt sellepärast, et kuskil nõnda on? Pean tunnistama, et minu jaoks on su mõttekäik veider.
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Mr. Aff »

Kuule crybabyst Asjaajaja, ma vahel ei saa aru, kas sa oled puhtakujulise ajupuudega, empaatiavõimeta = süüdimatu tegelane või lihtsalt end ülikavalaks pidav lühikese mäluga juhmakas.

Arvad tõesti, et keegi ei mäleta, et kogu sinu "kriitika" Cramo aadressil on olnud stiilis: "Rapla teeb lõdvalt Cramole ära!" "Arbet, Sokk jne tuleks meeskonnast minema peksta!". "sel mõttetul meeskonnal veab kui nelja hulka tuleb" jne jne. Taolise pasa pärast kõik su üle irvitavadki, mitte Dunigani vabavisketehnika kriitika pärast.
Asjaajaja kirjutas:Võtan omaks, et kriitikanooli olen Kalev/Cramo suunal saatnud küll ja veel - Dunigani vabavisked, Toome puine olek jne. See on aga oluliselt erinev sellest labasest mölast, mida mõned cramolased siin praktiseerivad.
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Asjaajaja »

Mr. Aff kirjutas:Kuule crybabyst Asjaajaja, ma vahel ei saa aru, kas sa oled puhtakujulise ajupuudega, empaatiavõimeta = süüdimatu tegelane või lihtsalt end ülikavalaks pidav lühikese mäluga juhmakas.

Arvad tõesti, et keegi ei mäleta, et kogu sinu "kriitika" Cramo aadressil on olnud stiilis: "Rapla teeb lõdvalt Cramole ära!" "Arbet, Sokk jne tuleks meeskonnast minema peksta!". "sel mõttetul meeskonnal veab kui nelja hulka tuleb" jne jne. Taolise pasa pärast kõik su üle irvitavadki, mitte Dunigani vabavisketehnika kriitika pärast.
Asjaajaja kirjutas:Võtan omaks, et kriitikanooli olen Kalev/Cramo suunal saatnud küll ja veel - Dunigani vabavisked, Toome puine olek jne. See on aga oluliselt erinev sellest labasest mölast, mida mõned cramolased siin praktiseerivad.
Kuidas see empaatiavõime üldse siin mängu tuleb?

Mul ei ole probleeme tunnistada, mida ma öelnud olen. Ilmselt olen ma neid asju (vähemalt mõnda) mingil kujul öelnud, kuigi antud juhul oled sa oma sõnastusega olukorra kindlasti üle võimendanud.

Üldiselt oli mul palju kergem, kui sa mul veel bloki all olid, kuna sinu postitused kipuvad olema kõik ühe teema alt - see on sitt, too on sitt, kõik on sitt. Emo much?
Optimist #1
Kasutaja
Postitusi: 75
Liitunud: 18 Mai 2008, 19:18

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Optimist #1 »

Asjaajaja kirjutas:
Mr. Aff kirjutas:Kuule crybabyst Asjaajaja, ma vahel ei saa aru, kas sa oled puhtakujulise ajupuudega, empaatiavõimeta = süüdimatu tegelane või lihtsalt end ülikavalaks pidav lühikese mäluga juhmakas.

Arvad tõesti, et keegi ei mäleta, et kogu sinu "kriitika" Cramo aadressil on olnud stiilis: "Rapla teeb lõdvalt Cramole ära!" "Arbet, Sokk jne tuleks meeskonnast minema peksta!". "sel mõttetul meeskonnal veab kui nelja hulka tuleb" jne jne. Taolise pasa pärast kõik su üle irvitavadki, mitte Dunigani vabavisketehnika kriitika pärast.
Asjaajaja kirjutas:Võtan omaks, et kriitikanooli olen Kalev/Cramo suunal saatnud küll ja veel - Dunigani vabavisked, Toome puine olek jne. See on aga oluliselt erinev sellest labasest mölast, mida mõned cramolased siin praktiseerivad.
Kuidas see empaatiavõime üldse siin mängu tuleb?

Mul ei ole probleeme tunnistada, mida ma öelnud olen. Ilmselt olen ma neid asju (vähemalt mõnda) mingil kujul öelnud, kuigi antud juhul oled sa oma sõnastusega olukorra kindlasti üle võimendanud.

Üldiselt oli mul palju kergem, kui sa mul veel bloki all olid, kuna sinu postitused kipuvad olema kõik ühe teema alt - see on sitt, too on sitt, kõik on sitt. Emo much?
Ei, ta ei võimendanud seda sugugi üle. Sinust on tõepoolest jäänud mulje kui pseudointellektuaalist, kes elab oma alaväärsuskomplekse välja vastasleeri foorumis provotseerides. Siis kui tunned, et sinu või sinu lemmikmeeskonna õigusi kuidagi viisi riivatud on, kukud kohe kisama. Aga eks iga inimene võitleb ikka oma õiguste eest, isegi kui neid parasjagu ei olegi.

Ilmselt ei suuda sina ega mõni teinegi siin foorumis loogilist mõtlemist vähekenegi rakendada - need, kes võrdsest kohtlemisest jahuvad. http://www.bckalev.ee/foorum" onclick="window.open(this.href);return false; viitab väga selgesti sihtrühmale, kelle jaoks see foorum tööle pandnud on. Ilmselgelt ei kuulu sina sinna sihtrühma kui sul on raskusi taluda kriitikat Rocki (tulevast hooajast misiganes nimega) vastu.

Päikest.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Egert »

Pilt
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Kas Rain Veideman pääseb Hispaaniasse?
http://www.ohtuleht.ee/430983" onclick="window.open(this.href);return false;

Ilmselt oleneb see sellest kuidas U20 ja koondise mängud õnnestuvad. Kui Veidekal peaks õnnestuma Hispaaniasse saada, siis peab Rock palkama juba 4 leegionäri 1 (juhul kui Sokk peaks välismaale saama siis +1),2,4 ja 5. Muidugi on saadaval ka Kristo Orula ning nr 4 suudab väga edukalt mängida Paade.
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas tonii »

Ma usun, et Sõber ei paneks ka Villule kätt ette.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Kris »

Kalevpoiss kirjutas: Kui Veidekal peaks õnnestuma Hispaaniasse saada, siis peab Rock palkama juba 4 leegionäri 1 (juhul kui Sokk peaks välismaale saama siis +1),2,4 ja 5.
Mina loodan ikka Eichfussi arengut just nr3 positsioonil. Loodan et ta teeb selleks suve jooksul palju tööd, ja mitte ei kipu nii nr4 peale. Ehk saab temast juba järgmine hooaeg põhimehe. Ja just väikse ääre peale.

Ja arvan isegi ka, et isegi kui Veideman lahkub siis Leppik ja Kurbas ajavad asja ära nr2 peal. Minumeelest tuleks lisajõudu välismaalt otsida just korvialla, nii nr4 ja nr5. Ja kui Sokk lahkub siis ka mängujuhti - äkki Rannar Raap, ehk tal õigem areneda nr1 poole?

Edit. Valesti lugesin et panid ka nr3. Aga ei hakka enam kustutama. Loodan et Eichfuss areneb Rocki põhi nr3-ks.
Kasutaja avatar
--KingLeBron--
Kasutaja
Postitusi: 1271
Liitunud: 14 Veebr 2010, 21:19
Asukoht: Eesti

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas --KingLeBron-- »

Raap ei ole mängujuht...
Miami Heat NBA meistriks!

Tallinna BC Kalev/Cramo Fänn!

Chelsea fan!

Pilt
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Kris »

--KingLeBron-- kirjutas:Raap ei ole mängujuht...
Usun et ta tehnika ja kiirus sobib pigem nr1 kohapeale.

Aga ehk tõesti jääb sellest väheseks.
Vasta