Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas KalevForever »

--KingLeBron-- kirjutas:kas keegi kahtleb veel , et cramole oleks vaja peatreeneri vahetust?
MINAMINAMINA!!!!
Klounikari siin foorumis.
Kasutaja avatar
BCKLV
Kasutaja
Postitusi: 709
Liitunud: 30 Juul 2007, 22:54
Asukoht: Cramo City

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas BCKLV »

Milleks pablada, põhikatel kuue hulka ju ikka tullakse... mõttetu treeningmäng mingis marginaalses liigas. Pröökame siis, kui tuleb kaotus VTBs või BBLis :!:
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Täna Pärnu-Tartu mängul ajasid kohtunkud suht pingevaese mängu nii tuliseks, et kohe oli. Vile oli ikka nii jube, et ei pidanud treenerite, mängijate ega ka publiku närv vastu. Lõpuks hakkas tehnilisi ka lendama siia ja sinna. Kuna mäng oli Tartuga, siis võis juba ette oodata Pärnu selle hooaja punktirekordit ja see ka tuli.

PS. Tundub, et Visna on päris tõsiselt võtnud seda Liinati ähvardust, et hakatakse treenerite kehakeelt jälgima. Täna röökis nagu pöörane, näost punane ja hullu pilk ees. Päris mitu korda oli tunne, et nüüd jookseb platsile ka.
NoName
Kasutaja
Postitusi: 829
Liitunud: 12 Aug 2010, 15:43

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas NoName »

Ei tasu seda kaotust väga hinge võtta. Positiivse külje pealt on Raplast 2 mängumeest sirgumas, kes miks mitte ei võiks peagi just Kalevi eest väljakule joosta.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas Egert »

Täna tehti siis meeskonnasisest nalja hoopis... ja Uljanko sai eile vigastada.
http://sport.delfi.ee/news/korvpall/ees ... 0&l=fplead" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas Zog »

No aga ongi selge, pandi Eesti esinisanäpp ja baltimaade suurim möku Varruka-Alar pukki, ja ongi tulemus käes. Noh olgu, võib-olla läksin liiale, aga teist nii saamatut treenerit pole ma küll elu sees näinud.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas Rix »

Zog kirjutas:No aga ongi selge, pandi Eesti esinisanäpp ja baltimaade suurim möku Varruka-Alar pukki, ja ongi tulemus käes. Noh olgu, võib-olla läksin liiale, aga teist nii saamatut treenerit pole ma küll elu sees näinud.
Äää, mida? Selge, et mees ei pruugi veel olla valmis peatreeneriks eesti esiklubides, aga võiksid vähe kursis olla, mis on mehe ülesanded ja mis tasemel noortetreeneriga on tegu.
Ausalt, teed oma kommiga endale häbi.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Samas kui võtta nüüd Rapla poolelt, siis tore muidugi, et Cramot võideti, kuid peale au ja kuulsuse paariks päevaks see kahjuks muud suurt endaga kaasa ei too. Selliseid õnnestunud mänge võiks pigem siiski näidata BBL-s, kus paar head võitu viiksid juba play-offi.
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas Zog »

Rix kirjutas:
Zog kirjutas:No aga ongi selge, pandi Eesti esinisanäpp ja baltimaade suurim möku Varruka-Alar pukki, ja ongi tulemus käes. Noh olgu, võib-olla läksin liiale, aga teist nii saamatut treenerit pole ma küll elu sees näinud.
Äää, mida? Selge, et mees ei pruugi veel olla valmis peatreeneriks eesti esiklubides, aga võiksid vähe kursis olla, mis on mehe ülesanded ja mis tasemel noortetreeneriga on tegu.
Ausalt, teed oma kommiga endale häbi.
Seda, kui tubli ta vastaste analüüsimisel on, olen ma juba Vucinic'i aegadest saadik kuulnud... ning vb on see tõesti tõsi, ei vaidle vastu. Aga tahes tahtmata seostub mul temaga esmajärjekorras siiski Cramo täielik läbipõrumine ja põhiturniiril neljandaks jäämine; ning lihtsalt see, et nüüd kus mees üheks mänguks Rapla vastu pukki pandi, ning kohe saun tuli, tundub lihtsalt täiesti uskumatu...

Ühtlasi häirib mind tema puhul see, et intervjuudes räägib ta alati sellest, kuidas "tegelikult polegi olukord nii hull, ning me teeme ikka päris head tööd", isegi siis, kui asjad lootusetult rappa on jooksnud... Ei jäta just eriti enesekindlat ega ambitsioonikat muljet.

Ning noh... ega ma pole ainus, kes Varraku peale tigedaks on saanud... nii mõnigi minu silmis autoriteetne tegelane on tema kohta mitte eriti positiivselt rääkinud. Samas jah, eks ma väljendusin ebaviisakalt... olgu, tunnistan üles ja palun vabandust, aga ikkagi... Varraku austajaks ma nüüd küll ei hakka.
sammalhabe
Kasutaja
Postitusi: 50
Liitunud: 01 Okt 2011, 14:18

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas sammalhabe »

Lugesin just, et Valgal uus peatreener. Aivo Erkmaa.
Ei tea kas miskit hakkab muutuma kah ?
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas Rix »

sammalhabe kirjutas:Lugesin just, et Valgal uus peatreener. Aivo Erkmaa.
Ei tea kas miskit hakkab muutuma kah ?
Täitsa põnev uudis. Hea, et Erkmaale võimalus antakse, sest mehel on päris huvitav käekiri ning nüüd saab ise käed siis mullaseks teha.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas Zog »

Rix kirjutas:
sammalhabe kirjutas:Lugesin just, et Valgal uus peatreener. Aivo Erkmaa.
Ei tea kas miskit hakkab muutuma kah ?
Täitsa põnev uudis. Hea, et Erkmaale võimalus antakse, sest mehel on päris huvitav käekiri ning nüüd saab ise käed siis mullaseks teha.
See on jah kahtlemata positiivne uudis... ses suhtes et... vaevalt et nüüd poole aastaga Valgal Tarva ja Rapla tasemele tõusta õnnestub, aga vähemalt Erkmaa on treenerina tõsiseltvõetav. Ühtlasi on tal olemas mingid kogemused, erinevalt Vasarast, Wells'ist ja Renterist, ning isegi Jaanus Liivak oli treenerina päris algaja, kui ta Valga eesotsas oli...
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas theundertaker »

Erkmaa oli kunagi tarva treener ka ju alguses! Aga siis löödi minema!
maik
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 21 Apr 2009, 16:36

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas maik »

theundertaker kirjutas:Erkmaa oli kunagi tarva treener ka ju alguses! Aga siis löödi minema!
Erkmaa oli Rakvere PK treener, BC Rakvere Tarva peatreener on olnud ainult Sõber!
Kasutaja avatar
BCKLV
Kasutaja
Postitusi: 709
Liitunud: 30 Juul 2007, 22:54
Asukoht: Cramo City

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas BCKLV »

Vaadates Valga juhtkonna tegutsemist, siis karta on, et Erkmaa sugune karakter seda kaua välja ei kannata ning minnakse tülli nagu varasematel aastatel klubidega, mida Erkmaa treeninud. Kuid ehk antakse talle aega ning vabamad käed klubi korralikult üles ehitada. Oleks meeldiv, kui Valgast saaks kunagi meistriliiga väljund Erkmaa Korvpallikooli õpilastele.
Vasta