Ookeani tagune liiga (NBA)

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
Alan
Kasutaja
Postitusi: 608
Liitunud: 13 Nov 2007, 23:09

Postitus Postitas Alan »

Oskar8 kirjutas:Ma vaidleks vastu, Orlando ei muutunud tugevamaks.

Nad ei suuda enam mingi valemiga kinni hoida Hedo Turkoglut.

Hedo ja Carter ma liigitaksin sama taseme alla, aga vahepeal on antud ära Alston,Battie kes oli nende ainus puhas PF ja Lee kellest oli ka neile palju kasu.

Ja ka Gortati jätkamises pole midagi kindlat.

Aga vaatamata sellele on Orlando NBA finaalides ka järgmine aasta :)
Ainuke asi, milles Hedo'l eelis Carteri ees, on tema suurus. Olles 6' 10'' tekitasid nad Lewisega teistele korralikult peavalu. Muudes aspektides on Carter ilmselgelt parem.

Minu jaoks on see trade kibemagus, ehk siis suure tõenäosusega saavad mu lemmiktiim (Cavs) ning lemmikmängija (Carter) ECF's kokku ja finaali saab neist kahjuks vaid üks. Osalt tahaksin, et Vince saaks oma sõrmuse kätte, kuni ta veel kõrgel tasemel mängida suudab, aga samas mida aasta ilma sõrmuseta edasi, seda vähem tõenäoline on, et LeBron tahab Cavsis jätkata. Kui ta vähegi tahab samasugust legacy't maha jätta nagu Jordan või Kobe tulevikus, siis peab ta minu arvates jääma samasse tiimi kogu karjääriks.
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Postitus Postitas Soho »

gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas gasol2 »

Keegi oskab õelda kas kuskilt juba nba summerleague 2009 klubide kooseise ka saaks näha w?
Kasutaja avatar
kasutaja123
Kasutaja
Postitusi: 1067
Liitunud: 04 Apr 2009, 13:35
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas kasutaja123 »

http://www.delfi.ee/news/sport/korvpall ... d=24288541

Päris imelik valik. Kui võrrelda Yaod ja Gortati, siis Abdul-Jabbari arvates jääb peale Gortat :rolleyes:
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas gasol2 »

Njh see ikka väga loll top10. Selline tunne tekkis ,et Jabbaril ei tulnud lihtsalt rohkem eurooplaste nimesi meelde.
Kasutaja avatar
Alan
Kasutaja
Postitusi: 608
Liitunud: 13 Nov 2007, 23:09

Postitus Postitas Alan »

Kasutaja avatar
julki
Kasutaja
Postitusi: 1099
Liitunud: 12 Jaan 2009, 22:20
Asukoht: Nissi City

Postitus Postitas julki »

Linas Kleiza Leedust on küll õige valik.Selle üle ma ei vaidleks aga nt Martin Gortatist ei tea ma küll mitte midagi.
Kasutaja avatar
hans
Kasutaja
Postitusi: 319
Liitunud: 28 Mär 2009, 15:25

Postitus Postitas hans »

Gortat on täitsa normaalne, asendab Dwight'i päris korralikult
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

Yaol siis vigastus, mis võib lõpetada ta karjääri... nagu liiga pikkadega ikka juhtub, karjäärid jäävad lyhikeseks.
Järgmine hooaeg jääb kindlasti vahele.
Kasutaja avatar
mining531
Kasutaja
Postitusi: 721
Liitunud: 08 Mär 2008, 11:35
Asukoht: Võrumaa

Postitus Postitas mining531 »

Kuigi ma suur Yao austaja ei ole on ikkagi temast väga kahju :( Rocketsil läheb väga raskeks ilma temata
Pilt
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

mining531 kirjutas:Kuigi ma suur Yao austaja ei ole on ikkagi temast väga kahju :( Rocketsil läheb väga raskeks ilma temata
Lisaks pidavat pool hooaega eemal olema ka Tmac kellel on põlve vigastus.
suvakas
Kasutaja
Postitusi: 760
Liitunud: 25 Dets 2008, 22:45

Postitus Postitas suvakas »

marxx762 kirjutas:
mining531 kirjutas:Kuigi ma suur Yao austaja ei ole on ikkagi temast väga kahju :( Rocketsil läheb väga raskeks ilma temata
Lisaks pidavat pool hooaega eemal olema ka Tmac kellel on põlve vigastus.
talle tehti veebruaris operatsioon. ilmselt puudub mingi 3 kuud hooajast. yaost on väga kahju.
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Postitus Postitas Soho »

Is Carlos Boozer sticking with his current deal in Utah?... Free agency opens at Midnight, who's on the move?... Houston in real trouble... Chats at 1pm and 4pm EST
hakkab siis täna trall pihta :P
Kasutaja avatar
Alan
Kasutaja
Postitusi: 608
Liitunud: 13 Nov 2007, 23:09

Postitus Postitas Alan »

http://www.insidehoops.com/blog/?p=4491
The AP reports: A judge sentenced Denver Nuggets guard J.R. Smith to 90 days in jail Tuesday night for causing an auto accident that killed his friend, though Smith will likely end up serving only 30. Municipal Judge Debra J. Gelson suspended 60 days of the sentence providing Smith performs 500 hours of community service consisting of visiting sick children at hospitals.

InsideHoops.com adds: This incident took place in June of 2007 in New Jersey. Smith drove an SUV through a stop sign.

The following is a statement from Nuggets Vice President of Basketball Operations Mark Warkentien on J.R. Smith.

“We are fully aware of the legal proceedings involving J.R. Smith today and the judges’ decision. J.R. Smith took responsibility for his role in this tragic accident that occurred in June 2007. The legal statutes mandate that J.R. serve time for driving recklessly and he is grateful that the statutory sentence was reduced from 90 days to 30.

We will continue to support J.R. during this difficult period and will have no further comment at this time
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

vaat mis kõik välja tuleb
Vasta