Kalevi kohtumised KMLis

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
Kasutaja avatar
BigMac
Kasutaja
Postitusi: 1107
Liitunud: 18 Nov 2007, 16:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas BigMac »

Vaheajal maksavad siis kõik mängud 5EEKU :)
alates 14.03 , kõik KML. mängud 5kr :)
patu
Kasutaja
Postitusi: 336
Liitunud: 16 Apr 2007, 20:36
Asukoht: Tabasalu

Postitus Postitas patu »

BigMac kirjutas:Vaheajal maksavad siis kõik mängud 5EEKU :)
alates 14.03 , kõik KML. mängud 5kr :)
Õpilastele;)
Go Kalev Go :)
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

Milleks siis üldse raha võtta maei saa aru sellest. :D
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

pirita võitis siis faustot..

kogu mängu kontrollis fausto, kuid lõpp kindlalt piritale..

ilusamad hetked olid sharpi üksinda mööda pandud donk(donk oli väga lihtne, kõige lihtsam yldse).. aga pani päris palju ilusaid koppasid ja donke kh...

pokla tegi kehva mängu.. 7p kui ei eksi.. pärn tegi hea mängu
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

pugonen ja gorobets oleks oma vahel pingil peaaegu kaklema läinud...

ja no ärm on ikka tegija.... :D viimase minutiga kaks kolme :D

ja Vaskys pelas :D
Viimati muutis Oskar8, 14 Mär 2008, 20:38, muudetud 1 kord kokku.
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas gasol2 »

Sai siis Kalev spordilt vaadadud Valga ja Rakvere mängu. Suht palju ilusaid momente oli. Valga poolel oli esimesel veerandil täiesti peadamatu Heikko Rannula. Hallik on kaitses ikka mega mõttetu vend ,aga rünnakul lasi ikka sitaks kolme.
teet

Postitus Postitas teet »

Minu meelest oli kogu fausto mängijad täna kuidagi väga närvilised.Vaskys ja Darski omavahel jagelisid alguses,Tagamets,Ärmpalu ja Pugonen mölisesid kogu aeg.Ja need kes siin jauravad,et Sharp kalevisse siis täna oli lõplikult selge,mehe tase on pirita.
And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Postitus Postitas And »

teet kirjutas:Minu meelest oli kogu fausto mängijad täna kuidagi väga närvilised.Vaskys ja Darski omavahel jagelisid alguses,Tagamets,Ärmpalu ja Pugonen mölisesid kogu aeg.Ja need kes siin jauravad,et Sharp kalevisse siis täna oli lõplikult selge,mehe tase on pirita.
Nii ongi. Eelmisel nädalal TTÜga mängides oli seda väga hästi näha. Ärmpalu on oma nime vääriline kui "m"-täht vahelt ära võtta. Tema on seal meeskonnas põhiline ärpleja ja targutaja, pidevalt mölises teistega, eriti Pugoneni või Darskiga. Ja see ei olnud mitte lihtne olukordade või arusaamatuste selgitamine, vaid nõme ja arutu karjumine, mis sisaldas ka roppuseid. Mees arvab endast lihtsalt liiga palju. Ei ole ta nii hea midagi, mis siis, et toob meeskonnale vahel kõige rohkem punkte, aga puterdab parajalt ja need punktid tulevad väga kehva tabavusprotsendiga. Fausto on minu arvates üldse üks mõttetumaid meeskondi KML-s. TTÜ mängus ei näinud küll mingit sisu. Pidev vaidlemine ja seletamine omavahel ei ole küll tõelisele meeskonnale omane tunnus. Mina isiklikult hindan pigem Dalkiat ja TTÜ-d, kus mängivad noored poisid ja teevad seda südamega ning hingestatult ja sugugi mitte kehvasti. Nybitil ei ole ühtegi leegionäri ja nad teevad kõigile (kui Rock ja Kalev välja arvata) tuule alla!
ints
Kasutaja
Postitusi: 546
Liitunud: 02 Nov 2007, 22:55
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas ints »

KML ja BBL mängudele võiks k6vasti rohkem reklaami teha.kindlasti kalevi ja rocki mängu mainitakse kuskil ajalehes mingi tekstisees. võiks teha ikka reklaamid mis l2kheks telekanalitesse
koss

Postitus Postitas koss »

minu arust küll ei ole belkic ainult eesti liiga tase -asi pigem selles et muudes mängudes ei lasta teda palju platsile. kui saad iga mäng 5-10 min maksimaalselt mängida siis on suht raske korralikku mängu teha. samas olen tähele pannud et kui mehele antakse normaalselt nängu aega siis mees mängib kah normaalselt(eks apsakaid tuleb kõigil vahel sisse)
hull

Postitus Postitas hull »

koss kirjutas:minu arust küll ei ole belkic ainult eesti liiga tase -asi pigem selles et muudes mängudes ei lasta teda palju platsile. kui saad iga mäng 5-10 min maksimaalselt mängida siis on suht raske korralikku mängu teha. samas olen tähele pannud et kui mehele antakse normaalselt nängu aega siis mees mängib kah normaalselt(eks apsakaid tuleb kõigil vahel sisse)
mulle ta ka meeldib, ei ole ta nii mõttetu midagi. Öelge, kuna ta pole TAHTNUD mängida? Herr Arbetitel ja Kanguritel tuleb seda ette. Ja pole ta nii kehvake midagi. Meeskondlikus kaitse ei jõua alati oma kohale. Kas me üldse saame meeskondlikusest rääkida? Usun et rockis leiaks Kerde talle õige kasutusala, aga Mati lõhub mingit oma jura , ega arenda mängu, mis paneks meestel näod särama. Igale ühele sobib oma asi. Treener peaks need elemendid lihtsalt mängu sobitama.
pelmeen

Postitus Postitas pelmeen »

rakvere noortest on hetkel nats kahju-eichfuss,vimberg,hunt,luik,kaja on hetkel sellisel tasemel nagu arbet kangur,talts hooajal 2002/2003,kui viimased meistriks tulid,sõbra juhendamisel muidugi.või nagu tarmo tiisler mainis,et mis NBA meestel viga mängida oli,kui palle andsid kätte tol hooajal pehka ja kriisa.korviall oli vana karu daniels.hetkel on rakverst ikka tõeline aju puudu.see lane on ikka täielik ego.viskab siis kui tahab,olgu kasvõi rünnaku teine sekund,tyyp laseb üle halliku käte 7 meetrise õuna teele.mängu ilus hetk oli hundi donk üle halliku ja ilmselt ka mängu esimene korv walga poolt
Kasutaja avatar
Alan
Kasutaja
Postitusi: 608
Liitunud: 13 Nov 2007, 23:09

Postitus Postitas Alan »

Ma arvan, et see on ikka meeskonnasiseselt ära räägitud ja Sõbra poolt paika pandud, et Lane'il rünnakul üsna vabad käed on. Tal vaja kindlasti ka kohanemist veel euroopaliku korvpallikultuuriga, sest USA ülikoolikorvpall ongi üsna peale uhamine ainult.
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

BigMac kirjutas:Vaheajal maksavad siis kõik mängud 5EEKU :)
alates 14.03 , kõik KML. mängud 5kr :)
jah, see on väga hea :) Kalev-Rock mängul olen kohal nagu 5 kopikat.
Patrik
Kasutaja
Postitusi: 294
Liitunud: 02 Nov 2007, 11:36
Asukoht: Viimsi

Postitus Postitas Patrik »

jyrgen kirjutas:pirita võitis siis faustot..

kogu mängu kontrollis fausto, kuid lõpp kindlalt piritale..

ilusamad hetked olid sharpi üksinda mööda pandud donk(donk oli väga lihtne, kõige lihtsam yldse).. aga pani päris palju ilusaid koppasid ja donke kh...

pokla tegi kehva mängu.. 7p kui ei eksi.. pärn tegi hea mängu
Ütleksin, et Pärn tegi kehva mängu kuigi statistikas on 14p ja 6 lauda. Nii palju puterdamist ja käe väristamist ei ole ma ammu näinud, tundus kuidagi ebakindel.
Uibukant tõusis tähtsatel hetkedel liidriks koos Gray'ga - mõlemilt hea mäng.
Vasta