Balti Liiga 2011/2012

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas Patrioot »

Tuleb vist klassikaline viimaste minutite kaotus. Ei imestaks üldse.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Kasutaja avatar
Heat
Kasutaja
Postitusi: 82
Liitunud: 15 Juul 2011, 22:55

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas Heat »

Seekord mitte :)
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas #7 »

Tugevam võitis
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas Karl »

Lõpus küll tartu hakkas järgi tulema, aga lõpus ma ütleks täielik Visna bläkk:D
Mõttetult lasi vea teha ja siis läks vahe juab suureks.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas Rix »

Võiks oma online kommidega vähe koomale võtta, enne mängu lõppu ei maksa kireda ühegi mehe kohta-Skele kohta nt.
Pmst on vaja vabakaid hakata tabama, kolmesed olid ka juurikasse mis juurikasse. Kitsing oleks võinud mängu ära otsustada, aga suutis just põnevaks ajada selle asja nii kaitse kui korvialuste eksimustega. Siiski suudeti see võit ära võtta ning tuleks meeskonda ses mõttes kiita, laud saadi kontrolli alla ning vabakaid tabati II pa enam-vähem. Sellest piisas. Rünnakuga võib rahule jääda, vaadates punktiskoori.
Kaitses lastakse ikka tagameestel liiga palju punkte teha, arusaamatu. Üks asi on kate kattest, teine asi, et kaotatakse mehed silmist. Üldiselt on korvi all hakatud juba mängima nüüd võiks mõni mäng ilma alumiste meeste vigadeprobleemita ka mängida. Ja Toomet on vaja.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas Patrioot »

Rix kirjutas:Ja Toomet on vaja.
Poleks uskunud, et ma kunagi sellise väitega nõus olen. Aga tõsi ta on.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Kasutaja avatar
randomjoe
Kasutaja
Postitusi: 208
Liitunud: 05 Aug 2010, 11:07

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas randomjoe »

Visnapuu poolt varane jõulukingitus siis meile. Läänes lastakse treenereid lahti selliste lolluste pärast, tartus seevastu minnakse peale mängu koos jooma.
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas michaelEP »

randomjoe kirjutas:Visnapuu poolt varane jõulukingitus siis meile. Läänes lastakse treenereid lahti selliste lolluste pärast, tartus seevastu minnakse peale mängu koos jooma.
Ma ei saa ka aru, mis selle point oli. 40 sek mängida, meeskond 3ga taga. Ehk üks kindel rünnaks veel olemas. Kui kaitses ära võtta on võimalik viigistada. Tema taktika oli, teeme nii, et ikka on 40 sek mängida, aga vahe võiks 5 olla.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas Rix »

randomjoe kirjutas:Visnapuu poolt varane jõulukingitus siis meile. Läänes lastakse treenereid lahti selliste lolluste pärast, tartus seevastu minnakse peale mängu koos jooma.
Ee, milles siis täpsemalt? Et viimase 14 sekiga ei hakatud imet püüdma? Selleks ajaks oli siiski mäng tehtud
“I know it when I see it” - Potter Stewart
huh im kito
Kasutaja
Postitusi: 732
Liitunud: 06 Aug 2010, 20:33

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas huh im kito »

Mulle meeldis,siis kui Saks mängu tuli . Pmst vend nägi ,tuli Ja pani PEALT ! :D
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas michaelEP »

huh im kito kirjutas:Mulle meeldis,siis kui Saks mängu tuli . Pmst vend nägi ,tuli Ja pani PEALT ! :D
Ja siis nägi jälle pingi pealt mängu edasi!
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Tartu palluril Kristo Saagel on asjast aga oma nägemus. "Aga nendest neljast välismaalasest on ju ainult kaks mängumehed," pidas Saage silmas kalevlaste Pavel Uljankot ja Armands Škelet.

http://sport.delfi.ee/news/korvpall/ees ... 5&l=fplead" onclick="window.open(this.href);return false;

Saage ikka vapsee härga täis läinud seal Tartus. Kui Kalevil need, kes pole mängumehed viskasid mõlemad 9p, siis kuidas nimetada Raadikut ja Allingut, kes said vastavalt 4 ja 6 punktiga hakkama?
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas Karl »

Kalevpoiss kirjutas:Tartu palluril Kristo Saagel on asjast aga oma nägemus. "Aga nendest neljast välismaalasest on ju ainult kaks mängumehed," pidas Saage silmas kalevlaste Pavel Uljankot ja Armands Škelet.

http://sport.delfi.ee/news/korvpall/ees ... 5&l=fplead" onclick="window.open(this.href);return false;

Saage ikka vapsee härga täis läinud seal Tartus. Kui Kalevil need, kes pole mängumehed viskasid mõlemad 9p, siis kuidas nimetada Raadikut ja Allingut, kes said vastavalt 4 ja 6 punktiga hakkama?

Kui nii võtta siis minu silmis on ka tartus mängumehed ainult sokk,veideman, amis ja allingu.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Karl kirjutas:
Kalevpoiss kirjutas:Tartu palluril Kristo Saagel on asjast aga oma nägemus. "Aga nendest neljast välismaalasest on ju ainult kaks mängumehed," pidas Saage silmas kalevlaste Pavel Uljankot ja Armands Škelet.

http://sport.delfi.ee/news/korvpall/ees ... 5&l=fplead" onclick="window.open(this.href);return false;

Saage ikka vapsee härga täis läinud seal Tartus. Kui Kalevil need, kes pole mängumehed viskasid mõlemad 9p, siis kuidas nimetada Raadikut ja Allingut, kes said vastavalt 4 ja 6 punktiga hakkama?

Kui nii võtta siis minu silmis on ka tartus mängumehed ainult sokk,veideman, amis ja allingu.
Krt ise paugutab väljakult viskeid 11/3 ja siis tuleb siin rääkima kes on mängumees. Varabnov pani nt 4/4 ja oleks ka edasi pand kui Suslovite närv vastu oleks pidanud.
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas Karl »

Kogu mängu peale on mul ainult 1 küsimus, miks falli nii vähe mängitati? siis kui fall sees oli sai ta ju ilusti hakkama ja pärast oleks ka oma pikkuse juures rünnakul vabalt ära pannud.
Suletud