Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
Kristo
Kasutaja
Postitusi: 1294
Liitunud: 15 Okt 2006, 16:18
Asukoht: Tallinn

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Kristo »

Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Asjaajaja »

Mnjaa, praegu pole küll kõige parem aeg mehi otsida. Kõik pädevamad mängijad on kindlasti juba hõivatud ning enamasti on ripakil vaid need, kellest ükski meeskond pole olnud piisavalt huvitatud. Samas kui mõelda asja teise nurga alt, siis ehk on mõni kõvem mängija jäänud mingi halva õnne tõttu vabaks ning Cramol on seetõttu võimalik värvata alla omahinna.

Oh well, hea seegi, et vähemalt otsitakse kedagi. Muidu oleks eriti nutuseks jäänud see Cramo roster.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4478
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas vaim564 »

See on loomulikult positiivne uudis, aga kui sellele hakati mõtlema alles praegu, siis on veidi jama ikka küll. Jones oli siin ligi kuu . aega ja tema vorm oleks pidanud ammu selge olema. Kuni parem mees leitakse ja temaga kokkuleppele jõutakse, võtab tühjapoolse rahakoti juures aega. Asendus oleks võinud selle ajaga juba olemas olla. Mulle siiski tundub, et Jonesist loobumisele hakati tõsiselt mõtlema alles peale Toome saabumist.
Peaasi, et nad siis lõpuks taipasid, et otsivad kogenenumat meest, kes muidugi maksavad rohkem.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas nojah »

Jah kui nad tõesti uut meest otsivad, siis hea seegi. Aga Kuusmaa jutt, et kedagi sobivat pole silmapiiril ja ei tea, kas tulebki... krt te hoiate meest kuu aega siin siis, kui on näha, et ta ei sobi. See, et ta vormis pole, oli ju kohe selge või mis? Või lihtsalt teised treenerid natukene mahendavad Varraku ämbrit, imelik oleks ka spets välja vaadatud mees kohe järgmise lennukiga koju saata.... kuigi ma ei tea, mis imemeest nad oma rahakoti juures saada loodavad, minu arust ei olnud Jonesil midagi nii väga häda.
Krysver
Kasutaja
Postitusi: 506
Liitunud: 22 Jaan 2008, 11:15

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Krysver »

Eks piisaks ka umbes sarnaste oskustega lihtsalt suuremast kujust. Praegu Jones võis ju käed üleval seista korvi all, aga isegi TTÜ/Kalevi kollid surusid ta eest ära. Kui korralikud meeskonnad vastu tulevad, siis oleks olukord olnud veel hullem.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Egert »

Tänase mängu seisu?
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas theundertaker »

97-65 jäi seis enne 4 veerandit oli vahe 7 punni:) siis aivar oli vihane ja ütles et te mängite nii s.talt et ma teeks peale mängu trenni aga aega pole:) Ja ma suhtlesin vaheajal Jones-ga ütles et läheb esmaspäeval minema, et muidu oli rakvere talle pakkumise teinud aga ta ei võtnud vastu et ainuke meeskond kus mängib on kalev ja siia ta ei saanud.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Kalevpoiss »

theundertaker kirjutas:97-65 jäi seis enne 4 veerandit oli vahe 7 punni:) siis aivar oli vihane ja ütles et te mängite nii s.talt et ma teeks peale mängu trenni aga aega pole:) Ja ma suhtlesin vaheajal Jones-ga ütles et läheb esmaspäeval minema, et muidu oli rakvere talle pakkumise teinud aga ta ei võtnud vastu et ainuke meeskond kus mängib on kalev ja siia ta ei saanud.
Nojah mis motivatsiooni sa ikka leiad I liiga satsi vastu, kellega niikuinii eelmisest mängust +29 ees. Tead ju, et võit tuleb ka niisama mööda platsi loivates.
And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas And »

Mis seis Kitsinguga? Kas ta täna mängis? Need paberid peaks ammu korras olema!
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas theundertaker »

Kalevpoiss kirjutas:
theundertaker kirjutas:97-65 jäi seis enne 4 veerandit oli vahe 7 punni:) siis aivar oli vihane ja ütles et te mängite nii s.talt et ma teeks peale mängu trenni aga aega pole:) Ja ma suhtlesin vaheajal Jones-ga ütles et läheb esmaspäeval minema, et muidu oli rakvere talle pakkumise teinud aga ta ei võtnud vastu et ainuke meeskond kus mängib on kalev ja siia ta ei saanud.
Nojah mis motivatsiooni sa ikka leiad I liiga satsi vastu, kellega niikuinii eelmisest mängust +29 ees. Tead ju, et võit tuleb ka niisama mööda platsi loivates.
aga aivar ütles kuidas te saate mängida 1 liiga võistkonna vastu nii halvasti:) aga ja reedeks on vaja korralikult tööd teha. muidu tuleb seis väga nutune:)
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas theundertaker »

And kirjutas:Mis seis Kitsinguga? Kas ta täna mängis? Need paberid peaks ammu korras olema!
mängis täna jah aga ma ei tea kui palju keegi punne viskas.
Kasutaja avatar
Go Cramo!
Kasutaja
Postitusi: 1152
Liitunud: 28 Sept 2009, 20:09

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Go Cramo! »

theundertaker kirjutas:
Kalevpoiss kirjutas:
theundertaker kirjutas:97-65 jäi seis enne 4 veerandit oli vahe 7 punni:) siis aivar oli vihane ja ütles et te mängite nii s.talt et ma teeks peale mängu trenni aga aega pole:) Ja ma suhtlesin vaheajal Jones-ga ütles et läheb esmaspäeval minema, et muidu oli rakvere talle pakkumise teinud aga ta ei võtnud vastu et ainuke meeskond kus mängib on kalev ja siia ta ei saanud.
Nojah mis motivatsiooni sa ikka leiad I liiga satsi vastu, kellega niikuinii eelmisest mängust +29 ees. Tead ju, et võit tuleb ka niisama mööda platsi loivates.
aga aivar ütles kuidas te saate mängida 1 liiga võistkonna vastu nii halvasti:) aga ja reedeks on vaja korralikult tööd teha. muidu tuleb seis väga nutune:)
Kui reedel kõik mehed endast 100% välja ei pane ei tahaks ma küll seda pakki ennustada. Mõneti oleks ehk isegi hea, ehk siis hakatakse mõtlema et oleks vaja veel tuua üks korralik täiendus
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1706
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas spartaklane »

Jah tõesti oleks isegi tore ,kui Reedel korraliku paki saaks,sest see peaks ka juhtkonnale saatma mingi sõnumi,et asi on mäda.
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas KalevForever »

Optimistid koos.
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Kalev4ever »

Ei pea kohe pakke saama, et juhtkond asja tõsidusest aru saaks. Virutame ikka raudkangiga vennale pähe ega muidu ta ju ei saa aru, et ei tohi teha eks ole. Hea loogika mõnel.
Fear the prophet!
Vasta