Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
--KingLeBron--
Kasutaja
Postitusi: 1271
Liitunud: 14 Veebr 2010, 21:19
Asukoht: Eesti

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas --KingLeBron-- »

Kuusmaa ütles ju , et enne hooaja algust ei tooda välismängijat , aga hooaja keskel tuuakse...
Miami Heat NBA meistriks!

Tallinna BC Kalev/Cramo Fänn!

Chelsea fan!

Pilt
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas nojah »

Vihje selles mõttes, et abijõudu on vaja. Mitte niivõrd selle PG puudumine (selle vastu ei saa midagi) vaid see, et mängumeeste arv on ikka jube väike kui paar vigastust või haigust tuleb. Kui juba tagaliinis see probleeme tekitab, mis siis saab, kui mõni pikkadest veel peaks mängupausile jääma. Selle üle ehk mõtlevad järgi, et tegutsema peab enne, kui juba liiga hilja.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas nojah »

Kusjuures naljakas on see, et ühelt poolt Kalev ilmselt otsib enam-vähem Taltsi taseme ja hinnaklassiga meest. Teiselt poolt Talts jälle otsib klubi. Ühed räägivad, et sobivaid mängijaid pole kusagilt saada, teine räägib, et kõik klubid on komplekteeritud ja kusagilt head pakkumist ei saa.

Mitte, et ma arvaks, et Talts peaks nüüd Kalevisse tulema, oh ei :) Lihtsalt selles loogikas on midagi paigast ära. Ei saa olla, et Talts on turul ainus sarnase hinna ja kvaliteediga mees ning Kalev ainus klubi, kes sellist meest otsib. Liigade taha ei saa ju ka pugeda, VTB on väga kõva väljund ja Balti Liiga ka paha pole ju...
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas KalevRuus »

Mitte niivõrd selle PG puudumine (selle vastu ei saa midagi) vaid see, et mängumeeste arv on ikka jube väike kui paar vigastust või haigust tuleb.
Nojah aga see käib ju põhimõtteliselt iga meeskonna kohta. Paratamatus.
Kusjuures naljakas on see, et ühelt poolt Kalev ilmselt otsib enam-vähem Taltsi taseme ja hinnaklassiga meest. Teiselt poolt Talts jälle otsib klubi. Ühed räägivad, et sobivaid mängijaid pole kusagilt saada, teine räägib, et kõik klubid on komplekteeritud ja kusagilt head pakkumist ei saa.

Mitte, et ma arvaks, et Talts peaks nüüd Kalevisse tulema, oh ei :) Lihtsalt selles loogikas on midagi paigast ära. Ei saa olla, et Talts on turul ainus sarnase hinna ja kvaliteediga mees ning Kalev ainus klubi, kes sellist meest otsib. Liigade taha ei saa ju ka pugeda, VTB on väga kõva väljund ja Balti Liiga ka paha pole ju...
See on iseenesest huvitav lähenemine. Arvan, et Kalev otsib küll Taltsi tasemega aga mitte hinnaklassiga meest. Ehk siis tahetakse võimalikult head meest keda kopikate eest saab. Näiteks Jones saadi kindlasti odavamalt kui Talts välisklubilt sooviks. Ja ega Kalev polegi öelnud, et häid mehi turu saada pole - ikka rahas on asi. Ja kõigele lisaks, kuna ülisuurt vajadust veel ühe pika järgi pole, siis ilmselt ootatakse võimalikult sobivat varianti.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas nojah »

Aga miks nad loodavad siis, et saavad väikese raha eest mees, kes on parem kui omad mängijad? Reeglina ikka välismängijaid odavalt ei saa. Ja mis see Talts ikka küsib.... ega Rock talle ka ilmselt väga suurt summat ei ole nõus maksma, ma ei usu, et tema väliksklubisse minek raha taha jääb. Mingi 5000 EUR kuus ja head liigat mängiv klubi - ma arvan, et ta läheks küll. Ega küsimus pole ju selles, et suurt raha teenida vaid selles, et ennast proovile panna ja üritada järgmiseks hooajaks parem leping teenida. Kui Kalev loodab odavamalt paremat meest saada, kui eestlased, siis noh... vbla mingi isetseja saadakse, kes vaatab ainult enda statistikat. Kui soovitakse meeskonnamängijat, siis Jones ongi see, mida väiksema summa eest lubada saab. Kui ei ole raha, et liidrit ja mitmekülgset mängijat leida, siis tuleb leppida mehega, kelle tase on võrdne ülejäänud meeskonnaga ja kes sobib hästi mängumudelisse. Selge on see, et korvialune on õhuke ja ühte meest on kindlasti lisaks vaja. Imemeest kopikate eest võidaksegi otsima jääda.

Ja minu arust on ikka üsna suur vajadus ühe pika järele veel.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas nojah »

Isegi kui vaadata sedasama Ventspilsi, kes sai poolaja 20-ga Rytaselt pähe, siis ma ei näe, et Kalevil oleks peale Krabendammi mehi, kes ka nende eesliiniga (Kuzminskas, Stimac) korvi all võidelda suudaks. Ja laudasid võtta näiteks. Ei ole lihtsalt n.ö "keha". Praegustest pikkadest, kes on pehme, kes on lühike ja kerge, kes on noor ja kogenematu. OK BBL tagumiste ja keskmikega saadakse veel hakkama, aga selle meeskonnaga tahetakse ju VTB-d ka mängida, kus vastased on pigem Rytase kui Ventspilsi tasemel. Ikka väga hädasti on ühte jõulist kuju korvi alla vaja. Isegi TTÜ/Kalevi korvialune tundub võimsam kehade poolest.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Egert »

Rapla korvialune on eriti võimas. Neil on ikka hull keha seal all.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas nojah »

Mitte Barutot pole korvi alla vaja vaid üle 2m pikka meest, kellel on ka normaalselt massi, kes suudab, oskab ja tahab korvi all rabeleda ning lauas võidelda (Talts ju näiteks pole eriline jurakas aga on muidu füüsiliselt piisavalt hea, et korvi all võidelda). Kes suudab mängida nii nr 4 kui 5. Sellist meest ju Kalevil üldse pole. Kui arvestada, et Jones polnud üldse vormis siis ma arvan, et juba kuu-pooleteise pärast oleks ta võinud olla üsnagi sobiv mees sinna kohale. Vbla jah tema nr 5 võimekus jätab veidi soovida. Aga noh kui mees on läinud, siis on läinud. Treeneri otsus. Ei ole mõtet seda põdema jääda vaid edasi liikuda ja kiiresti uus mees leida.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas nojah »

Praeguses Kalevis näiteks on BBL tabeli andmetel üle 100 kg mehi ainult 3 - Krabendamm muidugi, siis Toome, kes on liiga pehmeke, et päris korviall hakkama saada tugevate vastaste võimsa eesliiniga ja üks noor, kellest see hooaeg veel mängumeest kindlasti pole.
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Asjaajaja »

nojah, mul on siiras palve ja ma usun, et teised nõustavad minuga, kui ma palun, et sa võiksid oma eksperthinnangu anda kõik ühe postitusena. Praktiliselt iga teema all on ainult sinu nimi ja sinu postitused, kuna sa lahmid neid postitusi järjest üksteise otsa.

Abiks on sulle 'muuda' nupp, mida sa saad kasutada juhul kui tekib mõni uus mõte.
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Patrioot »

--KingLeBron-- kirjutas:Kuusmaa ütles ju , et enne hooaja algust ei tooda välismängijat , aga hooaja keskel tuuakse...
Kuusmaa ütles, et tuuakse siis, kui leitakse sobiv. See võib olla homme või hoopis kahe kuu pärast. Valitakse hoolikalt ja turismlaagrit ei korraldata.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas zero0 »

Palun ära tee kogu aeg topelt postitusi, katsu ikka ühte posti oma jutt mahutada.
xrip55
Kasutaja
Postitusi: 1443
Liitunud: 04 Mär 2008, 11:49

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas xrip55 »

Pilt
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas nojah »

Kumb on rohkem spämm, kas see, kui ma teen kaks sisuga postitust järjest või see, kui tehakse neli postitust järjest sama sisuga: "ära tee topelt postitusi"?
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Asjaajaja »

nojah kirjutas:Kumb on rohkem spämm, kas see, kui ma teen kaks sisuga postitust järjest või see, kui tehakse neli postitust järjest sama sisuga: "ära tee topelt postitusi"?
See kui sa teed kaks "sisuga" postitust järjest. No offense, aga su postitused on puhas hülgemöla. TÜ Rocki teema eelviimane lehekülg on sinu spammi paksult täis. 15 postitusest 8 on sinu ning jaurad ühte ja sama asja üle ja ümber. Ma ei süüdistaks mitte kedagi teist kui sind selles, et teistel kasutajatel tekib kibe tahtmine sulle öelda "ära tee topelt postitusi". See on väga häiriv komme ning sinu puhul ei ole see vaid ühekordne juhus - sa teed seda iga päev ja praktiliselt alati.

Aga aitab sellest, lihtsalt palun proovi ennast parandada.
Vasta