Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas vaim564 »

siinsamas keegi vist kirjutas, et Jones olevat esmaspäevani Eestis. nüüd oleks siis veel võimalus põlvili tagasi paluda - tule ja mängi meie tiimis :D
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas vaim564 »

And kirjutas:Unustage see Jones küll ära! Tema lahkumisel ei ole kahe kehva mänguga küll mingit seost. Tema saatmine oli õige otsus.
Võimalik, aga siis, kui oleks parem mees asemele võtta.
rix01
Kasutaja
Postitusi: 35
Liitunud: 12 Aug 2009, 08:26

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas rix01 »

Vahest "põles" Kuusmaa peatreenerina sellisel tasemel lihtsalt läbi?
T Reed
Kasutaja
Postitusi: 96
Liitunud: 11 Sept 2010, 16:41

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas T Reed »

vale tegu see jones minema saata, pole mõttet ennem kui uut pole. Taoleks väga hästi lauas võidelnud ja kalev poleks lauas maha jäänud ja sealt oleks ka vahe väiksem olnud.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas marxx762 »

T Reed kirjutas:vale tegu see jones minema saata, pole mõttet ennem kui uut pole. Taoleks väga hästi lauas võidelnud ja kalev poleks lauas maha jäänud ja sealt oleks ka vahe väiksem olnud.
vale tegu see jones minema saata, pole mõttet ennem kui uut pole. Ta oleks väga hästi lauas võidelnud ja kalev poleks lauas maha jäänud ja sealt oleks ka vahe väiksem olnud.
T Reed
Kasutaja
Postitusi: 96
Liitunud: 11 Sept 2010, 16:41

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas T Reed »

marxx762 kirjutas:
T Reed kirjutas:vale tegu see jones minema saata, pole mõttet ennem kui uut pole. Taoleks väga hästi lauas võidelnud ja kalev poleks lauas maha jäänud ja sealt oleks ka vahe väiksem olnud.
vale tegu see jones minema saata, pole mõttet ennem kui uut pole. Ta oleks väga hästi lauas võidelnud ja kalev poleks lauas maha jäänud ja sealt oleks ka vahe väiksem olnud.
jah, ma tean:D aitäh et märgistasid
Kasutaja avatar
Go Cramo!
Kasutaja
Postitusi: 1152
Liitunud: 28 Sept 2009, 20:09

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Go Cramo! »

Masendav on see punt...masendav! :oops: Pole visketabavust, pole lauavõitlust, pole tahet, pole mitte si``agi. Kurb oli vaadata kuidas kaks päeva jutti kolki saadi. Oleks korrakski olnud lootust, aga ei. Rockile kaotati juba ennem poolaega ja Venspils omas Cramo sisuliselt teise veerandi alguseks.
Juhtkond peaks oma silmad LÕPUKS avama ja ka põikpäisele Kuusmaale selgeks tegema, et ainult ühe parematel päevadel keskpärase välismängijaga pole meil mitte midagi võimalik saavutada. Vaadaku ometi kaugemale ja mõelgu reaalselt, et noorte TTÜ poistega karikaid ei võideta. Toome võiks päeva pealt minema saata, Saks pole ka midagi ütlev......
Kas sel hooajal Eestikatel kolme sisse üldse tullakse, hakkab juba kahtlaseks muutuma kui näidatakse sellist amatöörliku jama nagu kahel päeval Tartus tehti
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Asjaajaja »

No, mina ennustasin Cramole juba hooaja ennustusvõistluses 3. kohta Eesti meistrikatel, Rocki ja TTÜ/Kalevi järel. Kuigi jah, nüüd on tekkimas selline võimalus, et võib-olla Tarvas napsab selle 3. koha veel ära. :roll:
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas marxx762 »

Go Cramo! kirjutas:Masendav on see punt...masendav! :oops: Pole visketabavust, pole lauavõitlust, pole tahet, pole mitte si``agi. Kurb oli vaadata kuidas kaks päeva jutti kolki saadi. Oleks korrakski olnud lootust, aga ei. Rockile kaotati juba ennem poolaega ja Venspils omas Cramo sisuliselt teise veerandi alguseks.
Juhtkond peaks oma silmad LÕPUKS avama ja ka põikpäisele Kuusmaale selgeks tegema, et ainult ühe parematel päevadel keskpärase välismängijaga pole meil mitte midagi võimalik saavutada. Vaadaku ometi kaugemale ja mõelgu reaalselt, et noorte TTÜ poistega karikaid ei võideta. Toome võiks päeva pealt minema saata, Saks pole ka midagi ütlev......
Kas sel hooajal Eestikatel kolme sisse üldse tullakse, hakkab juba kahtlaseks muutuma kui näidatakse sellist amatöörliku jama nagu kahel päeval Tartus tehti
Põhimõtteliselt võtsid minu pika teksti lühidalt kokku:

Nii nüüd on lõpuks läbi see turniir, mis ei pakkunud kübetkeski positiivsust.Kui alguses oli plaan käia mõlemaid mänge vaatamas, siis nüüd tänu jumalale,vist?,ma neid vaatamas ei käind, seega säästsin 300.- eek, mida ei saa küll väita närvirakkude kohta. Neid läks ikka hulgi ning kohati hakkasid isegi asjad toas lendama.

Tänase mängu eel võtsin õllekõrvale ka paberi, kus olid lahtrid pealkirjadega:"Vabalt visatud;Korvi alt lihtsad eksimused;Lollid TO-d." Kui alguses hakkasid need lahtrid mühinal täituma, siis mida aeg edasi seda vähem neid märgkusi sinna kogunes aga kokkuvõtteks mängust endast pole vist suurt pointi kirjutada-küll aga mõnest mehest küll.

1)Joosep Toome-See kino mis suvel tema ümber käis ei old absoluutselt seda väärt, minupärast võiks see toome mängida kasvõi kuremaa satsis esiliigas.Minu silmis maximum mida see mees oma pangakontolt leida võiks oleks miinimum palk.Sellist loivamist ja tujutut liikumist poleks küll oodanud temalt.Mees oleks nagu puhkama tulnud.Kui samasugune tendents jätkub siis oleks kavalam ta kohe minema saata ning tuua tema asemele kasvõi Owens-kes vähemalt tahtis ja silm säras,sama sai öelda ka tegelt Jonesi kohta.

2)Aivar Kuusmaa-Kui mees näeb pingilt et vanker ei liigu juba algusest peale ning mäng laguneb lakkamatult, siis kurat võta aeg maha.

3)Kaido Saks- Mees liigub kaitses nagu 90 aastane. no absoluutselt mees jalgadest ei liigu. Okei, tema vabanduseks võib öelda et kattis enamuse ajast Bankevicit.Teine asi mis silma jäi oli see,et kui mees laua kätte sai siis pall seisis tal küll käte vahel au sõna peal.

4)Rait Keerles- Mees kes tahab välismaale? mängib niimoodi?Tere hommikust. Absoluutselt pole sära silmis ega tahtmist ennast väljakul maksma panna.Jääb vägisi selline mulje, et osad mehed on ikka sellised egod, kes arvavad , et on eestis niivõrd kõvad mehed et ilma pingutamata makstakse neile suurt raha. Mina pigem saadaks need pirtsutajad minema ja tooks mehed kes tahavad mängida ja on oma raha väärt.

5)Krabbendam-Loodan siiralt, et ruttu tuuakse mees, kes on vähe kogukam ja kõvema klassiga. Need mängud olid ses suhtes head,et näitasid selgelt ära mis mängu me sel hooajal oleme võimelised mängima, hetkel ei paista see algav hooaeg eriti roosiline, kuid siiski loodame, et tehakse omad järeldused ja tuuakse vajalikud mehed.

6)Nagu eile juba Kuusmaa mainis, siis puudub "vedur" okei, täna oli selleks vedurik Orula, kuigi selge on see et meie tagaliinis pole ühelgi mehel niipalju mune, et terve hooaja peale teha 12-15ppg mänge.

7)Eesliini sai põgusalt juba puudutatud aga siiski kaitselauda ei plokita, ja ründelauda ei saada. Need tujukad mehed tuleks välja vahetada, ning tuua aesemele mehed kes TAHAVAD ja suudavad täita liidrirolli-ked meil ilmselgelt hetkel pole.

Kui kontrollkohtumistes sai näha suurepäraselt töötavat pressingut ja nulli otsas pikkade lühikeste vahelist koostööd korvi alla, siis nüüd pole haisugi enam sellest.Tahaks teada kuhu kõik need asjad kadunud on.?
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas nub4you »

Ma ei oska selle meeskonna kohta mitte midagi öelda ... kunagi kui ma veel tallinnas elasin , see oli aastal 2007 , oli cramo mu lemmik , aga noh , pealeseda olen ma pmst rocki fännanud , jah , masendav meeskond 2 aastat järjest ..
Pilt

Pilt
Chemic
Kasutaja
Postitusi: 80
Liitunud: 22 Mär 2010, 16:37

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Chemic »

Pärast selliseid mänge, pole vist mõtet hooaja piletit ka osta. Masendav.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas zero0 »

Mina küll nii pessimist poleks, et sellel mansal lausa lahku minna soovitaks. Üks hea näide minevikust: Nenad Vucinici esimene aasta Cramos. Hooaja algus oli jube rabe, aga vaat, mis hiljem juhtus. Samas tuleb konstanteerida fakti, et inimmaterjal on tõesti korades halvem. Usun aga, et tuuakse üks mees juurde veel ning asi paraneb. Hollandlase siunamisest ei saa ka aru, mulle see mees täitsa meeldib.
And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas And »

Polegi midagi erilist öelda. Meil tuleb leppida sellega, mis on. Ja kui on öeldud, et raha pole, siis raha pole. Ja pole mõtet sellest rohkem ka halada. Tuleb siis mängida nende meestega, kes meil on ja nad mängima panna nii hästi kui võimalik. Nagu näha, siis sel nädalavahetusel oli võimalik nii hästi või halvasti mängida. Kolmapäev on uus päev ja saab näha, mis see siis toob. Meil on ports Eesti tugevaid keskmikke ja need mehed tuleb nüüd mängima panna, mitte iga mängu järel hakata rääkima, et oleks vaja pikka ja kappi ja oleks vaja raha...Igasugu asju võiks ju olla ja oleks vaja. Kui meestest eraldi rääkida, siis Keerles ja Arbet on enda haledad varjud. Keerles on tõesti tujukas ja aina loobib palli ning sõimleb seal, selle asemel, et enda parim anda ja isuga mängida. Selline tujutsemine peab lõppema, kui ta tahab vähegi professionaalne korvpallur välja paista. Kuhu kadus täna Dorbek? Ma küll ei tea, palju ta mängida sai, aga taas hea tõestus sellele, et pole stabiilset meest. Eile oli parim mees, kes võitles ja tegi ka skoori, täna aga ei jäänud millegi erilisega silma. Kõigil neil meestel peaks olema oskusi, nad on seda varasemalt näidanud, aga miks need oskused ei avaldu üheselt ja ühtse meeskonnana, kus on enesekindlus, sära, tahe? Need on küsimused, millele mina ei oska vastust anda. Olen kindel, et need kaotused olid halvad päevad ja enam niimoodi ei juhtu. Keegi meestest ei mänginud oma maksimumi lähedalgi, kõik saavad oluliselt paremaks minna ja kindlasti ka lähevad. Võidaksin ma homme 10 miljonit, annaksin meeleldi 2 Cramole, et tuua üks normaalne tsenter. Kuni aga seda raha pole ja sponsorid ka seda ei too, siis tuleb loota, et Krabbendam, Toome ja Kitsing näitavad peagi mehisemat mängu. Ja asi pole vaid eesliinis, ka taga peaks olema mees, kes võtab enesekindlalt ja auahnelt ette ning läheb ja teeb sihiga pall korvi viia.
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas KalevForever »

And kirjutas:Polegi midagi erilist öelda. Meil tuleb leppida sellega, mis on. Ja kui on öeldud, et raha pole, siis raha pole. Ja pole mõtet sellest rohkem ka halada. Tuleb siis mängida nende meestega, kes meil on ja nad mängima panna nii hästi kui võimalik. Nagu näha, siis sel nädalavahetusel oli võimalik nii hästi või halvasti mängida. Kolmapäev on uus päev ja saab näha, mis see siis toob. Meil on ports Eesti tugevaid keskmikke ja need mehed tuleb nüüd mängima panna, mitte iga mängu järel hakata rääkima, et oleks vaja pikka ja kappi ja oleks vaja raha...Igasugu asju võiks ju olla ja oleks vaja. Kui meestest eraldi rääkida, siis Keerles ja Arbet on enda haledad varjud. Keerles on tõesti tujukas ja aina loobib palli ning sõimleb seal, selle asemel, et enda parim anda ja isuga mängida. Selline tujutsemine peab lõppema, kui ta tahab vähegi professionaalne korvpallur välja paista. Kuhu kadus täna Dorbek? Ma küll ei tea, palju ta mängida sai, aga taas hea tõestus sellele, et pole stabiilset meest. Eile oli parim mees, kes võitles ja tegi ka skoori, täna aga ei jäänud millegi erilisega silma. Kõigil neil meestel peaks olema oskusi, nad on seda varasemalt näidanud, aga miks need oskused ei avaldu üheselt ja ühtse meeskonnana, kus on enesekindlus, sära, tahe? Need on küsimused, millele mina ei oska vastust anda. Olen kindel, et need kaotused olid halvad päevad ja enam niimoodi ei juhtu. Keegi meestest ei mänginud oma maksimumi lähedalgi, kõik saavad oluliselt paremaks minna ja kindlasti ka lähevad. Võidaksin ma homme 10 miljonit, annaksin meeleldi 2 Cramole, et tuua üks normaalne tsenter. Kuni aga seda raha pole ja sponsorid ka seda ei too, siis tuleb loota, et Krabbendam, Toome ja Kitsing näitavad peagi mehisemat mängu. Ja asi pole vaid eesliinis, ka taga peaks olema mees, kes võtab enesekindlalt ja auahnelt ette ning läheb ja teeb sihiga pall korvi viia.
Õige,üks tõsiselt normaalne ja õige juttuga postitus kogu selle nuttu ja hala keskel.
Vinguv kõneviis on siin kahjuks enamusel väga tüüpiline.
Kasutaja avatar
Go Cramo!
Kasutaja
Postitusi: 1152
Liitunud: 28 Sept 2009, 20:09

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Go Cramo! »

KalevForever kirjutas:
And kirjutas:Polegi midagi erilist öelda. Meil tuleb leppida sellega, mis on. Ja kui on öeldud, et raha pole, siis raha pole. Ja pole mõtet sellest rohkem ka halada. Tuleb siis mängida nende meestega, kes meil on ja nad mängima panna nii hästi kui võimalik. Nagu näha, siis sel nädalavahetusel oli võimalik nii hästi või halvasti mängida. Kolmapäev on uus päev ja saab näha, mis see siis toob. Meil on ports Eesti tugevaid keskmikke ja need mehed tuleb nüüd mängima panna, mitte iga mängu järel hakata rääkima, et oleks vaja pikka ja kappi ja oleks vaja raha...Igasugu asju võiks ju olla ja oleks vaja. Kui meestest eraldi rääkida, siis Keerles ja Arbet on enda haledad varjud. Keerles on tõesti tujukas ja aina loobib palli ning sõimleb seal, selle asemel, et enda parim anda ja isuga mängida. Selline tujutsemine peab lõppema, kui ta tahab vähegi professionaalne korvpallur välja paista. Kuhu kadus täna Dorbek? Ma küll ei tea, palju ta mängida sai, aga taas hea tõestus sellele, et pole stabiilset meest. Eile oli parim mees, kes võitles ja tegi ka skoori, täna aga ei jäänud millegi erilisega silma. Kõigil neil meestel peaks olema oskusi, nad on seda varasemalt näidanud, aga miks need oskused ei avaldu üheselt ja ühtse meeskonnana, kus on enesekindlus, sära, tahe? Need on küsimused, millele mina ei oska vastust anda. Olen kindel, et need kaotused olid halvad päevad ja enam niimoodi ei juhtu. Keegi meestest ei mänginud oma maksimumi lähedalgi, kõik saavad oluliselt paremaks minna ja kindlasti ka lähevad. Võidaksin ma homme 10 miljonit, annaksin meeleldi 2 Cramole, et tuua üks normaalne tsenter. Kuni aga seda raha pole ja sponsorid ka seda ei too, siis tuleb loota, et Krabbendam, Toome ja Kitsing näitavad peagi mehisemat mängu. Ja asi pole vaid eesliinis, ka taga peaks olema mees, kes võtab enesekindlalt ja auahnelt ette ning läheb ja teeb sihiga pall korvi viia.
Õige,üks tõsiselt normaalne ja õige juttuga postitus kogu selle nuttu ja hala keskel.
Vinguv kõneviis on siin kahjuks enamusel väga tüüpiline.
Oled sa mõelnud selle peale, et vinguv kõne võib tuleneda sellest, et fännid on väsinud aastast-aastasse ämberisse astumistest??
Vasta