Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas jyrgen »

nub4you kirjutas:Ma ei oska selle meeskonna kohta mitte midagi öelda ... kunagi kui ma veel tallinnas elasin , see oli aastal 2007 , oli cramo mu lemmik , aga noh , pealeseda olen ma pmst rocki fännanud , jah , masendav meeskond 2 aastat järjest ..
nice.. ehk 2 aasta pärast uus lemmik juba : )
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Asjaajaja »

jyrgen kirjutas:
nub4you kirjutas:Ma ei oska selle meeskonna kohta mitte midagi öelda ... kunagi kui ma veel tallinnas elasin , see oli aastal 2007 , oli cramo mu lemmik , aga noh , pealeseda olen ma pmst rocki fännanud , jah , masendav meeskond 2 aastat järjest ..
nice.. ehk 2 aasta pärast uus lemmik juba : )
See on täiesti normaalne, et korvpallihuviliste lemmik meeskonnad aja jooksul muutuvad. See, kuidas me tajume väliskeskkonda ning kui kõrge vaimse arengujärguga me oleme, on korrelatsioonis sellega, millisele meeskonnale me pöialt hoiame. Minu jaoks oli Rock sümpaatne kohe algusest peale, kuid samas olin ma juba tol hetkel väga võimekas ja akadeemiliselt tugev. Ebanormaalne on see, kui sinu eelistused ja arusaam ei evolveeru. Täpselt samal põhjusel ei pea enamik inimesi ühe konkreetse žanri muusikat lemmikuks kogu elu vältel. See muusika, mida ma kuulasin 12-aastaselt, paneks praegusel hetkel mul pea valutama.

Selline on elu ning seetõttu ma alati mainingi, et ei tasu oma fänlusega rumalat muljet jätta.
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Asjaajaja »

Kaks hooaega Kalev/Cramos pallinud, kuid nüüd Rockiga kolmeaastase lepingu sõlminud Kurbas sõnas, et uue tööandja juures harrastatakse rohkem meeskondlikku mängu. „Kalevis mängiti rohkem ühe mehe peale, aga siin mängib terve meeskond ühte mängu.“

Jah, seda ma olen siin rääkinsud juba väga ammu. Cramol on olemss rida mehi, aga puudub meeskond. Seda õiget keskkond ei ole suudetud luua. Ma kujutan ette, et Cramo mängijad teine-teist rohkem ei näegi, kui treeningutel ja võistlustel. Nii ei olegi võimalik luua ühtselt hingavat süsteemi.
cramokalev
Kasutaja
Postitusi: 128
Liitunud: 28 Apr 2010, 22:27

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas cramokalev »

Ah ei ole see seis midagi nii hull.Kalev pole lihtsalt sellel hooajal nii tugeva kaitse vastu mänginud ja ja lineup muutus rockil tunduvalt vähem kui kalevil.Rock sai ka hiljuti neveziselt pähe -15 nii,et praegu on veel vara kellegile medalit kaela riputada.See oli siiski ju kontrollturniir.
Kasutaja avatar
Bawse
Kasutaja
Postitusi: 503
Liitunud: 09 Sept 2010, 16:56

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Bawse »

Asjaajaja kirjutas:See on täiesti normaalne, et korvpallihuviliste lemmik meeskonnad aja jooksul muutuvad. See, kuidas me tajume väliskeskkonda ning kui kõrge vaimse arengujärguga me oleme, on korrelatsioonis sellega, millisele meeskonnale me pöialt hoiame. Minu jaoks oli Rock sümpaatne kohe algusest peale, kuid samas olin ma juba tol hetkel väga võimekas ja akadeemiliselt tugev. Ebanormaalne on see, kui sinu eelistused ja arusaam ei evolveeru. Täpselt samal põhjusel ei pea enamik inimesi ühe konkreetse žanri muusikat lemmikuks kogu elu vältel. See muusika, mida ma kuulasin 12-aastaselt, paneks praegusel hetkel mul pea valutama.

Selline on elu ning seetõttu ma alati mainingi, et ei tasu oma fänlusega rumalat muljet jätta.
Mina arvan, et kui inimene elab Tartus, siis ta peabki toetama oma linna meeskonda, sest paratamatult ta suhestub antud linna olustiku ja laiema paradigmaga. Kui ta on siiski Cramo fänn, siis on ta justkui faabulaväline fragment Puškini surematus teoses "Jevgeni Onegin". Ka tuntud kolumnist Bill Simmons on väitnud, et mingi teise linna meeskonna toetamine on kuritegu. Kuna mina elan veel maal, siis määrasid minu lemmikmeeskonna tekkimise väärtused, mis linnade kohta kehtivad. Tallinna avatus uutele ideedele ja suurelt mõtlemine istuvad mulle rohkem kui eht-tartulik endasse sulgumine ja tolerantsi vähesus.
"Kaotamist ei olegi vaja osata, võita on vaja osata." - tonii
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas spartaklane »

Isegi teiste meeskondade treenerid väidavad oma intervjuudes ,et praeguses olukorras vajaks Kalev/Cramo korvialla lisajõudu nagu õhku.
Kuid ilmselt see ainult unistuseks ka jääb ,sest Varrak teatas eilsel pressikonverentsil ,et klubi eelarve pidi aina vähenema ja nagu aru võis saada siis raha peaaegu klubil enam ei olegi.
Nii ,et oleme siis valmis saama juba 29 septembril esimeseks ametlikuks kaotuseks TTÜlt.
Kasutaja avatar
MinaRainz
Kasutaja
Postitusi: 188
Liitunud: 24 Sept 2010, 21:55
Asukoht: Pärnu/Tartu

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas MinaRainz »

Meie põhi C istus enamuse ajast Rocki vastu pingil ja see nisanäpp toome oli mängus, mitte et krabbendam meeletult parem oleks:S
tõsiselt tuleb mõlda mida sellise meeskonnaga saavutada tahetakse eestikatel kolmanda koha kaitsmine w?
There are really only two plays: Romeo and Juliet, and put the darn ball in the basket.
barons
Kasutaja
Postitusi: 890
Liitunud: 02 Nov 2009, 18:30

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas barons »

no mis kuradi hala käib?
kalevil on praegu kõigis tabelites täpselt null kaotust!!! nagu ka rockil!
mina usun kuusmaasse ja müürseppa ja varrakusse...küll teevad omad järeldused, nii treenerid kui ka mängijad!
mina arvan, et peale kalev vs ttü ja dolpins vs rock, on kalev/cramol võit ja rockil kaotus! aga näis, see et rock nüüd võitis, ei tähenda hetkel veel midagi...muide ka rytasel on kõigis tabelites ikka veel nullid! ajalugu mäletab nädalavahetusest vaid seda, et rock on BBL Cup võitja ja nii see jääb, mis tabelimängudega juhtuma hakkab, saame varsti näha...
...ja küll tuuakse korvialla kedagi, egas meeskonna omanikud ja treenerid lollid pole, saavad väga hästi probleemist aru...niikaua, aga peame lootma nendele, kes on...midagi teha pole!
Kasutaja avatar
--KingLeBron--
Kasutaja
Postitusi: 1271
Liitunud: 14 Veebr 2010, 21:19
Asukoht: Eesti

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas --KingLeBron-- »

Kui kedagi uut korvialla ei saada ennem TTÜ mängu siis võtab Osvy üksinda üle 10 ründelaua juba...
Miami Heat NBA meistriks!

Tallinna BC Kalev/Cramo Fänn!

Chelsea fan!

Pilt
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas KalevForever »

spartaklane kirjutas:Isegi teiste meeskondade treenerid väidavad oma intervjuudes ,et praeguses olukorras vajaks Kalev/Cramo korvialla lisajõudu nagu õhku.
Kuid ilmselt see ainult unistuseks ka jääb ,sest Varrak teatas eilsel pressikonverentsil ,et klubi eelarve pidi aina vähenema ja nagu aru võis saada siis raha peaaegu klubil enam ei olegi.
Nii ,et oleme siis valmis saama juba 29 septembril esimeseks ametlikuks kaotuseks TTÜlt.
Mis selle postistuse mõtte oli?Miks sa teed koguaeg postitusi kus sa vingud ja räägid ,et kõik on ***** ja NIIKUINII ei muutu midagi?Olgu me saime kõik aru,aga 2 päeva prast tuleb sult jälle täpselt samasugune postitus.
Ütleks äkki lihtsalt ühes postituses kõik ära.
Juhtkond on sitt!Treenerid on sittad!Mängijad on sittad!Fännid on sittad!Mänedžer on sitt!Raha ei ole et paremaid mängijaid palgata,järelikult on sponsorid ka sittad!
And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas And »

Loodetavasti viskab mõni sponsor sellele foorumile siin vahel ka pilgu peale. Loodetavasti istuvad klubi juhtkond ja sponsorid ning toetajad üheskoos maha ja leiavad üheskoos kusagilt need 2-3 miljonit või mis iganes summa, et saada vajalikud täiendused meeskonda. Sest tegelikult sel aastal on head ja ambitsioonikad treenerid ja ka Eesti poisid on head, kuid meeskond on ikkagi tervik ja kui tervikust puudub nii oluline lüli nagu tsenter, siis ei saa ka meeskond endast 100% anda. Kujutan ette, et sponsoritel ja toetajatel on see kriitiline piir juba lähedal, mil mõeldakse sügavalt, kas ja kui paljuga toetada, sest meeskonna ehitamiseks on kulunud liiga palju aega. Kuid arvan, et just see hooaeg tuleks meeskonda panustada, sest on tehtud olulisi muudatusi nii meeskonna majandamises, juhtimises, treeningtöös ja mängijate valikul. Sel aastal on vaja õnnestumist, et taastada usk Kalev/Cramosse. Vastasel juhul hakkavad kaduma toetajad, kaovad fännid ja kaob ka klubi sellisel kujul. Jään ootama järgmise nädala positiivseid uudiseid. Ahjaa...Annan minagi oma väikese panuse ja sõlmin kaskokindlustuse Seesamis, ostan ka edaspidi oma tehnika Euronicsist ja joon rohkem Värska vett. Soovitan ka teistel foorumlastel sponsorite ja toetajate nimistu üle vaadata ning võimaluse korral nende tooteid ja teenuseid tarbida. Võib ju tunduda, et Sinu panus on tühine, aga kui iga Kalevi toetaja järgiks järjepidevalt seda põhimõtet, siis kindlasti oleks see mingigi garantii, et sponsorite käive (vähemalt Sinu arvelt) ei lange ja endal on ka hea tunne, et oled andnud oma sümboolse panuse läbi igapäevase tarbimise ja toetava mõtteviisi. Nii ehk naa joome kõik vett ja sõidame taksoga ning ostame ehituskaupa ja elektroonikat ja kindlustame end ja oma vara. Miks mitte siis teha seda õiges kohas ja hea asja nimel.

http://bckalev.ee/?lk=toetajad" onclick="window.open(this.href);return false;
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas vaim564 »

Ma ütleksin ise Kalevi managemendi kohta hea meelega paar head sõna, kahjuks ei oska ma mitte ühtegi head külge esile tõsta. Kui keegi seda suudab, siis oleks väga kena seda kuulda, muidu ei maksa siin kriitika peale nii väga närvi minna. Kui ma ütleksin, et kõik on suurepärane ja aina paremaks läheb, siis ma kardan, et enamus peaks mind väheke imelikuks :)
Pigem nõustun Kurbasega, mis on Kalevi põhiline probleem, et kuidagi ei suudeta enam tekitada meeskonatunnet. Tarvas paneb hoopis väiksemate rahadega lõpuks ikkagi meeskonna välja, kus selline meeskonnavaim võib olla tugevam, kui mõne satsi mängijate individuaalsed oskused. Kalev, kahjuks, elab paar viimast aastat just nende individuaalsete oskuste rõhutamise najal, mida hinnatakse rohkem kui ühtset meeskonnavaimu. Võime Sõpra muidugi kiruda, et ta teeb nagu kõiki asju valesti, aga tulemused ... ???
Loomulikult on raha vähe ja Jamesi ning Duranti pole võimalik sisse osta, aga siis tulebki opereerida olemasolevate võimaluste piires. Peamine, et meeskond oleks sobivalt komplekteeritud, nad oleks valmis oma võimeid maksimaalselt realiseerima ja neis tekiks ka mingisugune ühtse kollektiivi tunne, küll tuleb siis ka tulemus.
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Asjaajaja »

barons kirjutas:no mis kuradi hala käib?
kalevil on praegu kõigis tabelites täpselt null kaotust!!! nagu ka rockil!
mina usun kuusmaasse ja müürseppa ja varrakusse...küll teevad omad järeldused, nii treenerid kui ka mängijad!
mina arvan, et peale kalev vs ttü ja dolpins vs rock, on kalev/cramol võit ja rockil kaotus! aga näis, see et rock nüüd võitis, ei tähenda hetkel veel midagi...muide ka rytasel on kõigis tabelites ikka veel nullid! ajalugu mäletab nädalavahetusest vaid seda, et rock on BBL Cup võitja ja nii see jääb, mis tabelimängudega juhtuma hakkab, saame varsti näha...
...ja küll tuuakse korvialla kedagi, egas meeskonna omanikud ja treenerid lollid pole, saavad väga hästi probleemist aru...niikaua, aga peame lootma nendele, kes on...midagi teha pole!
See, et ükski kohtumine pole siiani kuskile tabelisse kirja läinud ei tähenda midagi. Kellelgi ei ole probleeme kaotustega, vaid sellega, milline see meeskond on. Ei ole eesliini ega ka tagaliini. Selline meeskond Eesti meistriliigas medalit ei saa ning BBL-l võitleb 8-12. kohtade eest. Võta silmaklapid peast ära.

Ma loodan, et Kalev vs TTÜ, Cramo kaotus ning Dolphins vs Rock, suurenumbriline Rocki võit, avavad sul silmad. Läheb küll palju aega sinu jaoks, aga pole hullu.
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas KalevForever »

Asjaajaja kirjutas:
barons kirjutas:no mis kuradi hala käib?
kalevil on praegu kõigis tabelites täpselt null kaotust!!! nagu ka rockil!
mina usun kuusmaasse ja müürseppa ja varrakusse...küll teevad omad järeldused, nii treenerid kui ka mängijad!
mina arvan, et peale kalev vs ttü ja dolpins vs rock, on kalev/cramol võit ja rockil kaotus! aga näis, see et rock nüüd võitis, ei tähenda hetkel veel midagi...muide ka rytasel on kõigis tabelites ikka veel nullid! ajalugu mäletab nädalavahetusest vaid seda, et rock on BBL Cup võitja ja nii see jääb, mis tabelimängudega juhtuma hakkab, saame varsti näha...
...ja küll tuuakse korvialla kedagi, egas meeskonna omanikud ja treenerid lollid pole, saavad väga hästi probleemist aru...niikaua, aga peame lootma nendele, kes on...midagi teha pole!
See, et ükski kohtumine pole siiani kuskile tabelisse kirja läinud ei tähenda midagi. Kellelgi ei ole probleeme kaotustega, vaid sellega, milline see meeskond on. Ei ole eesliini ega ka tagaliini. Selline meeskond Eesti meistriliigas medalit ei saa ning BBL-l võitleb 8-12. kohtade eest. Võta silmaklapid peast ära.

Ma loodan, et Kalev vs TTÜ, Cramo kaotus ning Dolphins vs Rock, suurenumbriline Rocki võit, avavad sul silmad. Läheb küll palju aega sinu jaoks, aga pole hullu.
Kui sa nüüd natuke loogiliselt mõtleksid,siis sa saaksid aru,et see on meeskond kus on eelmisel hooajal väga napilt medalita jäänud TTÜ parimad mängijad,neile lisatud päris mitu Eesti koondislast,väga korralik treenerite tiim ja ka korraliku tasemega keskmängija,tõenäoliselt on lisandumas veel mõni pikk välismaalt.Sina tuled ütlema ,et sellise meeskonnaga medalite eesti ei võidelda isegi Eestis?Natuke reaalsustaju võiks ju inimesel ikka olla.
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Asjaajaja »

KalevForever, mina ei näe Kalev/Cramol mingit lootust.

TTÜ oli üks mõnus kooslus, kus mängisid teotahtelised noored inimesed. Tihti ongi elus nii, et üksikud killud moodustavad tervikuna midagi tugevat, aga kui need killud lahti võtta ja ümber paigutada, siis nad seda tugevat tervikut enam ei moodusta. Orula tegi eile ilusa mängu, aga üldiselt sa näed isegi, kuidas TTÜ parimad mängijad Kalev/Cramo vormis on senini negatiivse koefitsiendiga mänginud. Samas vaatad Kurbast või Veskit, kes Cramos aastaid pinki nühkisid ja mitte millegagi platsil hakkama ei saanud, nüüd aga uutes meeskondades tegusid teevad. Oleksid sa kunagi uskunud, et Kurbas mängib Cramo vastu ja istub talle pähe?

Nagu sa isegi tead, siis Eesti koondis on naljanumber. Suuresti seetõttu, et seal valitseb täpselt sama mentaliteet, mis Kalev/Cramos. Puudub ühtne mõistmine ning platsil toimuv on täiesti kaootiline. Sokk, Arbet, Keerles ja Dorbek on juba aastaid Cramos olnud ning selle aja jooksul pole nad näidanud mitte mingit stabiilsust. Kuidas võib üldse loota, et nende meestega midagi kunagi saavutatakse? Kui on hästi läinud, siis on punkte ikka toonud leegionärid. Eelmine aasta tegi suurema osa tööst ära Fisher, keda aitas Akognon. Sellele eelnevalt olid Linehan ja Fox, kes põhitöö ära tegid. Praegu neid mehi ei ole ning meeskonnas valitseb täielik moraalitus. Platsil loivatakse ringi ning ühtset meeskonnatööd ei eksisteeri.

Ma olen ka eelnevalt maininud, et suurim probleem Kalev/Cramos on psühholoogiline pool. Puudu on teooriatunnid, kus räägitakse ja arutletakse. Mehed justkui üldse ei tunneks üks-teist. Kui sa videona mänge vaatad, siis näed, kuidas Rocki mehed üksteist motiveerivad, juubeldavad koos korvide üle. BC Kalev/Cramos sellist asja ei ole, sest puudub ühtne hingamine. Meeskond ei ole tervik, vaid iga mees võitleb enda eest, kuidas parasjagu juhtub. Tsiteerisin siinkohal veel kord Kurbast:

Kaks hooaega Kalev/Cramos pallinud, kuid nüüd Rockiga kolmeaastase lepingu sõlminud Kurbas sõnas, et uue tööandja juures harrastatakse rohkem meeskondlikku mängu. „Kalevis mängiti rohkem ühe mehe peale, aga siin mängib terve meeskond ühte mängu.“

Sa ei pruugi minu seisukohtadega nõustuda, aga usu mind, hooaja tulemused räägivad minu eest.
Vasta