Eesti koondis.

Kõik Eesti koondisega seonduv
DesertFox
Uus kasutaja
Postitusi: 14
Liitunud: 22 Sept 2008, 12:31

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas DesertFox »

Nagu ma aru saan, siis 2015 turniiriga on nii, et need väljajääjad selgitavad ühe koha, kuid need, kes seda ühte kohta ei saa, saavad ülejäänud võimaluse üldisel valikturniiril? Et kui Eesti selle turniiri näiteks kinni paneks, mis neid satse arvestades pole ulme, siis 2014 jääb lihtsalt vahele.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Kris »

DesertFox kirjutas:Et kui Eesti selle turniiri näiteks kinni paneks, mis neid satse arvestades pole ulme, siis 2014 jääb lihtsalt vahele.
Ei usu et täiesti vahele. Võimalik et kontrollmängud ikkagi.

Muidugi kõigepealt tuleb see valikturniir võita. Mis küll reaalne, aga raske. Oleksin väga selle poolt et 2014 jääks vahele kui see tähendab 2015 finaalturniiri :D Sest see ju selle eesmärk.
tarvafänn
Kasutaja
Postitusi: 113
Liitunud: 28 Jaan 2012, 19:31

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas tarvafänn »

japs kirjutas:Tänud lahtiseletuse eest, aga kossufännina tuleb siin küll süda kõvaks teha ja tunnistada, et jalgpallis on asi kordades loogilisem :)
Tõsi ta on, seal ei huvita kedagi, kes sa oled. Korraldaja(tel) on pääse automaatselt olemas, aga isegi Hispaaniad, Saksamaad ja Inglismaad peavad pingutama, et marjamaale pääseda, ole või maailmameister. Pole mingit ninnunännutamist, et ohh - Makedoonia ja Kreeka olid tublid, et proovisid olümpiale saada, aga näed ei saanud, las saavad siis lohutuseks automaatselt EMile.
japs
Kasutaja
Postitusi: 973
Liitunud: 03 Okt 2011, 10:41

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas japs »

Nii ta on, seda fiba juhtide korruptiivmaffioosoliku valitsemist avati meie jaoks siis, kui Tartu kandideeris eurochallenge final fouri korraldajaks. Läbipaistvast selgest asjajamisest oli asi kaugel.
Sten
Kasutaja
Postitusi: 820
Liitunud: 20 Nov 2008, 20:09

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Sten »

Keegi võiks siis parimatest paladest teha video kokkuvõtte kui materjal muidugi olemas. Delfis oli mingi link videole, kus oli ainult võõrsil Serbia vastu ja USA üliõpilaste vastu mängud ja nimetatud Eesti Koondise 2012 parimad palad. Like WTF. Kõige mõttetum highlightside video.
Pilt
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas sequa »

http://sport.err.ee/korvpall/cf6ae641-b ... b6851113ee" onclick="window.open(this.href);return false;

kuna kuusmaa inteka välja toodud lõik puudutab peaasjalikult koondist, siis panene siia.

Kodustamise jutt on muidugi - nojah, ruumi täiteks, reaalsus on midagi muud.
näoraamatu link ka: http://www.facebook.com/notes/atso-mats ... 5246524322" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Egert »

Morrison
Kasutaja
Postitusi: 33
Liitunud: 14 Mär 2010, 16:40

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Morrison »

12 punkti egertile ja koondisele!
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Egert »

See artikkel võtab hästi koondisesuve kokku:
http://www.fibaeurope.com/coid_YNWrFbd2 ... de_on.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
Neverlast
Kasutaja
Postitusi: 187
Liitunud: 17 Dets 2007, 23:59

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Neverlast »

japs
Kasutaja
Postitusi: 973
Liitunud: 03 Okt 2011, 10:41

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas japs »

Vana teema jälle üleval:

Päevalehes pika kodustamise teema suurelt ülesse võetud (delfis artiklite lühikokkuvõtted, täispikkuses on hetkel vaja maksta või lugeda paberilt nagu mina :) ) Isiklikult on vähemalt mul hea lugeda, et on ka sellise kunstliku toomise vastaseid (Kullamäe ja Ruut ), sammuti on lõbus Sõbra kommentaar ("Keskpäraseid pikki ei ole vaja, aga kui tahame head, siis võtame kohe Dwight Howardi ära ja paneme Eesti Põlevkivi panti ja Silmeti kah veel otsa")

Palju mõtekam on enda pikad õigeks ajaks ülesse otsda, näiteks Endeni projekt - vanemate pikkuse järgi kasvu ennustamine.
Ruut: "Meie treenerid ei saa vist endale vastu rinda taguda ja öelda, et oleme teinud pikkade poiste leidmiseks ja vajalike oskuste õpetamiseks kõik endast oleneva"
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Rix »

japs kirjutas:Vana teema jälle üleval:

Päevalehes pika kodustamise teema suurelt ülesse võetud (delfis artiklite lühikokkuvõtted, täispikkuses on hetkel vaja maksta või lugeda paberilt nagu mina :) ) Isiklikult on vähemalt mul hea lugeda, et on ka sellise kunstliku toomise vastaseid (Kullamäe ja Ruut ), sammuti on lõbus Sõbra kommentaar ("Keskpäraseid pikki ei ole vaja, aga kui tahame head, siis võtame kohe Dwight Howardi ära ja paneme Eesti Põlevkivi panti ja Silmeti kah veel otsa")

Palju mõtekam on enda pikad õigeks ajaks ülesse otsda, näiteks Endeni projekt - vanemate pikkuse järgi kasvu ennustamine.
Ruut: "Meie treenerid ei saa vist endale vastu rinda taguda ja öelda, et oleme teinud pikkade poiste leidmiseks ja vajalike oskuste õpetamiseks kõik endast oleneva"
Kõik head argumendid, kuid mida Ruut ja Kullamäe ei taju, on see, et see Nurger vms projektid (leiame nad ise üles!) tähendab, et see põlvkond, kes meil hetkel on- Kangur, talts, Sokud, Arbet- ei jõua nn uut, isekasvatatud projekti ära oodata ( ja kahtlane, kas see üldse õnnestub). Ja neil jääks koondisega tegelikult tippturnal konkurentsivõimelisena mängimata. Rigiidsest ideoloogiast võiks olla sutike rohkem empaatiat.
Ja see jutt, et se poleks enam Eesti koondis. Babenkoga saavutet 6. koht ja tegelt ka laguneva N. Liidu meistritiitel ei läheks kah ju selle kriteeriumi alla...
“I know it when I see it” - Potter Stewart
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas nojah »

Mina olen igatahes kodustamise poolt. Aga siin on palju möla vähe tegusid. Juba aastaid jahutakse selle teema ümber aga ühtegi sammu pole astutud (ok ma saan objektiivsetest põhjustest seoses kodakondsuspoliitikaga aru, aga samas võiks endale aru anda, et ükski riik ei hakka mingi pallimängu rahvuskoondise pärast oma kodakondsuspoliitikat ümber tegema). Seega enne võiks olla midagi ette näidata, kui jälle selle teema all jaurata ajakirjanduses. Ja kui pole reaalne kedagi sellistel tingimustel leida, siis pole mõtet ka tühjast kära teha.
japs
Kasutaja
Postitusi: 973
Liitunud: 03 Okt 2011, 10:41

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas japs »

Rix kirjutas:
japs kirjutas:Vana teema jälle üleval:

Päevalehes pika kodustamise teema suurelt ülesse võetud (delfis artiklite lühikokkuvõtted, täispikkuses on hetkel vaja maksta või lugeda paberilt nagu mina :) ) Isiklikult on vähemalt mul hea lugeda, et on ka sellise kunstliku toomise vastaseid (Kullamäe ja Ruut ), sammuti on lõbus Sõbra kommentaar ("Keskpäraseid pikki ei ole vaja, aga kui tahame head, siis võtame kohe Dwight Howardi ära ja paneme Eesti Põlevkivi panti ja Silmeti kah veel otsa")

Palju mõtekam on enda pikad õigeks ajaks ülesse otsda, näiteks Endeni projekt - vanemate pikkuse järgi kasvu ennustamine.
Ruut: "Meie treenerid ei saa vist endale vastu rinda taguda ja öelda, et oleme teinud pikkade poiste leidmiseks ja vajalike oskuste õpetamiseks kõik endast oleneva"
Kõik head argumendid, kuid mida Ruut ja Kullamäe ei taju, on see, et see Nurger vms projektid (leiame nad ise üles!) tähendab, et see põlvkond, kes meil hetkel on- Kangur, talts, Sokud, Arbet- ei jõua nn uut, isekasvatatud projekti ära oodata ( ja kahtlane, kas see üldse õnnestub). Ja neil jääks koondisega tegelikult tippturnal konkurentsivõimelisena mängimata. Rigiidsest ideoloogiast võiks olla sutike rohkem empaatiat.
Ja see jutt, et se poleks enam Eesti koondis. Babenkoga saavutet 6. koht ja tegelt ka laguneva N. Liidu meistritiitel ei läheks kah ju selle kriteeriumi alla...
Eks see selline lõputu vaidlus ole, mõlemal poolel on omad argumendid. Mina olen oma poole valinud, aga ega ma ka siis kui keegi tuuakse koondist toetamata jäta.
Ütleks ainult seda, et pidev võrdlemine Babenkoga ei ole päris õige, ajad olid siis ikka hoopis teised. Babenko tuli tollasesse Kalevisse NL ajal ning iseseisvumise järgselt jäi lihtsalt edasi siia. Iseseisvunud Eestis talle võrreldes teiste koondislastega mingit lisapalka ei makstud või soodustusi ei tehtud (kiire uue mehe toomine ilma raha ja/või tõsiste soodustusteta on võimatu).
eqy2k
Kasutaja
Postitusi: 520
Liitunud: 01 Aug 2010, 16:10

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas eqy2k »

Nagu see valiksari näitas võime me võita suuri riike küll kuigi 1 pikaga oleks võinud ju jõuda em- le otse.
Meie meeskonnal on aga ka puudu oma superstaar kes otsustaval hetkel külma kõhuga palle sisse laob.
Muret tekitab aga see mis saab 5 a pärast kui Talts ja Kangur lõpetavad,praegu ei näe kedagi tulemas.
Loodame,et Vainod ja Raadikud tuhast tõusevad.
Vasta