Kalevi kohtumised KMLis

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

tra jää vait oma mudaliiga´ga juba ja rahva seas on olnud KMl all-star läbi aegade (loe: enne BBLi) vägagi populaarne, mina tahaks küll et see toimuks.
Patrik
Kasutaja
Postitusi: 294
Liitunud: 02 Nov 2007, 11:36
Asukoht: Viimsi

Postitus Postitas Patrik »

Noh, eks iga traditsioon ole vahva aga arvan, et suures osas jääb selle pärast ära, et Rockil ja Kalevil oli suhteliselt tihe mängugraafik ning ega nad ei oleks tahtnud ennast arvatavasti väsitada ka. Midagi otseselt muidugi ei tea keegi aga eks see oli Eesti Korvpalliliidu otsus lihtsalt. Korraldamine ka maksab ning selle asemel pandi 100k Ilmar Kullami fondi.
TurboCow
Kasutaja
Postitusi: 96
Liitunud: 27 Veebr 2007, 23:03

Postitus Postitas TurboCow »

greystone kirjutas:tra jää vait oma mudaliiga´ga juba ja rahva seas on olnud KMl all-star läbi aegade (loe: enne BBLi) vägagi populaarne, mina tahaks küll et see toimuks.
Sa ei pea kohe närvi ju minema, vaba maa, kõigil on oma arvamus. Kui Sa tahad, et toimuks on tore, aga Patrikut ei huvita see. Pole vaja kakelda kohe ju.
pelmeen

Postitus Postitas pelmeen »

all star võiks toimuda ilma kalevi ja rocki mängijateta.ehk siis võõrleegionärid vs. eeestlased.
minu poolt tuleks hääled:
sharp,smith,macernis,vaskys,lane,gray,skadas,velius,sergo....krt,vist ei saa 12 meest kokkugi :D
või siis paneks kõik kalevi leegionärid eestlaste vastu mängima :cool:
AK47
Kasutaja
Postitusi: 82
Liitunud: 28 Dets 2007, 19:02

Postitus Postitas AK47 »

Eesti Tähtede mäng ei toimu kohe kindlalt. Seda otsustas Eesti Korvpalliliit.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

ma kuulsin ikka midagi ERITI JABURAT!

Eesti statistika reeglid on siis sellised... assist läheb kirja ainult siis, kui pärast söötu tuleb kohe vise ja mittew yhtegi põrgatust. näitks... kriisa söödab oma poolelt kangurile kiiresse, kangur tyeeb põrke ja siis paneb donki ja kriisa assisti ei saa :) normaalne... aeg oleks vist reegleid muuta!
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

statistika statistikast...ega selle arvelt ei hinnata seda kui hea mängu keegi teeb, kes mängu näeb see saab selle põhjal ise seda otsustada..
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas gasol2 »

Täna mängisid siis TTÜ ja Rakvere Tarvas. TTÜ võitis 92-83. TTÜ poolelt lasi hullu Illimar Pilk 35punkti 9lauda ja 4korvisõõtu kolmesed 5/7. Atuashvili tegi ka TTÜ-eest korraliku mängu 16punkti 15lauda ja 3koppa. Tarvase poolelt oli parim Timo Eichfuss 27punkti 12lauapalliga ja tabas kolmeseid 4/7.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

Rakverel on 2 mängu veel mõlemad kraftiga ja kraft neist 1 võiduga ees ja rakvere 9 kohal, mis tähendab, et kui kraft 1 ära võtab siis rakvere ei pääse play offi
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

rakvere ei pääse niikuinii play offi ja see on hea ka! ma ise loodan räigelt ,et TTÜ ennast kuidagi sinna ära mahutab
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

ttül 6 mängu veel, 2 nesit rockiga... ma ei tahaks uskuda, et nad jõuavad play offi
#18
Kasutaja
Postitusi: 184
Liitunud: 16 Nov 2006, 21:07

Postitus Postitas #18 »

ma hoian ka TTÜ-le pöialt, et nad selle viimase play-off koha ära võtaksid
pelmeen

Postitus Postitas pelmeen »

sai siis TTÜ-Tarvas mängul käidud ja oh imet küll kuhu Sõbra kindel pronksimeeskond sattunud on.Sisuliselt saadi TTÜlt siis 20nene pakk.Viimasel minutil lihtsalt Tarvas ladus 3 kolmest,mis vahe väiksemaks tegid.Publik oli haudvaikne,vaid Sergo dunki peale ja neljandal veerandajal Pilki kolmeste peale mõni(enamasti TTÜ pink ja tantsutüdrukud) hääl ka tuli.Isegi vana Sõber ise oli täna teisel poolajal väga vait.Ilmselt on talle enale ka selgeks saand,et see sats on võrdne vaid esiliigaga.
Silma jäid kolm mängijat:
1)Sergo oma pikkusega kohe kõidab tähelepanu.Enamasti kui palli sai,mängis Vimbergi üle.Kuid väga palju ikka kobistab mees.Viskab jalad maas ja pall keerab korvist välja.Suisa kahe veerandaja lõpus juhtus sedasi.Pealt pane!Tüüp paneb kindlamalt vabaviskeid kui Kangur. Terve TTÜ mäng koosnes rünnakul Sergo katetest.Oleks võinud ikkagi palli rohkem korvialla anda.
2)Illimar Pilk oli tänane kobe.Neljandal veerandajal vist kõik kolm kolmest sees,lisaks hulga korvialt.Rakvere talendid ei saanud kohe üldse järjele.
3)Timo Eichfuss ladus kolme vägahästi,enamasti täitsa vabalt,kuna Sergo teda kattis. Need kaks tüüpi võivad isegi uued Kangur ja Arbet olla :D
Tervet Rakvere kaitset iseloomustas Sõbra hüüe"ei lase läbi",ning enne kui sõber lause lõpuni jõudis öelda,oli Pilk juba üksinda korvialt kaks punkti ära teinud. aga ega selle 5.- eest paremat ei näe kah :P
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

Illli tooome Kalevisse viskajaks no, :D aga jah seeselleks. :D
Muidu ma vaatan,et Tarvas väga huvitav võistkond. Ja see mis silma jäi Tarvase juures oli see,et see Sõber tegi ju iga 30 sekundi tagant vahetusi. See oli väga masendav.
Viimati muutis #7, 21 Mär 2008, 22:00, muudetud 1 kord kokku.
vend valters

Postitus Postitas vend valters »

Toome võiks ka TTÜsse rendile minna.saaks kah vähe mänguaega
Vasta