Milliseid mängijaid tahaksite Teie näha Kalevi ridades?

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Postitus Postitas Demarr »

http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=239613

Eelmine aasta on kordumas. Nüüd peaks Matic, Kangur ja Arbet oma jutuoskused käiku laskma.
Alustame hooaega jälle ''teisena'' ja tasapisi tõuseme liidriks :)
Viimati muutis Demarr, 27 Juul 2007, 00:22, muudetud 1 kord kokku.
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Postitus Postitas KalevForever »

Täiesti uskumatu mis krdi needus sellel rockil on et kõik sinan ronivad....selle prast ei taha mina enam koondise mänge ka vaatama minna...Talts mängis varem kalevis ta sõbrad on kalevis,kalev mängib kõrgemal sarjas,asjaajamine tundub rohkem paigas olevat ja pappi on ka rohkem a ikka nad kõik ronivad sinna fakking Rocki!****!
FANnrOne
Kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 13 Jaan 2007, 21:41

Postitus Postitas FANnrOne »

ega asi veel otsustatud pole. Talts pole nii väga vana mängija , et juba hakata vaatama meeskonda, kus surra tahaks ehk kus mingid legendaarsed eesti korvpallurid. Usun , et kasulikum variant oleks kaleviga liituda , kus mees saaks rohkem kogemust , kui rockis ja korralikult mänguaega. Loodame, et ta teeb õige otsuse
BC Kalev/Cramo
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

MA OLEN VÄGA VÄGA VÄGA VÄGA PETTUNUD TALTSIS.,.... MIKS PEAX TA SINNA ROCKI MINEMA???? KRDI PUGEJA.... esiteks KERDELE teiseks KRDI KULDADELE JA TEINILE....... mis on rockis parem??????????????????????????????? kõik räägib kalevi kasuks TALINN,ULEB,PAREM PALK,SÕBRAD,TREENER.... ???? mis sellel ajukäpal viga????idioot on või???? väga PETTUNUD Taltsis.... Müürsepp Kalevisse, paneb asjad paika!
Viimati muutis Oskar8, 27 Juul 2007, 02:05, muudetud 1 kord kokku.
Kalev
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 13 Nov 2006, 17:47
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Postitus Postitas Kalev »

Oskar8 kirjutas:MA OLEN VÄGA VÄGA VÄGA VÄGA PETUNUD TALTSIS.,.... MIKS PEAX TA SINNA ROCKI MINEMA???? KRDI PUGEJA.... esiteks KERDELE teiseks KRDI KULDADELE JA TEINILE....... mis on rockis parem??????????????????????????????? kõik räägib kalevi kasuks TALINN,ULEB,PAREM PALK,SÕBRAD,TREENER.... ???? mis sellel ajukäpal viga????idioot on või???? väga PETUNUD Taltsis.... Müürsepp Kalevisse, paneb asjad paika!
Ma arvan, et Müürsepp ajaks oma suhtumisega (kui just võrreldes eelmise hooajaga imet ei toimu) asjad veel hullemaks ning Talts pole Rockiga veel lepingut alla kirjutanud, kõik on veel lahtine.
tanel
Kasutaja
Postitusi: 203
Liitunud: 02 Apr 2007, 10:13

Postitus Postitas tanel »

Mystika mis toimub..... Ma ka aru ei saa mis seal Rockis on. Krt kui nii edasi läheb sis ei saa kyll eriti lootustandvalt vaadata sellele Ulebi sarjale. Ma lootsin just et äkki saab Kalev nii kõva tiimi kokku et suudax seda hoida koos rohkem kui yhe aasta. Aga läheb jälle tavalist rada pidi....
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Postitus Postitas Demarr »

Teisalt paneb selle Kalevi mehed rohkem pingutada, kuna meedia hakkab Rocki jälle ülespuhuma.
Kindlasti on ka Kanguri, Soku, Toome ja Arbetiga mingi areng toimunud + Johnsonist ja Burlacust stabiilsemad välismaalased. Kullamäe füüsis muutub iga aastaga halvemaks.
Aga mind paneb ka imestama, mis seal Rockis on. Pikka perspektiivi seal ei ole, kui Kullamäe ja Müürsepp ketsid varna panevad, jookseb tiim pm laiali. Kõik lähevad sinna ''proovima'', nagu seal oleks mingi stiiliklubi. Minu meelest sai eelmine aasta näha, mis sellest ''proovimisest'' välja tuli. Ma sügavalt loodan, et Talts võtab aru pähe ja kaitseb see hooaeg ikkagi oma kodulinna värve. :/
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
BCKLV

Postitus Postitas BCKLV »

Mitte midagi rõõmustavat pole see nädal Kalevi poolehoidjatele toonud... Tein, Kullamäe suht kindlalt Rocki, Müürsepp ka ilmselt tänu nendele, Kuusmaa lahkub, Talts hakkab ka ära libisema... Intervjudest kumab läbi, et mängujuhi ja keskmängija otsimisega välismaalt pole ka tegeletud, kuna loodetud nende samade koduste staaride liitumisele... Krt niimoodi ei saa et ootame-vaatame, kui nädala jooksul lepingule alla ei kirjuta siis nägemist ja võtku järgmine mees sihikule. Tasemel mängijatel on juba ammu teda kus nad järgmine hooaeg mängivad, aga jah tundub et meil testitakse jälle kuni märtsini igast johnsoneid... Praeguses valguses tundub isegi kahju et Burlacu ära läks, raske uskuda et kedagi paremat tema asemel enam saadakse...
Britta
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 18 Nov 2006, 23:55
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Britta »

ütleks, et seis on suht masendav hetkel.. aga ehk Talts ikkagi otsustab Kalevi kasuks. ma südamest loodan seda.
antz

Postitus Postitas antz »

Ma delfis püstitasin hüpoteese ning siis mingi asjapulk kes väidetavalt oli Kalevi asjadega hästi kursis väitis,et Kalev otsib teiste meeskondade ülejääke ning pole vajagi nii vara mehi osta,sest hiljem saab odavamalt.
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Postitus Postitas Demarr »

antz kirjutas:Ma delfis püstitasin hüpoteese ning siis mingi asjapulk kes väidetavalt oli Kalevi asjadega hästi kursis väitis,et Kalev otsib teiste meeskondade ülejääke ning pole vajagi nii vara mehi osta,sest hiljem saab odavamalt.
Delfis räägiti, et MJ pidi ka Rockiga liituma. :lol:
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

äkki on põhjus selles miks kõik sinna rocki tahavad, et see on nagu staaride klubi nagu jalgpalli real madrid et see on paljude unistus või ma kah ei tea kui see nii on siis peab ikka päris debiilse mõtlemisega olema.
gametime
Kasutaja
Postitusi: 465
Liitunud: 12 Mai 2007, 20:53

Postitus Postitas gametime »

Kui nüüd vaadata Rocki ja Kalevi eesliini mängijaid, siis suudab Janar rohkem Tartule juurde anda, arvestades, et neil on eesliini kaitsemäng ikka väga auklik. Kalevi poolelt on Kangur kaitses umbes sama ampluaa mees kui Janar ning rünnakul on Kristjan tunduvamalt tugevam, võib juhtuda, et Janari osaks jääb Kalevis vaid 10-20 BBLis ja ULEBis. Seevastu Rockis polegi ühtegi Taltsi/Kanguri tüüpi mängijat. Tartus oleks Janaril algkoosseisu koht üsnagi kindel (Pos1, Tein, Doronin, Talts, Müürsepp*) Samas loodan minagi, et Janar ikkagi Kalevi kasuks otsustab, oleks tore triot üle pika aja Kalevis koos mängimas näha (Arbet, Kangur, Talts) :)
Viimati muutis gametime, 27 Juul 2007, 12:34, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

ütleme nii et samas oleks tore kui talst liituks ikka kaleviga aga kui kaelv teda ei saa siis pole kah minuarust hullu. lihtsalt tuleb euroopas /usast otsida mõni teine tyyp ega see talts teab mis mingi imemees kah ei ole et temast ilmajäämine võrduks hullu kaotusega.
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Postitus Postitas KalevForever »

Aga Sisuliselt kõik Eesti tipp mängijad lähevad rocki ja kalevisse jäävad eelmise aasta mängijad(heal juhul) ja krdi palju välismaalasi selljuhul...ma eelistax et olex võimalikult palju Eesti tipppe ja siis kuskil kolm tugeva klassiga välismaalast.
Vasta