Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas vaim564 »

Vabalt võib see novembri lõppu jääda. Kuu lõpus alles selgub, kas Davist on võimalik saada. Siin on niipalju kui-sid, et lõpuks võidakse Davist ootama jäädagi ja siis tagatipuks saabub märtsis lõpuks kauaoodatud täiendus - Kevin Owens :D
Ma ei tea, minul puudub Kalevi managemendi ja eriti selle mõtlemisvõime vastu hetkel küll igasugune usaldus.

Pealegi, mis ma selle Davise kohta lugenud olen, pole nüüd küll kindel, et seegi 100% kindel õnnestumine on.
Viimati muutis vaim564, 14 Okt 2010, 13:28, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Rix »

KalevForever kirjutas:Noo kui toodakski vahepeal siia mingi tegelane proovile ,siis ei jõuaks pärast seda hala ära kuulata ,et jälle meeskond ei suuda leida omale õigeid mnägijaid ja tuuakse 1000 neegrit kohale ennem kui õige leitakse.Minu poolest oodaku mees kindlasti ära,kui tema tasemes kindlad ollakse.
Ma ka pigem kipun selle viimasega nõustuma, kuigi mängukalender novembris dikteerib ka oma. Kui ikkagi on raha vaid ühekordseks panuseks, tuleb see üsna läbimõeldult teha, mingit castingut ei ole ka vaja korraldada.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Rix »

vaim564 kirjutas:Vabalt võib see novembri lõppu jääda. Ku lõpus alles selgub, kas Davist on võimalik saada. Siin on niipalju kui-sid, et lõpuks võidakse Davist ootama jäädagi ja siis tagatipuks saabub märtsis lõpuks kauaoodatud täiendus - Kevin Owens :D
Ma ei tea, minul puudub Kalevi managemendi ja eriti selle mõtlemisvõime vastu hetkel küll igasugune usaldus.

Pealegi, mis ma selle Davise kohta lugenud olen, pole nüüd küll kindel, et seegi 100% kindel õnnestumine on.
Ega miskit imemeest selle raha eest ei saa. Nagu kalndorfki tunnistab täna PMis: Osby oli ka suht loterii. Davis on vähemasti nende andmete pealt suht väiksem loterii, kui hakata seal 2000-3000 euroste seast mehi siia tooma. Nov alguseni kannatab siiski veel oodata, rohkem vist mitte.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas vaim564 »

Loterii on see igal juhul.
Ma hoiatan ette ja mitte esimest korda, et seesama nutt ja hala võib ka Davise kohta kehtida, kui ta ootustele ei peaks vastama. :) Kui teaks, millised on alternatiivsed variandid, siis võiks muidugi mõelda, kas tasub või mitte kohale tuua, selle koha pealt ei saagi praegu midagi öelda.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas nojah »

Oleneb tingimustest minu arvates. Kui on teada, et enne paari nädalat Davis ei jõua ja hetkel (arvestades ka Krabi vigastust) on jõudu hädasti vaja - noh võiks ju pakkuda diili agendile, et kui lepingu saab, maksame lennupileti kinni, kui ei saa, siis vaadake ise. Kui endiselt huvitatud on, siis las tuleb ja proovib ja kui peaks olema sobiv mees, siis ega selle Davisega veel mingit siduvat kokkulepet ei ole ja kui ei sobi, siis head teed.... ega midagi kaotada küll pole ja see vingumine, et läbisõiduhoov - las kisavad, põhiline, et Kalev ei võtaks mingeid suuremaid rahalisi kohustusi enne lepingu sõlmimist (ok vbla elamiskulud vms tuleb kanda aga siin annab ka midagi ehk välja mõelda).
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas vaim564 »

KUI see diil Davisega oleks KINDEL, et ta paari nädala pärast siia saabub, siis oleks ootamisega riskimisel mõtet. Aga nagu ma olen aru saanud, siis täpselt sama palju võimalusi on, et Davis siia ikkagi ei saabu, siis sellepärast oleks mõtet juba avaramalt ringi vaadata ning mitte ühe kaardi peale mängida. Muidu seisame novembris ikka veel lõhkise küna ees, et pole kedagi olemas ega tulemas.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas nojah »

Seda muidugi, kui oleks juba allkirjad lepingul ja teada, et ta nüüd 3 nädala pärast on näiteks kohal vms, siis pole jah mõtet tõmmelda aga praegu pole ju selge midagi....
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Rix »

vaim564 kirjutas:KUI see diil Davisega oleks KINDEL, et ta paari nädala pärast siia saabub, siis oleks ootamisega riskimisel mõtet. Aga nagu ma olen aru saanud, siis täpselt sama palju võimalusi on, et Davis siia ikkagi ei saabu, siis sellepärast oleks mõtet juba avaramalt ringi vaadata ning mitte ühe kaardi peale mängida. Muidu seisame novembris ikka veel lõhkise küna ees, et pole kedagi olemas ega tulemas.
Ma saan aru, et plaan Bd on olemas e mehed Davise varjus tahaks isegi juba kohe kohale saabuda, aga...Küsimus ongi selles, et kas on mõtet kutsuda enne neid mehi siia "proovima", kui ikkagi on võimalus, et see Davis nov algul vabaneb ja on 24h siin ning mängimas (vorm peaks mehel siiski olema suht-koht korralik).
“I know it when I see it” - Potter Stewart
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas theundertaker »

kuni me ootame davist saame mängud pähe ja siis pole kasu ju midagi. kohe on vaja mingit meest siia muidu on asi nutune kahjuks.
Kasutaja avatar
Ragles136
Kasutaja
Postitusi: 186
Liitunud: 15 Juul 2010, 02:15
Asukoht: Soome, Espoo / Eesti, Saku

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Ragles136 »

Mis Krabbil viga on, midagi on vist kahe silma vahele jäänud?!
Miami Heat Is The Best !
Tallinna BC Kalev/Cramo Is The Best !
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Kris »

Mängukalendrist vaadates on järgmine nädal küll palju mänge, kuid need on ka Pärnu, Valga ja Võruga mis peaks ehk praeguste jõududega jagu saama. Siis veel Rapla ja TTÜ II, neist ka peab jagu saama. Esimene selline aga on 30.oktoober Prokomi vastu.

Seda kalendrit arvestades ehk tasub oodata. Lihtsalt peab KMLis nõrgematest praeguste jõududega jagu saama.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Kris »

Ragles136 kirjutas:Mis Krabbil viga on, midagi on vist kahe silma vahele jäänud?!
Mängus TTÜga sai nina tugeva hoobi Osbylt.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas nojah »

Päris karm värk on jah 6 päeva jooksul nüüd 5 mängu pidada... kõik võõrsil kah. Eks KML mängudes tuleb põhitegijaid hoida ja ka päris noortele omad minutid anda. Selles mõttes ma väga isegi ei pahandaks, kui näiteks Valgale kaotus tuleb. Pärnust võiks ikka jagu saada ja Võru pole ilmselt üldse küsimus, sõltumata, kellega nende vastu minna.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas vaim564 »

Kui need alternatiivid on selgelt nõrgemad kui Davis, siis jah ... aga ma saan pigem aru, et nad on enam-vähem samasugused, lihtsalt treeneritele meeldib Davis rohkem ... selle jaoks on olemas jällegi vanasõna parem varblane käes kui tuvi katusel ehk siis võib-olla tasuks katsetada reaalse variandiga, eriti kui arvestada, et meeskonda sisseelamine, mänguskeemist arusaamine, kõik see võtab aega, KML mängud on just selle jaoks sobivad ja praegu oleks võimalus komplekteerimine Prokomi mänguks lõpule viia, selle asemel, et oodata oktoobri lõpus võib-olla vabanevat meest, keda tuleb siis veel meeskonda sulatama hakata ... kui ta üldse saadakse.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Egert »

Oh issand. Lätist saame me praeguse koosseisuga nädalavahetusel hirmsad pakid. Nüüd kui Krabb ka vigastatud on, on seis väga masendav.
Vasta