Jalgpall

Muud jutud (sh arvutimängud)
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Jalgpall

Postitus Postitas KalevRuus »

Ma olin pubekaeas jõhker Milani (Gullit, Rijkard ja Koeman) fänn, hiljem pole erilist lemmikut olnud. No Cantona, Beckhami, Keane, Schmeicheli ja teiste toonaste legendide ajal meeldis ka <ManU ja nad on mingis mõttes lemmikud siiani aga rahvusvahelises jalkas üldiselt lemmikuid pole, küll on terve kari antipaatiaid. Kõige vastumeelsemad on rikkurite ülespushitud satsid nagu Chelsea,ManCity, PSG jne.
xrip55
Kasutaja
Postitusi: 1443
Liitunud: 04 Mär 2008, 11:49

Re: Jalgpall

Postitus Postitas xrip55 »

Ise elan Barca tegemistele kaasa.

Ning ega Liverpoolgi külmaks jäta.
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Marcus »

K-A-I-M-O kirjutas:Ei olegi otsest lemmikut, kuid kui Barca või Manu mängivad, olen alati vastasmeeskonna poolt.
No offence, aga sellised mõttetud haterid on ikka kusikute tipp "spordifännide" seas.
Kasutaja avatar
GO-CAVS
Kasutaja
Postitusi: 149
Liitunud: 03 Veebr 2012, 23:20

Re: Jalgpall

Postitus Postitas GO-CAVS »

Chelsea
ss
K-A-I-M-O
Kasutaja
Postitusi: 156
Liitunud: 05 Juun 2012, 09:53

Re: Jalgpall

Postitus Postitas K-A-I-M-O »

Marcus kirjutas:
K-A-I-M-O kirjutas:Ei olegi otsest lemmikut, kuid kui Barca või Manu mängivad, olen alati vastasmeeskonna poolt.
No offence, aga sellised mõttetud haterid on ikka kusikute tipp "spordifännide" seas.
Igal inimesel on õigus oma arvamusele, kuid ei tasu kohe solvama hakata. Pakun, et tegemist on Manu või Barca pooldajaga?
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Marcus »

Võid eelmiselt lehelt lugeda minu lemmikute kohta, kuid arvamus Sinust oleks samaks jäänud ka siis, kui klubi nimeks oleksid öelnud näiteks Real Madrid. Asi on põhimõttes.
eqy2k
Kasutaja
Postitusi: 520
Liitunud: 01 Aug 2010, 16:10

Re: Jalgpall

Postitus Postitas eqy2k »

mida mäng City-Real :D
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Egert »

Täiesti ulme ikka. Aga õnnelik tulemuse üle :D
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Re: Jalgpall

Postitus Postitas kalevcramo »

Vot see on VÕIT! :D real on ikka tipp
K-A-I-M-O
Kasutaja
Postitusi: 156
Liitunud: 05 Juun 2012, 09:53

Re: Jalgpall

Postitus Postitas K-A-I-M-O »

Avamängu kohta ikka üle ootuste hea mäng. Kas viimase värava puhul hakkas Kompany palli kartma vms, et pea alla tõmbas.
Stat
Kasutaja
Postitusi: 317
Liitunud: 10 Jaan 2011, 20:04

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Stat »

Uskumatu ,et ikka suudeti kaotada see mäng :S....Tunuds, et Kompany oli päris kindel ,et see löök liigub otse Harti suunas ja ei hakka igaksjuhuks torkima,endalegi tundus ,et Hart oleks pidanud selle ikkagi suutma tõrjuda ,aga läks niimoodi....Kodus peab kindlasti hakkama City ise rohkem üritama.
Manchester City
Miami Heat
San Anotnio Spurs
Michael Schumacher
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Marcus »

Stat kirjutas:Uskumatu ,et ikka suudeti kaotada see mäng :S....Tunuds, et Kompany oli päris kindel ,et see löök liigub otse Harti suunas ja ei hakka igaksjuhuks torkima,endalegi tundus ,et Hart oleks pidanud selle ikkagi suutma tõrjuda ,aga läks niimoodi....Kodus peab kindlasti hakkama City ise rohkem üritama.
Hart vist sai aga vastupidi aru, et hoopis Kompany klaarib ära selle. Päris naljakas tõesti, et City selle mängu ära suutis anda.

Ja kes ütles, et Real on ikka tipp... palun. :'D
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Jalgpall

Postitus Postitas nub4you »

Oscar kahe minutiga 2 kolli ja teine värav oli eriti kena veel. Ei, mulle meeldib. :P
Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Egert »

Almost immediately it was 2-1, Cesc Fabregas slamming a shot into the far corner. Gary Medel then received his marching orders for what appeared to be a headbutt on Cesc Fabregas but the Barcelona man showed off some shocking simulation.
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Jalgpall

Postitus Postitas nub4you »

Korralik näitlemine Fabregase poolt ikka. :D Barca eile ikka suutis viimaste minutitega võidu ära kobistada.
Pilt

Pilt
Vasta