Ookeani tagune liiga (NBA)

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
Alan
Kasutaja
Postitusi: 608
Liitunud: 13 Nov 2007, 23:09

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Alan »

Alex kirjutas:Mida tänane meedia Kobe kohta kirjutab? Kas nüüd läks lõplikult katki või kannatab edasi mängida? Täna vähemalt Spursil nende alistamisega probleeme ei tekkinud.
Foto õigsuse eest ei vastuta:

Pilt
Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas mavs »

Ega tal sõrm viga ei saanud, vaid tal oli selja kramp või midagi sellist.
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas TDK »

Ja see sõrm seal ilmselgelt Photoshopiga tehtud :)
suvakas
Kasutaja
Postitusi: 760
Liitunud: 25 Dets 2008, 22:45

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas suvakas »

kobe seljas oli jah"suured krambid". ei olda kindel millal ta tagasi tuleb.
lebronist. minu arvates on ta ülehinnatud. kas või kui vaadata nba.com top 10 buzzer beaterit esimese hooajas, siis tema kolmene on esimene, mille ta viskas easti finaalis orlando vastu. mai saa aru mis seal nii erilist on. nad nii kui nii kaotasid seeria ju, ja kui oleks nad isegi 2-0 taha jäänud...
need tema blockid tagant on kõik ju need samad, dunkid ka kiirrünnakutel ühe käega 2-3 meetri pealt hüppab.
Kasutaja avatar
Sigmar
Kasutaja
Postitusi: 524
Liitunud: 28 Dets 2008, 22:09

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Sigmar »

Aga ikkagi vaata milline ilu see on...Mitte ,et ma jamesi nii väga armastaks/meeldiks , aga lihtsalt james on Kobest kõvasti sümpaatsem vend, kasvõi isetsemise poole pealt...Kuigi eks seda teevad nad kõik.
Kasutaja avatar
Genuin
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 05 Jaan 2010, 23:52

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Genuin »

Alan kirjutas:Uskumatu kui rumalad te suudate olla. Üks asi on siin foorumis lugeda Kalevi-Rocki temaatilist jama, kuid NBA puhul peaksid ju emotsioonid natukene rohkem tahaplaanile jääma ja asju peaks olema võimalik kainemalt hinnata.
Genuin kirjutas:Kuningas on tõepoolest väga hea mängija (minu arust parim NBA-s) aga on üks asi, mis mind häirib tema juures. See on tema igavus. Mitte, et ma peaksin silmas tema tantsimisi, iseloomu ja platsivälist elu, vaid tema mängustiili ja veidi ka highlightide ülehaipimist. Ta teeb pidevalt oma seljatagant blokke ja hammer dunke, aga neid on ta teinud juba nii tohutult, et need ei pane silmagi pilgutama. Sorry, jätavad lihtsalt külmaks tema sooritused.
Cavsil on paar palju põnevamat venda, nagu Z ja Varejao, kelle tegutsemist on naljakas vaadata. Varejao ajab peamiselt oma soengu pärast naerma, aga tema kaitsetegevus ja hustle on kõvasti alahinnatud. Big-Z kõige põnevamateks elmentideks on jalad-maas kopad ja nurgast kolmesed.
Kas tema koostab kokkuvõtteid mängudest? Ei. Karta on, et telekanalid näitavad seda, mida vaatajad kõige rohkem näha tahavad. LeBroni rauda tuleb taguda kuni see veel kuum on ja hetkel ei paista jahtumise märke kusagilt. Igavuse koha pealt... mine vahi And1 mixtape 24/7, sitaks põnevad ja igast vigureid täis. Sinu jaoks on Z 13 visatud kolmest põnevamad kui LeBroni kümmekond koppa, mis ta kiiretes pannud? Varejao ei ole alahinnatud, tema hustle and energy on kõigile teada. Ega ta muidu poleks oma lepingut välja teeninud.
Jah, ma mõistan, et LeBron müüb jne, aga see LeBroni igavus oli lihtsalt minu arvamus. Keegi meist siin ei pane kokku top 10-neid ja ma ei pretendeerigi sellele. Punkt.
Aga Varejao koha pealt ma küll ei nõustu. Kas tõesti on paari kuuga "kõigile teatavaks" saanud tema oskused palliplatsil? Pigem öeldakse tema kohta mõttetu Sideshow Bobi soenguga vennike, pussy ja mis iganes veel. Ja kui ta oma lepingu kätte sai, siis oli vingumist kõvasti tema kallal.
Kasutaja avatar
Alan
Kasutaja
Postitusi: 608
Liitunud: 13 Nov 2007, 23:09

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Alan »

Genuin kirjutas:Jah, ma mõistan, et LeBron müüb jne, aga see LeBroni igavus oli lihtsalt minu arvamus. Keegi meist siin ei pane kokku top 10-neid ja ma ei pretendeerigi sellele. Punkt.
Aga Varejao koha pealt ma küll ei nõustu. Kas tõesti on paari kuuga "kõigile teatavaks" saanud tema oskused palliplatsil? Pigem öeldakse tema kohta mõttetu Sideshow Bobi soenguga vennike, pussy ja mis iganes veel. Ja kui ta oma lepingu kätte sai, siis oli vingumist kõvasti tema kallal.
Eks ta ole ilmselt pealiskaudsel vaatamisel jah nii, kuna tema boxscore pole kunagi teab mis eriline, aga ma küll usun, et asjatundjate silmis on ta väga väärtuslik mängija.
Kasutaja avatar
Alan
Kasutaja
Postitusi: 608
Liitunud: 13 Nov 2007, 23:09

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Alan »

suvakas kirjutas:kobe seljas oli jah"suured krambid". ei olda kindel millal ta tagasi tuleb.
lebronist. minu arvates on ta ülehinnatud. kas või kui vaadata nba.com top 10 buzzer beaterit esimese hooajas, siis tema kolmene on esimene, mille ta viskas easti finaalis orlando vastu. mai saa aru mis seal nii erilist on. nad nii kui nii kaotasid seeria ju, ja kui oleks nad isegi 2-0 taha jäänud...
need tema blockid tagant on kõik ju need samad, dunkid ka kiirrünnakutel ühe käega 2-3 meetri pealt hüppab.
Ma ei suuda ikkagi aru saada, kuidas te saate väita, et LeBron on ülehinnatud? Kas paari aasta tagune Vince Carter oli siis parem mängumees kui James, sest ta pani "sitaks vingelt pealt"?

Mis seal buzzeris nii erilist oli??? Tõesti, konverentsi finaalides on see ju igapäevane, et mänge võidetakse lõpusekundi kolmestega. See vise andis Cavsile mingigi võimaluse finaalikoha eest võidelda.

Palun too välja mõningad asjad, mida James sinu arvates peaks muud moodi tegema, et ta ei oleks ülehinnatud. Väga tahaks neid kuulda.

Edit

Kogemata tuli topeltpost.
Kasutaja avatar
Kivipallur
Kasutaja
Postitusi: 488
Liitunud: 19 Mai 2009, 15:48

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Kivipallur »

Kobe > Lebron . Ka minu arvates on Lebron natuke igav mängija ,mis muidugi ei tähenda ,et ta midagi valesti teeks. Lihtsalt igast ühest ei saa nii erilist mängijat kui on näiteks Kobe.
Pilt
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

Igalühel omad lemmikud ja õigustatakse omasid aga võiks selle vaidlemise nüüd ära lõpetada, et kumb on parem kas Kobe või LeBron. Sellega ei jõua kuskile.
oioioi
Kasutaja
Postitusi: 25
Liitunud: 01 Juun 2009, 14:50

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas oioioi »

Kivipallur kirjutas:Kobe > Lebron . Ka minu arvates on Lebron natuke igav mängija ,mis muidugi ei tähenda ,et ta midagi valesti teeks. Lihtsalt igast ühest ei saa nii erilist mängijat kui on näiteks Kobe.
Oleks tore kuulata, mis teeb Kobest põnevama mängija, puht sportlikust huvist tahaks teada?
Pole Kobe fänn aga paremat clutch venda on raske leida, samas nii mitmekülgset venda kui Lebron on ka raske leida.
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas TDK »

Tahaks nii väga siia postitada ühe uurimuse, mida ma eelmine hooaeg Lebroni ja Kobe võrdlusest lugesin, aga ei leia enam raisk.
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Soho »

Griffin see hooaeg Nbas mängima ei hakka , tänu vigastusele .... läheb uuesti opile kuna tulemus polnud oodatud.. kahju
Kasutaja avatar
Alan
Kasutaja
Postitusi: 608
Liitunud: 13 Nov 2007, 23:09

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Alan »

Tahaks loota, et temast uut Odenit ei tule.
Kaska
Kasutaja
Postitusi: 334
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Kaska »

mõlemad mehed tulevikus hall of fame nii et vahet pole ju :D
Vasta