BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE

Europe Cup, BCL, Euroliiga, NBA jne
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4210
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE

Postitus Postitas marxx762 »

Homsega saab siis esimene ring läbi.
Kui kodus saaks Oostende kätte, siis võiks asi ikka täitsa tore juba välja näha. See tähendaks, et ülejäänud kolmest mängust kui ühe kätte saaks, siis võiks edasipääs kindel olla.
Ma ei ole küll kontrollinud, aga Tofase võit Strasbourgi üle võiks meile pigem kasulikum olla.
Kalev
Kasutaja
Postitusi: 697
Liitunud: 13 Nov 2006, 17:47
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Re: BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE

Postitus Postitas Kalev »

Vabandust väljendi pärast, aga tra mis psk :cry:
vanafänn
Kasutaja
Postitusi: 656
Liitunud: 29 Juun 2018, 14:50

Re: BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE

Postitus Postitas vanafänn »

Vot nüüd ma panen otse torust. Kas kellegil pole mune seal pingil öelda Melsonile, et sa ei pea 24sekundit palli enda käes hoidma koguaeg??? Nurger, kas su keha on tarretisest tehtud või? Kas ühe mängu sa palun võiksid mütata nagu vihane mees, mitte löditada seal korvi all.

Lauavõitlus- kolm meest box outivad meil aga keegi lauda ei lähe, no kuidas on võimalik selline asi? Kuidas see on võimalik lihtsalt?

Ja see tüüp, kes paneb nana Kalev lugu, kui on 5minutit lõpuni jäänud- see on sitaks bad omen mees.

Ojars 2pt, Kregor 2pt. **** mehed?

Igastahes minu tuju on ***** keeratud, tänks!
NoName
Kasutaja
Postitusi: 752
Liitunud: 12 Aug 2010, 15:43

Re: BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE

Postitus Postitas NoName »

Ma nõustun. Ma lihtsalt ei viitsi enam mingit "a..aga poisid olid tublid" juttu kuulata. Saalis oli korralikult rahvast, initsiatiiv oli terve mängu Kalevi käes ja siis ühel hetkel lihtsalt otsustatakse mäng ära kinkida. Nurger tegi täna arengus tubli sammu tagasi. Melson on Almeida vol. 2 ja Stelmahers ei üritagi teda ohjes hoida. Nähtavasti on lõpu mängujoonis umbes nagu LeBroniga, et "ou, mine ja pane". Siis on veel mingid lätlased, kes on meeskonnas ilmselt, sest et keegi peab meeskonnas olema ja ongi paras kompott koos, kus saadakse palju ilusaid kaotusi ja osad kiidavad.
korvpallihuviline
Kasutaja
Postitusi: 296
Liitunud: 03 Veebr 2015, 15:46

Re: BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE

Postitus Postitas korvpallihuviline »

Super hea et kaotasime kahe punktiga, oleks tahtnud võita vaid 10ndega ala siis oleks ok, aga kui valida kas 2 punktiline kaotus või võit siis valin kaotuse, sest meestel tohti keskndumisega probleeme ja belgias võidame neid ikka vähemalt 3 punktiga ja võtame kodus Tofase ära ja oleme edasi, rahuuu inimesed.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4444
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE

Postitus Postitas vaim564 »

Seal oli mingi periood kui järjekindlalt mängiti Nurgerile korvi alla, hiljem veel Kangurile, kuigi oli näha, et sealt ei tule midagi. Samal ajal jäid Oostende omad kahtlaselt palju üksteise järel üksi meie korvi alla. Sellega tulid nad järele. Lewise väljakukkumine mõjus samuti. Loomulikult on nad Belgias võidetavad, kuid see mäng mängiti ise neile kätte, millest on kahju. Kalevil kipuvad viimasel ajal kodumängud ebaõnnestuma. Ja kuidagi Melsoni keskseks on tõesti kõik kujunenud, keegi teine ei julge enda peale mängu võtta.
vanafänn
Kasutaja
Postitusi: 656
Liitunud: 29 Juun 2018, 14:50

Re: BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE

Postitus Postitas vanafänn »

Lihtsalt see kuidas Melsonil lastakse kõrge kaarega kusta meeskonnamängu peale on arusaamatu. Jah ta paneb neid raskeid viskeid sisse ja kohati ka carryb meeskonna välja nagu Tofase vastu, siiski ei tohi lasta tal liiga egoistlikuks muutuda väljakul.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4689
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE

Postitus Postitas Uhhuu »

vanafänn kirjutas:Lihtsalt see kuidas Melsonil lastakse kõrge kaarega kusta meeskonnamängu peale on arusaamatu. Jah ta paneb neid raskeid viskeid sisse ja kohati ka carryb meeskonna välja nagu Tofase vastu, siiski ei tohi lasta tal liiga egoistlikuks muutuda väljakul.
Kui sa pead vajalikuks Melsonit siunata, siis miks mitte ka Lewist? Viimasel veerandajal seisis mäng ka tema juhtimisel. Ma vaataks süüdistaval pilgul pigem peatreeneri otsa. Mille kuradi pärast oli olukorras, kus mäng sujus, ühtäkki vaja hakata mängima rünnakut, kus esimesed 20 sekundit põrgatati lihtsalt niisama täis?!
NoName
Kasutaja
Postitusi: 752
Liitunud: 12 Aug 2010, 15:43

Re: BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE

Postitus Postitas NoName »

Jah, Stelmahers lasi mängu käest. Ma arvan, et need Melsoni viimased 1 vs 1 lahendused olid ka tema suunistele vastavad. Eks viimaks lonkab ikka igalt poolt. Ei teagi, keda ja mida siin kiita oleks.

Nii kõrvalmõttena, siis praeguseks olen ca 25 aastat pallisporte jälginud ja Eesti tiimidelt mistahes spordialal 0 tulemust. Noh äkki siis järgmised 25 aastat on edukamad.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4444
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE

Postitus Postitas vaim564 »

Põhimõtteliselt on Melson ainus mees, kes lõpus julgeb mängu enda peale võtta, Lewis ega Berry, rääkimata teistest, pole sellist tüüpi mängijad.
Tagantjärele tarkusena võib-olla oleks tulnud peale Melsoni möödaviset teha kohe viga ja lasta neil vabaviskeid visata, see oleks jätnud lõpus rohkem aega. Millegipärast olin ma kindel, et 8,9 sekundiga nad tulevad üle ja viskavad kolmese sisse. Nii juhtuski. Normaalaja lõpus juhtus täpselt samamoodi.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4444
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE

Postitus Postitas vaim564 »

Strasbourgi ja Bursa lõpp oli peaaegu sama dramaatiline. Bursa juhtis enam-vähem kogu mängu, kuid lõpus avanes Strasbourgil võimalus kolmese abil isegi võita. Crockeril oli positsioon käes, kuid ei julgenud visata, hakkas söötma ja selle lõikas Bursa vahelt. Kokkuvõttes 76:74 Bursale. Täiesti võrdne alagrupp, kus kõik võivad kõiki võita.
vanafänn
Kasutaja
Postitusi: 656
Liitunud: 29 Juun 2018, 14:50

Re: BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE

Postitus Postitas vanafänn »

Uhhuu kirjutas:
vanafänn kirjutas:Lihtsalt see kuidas Melsonil lastakse kõrge kaarega kusta meeskonnamängu peale on arusaamatu. Jah ta paneb neid raskeid viskeid sisse ja kohati ka carryb meeskonna välja nagu Tofase vastu, siiski ei tohi lasta tal liiga egoistlikuks muutuda väljakul.
Kui sa pead vajalikuks Melsonit siunata, siis miks mitte ka Lewist? Viimasel veerandajal seisis mäng ka tema juhtimisel. Ma vaataks süüdistaval pilgul pigem peatreeneri otsa. Mille kuradi pärast oli olukorras, kus mäng sujus, ühtäkki vaja hakata mängima rünnakut, kus esimesed 20 sekundit põrgatati lihtsalt niisama täis?!
Sellepärast kuna Silas on näidanud eelmised mängud samamoodi isetsemist ning jookseb pigem 1v3 korvi alla, kui sealt söödu välja paneb. Lewist ma nii väga ei süüdistaks, kuna see oli just peatreeneri otsus mängida aega täis. Näitas ju korduvalt Lewisele, et võta tempo maha ja mängi rahulikult.

Ühesõnaga, kurat nii kurba kaotust ei mäletagi.
NoName
Kasutaja
Postitusi: 752
Liitunud: 12 Aug 2010, 15:43

Re: BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE

Postitus Postitas NoName »

"15 meest oli korraga püsti ja see asi läks kaduma. Selles olukorras olnuks tagantjärgi õige otsus teha viga," lausus Reinbok.

Siia peaks Stelmahersi näo panema.
Pilt
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE

Postitus Postitas Egert »

Sellisel viisil alagrupi põhimõtteliselt kõige tähtsam ja võidetavam mäng ära anda on päris masendav. Kui enne tänast tundus 3 võitu päris reaalse eesmärgina, siis hetkel ei usu küll, et üle 2 tuleb. Mõlemad senised kaotused põhimõtteliselt buzzerbeateriga ja alagrupi liidrikoha asemel lõpetatakse esimene mängudeaken viimasena...
Maxi
Kasutaja
Postitusi: 687
Liitunud: 23 Mai 2013, 23:27

Re: BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE

Postitus Postitas Maxi »

Normaalaja lõpu ära andmine oli treeneri kaotus, minut enne lõppu 6ga ees ja lasta omale 2 kolmest näkku panna, loomulikult on platsil mängijad mitte treener, aga selle oleks pidanud suutma ära joonistada.
Väga halb emotsioon jäi sellest mängust, lihtsalt kingiti võit ära, kedagi isikuliselt süüdistada ei anna, sest üldine visketabavus oli hea ja lauas ka alla ei jäädud. Šilins muidugi pani kolmesed 5st 0, aga kui ikka nädalavahetusel korralikult pidu panna, siis ega käsi võibki veits väriseda veel teisipäeval, samas kaitses sai ta päris hästi hakkama just abistamisega ja üks-ühe vastu pani 3 kulpi lausa.
Vasta