2025 Kaamos Karikavõistlused

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4532
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: 2025 Kaamos Karikavõistlused

Postitus Postitas vaim564 »

Balciunas on juba Tartust meelde jäänud kui tehniliselt krobeline mängija, kes oli hädas olukordade realiseerimisega. Midagi ei ole muutunud sellel rindel.
East
Kasutaja
Postitusi: 1192
Liitunud: 01 Nov 2018, 07:58

Re: 2025 Kaamos Karikavõistlused

Postitus Postitas East »

Naljaga pooleks, siis Keila KK puhul võiks kehtida mingi reegel, et nad mängivad Eest-Läti Ühisliigas ainult Keila Coolbeti, Viimsi ja Läti Ülikooli vastu ning teistele annavad loobumisvõidud. Säästetakse teiste aega ja raha ning ka Sõber ise ka ei pea siis enam väga pikki bussisõite loksuma.

Sõber võib kelkida, kuidas nad sügisel trenni rabasid teha, aga no füüsiline pool on hetkel nõrk mis nõrk. Ja kui füüsiline konditsioon on kehv, siis polegi imestada, et kaitses igalt poolt rebeneb ja endale selliseid jõhkraid skoore lastakse visata.

Teadmata muidugi põhjuseid, siis halb märk on see, et ka eestlaste seas on hakanud kadusid tekkima Marek Ojamäe lahkumisega. Ülekandes öeldi, et mindi küll sõbralikult lahku, kuid eks see natuke projekti ebastabiilsust näitab, kui juba hooaja alguses nii palju vangerdusi toimub. Kui kaotused kuhjuvad ning süügiskaamos süveneb, siis ei oleks väga üllatunud, kui mõni eestlane leiab varsti veel, et ei viitsigi igapäevaselt Keilasse treeningutele sõita.

Ning kuigi vara veel hindeid jagada, siis hetkel on minu meelest eestlastest ainult Sats ootuspäraselt tegutsenud. Heinla, Lootus ja Peemot on minu jaoks seni pigem pettumused olnud, kuigi nende osas olid mu ootused vast kõige kõrgemad, et nad võiksid olla suutelised vabamas rollis kvalitatiivse hüppe teha.

Sai jälle negatiivse alatooniga postitus, aga no kõrgliigas peakski olema kõrged standardid :D
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4532
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: 2025 Kaamos Karikavõistlused

Postitus Postitas vaim564 »

East kirjutas: 03 Okt 2024, 09:25 Naljaga pooleks, siis Keila KK puhul võiks kehtida mingi reegel, et nad mängivad Eest-Läti Ühisliigas ainult Keila Coolbeti, Viimsi ja Läti Ülikooli vastu ning teistele annavad loobumisvõidud. Säästetakse teiste aega ja raha ning ka Sõber ise ka ei pea siis enam väga pikki bussisõite loksuma.

Sõber võib kelkida, kuidas nad sügisel trenni rabasid teha, aga no füüsiline pool on hetkel nõrk mis nõrk. Ja kui füüsiline konditsioon on kehv, siis polegi imestada, et kaitses igalt poolt rebeneb ja endale selliseid jõhkraid skoore lastakse visata.

Teadmata muidugi põhjuseid, siis halb märk on see, et ka eestlaste seas on hakanud kadusid tekkima Marek Ojamäe lahkumisega. Ülekandes öeldi, et mindi küll sõbralikult lahku, kuid eks see natuke projekti ebastabiilsust näitab, kui juba hooaja alguses nii palju vangerdusi toimub. Kui kaotused kuhjuvad ning süügiskaamos süveneb, siis ei oleks väga üllatunud, kui mõni eestlane leiab varsti veel, et ei viitsigi igapäevaselt Keilasse treeningutele sõita.

Ning kuigi vara veel hindeid jagada, siis hetkel on minu meelest eestlastest ainult Sats ootuspäraselt tegutsenud. Heinla, Lootus ja Peemot on minu jaoks seni pigem pettumused olnud, kuigi nende osas olid mu ootused vast kõige kõrgemad, et nad võiksid olla suutelised vabamas rollis kvalitatiivse hüppe teha.

Sai jälle negatiivse alatooniga postitus, aga no kõrgliigas peakski olema kõrged standardid :D
Praegu on veel vara kellelegi hingekella lööma hakata. Marek Ojamäe on üritanud ka varem meistriliigas kanda kinnitada, aga mingil põhjusel pole see kunagi õnnestunud: TalTechis (seal läks tal minu meelest kõige paremini), Raplas, K-Kalevis. Ei oska kommenteerida, võib-olla on seal muud põhjused taga, sest töö ja muude tegemiste kõrvalt ei pruugi välja mängida. Hetkel Šimanski ja Haller on oma taset kinnitanud, võimalik, et Kaldre tõuseb paremasse vormi, Sats on veel kaugel sellest, kui ta Rakveres mängis, aga talle on praktikat vaja, samuti Peemotile, kes esiliigas ju tegi häid esitusi. Heinla ja Lootuse puhul on näha, kas nad suudavad sammu edasi teha. Igal juhul on praegu vara tibusid lugeda. Nüüd sõltub palju ka sellest, kes on see salapärane ameeriklasest tagamees, keda oodatakse. Kui see on Devin Harris, siis mänguliselt on sellel tugevam efekt kui see peaks olema Raley-Ross (kuigi tema võib jälle muid ressursse leida). Huvitav saab olema, kui Reinar tõuseb järgmisel aastal meistriliigasse ja kui Keila KKl õnnestub ellu jääda, siis millegipärast usun, et võidakse mingid jõud ümber mängida, aga neil, kes olid Keila KK-s on selleks ajaks ikkagi meistriliiga hooaeg seljataga.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4316
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: 2025 Kaamos Karikavõistlused

Postitus Postitas marxx762 »

Mina ütleks või pakuks et see on Ross. Raudla öeldud laused eilses ülekandes viitavad sellele nimele vast kõige enam.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4316
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: 2025 Kaamos Karikavõistlused

Postitus Postitas marxx762 »

Kui see on miskit millega meie korvpall on kahe Keila näol saanud tähelepanu, siis see on viimane asi mida me vajame. Üks ei oska oma materjali kasutada ning teisel pole materjali mida kasutada. See on tegelikult päris kurb ja kohutav millist taset me näeme.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4532
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: 2025 Kaamos Karikavõistlused

Postitus Postitas vaim564 »

marxx762 kirjutas: 03 Okt 2024, 10:10 Mina ütleks või pakuks et see on Ross. Raudla öeldud laused eilses ülekandes viitavad sellele nimele vast kõige enam.
Ikkagi Devin Harrist oodatakse.
Tondu
Kasutaja
Postitusi: 44
Liitunud: 24 Sept 2009, 10:51

Re: 2025 Kaamos Karikavõistlused

Postitus Postitas Tondu »

Eilses Tartu TalTech mängus oli huvitav olukord, mille kohta pole veel selgitust näinud. Kuusmaa polnud üldse rahul kuidas kolmanda veerandi lõpus aut vilistati, ta küsis vaiet, kuid Uuehendrik raputas selle peale pead talle lihtsalt. Ma tean, et on asjad, mille puhul saab vaiet võtta ja mille puhul mitte, kuid audi puhul on ju alati saanud.
Videost on näha seda, kuidas Kuusmaa hakkas vaiet küsima, kuid Uuehendrik keeras talle selja ja läks Varraku poole. Edasist videos näha pole, kuid kohtunik andis TalTechile time-out'i ja kui tagasi tuli siis Kuusmaa küsis vaiet, kuid ta saadeti sellega pikalt.
Kasutaja avatar
Drogba
Kasutaja
Postitusi: 1000
Liitunud: 13 Aug 2012, 22:55

Re: 2025 Kaamos Karikavõistlused

Postitus Postitas Drogba »

vaim564 kirjutas: 04 Okt 2024, 21:00
marxx762 kirjutas: 03 Okt 2024, 10:10 Mina ütleks või pakuks et see on Ross. Raudla öeldud laused eilses ülekandes viitavad sellele nimele vast kõige enam.
Ikkagi Devin Harrist oodatakse.
Huvitav, et Harrisel nii kehvasti, et siiani klubita. Tartu hooaeg nii hull ka nüüd polnud, et ta kuskile ei peaks saama. Ta ikkagi ilusaid mänge siin Eesti pinnal teinud Viimsi ja Tarva eest. Loodetavasti ikka tuleb Sõbra juurde ja siis aitab satsi vähekegi konkurentsis hoida!
Vasta